TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Konkursy

Konkurs komiksowy Vol.21

Darth Ponda 2018-05-12 20:09:12

Darth Ponda

avek

Rejestracja: 2014-02-15

Ostatnia wizyta: 2023-11-29

Skąd: Olsztyn

Witajcie w kolejnym sezonie konkursu! Pojawiły się pewne zmiany w regulaminie jeśli chodzi o odpowiedzi, więc przeczytajcie go uważnie. Ponieważ Jenari się spóźnia z przyjemnością ogłaszam, że w tym sezonie przejąłem władzę i ja będę prowadził "komiksowca"!* Specjalnie na tę okazję zdobyłem kilka naprawdę mało popularnych komiksów, ale nie martwcie się - każdy znajdzie coś znajomego. Dlatego gdy pojawi się nowa zagadka nie zwlekajcie i zajrzyjcie do tematu jak najszybciej!

Zasady:

System punktacji:
5 punktów - odgadnięcie bez podpowiedzi
3 punkty - odgadnięcie po jednej podpowiedzi
2 punkty - odgadnięcie po dwóch podpowiedziach
1 punkt - odgadnięcie po trzech podpowiedziach

* Fragmenty plansz komiksowych mogą pochodzić ze wszystkich komiksów spod znaku SW (wydanych zarówno w Stanach jak i u nas). Każda kolejna podpowiedź nie musi pochodzić z tej samej strony, ale z danego zeszytu już tak.

* Cała odpowiedź musi być podana w jednym poście.

* Jeśli dwie osoby odpowiedzą poprawnie w tej samej minucie, obie otrzymują punkty.

* Zmiana odpowiedzi jest możliwa tylko, jeśli przez przypadek podaliśmy zdublowany tytuł. Inaczej trzeba czekać do następnego dnia, a zmieniona odpowiedź nie będzie uznana.

* W przypadku, gdy fragment pochodzi z komiksu wydanego również u nas, jako odpowiedź liczy się zarówno oryginalny jak i polski tytuł (zasada odnosi się tylko do zeszytówek "Star Wars Komiks" i "Gwiezdne Wojny Komiks". Wydania zbiorcze nie będą uznawane).

* Jako odpowiedź podajemy pełny tytuł komiksu a nie tylko serię, z której pochodzi (np. Republic #67 - Forever Young). Podanie np. Republic albo Republic #67 nie będzie uznawane.

* Zabronione jest podawanie jako odpowiedzi wydań zbiorczych zarówno polskich jak i angielskich.

* Zabronione jest korzystanie ze stron i programów porównujących/wyszukujących obrazki. Pamiętajcie, że gramy czysto dla zabawy więc nie psujmy innym gry.

* Każdy sezon składa się z dokładnie 30 zagadek.

* Dziennie mogą pojawić się dwie zagadki, podpowiedź zawsze jedna dziennie.

Pierwsza zagadka pojawi się już za chwilę! Spędźcie te parę chwil na przypominaniu sobie komiksów. Niech Moc będzie z Wami!
*Ale serio, to oficjalna edycja uzgodniona z Jenarim. Więc nie bojkotujcie mi tu przewrotu.

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..