TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Ruch Oporu

Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

ShaakTi1138 2018-07-25 20:09:21

ShaakTi1138

avek

Rejestracja: 2009-06-02

Ostatnia wizyta: 2022-08-01

Skąd: Biała Podlaska

Nie to, by były jakieś nowe wieści, ale skoro serial debiutuje za jakieś dwa miesiące, to myślę, że czas się pozastanawiać kogo moglibyśmy zobaczyć w "Resistance". Poza tym piszę coś i Wasze sugestie byłyby tu przydatne .

Moje osobiste typy:

* Hera i Jacen - cóż, Hera jest starsza od Lei, ale mogłaby doskonale służyć jako generał. A Jacen miałby jakieś 33-34 lata, więc idealnie nadawałby się na nauczyciela pilotażu. No chyba że poszedł inną drogą.

* Zeb i Kallus - bo jestem ciekawa co się z nimi dalej stało. Ewentualnie fajny byłby inny Lasat.

* Shriv - bo był zawalisty w "Battlefroncie" . Dla tych, co nie znają: jest to durosjański rebeliant, potwornie marudny, ale w gruncie o złotym sercu.

* Terex i Kardynał - bo są to ciekawe, skomplikowane postaci, a nie typowi złole.

* Sidon, Hondo i inni piraci - bo to piraci, cóż więcej nam trzeba .

LINK
 • Moi wymarzeni

  KiraSolo 2018-07-25 20:30:48

  KiraSolo

  avek

  Rejestracja: 2016-04-18

  Ostatnia wizyta: 2020-12-18

  Skąd: Rzeszów

  1. Jakiś przynajmniej mały występ ważniejszych przywódców FO (Kylo, Hux, Phasma) albo chociaż żeby oni i Snoke zostali wspomniani. Phasma ma być.
  2. Poe - on też ma być.
  3. Chcę Leię!! Chociaż przez krótką chwilę! W końcu ten serial nazywa się "Resistance", a kto jest przywódczynią Ruchu Oporu?
  4. Wspomniani Hera i Jacen - nie pomyślałam o nich od razu, ale byłoby fajnie, gdyby znaleźli się w kreskówce. Jako byli rebelianci byliby uzasadnieni, chociaż w sequelach póki co ich nie widać.
  5. Również wspomniani Zeb i Kallus - no w sumie czemu nie? Dalsze losy itd. Chociaż chyba mniej prawdopodobni, jako że nie byli aż tak ważnymi postaciami, no i chyba obaj po "Rebeliantach" mieli prowadzić spokojne życie.
  6. Korr Sella - bliska pomocniczka Lei, postać na razie wspomniana chyba tylko w "Więzach krwi" i przez parę sekund widoczna w TFA, a moim zdaniem mająca potencjał na ciekawą i dobrą bohaterkę. Choć prawdopodobieństwo znowu niezbyt duże, ale kto wie?
  7. Ahsoka i Luke - na tych państwa chyba w ogóle nie ma co liczyć w serialu, ale pytanie brzmi "Kogo chcielibyście zobaczyć w Resistance?", więc właśnie ich! Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o akademii Luke`a i poznałabym późniejsze dzieje Ahsoki. No i, co tu kryć, po prostu chciałabym ich więcej zobaczyć!
  8. Byłby niezły numer, gdyby była jakaś scena ze szturmowcami i wśród nich znalazł się... Finn. Szczerze mówiąc, teraz pomysł na taki smaczek i zarazem dodatkowe pokazanie FN-2187 przed dezercją wydaje mi się nagle bardzo ciekawy, no i stosunkowo łatwy do pokazania.
  9. Jeśli Ezra i Thrawn przeżyli, to mówię im zdecydowane TAK.
  Ode mnie to chyba tyle.

  LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  Mossar 2018-07-25 20:46:29

  Mossar

  avek

  Rejestracja: 2015-06-12

  Ostatnia wizyta: 2022-08-18

  Skąd:

  Oooj tak - Kardynał! Choć nie wiem czy taka postać pasuje do animacji dla młodszych widzów.

  1. Thane Kyrell, Ciena Ree
  2. Suralinda
  3. Thr.. żartowałem
  4. Wedge jako weteran galaktycznej wojny
  5. Rae Sloane o ile sensownie by wyjaśnili jej obecność

  LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  Nuka-Cola 2018-07-25 21:21:44

  Nuka-Cola

  avek

  Rejestracja: 2017-11-18

  Ostatnia wizyta: 2020-11-14

  Skąd:

  1. Hux
  2. Hux
  3. Wincyj Hux
  4. Rae Sloane, jeśli jeszcze żyje, a jeśli nie - to wyjaśnienie, co się z nią stało,
  5. Terex może być,
  6. Wspomniałam o Huksie?

  Kardynał nie, nie, nie - straszliwie dziada nie lubię.

  LINK
 • Obcy - pierwsze szkrzypce

  HAL 9000 2018-07-25 22:40:00

  HAL 9000

  avek

  Rejestracja: 2016-01-23

  Ostatnia wizyta: 2022-01-21

  Skąd:

  Nikogo znanego.
  Chciałbym nowych bohaterów, najlepiej obce rasy (stare i nowe),
  a... skończy się na tym że będzie (niematerialny) Ani i Obi

  LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  bartoszcze 2018-07-25 23:47:24

  bartoszcze

  avek

  Rejestracja: 2015-12-19

  Ostatnia wizyta: 2022-08-18

  Skąd: Jeden z Wszechświatów

  Jeżeli Leia, to i Holdo - ale raczej w charakterze osób przewijających się gdzieś na marginesie. Już więcej Ackbara żeby było.

  Czy Poe w początkowej fazie nie mógłby być poza Resistance?

  LINK
 • Moje postacie

  Mistrz Mateusz 2018-07-26 01:13:56

  Mistrz Mateusz

  avek

  Rejestracja: 2011-04-04

  Ostatnia wizyta: 2022-08-17

  Skąd: Piła

  W pierwszej kolejności chciałbym poczekać na premierę serialu, by przekonać się nie tyle, jaki jest jego poziom względem Rebels (do TCW nawet nie próbuję porównywać, bo nie ma to sensu, po prostu już po informacjach o rodzaju animacji i grafice głównej oraz tej, na której ukazano głównych bohaterów wiadomo, że do TCW nie można tego będzie porównywać), a bardziej, czy w ogóle jest to poważny serial animowany, a nie drugie Forces of Destiny. Jako że mam obawy, że może to być kolejna bajka w stylu FoD, a nie serial, to na razie będę wstrzemięźliwy. Poza tym, nawet jeśli będzie to serial, a nie bajka, to i tak obawiałbym się, po doświadczeniach z Rebels, że wiele ciekawych i fajnych postaci po prostu zostałoby zepsutych i pokazanych w sposób absolutnie okropny i niegodny ich potencjału. Ale jako że to tylko luźne dywagacje, które i tak pewnie się nie sprawdzą, to wymienię kilka postaci, z czego część może być zaskakująca dla Was:

  1. Shriv - spośród postaci przez Ciebie Shaak wymienionych chciałbym rzeczywiście jego zobaczyć, choć sam bym na to nie wpadł. 😝 Tym niemniej postać ta bardzo mi przypadła do gustu. Ciekawa maruda - tak bym go opisał. 😊

  2. Aphra - bo też mi bardzo przypadła do gustu i uważam, że byłaby ciekawym łącznikiem między komiksami a serialami, dowodząc tego, co Disney powtarza - że bez znaczenia na nośnik, wszystko jest w tym samym stopniu kanoniczne. No i byłaby łącznikiem między okresem OT a NT, a takich postaci mogących pełnić tę rolę wcale nie ma najwięcej. Pytanie tylko, po której stronie konfliktu by stanęła. Może Kylo dowiedziałby się o jej współpracy ze swoim dziadkiem i chciałby ją poznać i też z nią współpracować? 😏 Uważam to za bardzo interesującą opcję, ale - niestety - mało prawdopodobną, mam takie wrażenie.

  3. Vizago - Ty Shaak wymieniłaś Hondo, ale ja mam już dosyć ciągłego ciągnięcia go. Powiem to prosto z mostu, choć wiem, że będzie to bolesne: chyba dla niego już czas, żeby gdzieś zginąć. W zasadzie trochę szkoda, że to się nie stało w Rebels - no bo ile on może fartownie przeżywać? Poza tym Hondo z Rebels to nie ten sam Hondo co z TCW i zwyczajnie w związku z tym obawiałbym się, że bylibyśmy świadkami stałej tendencji spadkowej i w Resistance wypadłby jeszcze gorzej. Poza tym jego obecność przyczyniłaby się do wystąpienia tego osławionego syndromu małej galaktyki. No bo ileż to on, zwykły pirat, jakich pełno w galaktyce, może być w centrum wydarzeń, do jasnej cholery? A Vizago to byłby taki powiew świeżości. Co prawda jest to postać, która ani mnie nie ziębi, ani nie grzeje, ale ciekawie by było, gdybyśmy go zobaczyli. Ale wątpię w to.

  4. Lassa Rhayme - jeśli gdzieś już szukać zastępstwa dla Hondo, którego - jak wspólnie ustaliliśmy - nie chcemy (😝😜), to właśnie w postaci tej pantorańskiej piękności. Oczywiście byłoby to zastępstwo pod względem zawodu, a nie pod względem charakterologicznym. Mam też jedną taką postać, która mogłaby go zastąpić właśnie pod względem charakteru, ale o tym później. A co do Rhayme - bardzo fajna postać, która nieźle zaprezentowała się w Oddziale Inferno. Chciałbym, by właśnie takie postacie jak ona dostawały swoje szanse na ekranie - takie dosyć nieoczywiste, wykreowane w książkach, komiksach lub opowiadaniach, w których do tego nie odgrywały pierwszoplanowych ról. Lassa ma natomiast spory potencjał. No i przede wszystkim jest piękna. 😝 Pytanie tylko, czy byłaby taka piękna będąc o trzydzieści cztery lata starszą kobietą. 😜

  5. Zay - bo o ile nie mieliśmy zbyt dużo czasu na zapoznanie się z nią w dodatku do kampanii Battlefronta, to ma potencjał na bycie miłym uzupełnieniem dla Ruchu Oporu, mimo płytkiego ukazania w grze. Ale umówmy się - w niej każdy został płytko ukazany, więc to nie jest żaden wyznacznik. Poza tym wątpliwa jest dalsza kontynuacja jej misji w Battlefroncie, mimo tego, że w końcówce Odrodzenia dostaliśmy wyraźny znak, że kontynuacji się doczekamy. Myślę jednak, że już nie w grze, a może w serialu? Może prędzej przy okazji trzeciego Battlefronta albo jakiegoś komiksu, bo w serial też wątpię, ale byłaby fajnym dodatkiem. 😊

  6. Gideon Hask - bo jego losy w First Order bardzo mnie interesują. Chciałbym, by ta postać została rozwinięta, bo tak jak Iden ma ogromny potencjał, a zarówno w grze, jak i w książce Oddział Inferno byli nieprzekonujący. Nie mam jednak pretensji do kreacji samych bohaterów, a do twórców, którzy nie potrafili wykorzystać pełni potencjału tych postaci. Niestety, z wiadomych przyczyn, nie będziemy mogli już ujrzeć Iden w Resistance. Ale Haska już jak najbardziej. I myślę, że ciekawym pomysłem byłoby ukazanie go jako głównego „złego” z racji tego, że te kadry dowódcze FO są bardzo biedne. W zasadzie to ograniczamy się do Huksa i tego kapitana Kennedy`ego. Z wojskowych w zasadzie to tyle. Kadry dowódcze FO mają się nijak do bogactwa imperialnej kadry dowódczej, co oczywiście nie może dziwić ze względu na długość istnienia i długość eksplorowania czasów OT w porównaniu do czasów NT. W związku z tym uważam, że Resistance to dobre miejsce na to, jeśli rzeczywiście będzie to serial, a nie bajka, by wprowadzać nowych wojskowych i nowe postacie, odsuwając na bok te dotychczas się pojawiające, vide Hux, którego moim zdaniem powinno w ogóle w tym serialu nie być, a przynajmniej na jego początku, czyli w pierwszym i drugim sezonie, jeśli do niego serial w ogóle wytrwa rzecz jasna. Początek serialu to zawsze dobry moment na rozwinięcie tych mniej ważnych postaci. Grube szychy można i powinno się zostawiać na końcówki następnych sezonów i ogólnie końcówkę serialu, jakkolwiek stwierdzenie „gruba szycha” w kontekście Huksa brzmi śmiesznie.

  7. Temmin Wexley i/lub Sinjir Rath Velus i/lub Jas Emari - zbiorczo te postacie potraktuję, jako że ta trójka tworzyła zgraną ekipę w trylogii Aftermath, która naprawdę mi się podobała. Szczególnie przypadł mi do gustu Sinjir, który jest jedną z moich ulubionych postaci wprowadzonych w nowokanonicznych książkach, jeśli nie ulubioną. Elokwentniejsza i inteligentniejsza wersja Jar Jara - i o wiele lepsza, tak ogólnie, przede wszystkim. Bardzo mnie zasmucił fakt, że Sinjir nie pojawił się w Last Shot, mimo że mógł, jako że czas akcji tej książki, a przynajmniej jednej z jej trzech części, ma miejsce po wydarzeniach opisanych w trylogii Aftermath, czyli zaraz po 5 ABY i ostatecznym końcu wojny. Jeśli oczywiście udałoby mu się do 34 ABY dożyć, to byłby ciekawym dodatkiem, o ile rzecz jasna nie spartaczyliby tak udanej postaci jaką niewątpliwie jest. Zastąpiłby też wtedy niejako Hondo, skoro naszego ukochanego Weequaya nie ma w mojej wizji serialu. 😝 O ile uważam porównanie Sinjira do Jar Jara za w miarę trafne - oczywiście z zachowaniem wszelkich niezbędnych proporcji - o tyle porównanie Sinjira do Honda pod wzlędem charakterologicznym i ich sposobów bycia jest już w stu procentach trafne. A co do obecności Jas - przydałby się jakiś łowca nagród, co nie? W końcu zarówno w TCW, jak i w Rebels miejsce dla przynajmniej jednego było przyszykowane i uważam, że ona byłaby logiczną kandydatką na łowcę nagród numer jeden. Z kolei pojawienie się Temmina oceniam na bardzo realne, pomijając fakt, że chciałbym oczywiście, by się w serialu pojawił. I ogólnie spośród postaci z mojej listy życzeń Temmin jest postacią, której pojawienie się oceniam na najbadziej prawdopodobne. Na pewno pojawi się choć w epizodycznej roli, jako że jest częścią Ruchu Oporu i wystąpił w TFA. A co do Sinjira i Jas to myślę, że wątpliwe jest, by mieli się pojawić, choć bardzo bym ich obecności sobie życzył. Też stanowiliby taki łącznik pomiędzy czasami galaktycznej wojny domowej a konfliktu NP - RO. Mało jest w końcu takich postaci, które były członkami rebelii albo chociaż z nią współpracowały, a potem walczyły z Najwyższym Porządkiem w zespole Ruchu Oporu. No to może policzmy: Leia, Ackbar, Temmin Wexley i... to byłoby na tyle? Pewnie nie, ale nic mi teraz nie przychodzi do głowy. Pytanie, co z Norą Wexley, Wedge`em. Ale na ich pojawienie się jakoś szczególnie nie liczę. Trzeba też wziąć pod uwagę ich wiek.


  I to byłoby chyba z grubsza na tyle. Tak szczerze, to chyba nie chciałbym pojawienia się Sloane na przykład, jeśli mieliby tę postać zespuć. Chyba że pojawiłaby się w glorii chwały jako jedna z ważniejszych osób w FO, na przykład w trzecim sezonie, tak jak Thrawn w Rebels. Wtedy bym to przyjął. Ale nie od razu, na początek dajmy się wyszaleć takim postaciom jak ulokowany na mojej liście życzeń Hask bądź jeszcze nowsze postacie, jak Konstantine w Rebels.

  Nie chciałbym też nikogo z tej starej gwardii typu Luke, Han, Leia, Chewie, Ackbar. Ani nikogo z głównych bohaterów Rebels, czyli ani Sabine, ani Ezry, ani Ahsoki, ani Hery z Jacenem, który na pewno będzie się szkolił u kogoś z dwójki Luke - Ahsoka (pytanie jedynie brzmi, gdzie to moglibyśmy ujrzeć jeśli nie w Resistance?). Ani Zeba z Kallusem. Ani Reksa, który prawdopodobnie i tak by nie dożył do tego roku. Chyba że można jakoś życie klonów przedłużać, jako że to nie do końca ludzie, więc byłoby to o tyle logiczne. Thrawna też bym nie chciał. Mam jakieś takie dziwne przeczucie, może bardziej podparte życzeniowym myśleniem, że ich wszystkich możemy jeszcze w jakimś serialu zobaczyć, ale prędzej aktorskim, mimo zapewnień, że w nim będą same nowe postacie. Tutaj już bym ich nie chciał z jednego prostego powodu: na grafice zapowiadającej serial znalazły się zupełnie nowe postacie. I wygląda na to, że to one będą dominowały. I niech tak zostanie, jeśli tak postanowiono. Ja sam bym wolał opowieść o tych postaciach, które wymieniłem na początku tego akapitu, ale pod warunkiem, że ten serial byłby o nich, byłby skoncentrowany na nich. Jeśli mają być tylko dodatkami, czasami zapychaczami, gdy nie będzie pomysłów na kreatywne poprowadzenie fabuły, takimi cameo jako gwiezdno-wojenni celebryci, którzy będą dostawać na siłę gościnne występy, to ja podziękuję. Albo na maksa, albo w ogóle. Z tego co widzimy, raczej główne postacie z Rebels czy z OT nie są traktowane jako pierwszoplanowi bohaterowie tego serialu, więc wolę ich już w ogóle nie oglądać.


  Niech Moc będzie z Wami.

  LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  Jacek112 2018-07-26 12:28:39

  Jacek112

  avek

  Rejestracja: 2012-04-03

  Ostatnia wizyta: 2022-08-18

  Skąd:

  Tego żołnierza klona, który siedział zamrożony w karbonicie czy czymś innym oraz bandę piratów która go znalazła i przygarnęła.

  LINK
  • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

   ShaakTi1138 2018-07-26 18:11:23

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-08-01

   Skąd: Biała Podlaska

   To był Kix, który dołączył do ww. Sidona . Strasznie liczę na tę ekipę, bo historia była fajna, a jeszcze była zajawka z nimi w komiksach IDW, lecz niestety jak do tej pory nic z tego nie wyszło.

   W nawiązaniu do posta Mateusza - w sumie masz trochę racji, że Hondo jest już wykorzystywany jak można, dlatego fajnie by było, gdyby zastąpił go inny pirat (acz pamiętajmy, że Hondo zawsze będzie Królem), a Sidon jest odpowiednio badassowy, acz zupełnie inny niż Hondo. Wyobraźmy sobie jakąś starwarsową Tortugę i pirackie wojny .

   @bartoszcze - no właśnie mam nadzieję, że Poe będzie jeszcze w NR, acz sugerowana przez Francuzów częsta obecność BB-8 trochę temu przeczy.

   LINK
   • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

    darth sheldon hiszpański inkwi 2018-07-26 19:02:21

    darth sheldon hiszpański inkwi

    avek

    Rejestracja: 2014-08-04

    Ostatnia wizyta: 2022-08-18

    Skąd: Topola Wielka

    Nie grałem, ale słyszałem, że Rishi ze SWTOR Rarevan ma trochę pirackie klimaty

    LINK
   • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

    Jacek112 2018-07-26 19:45:44

    Jacek112

    avek

    Rejestracja: 2012-04-03

    Ostatnia wizyta: 2022-08-18

    Skąd:

    Przydałby się osobny serial o piratach - wyobraźcie sobie takie "Black Sails" w świecie SW .

    LINK
    • Piraci

     KiraSolo 2018-07-26 21:09:08

     KiraSolo

     avek

     Rejestracja: 2016-04-18

     Ostatnia wizyta: 2020-12-18

     Skąd: Rzeszów

     Dobre!

     LINK
    • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

     bartoszcze 2018-07-26 22:25:46

     bartoszcze

     avek

     Rejestracja: 2015-12-19

     Ostatnia wizyta: 2022-08-18

     Skąd: Jeden z Wszechświatów

     TLJ było wstępem

     LINK
    • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

     ShaakTi1138 2018-07-26 22:31:01

     ShaakTi1138

     avek

     Rejestracja: 2009-06-02

     Ostatnia wizyta: 2022-08-01

     Skąd: Biała Podlaska

     Boże, TAK.

     Ww. starwarsowa Tortuga.

     Rum i grog, pijaństwo, panny (panowie też) i wszelka rozpusta.

     Abordaże i wojny pomiędzy załogami.

     Bunty.

     Dzikie, piękne planety pełne skarbów i nieodkrytych miejsc.

     Szanty: https://www.youtube.com/watch?v=JiyEP02KNZw

     LINK
     • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

      Finster Vater 2018-07-27 12:20:53

      Finster Vater

      avek

      Rejestracja: 2016-04-18

      Ostatnia wizyta: 2022-08-19

      Skąd: Kazamaty Alkazaru

      To ma być 18+???

      LINK
      • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

       Jacek112 2018-07-27 12:32:22

       Jacek112

       avek

       Rejestracja: 2012-04-03

       Ostatnia wizyta: 2022-08-18

       Skąd:

       Podejrzewam, że większość z nas nie miałaby nic przeciwko .

       LINK
       • Serial 18+

        Mistrz Mateusz 2018-07-28 17:46:54

        Mistrz Mateusz

        avek

        Rejestracja: 2011-04-04

        Ostatnia wizyta: 2022-08-17

        Skąd: Piła

        Umówmy się, nikt z Bastionowiczów nie miałby nic przeciwko temu, jako że wszyscy tutaj są fanami SW, ale nie ma na to najmniejszych szans. Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić, by Disney był w stanie zrobić taki serial, nawet jeśli mówilibyśmy o aktorskim, no bo wiadomo, że animowany nie wchodzi w grę ze względu na to, że przynajmniej połowa widzów ma mniej niż dwanaście lat. A ten nadchodzący serial aktorski pewnie też będzie taki poprawny, no po prostu disneyowy.

        Swoją drogą pamiętam, jak jakąś dekadę temu, w 2008 roku, dochodziły pierwsze głosy o serialu aktorskim i wówczas sporo mówiono, że to może być bardzo brutalny serial, z nagością i tak dalej. Mam wrażenie, że wtedy wszyscy się na to mega napalili, co dziwić nie może. To byłoby ciekawe, dostać serial o poziomie mroku podobnym do The Force Unleashed powiedzmy. W takich klimatach serial aktorski bym obejrzał, ale nie ukrywajmy, że za Disneya jest to niemożliwe.

        Tym niemniej tak jak tutaj wymieniamy, ile rzeczy można zrobić ze względu na bogatość i potencjał tego uniwersum, to serial o piratach w SW mógłby być niezłym pomysłem. Niekoniecznie musiałby być podobny do Black Sails (sam bym nie wpadł na takie porównanie), ale może do samych Piratów z Karaibów, o których pisałem w poprzednim poście. No bo pamiętajmy, że Piraci też należą do Disneya, więc pewnie przy ewentualnej produkcji serialu aktorskiego o piratach na nich by się wzorowali w pierwszej kolejności. Tyle że bardzo wątpliwe, by w ogóle na taki serial się zdecydowali, przynajmniej nieprędko, choć mam wrażenie, że wielu fanom sam pomysł przypadłby do gustu.


        Niech Moc będzie z Wami.

        LINK
   • Lassa Rhayme i Sinjir za Hondo + Piraci z Dzikiej Przestrzeni

    Mistrz Mateusz 2018-07-27 17:26:14

    Mistrz Mateusz

    avek

    Rejestracja: 2011-04-04

    Ostatnia wizyta: 2022-08-17

    Skąd: Piła

    Stąd też na mojej liście życzeń znalazła się Lassa Rhayme, która niesamowicie przypadła mi do gustu, i to nie tylko pod względem urody (gdyby ktoś z tych, którzy nie wiedzą, o kim mowa, nie pojmowali skąd wiem, że jest piękna, skoro pojawiła się w Oddziale Inferno, to informuję, że zadebiutowała wcześniej - w jakimś komiksie będącym wstępem do Dark Disciple). 😊 Naprawdę fajna postać, ma ogromny potencjał, myślę, że warto by ją rozwinąć. Tym bardziej, że kobieta-pirat niecodziennie zdarza się w SW. W zasadzie nie przypominam sobie takiej postaci. No, jakaś tam się przewinęła w tych interludiach we wszystkich częściach trylogii Aftermath. początek spoilera Ukradła imperialny niszczyciel, tylko już nie pamiętam, czy superniszczyciel czy zwykły; chyba właśnie superniszczyciel koniec spoilera. Ale to nie to, co Lassa, tamta postać była zapychaczem, do tego jej historia nie jest warta rozwijania, w przeciwieństwie do Rhayme, która ma jednak większy wpływ na losy znanej nam galaktyki z racji przewodzenia jednej z największych organizacji pirackich. Dlatego też uważam, że byłaby świetnym zastępstwem dla Honda, który jest już naprawdę - jak oboje zauważyliśmy - za bardzo eksploatowany, mimo mojej ogromnej sympatii dla niego. Oczywiście nie byłoby to zastępstwo pod względem charakterologicznym, tylko zawodowym. Tak jak wspomniałem - rolę Hondo mógłby pełnić Sinjir, który został przecież doradcą kanclerz Mothmy, co zapomniałem dodać w poprzednim poście, więc jego obecność w Resistance byłaby o tyle bardziej logiczna. Myślę, że to naprawdę podobne postacie pod względem charakteru, podejścia do życia, drogi życiowej złożonej z niepowodzeń, systemu wartości, kręgsłupa moralnego, bo w sumie obaj zgrywają - zarówno Hondo w TCW i Rebels, jak i Sinjir w Aftermath - takich niedostępnych, twardych typów, których nic i nikt nie rusza, a w głębi duszy są bardzo samotni i łakną kontaktu z człowiekiem. No i to, co najważniejsze - dosyć podobne poczucie humoru, a taki element też w serialu musi się pojawić. A, no i zapomniałem wcześniej dodać, że na korzyść Sinjira przemawia jeden szczegół - jest gejem. 😝 A biorąc pod uwagę to, jaki jest Disney (w końcu w trylogii Aftermath choćby przedstawiono dwa wątki homoseksualne, a w Lordach Sithów jeszcze inny), to na pewno pod tym względem danie Sinjira do serialu ich kusi. No, nie wiemy rzecz jasna, czy nasz ukochany Weequay nie jest chociaż biseksualny, bo nie ma mowy o tym, by był gejem z racji tego, że w TCW przedstawiono go jako kobieciarza, poza tym był w związku z Aurrą Sing. Ale raczej wątpię, by mieli z niego zrobić biseksualistę. A poza tym na niekorzyść Hondo przemawia to, że już w trakcie Rebels był stary, a przynajmniej tak mi się wydaje; najłatwiej chyba stwierdzić to po głosie, który nie należy do najmłodszego człowieka. Bo nie umiem, i Wy pewnie też nie, stwierdzić, czy wygląda staro czy nie, bo nie jestem w stanie ocenić procesu starzenia się Weequaya. Tak szczerze, to już w TCW wydawało mi się, że podchodzi pod przynajmniej pięćdziesiątkę, jeśli nie sześćdziesiątkę, a co dopiero w Rebels, którego akcja dobiegała końca osiemnaście lat później. Jeszcze miałby dożyć trzydzieści pięć lat? Pytanie, ile mogą żyć Weequaye. No i pytanie, ile ma faktycznie lat. Tym niemniej nie chcę go, wolę w pakiecie Lassę i Sinjira. 😝

    Ooo, masz rację Shaak. Wyobrażacie sobie taki serial, albo nawet spin-off, o piratach w SW? Na przykład wojny różnych gangów, coś à la Piraci z Karaibów. Tytuł spin-offa mógłby na przykład brzmieć: Piraci z Dzikiej Przestrzeni. 😝😅 No i zarówno Hondo, jak i Lassa mogliby wystąpić razem w takim serialu/filmie, może jako potencjalni przeciwnicy, a może jako kochankowie, kto wie. Oj, fajne by to było. 😋

    Tak poważnie mówiąc, to naprawdę bym chciał czegoś takiego. Świat SW jest tak bogaty i ma potencjał na tak wiele różnych historii, że aż głowa mała. Skoro Solo był takim Indianą Jonesem w świecie SW (chciałbym tego więcej na ekranie zobaczyć, może właśnie z wymienioną wcześniej przeze mnie w kontekście Resistance Aphrą, jako że jest przecież archeolożką; jakie to byłoby miodne 😋), to czemu nie mielibyśmy dostać gwiezdno-wojennych Piratów z Karaibów? Tym bardziej że Hondo ma coś nie tylko z Sinjira i na odwrót, na SW się skupiając, ale też dostrzec można wiele podobieństw ze Sparrowem, sięgając poza nasze ukochane uniwersum. Obaj żyją z dnia na dzień, są ryzykantami szukającymi zysków, profitów, uwielbiają kobiety, uwielbiają bogactwo, są zabawni i są takimi trochę nieporadnymi fajtłapami (stąd też moje wcześniejsze porównanie Honda do Jar Jara - oczywiście: z zachowaniem wszelkich proporcji).


    Niech Moc będzie z Wami.

    LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  Rzodkiewka 2018-07-26 21:48:04

  Rzodkiewka

  avek

  Rejestracja: 2016-02-28

  Ostatnia wizyta: 2022-03-08

  Skąd:

  Porucznik Connix.

  LINK
  • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

   KiraSolo 2018-07-27 07:02:39

   KiraSolo

   avek

   Rejestracja: 2016-04-18

   Ostatnia wizyta: 2020-12-18

   Skąd: Rzeszów

   No, mogliby jakoś rozwinąć tę postać.

   LINK
  • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

   Adam Skywalker 2018-07-27 12:35:37

   Adam Skywalker

   avek

   Rejestracja: 2014-08-04

   Ostatnia wizyta: 2022-08-18

   Skąd: Gdańsk

   Nawet wczoraj się nad tym zastanawiałem, ale nie jestem pewny, czy Filoni w ogóle wie co to za postać oraz czy Billie Lourd chciałaby wystąpić w bajce.

   LINK
   • Connix

    Mistrz Mateusz 2018-07-28 18:37:35

    Mistrz Mateusz

    avek

    Rejestracja: 2011-04-04

    Ostatnia wizyta: 2022-08-17

    Skąd: Piła

    Po pierwsze, Lourd nie musiałaby przecież nawet podkładać głosu, Connix jest tak mało znaczącą postacią, że chyba nikt nie widziałby problemu w tym, by miała inny głos w serialu i inny w filmie, jako że w TLJ za wiele to się nie nagadała. I po drugie już nie takie tuzy degradowały się do serialu animowanego. Przypomnę, że Forest Whitaker podkładał głos Sawowi w Rebels, podobnie jak James Earl Jones Vaderowi. Więc powiedz mi teraz, kim jest taka Lourd przy tych dwóch, by wybrzydzać? Myślę, że najmniejszym problemem w sytuacji pojawienia się Connix w tym serialu będzie zdanie Lourd i jej chęci bądź ich brak do podkładania głosu. Tym niemniej uważam, że w przypadku jej pojawienia się byłoby lepiej, gdyby to ona podkładała jej głos, ale tragedii nie będzie. Tak czy siak dobrze, że pomyśleliście o niej, bo faktycznie by się przydało, by tę postać rozwinąć. Do tego dobrze by do Resistance pasowała, choćby jako postać drugoplanowa albo nawet trzecioplanowa. I pewnie się pojawi, bo myślę, że zarówno ona, jak i znajdujący się na mojej liście życzeń Temmin Wexley to są właśnie takie postacie, które powinny dostać czas ekranowy w tym serialu, z racji tego, że w obu disnejowych epizodach byli bardzo w cieniu tych przereklamowanych głównych bohaterów.

    Niech Moc będzie z Wami.

    LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  Lubsok 2018-07-27 12:41:43

  Lubsok

  avek

  Rejestracja: 2012-03-10

  Ostatnia wizyta: 2022-08-15

  Skąd: Białystok

  Jar-Jara.

  LINK
  • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

   Jacek112 2018-07-27 12:59:51

   Jacek112

   avek

   Rejestracja: 2012-04-03

   Ostatnia wizyta: 2022-08-18

   Skąd:

   Ooooo!!! Jak mogłem o nim zapomnieć? Szkoda, że nie można edytować, dodałbym go ;D. Ale serio fajnie byłoby go zobaczyć. Fragment książki gdzie jest podane, że został klaunem jest dość mało szczegółowy, przydałoby się coś więcej. Zresztą wtedy pewnie zbierał dla Smoka informacje, czy coś .

   LINK
   • Że co?

    KiraSolo 2018-07-27 14:27:10

    KiraSolo

    avek

    Rejestracja: 2016-04-18

    Ostatnia wizyta: 2020-12-18

    Skąd: Rzeszów

    Jacek112 napisał:
    Fragment książki gdzie jest podane, że został klaunem jest dość mało szczegółowy, przydałoby się coś więcej. Zresztą wtedy pewnie zbierał dla Smoka informacje, czy coś .
    -----------------------
    Chyba sam dla siebie??? Przecież to Snoke był uczniem Jar Jara. A poza tym wiem z mało zaufanego źródła, że ten klaun był tylko klonem mającym za zadanie odwrócić uwagę od prawdziwego Dartha Jar Jara.

    Ale tak na poważnie, ile w zasadzie żyją Gunganie? Na Ossusie ani na Wookieepedii nic o tym nie znalazłam. A Jar Jar w czasie akcji "Resistance" byłby z 60 lat starszy niż w TPM.

    LINK
 • Spóźniłem się

  mkn 2018-07-28 21:51:40

  mkn

  avek

  Rejestracja: 2015-12-26

  Ostatnia wizyta: 2022-08-12

  Skąd: Wlkp

  Podaliście już większość tych bardziej znanych postaci. Moje top10:

  1. Snoke - chociaż na króciutko na chwilkę, pls!
  2. Knights of Ren - imho niestety szanse bliskie zeru
  3. Terex - napewno kiedyś powróci, ale czy akurat w tym serialu...
  4. Rae Sloane - niestety już wcześniej coś złego się z nią stało
  5. Kardynał - nie wiadomo czy to jest rzeczywiście on na grafie, która wyciekła
  6. Ezra i Thrawn - bardzo mnie ciekawi co się z nimi stało, ale to chyba nie ten serial
  7. Shriv - najlepsza postać z BF II
  8. Jacen - aż się prosi, żeby go wsadzić do serialu
  9. Suralinda albo Zay - nieźle by tutaj pasowały
  10. Thane i Ciena - nie przepadam za tą parą, ale ciekawe co dalej z nimi

  Fajnymi smaczkami byliby też: Lady Carise, Ransolm Casterfo, Vi Moradi, Siv albo nawet Mattis Banz.

  LINK
  • Re: Spóźniłem się

   Mossar 2018-07-28 22:05:00

   Mossar

   avek

   Rejestracja: 2015-06-12

   Ostatnia wizyta: 2022-08-18

   Skąd:

   Ransolm Casterfo to jedna z najciekawszych postaci okresu przysequelowego - też bym chciał go więcej.

   LINK
  • Re: Spóźniłem się

   ShaakTi1138 2018-07-31 09:36:37

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-08-01

   Skąd: Biała Podlaska

   To tak:

   1. Snoke IMO będzie, ale późno. Może jak Palpi w "Rebels".
   2. Marne szanse, no chyba że serial pójdzie śladami "Rebels" i zaraz wsadzą Moc-ne wątki.
   3. Terex - czemu nie?
   4. Sloane - chwila, a co się z nią stało? O ile wiem, to nie za bardzo wiadomo co się z nią działo w czasach NP. Podobno dojście Snoke`a do władzy bardzo ją zdziwiło.
   5. Kardynał - na początku się jarałam, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej jestem przekonana, że to jednak nie on. Najgorzej jest z "Phasmą", bo ustalenie miejsca tej książki na linii czasu jest dość... problematyczne. Wszystko zależy, czy Kardynał złapał Vi przed serialem, czy w trakcie.
   6. Yep, raczej nie ten.
   7. Shriv is love, Shriv is life.
   8. Jacen - jak go nie będzie, podnoszę bunt.
   9. Yep.
   10. No właśnie, ciekawe.

   Co do Vi, to ludzie nawet doszukują się jej na tych grafikach z Francji... ale tylko nie Mattis. Czasowo by chyba nie pasował, a poza tym miałam trzy podejścia do "Join the Resistance" nim zmęczyłam tę książkę. Coś okropnego.

   LINK
   • Re: Spóźniłem się

    mkn 2018-07-31 11:06:22

    mkn

    avek

    Rejestracja: 2015-12-26

    Ostatnia wizyta: 2022-08-12

    Skąd: Wlkp

    Co do Sloane to sugeruję się "Phasmą".
    Rozmowa Kardynała i Huxa:
    "Sir, if I may say so, if Admiral Sloane were here—”
    “Well she’s not,”

    oraz wspominienie:
    Admiral Rae Sloane and the other leaders of the First Order—well, the first set of leaders.
    Z tego mi wychodzi, że coś tam złego się wydarzyło w wyniku czego Sloane została usunięta albo ewentualnie sama opuściła szeregi FO (jakiś przewrót?)

    Właśnie dziś jest premiera ostatniej części JtR Skończę dzisiaj nowego Thrawna i później biorę się za JtR, nie ma że boli Pojawienie się Mattisa w Resistance byłoby nagrodą dla wszystkich, którzy przemęczyli się przez te książki W sumie to ta Zeltronka z ekipy Mattisa jest fajna, niech ona się pojawi w serialu zamiast niego.

    LINK
    • Re: Spóźniłem się

     ShaakTi1138 2018-07-31 18:36:50

     ShaakTi1138

     avek

     Rejestracja: 2009-06-02

     Ostatnia wizyta: 2022-08-01

     Skąd: Biała Podlaska

     -Nagrodą...

     Jak Boga kocham, lubię książki dla dzieci, pisałam z nich pracę magsiterską, ale przez to coś nie mogłam się przebić. Pomijając już kwestię bardzo ciężkiego, gęstego stylu, ale te postaci są po prostu papierowe (za wyjątkiem Zeltronki). A już de best była informacja na początku: Mattis został przyjęty do RO, bo był taki dobry (w znaczeniu: grzeczny). Nie wiem, może gdyby Egmont wydał to po polsku, to byłoby to znośniejsze.

     Poza tym, jak pisałam: na Mattisa raczej nie ma szans, bo chyba pierwsze "Join the Resistance" dzieje się bardzo krótko przed TFA, potem zesłali ich na Vordan (ale tego już nie doczytałam), no a trzecia część to atak na bazę Starkiller - aż boję się pomyśleć co oni tam robili.

     LINK
   • Re: Spóźniłem się

    mkn 2018-07-31 11:08:06

    mkn

    avek

    Rejestracja: 2015-12-26

    Ostatnia wizyta: 2022-08-12

    Skąd: Wlkp

    Acha i gdzie jest wspomniane, że dojście Snoke`a do władzy zdziwiło Sloane? Bo akurat to przegapiłem.

    LINK
    • Re: Spóźniłem się

     Adam Skywalker 2018-07-31 11:16:25

     Adam Skywalker

     avek

     Rejestracja: 2014-08-04

     Ostatnia wizyta: 2022-08-18

     Skąd: Gdańsk

     W adaptacji TLJ jest powiedziane, że Snoke po kolei odsuwał od władzy Galiusa Raxa, Sloane i Brendola Huxa.

     LINK
     • Re: Spóźniłem się

      mkn 2018-07-31 14:09:34

      mkn

      avek

      Rejestracja: 2015-12-26

      Ostatnia wizyta: 2022-08-12

      Skąd: Wlkp

      W takim razie nie dziwię się, że przegapiłem

      Poza tym z tego co pamiętam Empire`s End to wcale nie Snoke odsunął Raxa od władzy.

      O Sloane być może będą jakieś nowe informacje w Women of the Galaxy.

      LINK
     • Rax

      Mistrz Mateusz 2018-07-31 23:24:38

      Mistrz Mateusz

      avek

      Rejestracja: 2011-04-04

      Ostatnia wizyta: 2022-08-17

      Skąd: Piła

      Cooo? Poważnie w adaptacji TLJ Rax jest wspomniany w gronie odsuniętych od władzy w FO przez Snoke`a czy Ci się pomyliło? Przecież on zginął w Empire`s End! Jak niby Snoke miałby odsunąć od władzy? 🤔😳

      Niech Moc będzie z Wami.

      LINK
  • Re: Spóźniłem się

   KiraSolo 2018-07-31 12:15:40

   KiraSolo

   avek

   Rejestracja: 2016-04-18

   Ostatnia wizyta: 2020-12-18

   Skąd: Rzeszów

   mkn napisał:
   10. Thane i Ciena - nie przepadam za tą parą, ale ciekawe co dalej z nimi

   Fajnymi smaczkami byliby też: Lady Carise, Ransolm Casterfo, Vi Moradi, Siv albo nawet Mattis Banz.

   -----------------------
   No właśnie. Ciena mnie denerwowała, Thane`a lubiłam bardziej, ale tak naprawdę nie wiemy, co stało się z nimi po Jakku. A co do Casterfa, to wiem, że został skazany na śmierć. Czy udało mu się jakoś wywinąć? Właściwie chciałabym się tego dowiedzieć. No i ciekawe, jaki wygląd nadano by tym postaciom, gdyby się pojawiły. Jednak opis w książce to nie do samo, co zobaczenie postaci w filmie, na rysunku czy w animacji.

   LINK
   • Re: Spóźniłem się

    Mossar 2018-07-31 12:21:09

    Mossar

    avek

    Rejestracja: 2015-06-12

    Ostatnia wizyta: 2022-08-18

    Skąd:

    Nie wiem czy był jakiś dokładny opis wyglądu Ransolma, ale pasowałby tutaj:
    https://i.pinimg.com/originals/f3/53/84/f3538410e2fb882431894754e363be44.jpg
    albo
    https://i2.wp.com/www.tor.com/wp-content/uploads/2016/05/bloodline-dan-stevens.jpg?resize=630%2C391&type=vertical

    LINK
   • Postacie z książek w serialach

    Mistrz Mateusz 2018-07-31 23:43:44

    Mistrz Mateusz

    avek

    Rejestracja: 2011-04-04

    Ostatnia wizyta: 2022-08-17

    Skąd: Piła

    No właśnie, byłby pewien dysonans, gdyby w Resistance pojawiły się postacie, które do tej pory wystąpiły jedynie w książkach. A książki, jak doskonale wiemy, mają to do siebie, że nie ma w nich zdjęć (przynajmniej w tych poważnych w przypadku SW), żadnych gifów, klipów i tego typu rzeczy, a tylko tekst, zdania, litery, znaki interpunkcyjne, w związku z czym postacie trzeba sobie wyobrażać samemu. Dlatego też wątpię w postacie z mojej listy życzeń, które wystąpiły jedynie w książkach, czyli w Sinjira i Jas. Co innego z Temminem, bo raz, że idealnie pasuje do tego typu serialu, a dwa, że wystąpił też w komiksach i TFA, więc jest zobrazowany. A wydaje mi się, że ani w TCW, ani w Rebels nie pojawiła się żadna postać, która w pierwszej kolejności pojawiła się w jakiejś książce. Więc z tego prostego powodu raczej nie pojawią się wymienione przeze mnie postacie z trylogii Aftermath, ani wymienione przez Was postacie z Bloodline. Swoją drogą ten Casterfo jest aż tak fajną postacią? Bo wszyscy go chwalą i jestem ciekaw, czym tak bardzo zaimponował.

    Niech Moc będzie z Wami.

    LINK
    • Odpowiadam na pytanie dotyczące R. Casterfa

     KiraSolo 2018-08-01 07:47:57

     KiraSolo

     avek

     Rejestracja: 2016-04-18

     Ostatnia wizyta: 2020-12-18

     Skąd: Rzeszów

     Właściwie mi nie zaimponował, może tylko tym, że jako jeden z nielicznych w Senacie potrafił też wysłuchać przeciwnej strony (w jego przypadku Lei). Ale jest dość rozbudowaną i nie do końca jednozcznaczną postacią. Jestem też po prostu ciekawa, co się z nim ostatecznie stało, bo choć został skazany, to jego los jest właściwie otwarty. Mógł jakoś uciec po drodze (chociaż pewnie byłaby mu potrzebna pomoc z zewnątrz) itp.

     LINK
     • Casterfo

      Mistrz Mateusz 2018-08-01 23:59:50

      Mistrz Mateusz

      avek

      Rejestracja: 2011-04-04

      Ostatnia wizyta: 2022-08-17

      Skąd: Piła

      Okej, to już więcej nie chcę słuchać spoilerów. 😝 Sam sobie przeczytam. 😜 Tym bardziej że Bloodline ma bardzo pozytywne recenzje, a u mnie dalej leży na półce.

      Ale na ile oceniłabyś szansę pojawienia się Casterfo w Resistance?

      Niech Moc będzie z Wami.

      LINK
      • Re: Casterfo

       eNdOtE 2018-08-02 10:05:04

       eNdOtE

       avek

       Rejestracja: 2017-12-07

       Ostatnia wizyta: 2022-05-12

       Skąd: Grudziądz

       Pół na pół, jako smaczek dla fanów. Po prostu, żeby było wiadomo, co z nim.

       LINK
      • Re: Casterfo

       KiraSolo 2018-08-02 11:48:53

       KiraSolo

       avek

       Rejestracja: 2016-04-18

       Ostatnia wizyta: 2020-12-18

       Skąd: Rzeszów

       Cóż, nie widzę dużych szans, żeby odegrał większą rolę w tym serialu. Ale członkowie Ruchu Oporu mogliby w sumie się na niego natknąć podczas jakiejś misji. Ogólnie to moim zdaniem mógłby się pojawić, ale na 1-2 odcinki.

       LINK
       • Casterfo i Temmin

        Mistrz Mateusz 2018-08-02 22:26:35

        Mistrz Mateusz

        avek

        Rejestracja: 2011-04-04

        Ostatnia wizyta: 2022-08-17

        Skąd: Piła

        Z chęcią bym go zobaczył, jeśli mówicie, że to fajna postać. Oby tylko go nie zepsuli, jeśli faktycznie miałby się pojawić. No i w sumie muszę przeczytać tego Bloodline`a, bo przeczytałem tylko jeden rozdział i zrezygnowałem przed kilkoma miesiącami przez brak czasu.

        Ale o tyle jego pojawienie się nie jest dla mnie nierealne, że wpierw pojawił się w książce, a wątpię, by debiutując w niej, a nie w serialu, dostał się do niego, a nie odwrotnie. Jakoś takiej drogi nie ma i nie było w SW, tak mi się przynajmniej wydaje, bo nie pamiętam takich przypadków w TCW i Rebels, by postacie, które najpierw pojawiły się w książkach dostały się przez to do serialu. Dlatego wymienione na mojej liście życzeń postacie z trylogii Aftermath były wymienione bardziej życzeniowo niż realistycznie. Choć szanse na pojawienie się Temmina i do tego odegrania przez niego jakiejś większej roli oceniam na około dziewięćdziesiąt procent.

        Niech Moc będzie z Wami.

        LINK
        • Re: Casterfo i Temmin

         darth sheldon hiszpański inkwi 2018-08-03 03:42:30

         darth sheldon hiszpański inkwi

         avek

         Rejestracja: 2014-08-04

         Ostatnia wizyta: 2022-08-18

         Skąd: Topola Wielka

         Thrawn był z książek

         LINK
        • Re: Casterfo i Temmin

         Mossar 2018-08-03 08:12:48

         Mossar

         avek

         Rejestracja: 2015-06-12

         Ostatnia wizyta: 2022-08-18

         Skąd:

         Temmin akurat jest nawet w filmach Więc w Resistance pewnie się pojawi.

         Co do Bloodline to polecam. Gdzieś tam obiły się o uszy negatywne opinie, ale w większości ludzie są bardzo zadowoleni. Nie ma drugiej takiej książki w NK, która by tak mocno go rozbudowywała jednocześnie posiadając dosyć wartką akcję. Dla mnie najlepsze książki NK to Lost Stars, oba Thrawny i właśnie Bloodline. Reszta jest dosyć mocno w tyle, choć bardzo doceniam Katalizator i Phasmę.

         LINK
         • Temmin i Thrawn

          Mistrz Mateusz 2018-08-03 11:40:28

          Mistrz Mateusz

          avek

          Rejestracja: 2011-04-04

          Ostatnia wizyta: 2022-08-17

          Skąd: Piła

          Wiem, że Temmin był w NT, zresztą tę teorię, że postacie z książek nie pojawiają się w serialach podpierałem wcześniej w tym temacie jedynie Jas i Sinjirem z trylogii Aftermath, mając jednocześnie świadomość obecności Temmina na ekranie, ale wydaje mi się, że pojawił się tylko w TFA. Ja przynajmniej sobie nie przypominam, bym widział go gdzieś w TLJ.

          Darth Sheldon ---> no tak, to prawda, ale trzeba zaznaczyć, że w pierwszej kolejności był z legend, czyli tak de facto w kanonie nie istniał i serial był jego pierwszym miejscem pojawienia się, ograniczając się do kanonu rzecz jasna, o co mi chodziło, a czego może w powyższym poście nie zasugerowałem wyraźnie. Choć we wcześniejszym poście w tym temacie pisałem już o tym, ale bardziej rozbudowanie i tę kwestię zawarłem. 😝 Bo to, że postacie z niekanonicznych obecnie książek trafiają do obecnych seriali, vide Rebels w szczególności, to wiadomo. Rukh też jest tego przykładem. Bo te postacie są niejako wyciągnięte z niebytu, a w czasach, gdy one debiutowały w legendach, nikt nie myślał o serialach, a teraz, gdy one są, ich droga do sławy w świecie SW jest łatwiejsza, bo serial obejrzy większa rzesza odbiorców niż przeczyta książkę.

          Swoją drogą to nie było przypadkiem tak, że Thrawn najpierw pojawił się w komiksie, a potem w książce?

          Chciałem przy okazji podać przykład Quinlana Vosa, który w TCW zadebiutował, mając swoje występy poza ekranem, ale dopiero, gdy zacząłem pisać to zdanie przypomniało mi się, że w komiksach, a nie w książkach, więc to dowodzi temu, że naprawdę trudno znaleźć chociaż jedną postać, która z książki trafiła do serialu, pomijając przywracanie postaci z dzieł z EU, bo to szczególny przypadek.

          Niech Moc będzie z Wami.

          LINK
         • Re: Temmin i Thrawn

          Darth Lord Vader pl 2018-08-03 20:41:55

          Darth Lord Vader pl

          avek

          Rejestracja: 2016-02-29

          Ostatnia wizyta: 2021-08-18

          Skąd: Lubin

          Temmina nie było w TLJ, ale seria komiksowa Poe Dameron aktualnie pokazuje co się działo m.in. z nim w trakcie filmu.

          LINK
         • Tallie i Paige

          Mistrz Mateusz 2018-08-04 21:40:05

          Mistrz Mateusz

          avek

          Rejestracja: 2011-04-04

          Ostatnia wizyta: 2022-08-17

          Skąd: Piła

          O, to nie wiedziałem, że ta seria pokazywała wydarzenia z czasu akcji TLJ. No to faktycznie muszę po to sięgnąć, mimo że naprawdę nie trawię Poe`a.

          Swoją drogą, teraz tak sobie pomyślałem, że ten serial to idealna okazja na to, by rozwinąć kilku pilotów, tym bardziej że wydaje się, że to będzie serial skoncentrowany bardziej na tej tematyce niż ogólno wojennej lub związanej z Mocą czy czymkolwiek tego typu. W związku z tym bardzo chciałbym zobaczyć Tallie Lintrę i Paige Tico. Ha, i to ja wpadłem na to pierwszy, mimo że te kandydatury wydają się oczywiste. 😁 A przynajmniej w tym temacie nie widziałem nikogo, kto te dwie piękności by wspomniał. A, i co, zatkało kakało, cytując klasyka? 😜😝 Tym bardziej szkoda, że obie zginęły w TLJ. 😭 Jakby jakaś Rose lub Poe nie mogli zginąć. Albo nawet Rey bądź Finn, ktokolwiek, tylko nie one. 😩

          Niech Moc będzie z Wami.

          LINK
         • Rose i Paige

          KiraSolo 2018-08-05 09:52:58

          KiraSolo

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2020-12-18

          Skąd: Rzeszów

          To ja chcę Rose i Paige! Mateusz, to dzięki tobie na to wpadłam. Przecież ten serial to świetna okazja, żeby lepiej przedstawić relację sióstr Tico. W filmie w ogóle nie miały wspólnych scen, ale w książce już tak i muszę przyznać, że chcę tego więcej.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Rzodkiewka 2018-08-05 09:57:47

          Rzodkiewka

          avek

          Rejestracja: 2016-02-28

          Ostatnia wizyta: 2022-03-08

          Skąd:

          O, bardzo dobry pomysł. W ogóle lubię wątek relacji między rodzeństwem, a odważne i bardzo sobie oddane siostry Tico to wdzięczny temat.

          LINK
         • Rose

          Mistrz Mateusz 2018-08-05 20:54:48

          Mistrz Mateusz

          avek

          Rejestracja: 2011-04-04

          Ostatnia wizyta: 2022-08-17

          Skąd: Piła

          Spodziewałem się, że komuś ten pomysł się spodoba. I spodziewałem się też, że ktoś wspomni o Rose, której specjalnie nie wymieniłem, bo jej bym nie chciał, jako że ta postać bardzo mi nie przypadła do gustu. Przemawia oczywiście za nią to, że w sumie nadaje się do tego serialu idealnie pod względem czasów, w których będzie rozgrywać się akcja. No i pod tym względem, że była rzecz jasna jedną z głównych postaci RO w TLJ, a także relacje rodzinne byłyby pewnie decydujące. O tyle byłoby to ciekawe, ale z tej racji, że około 90% postaci, które gdzieś już wystąpiły wypada o wiele gorzej w serialu, przynajmniej tak było w przypadku Rebels, to aż się boję, jak miałaby wyglądać w Resistance, będąc naprawdę bardzo, bardzo przeciętną i przede wszystkim irytującą postacią w TLJ.

          Niech Moc będzie z Wami.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          nedz123 2018-08-05 23:22:43

          nedz123

          avek

          Rejestracja: 2016-11-01

          Ostatnia wizyta: 2021-07-05

          Skąd:

          Też nie chce ani jednej ani drugiej. Obydwie wkurzały i były chyba tylko i wyłącznie na zasadzie szeroko pojętego równouprawnienia oczywiście nie zapominajmy, że film z samymi białymi nie ma prawa bytu.

          Ale wracając do tematu Rose i tamta (jak to jej było?) Paige serio nawet jej nie kojarze niby coś mi świta, że była na samym początku w TLJ w B-wingu, ale z nazwy wcale. Tak czy siak według mnie Rose i tamta druga mają tylko temu racje bytu w kanonie, że SW zarządzają ludzie, którzy są kompletnie nie odpowiedziani i jeszcze najważniejsze są to dwa największe ścierwa na miarę TLJ i nowej trylogii.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          ShaakTi1138 2018-08-06 10:07:24

          ShaakTi1138

          avek

          Rejestracja: 2009-06-02

          Ostatnia wizyta: 2022-08-01

          Skąd: Biała Podlaska

          Wyjdź.

          W filmie pojawiły się dwie Azjatki, bo ludzie zarządzający SW są "nieodpowiedzialni"?

          http://gph.is/2fAJHsW

          https://sjp.pwn.pl/szukaj/nieodpowiedzialny.html

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-08-06 15:10:33

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Wyjdź [2]

          Siostry Tico chętnie bym zobaczył, bo mi akurat postać Rose się podobała i to bardzo bardzo, no ale ja ogólnie dziwny jestem.

          A co do "azjatek" to oczywiście jakiś jeniusz marketingu wymyślił że dając Wietnamkę sprzeda film w Chinach, co ma tyle sensu co nadzieja, że dając film z Izraelitą sprzeda się on w Arabii Saudyjskiej.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          KiraSolo 2018-08-06 18:57:41

          KiraSolo

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2020-12-18

          Skąd: Rzeszów

          nedz123 napisał:
          [...]i jeszcze najważniejsze są to dwa największe ścierwa na miarę TLJ i nowej trylogii.
          -----------------------
          Paige w zasadzie nic nie zrobiła w tym filmie poza tym, że poświęciła się za sprawę, i od razu rzucasz takimi określeniami?

          LINK
         • Różnorodność

          Mistrz Mateusz 2018-08-06 19:06:40

          Mistrz Mateusz

          avek

          Rejestracja: 2011-04-04

          Ostatnia wizyta: 2022-08-17

          Skąd: Piła

          Wyjdź [3].

          No sorry, ale dla mnie to co napisałeś, to zwykła dyskryminacja i typowo prawicowo-narodowościowo myślenie. Jasne, czasami Disney przesadza w byciu bardzo sfokusowanym na przedstawianiu wszystkich ras i orientacji, ale to jest bardzo potrzebne, by uczyć tolerancji ten obecnie bardzo nastawiony na anty do wszystkiego co inne świat. To się nazywa różnorodność i bardzo dobrze, że w filmach i serialach Disneya występują czarni, biali, żółci, heteroseksualne, homoseksualne, biseksualne, a nawet panseksualne postacie. Oczywiście, wydawało się, że choćby orientacja Lando to przesada i zwykły marketingowy ruch, by po prostu przykuć uwagę, ale w filmie wyszło to bardzo naturalnie i fajnie. Nie było to przede wszystkim zrobione na siłę, wszystko się dobrze komponowało z jego postacią, jak i całym obecnym kanonem. To jest najważniejsze, a nie to, jakiej rasy, płci i orientacji jest dana postać.

          Niech Moc będzie z Wami.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Lubsok 2018-08-06 19:47:24

          Lubsok

          avek

          Rejestracja: 2012-03-10

          Ostatnia wizyta: 2022-08-15

          Skąd: Białystok

          Co do Paige się nie zgadzam, ale Rose to rzeczywiście ścierwo.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          ShaakTi1138 2018-08-06 22:12:55

          ShaakTi1138

          avek

          Rejestracja: 2009-06-02

          Ostatnia wizyta: 2022-08-01

          Skąd: Biała Podlaska

          Zabawne, bo widziałam w necie tyle hejtu na Rose, ale nikt nigdy nie podał jednego merytorycznego argumentu.

          Rozumiem czemu można hejtować Jar Jara. Ezrę. Nawet Holdo. Ale co takiego zrobiła Rose? Sorry, ale określenie "ścierwo" jest odrobinę za mocne dla dziewczyny, która... no co? Była główną bohaterką wątku, który wedle internetowych papug był niepotrzebny? Poraziła Finna prądem? Rozbiła jego ship z Poem? Albo z Rey? No co? Powiedzcie mi, bo naprawdę tego nie rozumiem.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-08-06 22:37:23

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Ja podejrzewam (ale tylko podejrzewam), że to dlatego iż Rose jest taką fajną*, zwykłą "dziewczyną z sąsiedztwa", więc jakim prawem z kogoś takiego nie super ultra hiper (już nie mówiąc o braku długich nóg itp. atrybutów) robią jednego z głównych bohaterów.

          * tak, ja spokojnie jestem #teamRose

          I, Lubsok, określenie "ścierwo" jest zarezerwowane dla Rheinfahrta i jemu podobnych, tutaj jest bardzo, ale to bardzo nie na miejscu.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          darth sheldon hiszpański inkwi 2018-08-06 23:04:50

          darth sheldon hiszpański inkwi

          avek

          Rejestracja: 2014-08-04

          Ostatnia wizyta: 2022-08-18

          Skąd: Topola Wielka

          Skazała na zagładę cały Ruch oporu, rzucając tekstem który patrząc na sytuację został rzucony kompletnie od czapy, dla mnie to było gorsze od ,,nienawidzę piasku", a Rey to to chyba największa Mary Sue w całym uniwersum

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Lubsok 2018-08-06 23:36:51

          Lubsok

          avek

          Rejestracja: 2012-03-10

          Ostatnia wizyta: 2022-08-15

          Skąd: Białystok

          Otóż to! Ten tekst to był jedna z najgorszych rzeczy w SW ever.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          ShaakTi1138 2018-08-07 09:37:34

          ShaakTi1138

          avek

          Rejestracja: 2009-06-02

          Ostatnia wizyta: 2022-08-01

          Skąd: Biała Podlaska

          Ale nadal są to argumenty emocjonalne, a nie rzeczowe. Z emocjami raczej ciężko się kłócić. Jeśli już ktoś skazał RO na zagładę, to prędzej Poe swoimi podjętymi na szybko decyzjami.

          LINK
         • Re: Casterfo i Temmin

          Rzodkiewka 2018-08-07 10:19:16

          Rzodkiewka

          avek

          Rejestracja: 2016-02-28

          Ostatnia wizyta: 2022-03-08

          Skąd:

          Finster chyba wyjaśnił, czemu niektórzy hejtują Rose.

          No i naprawdę się nie dziwię, że Rianowi puszczały nerwy, jak takie troglodyty ględziły mu na jego twitterze

          LINK
         • Re: Casterfo i Temmin

          Princess Fantaghiro 2018-08-07 10:24:42

          Princess Fantaghiro

          avek

          Rejestracja: 2016-05-24

          Ostatnia wizyta: 2022-08-11

          Skąd: Posępny Czerep

          Zgadzam się z tobą jak nigdy. Bezmyślne troglodyckie ględzenie potrafi być niesamowicie irytujące i rakotwórcze.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Princess Fantaghiro 2018-08-07 10:48:38

          Princess Fantaghiro

          avek

          Rejestracja: 2016-05-24

          Ostatnia wizyta: 2022-08-11

          Skąd: Posępny Czerep

          Czemu rozumiesz hejt na Jar Jara?
          Hejt na Jar Jar jest niesłychanie obrzydliwym zjawiskiem, i ludzie się tego powinni wstydzić.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-08-07 11:33:45

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Gość włazi w podo, w towarzystwie rzuca jezorem na drugi koniec stołu, liże łącze energetyczne itd. Może hejt (bo prawie każdy hejt jest obrzydliwy) to jednak przesada, ale film bez tych scen byłby o niebo lepszy.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-08-07 11:36:38

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Lub raczej Holdo, która swoim jakże uroczo kobiecym "domyśl się" pchnela go do takiego a nie innego działania. A jednak odpowiedzialność spoczywa na dowódcy.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Princess Fantaghiro 2018-08-07 11:39:04

          Princess Fantaghiro

          avek

          Rejestracja: 2016-05-24

          Ostatnia wizyta: 2022-08-11

          Skąd: Posępny Czerep

          To ciekawe. W TPM tylko jeden Jar Jar ma takie scenki, i to zaraz wielki problem? W TLJ masa postaci ma równie głupie bądź nawet wpadki, i nie są oni odrobinkę uwstecznieni jak uroczy "czarno-owczy" Gunganin...
          A jakoś nie widzę żebyś miał z tym problem w przypadku TLJ.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-08-07 11:43:24

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          No jednak nikt aż tak. A scenkę z Rose smakujacą rudzielca szczęśliwie wycięto, więc się nie liczy.

          LINK
         • Jar Jar

          HAL 9000 2018-08-07 11:52:20

          HAL 9000

          avek

          Rejestracja: 2016-01-23

          Ostatnia wizyta: 2022-01-21

          Skąd:

          Binks nie był problemem dla nowych fanów, zwłaszcza dzieci, dla których tę postać wymyślił Lucas.

          Natomiast dla fanów O,T którzy już przecież dziećmi nie byli to był i jest spory problem.

          Czy Lucas dobrze zrobił?

          Moim zdaniem nie, sądzę że bez tej postaci PT byłoby lepsze - hejt by pozostał, ale skupiłby się na innych postaciach.

          LINK
         • Re: Jar Jar

          ShaakTi1138 2018-08-08 09:41:48

          ShaakTi1138

          avek

          Rejestracja: 2009-06-02

          Ostatnia wizyta: 2022-08-01

          Skąd: Biała Podlaska

          Hej - ja do Jar Jara nic nie mam, poza tym jest źródłem jednej z ciekawszych teorii spiskowych . Natomiast to, co powiedział Finster - włażenie w poodoo czy jego specyficzny sposób jedzenia - w moim skromnym mniemaniu wystarczy, aby kogoś porządnie wkurzyć.

          Ale wiecie co? Zostawmy ten temat.

          LINK
         • Re: Różnorodność

          Zablokowany 2018-10-07 14:53:38

          Zablokowany

          avek

          Rejestracja: 2016-02-04

          Ostatnia wizyta: 2019-09-17

          Skąd:

          Mistrz Mateusz napisał:
          Wyjdź [3].

          No sorry, ale dla mnie to co napisałeś, to zwykła dyskryminacja i typowo prawicowo-narodowościowo myślenie. Jasne, czasami Disney przesadza w byciu bardzo sfokusowanym na przedstawianiu wszystkich ras i orientacji, ale to jest bardzo potrzebne, by uczyć tolerancji ten obecnie bardzo nastawiony na anty do wszystkiego co inne świat.

          -----------------------
          A nie pomyślales wielki filozofie, że właśnie przez takie dzialania swiat staje się coraz bardziej negatywnie nastawiony? Czy jest to tak trudne do pomyślenia, że im bardziej wpychasz narzucasz ktomus dany sposób myślenia to ten ktoś chociażby z czystej przekory będzie się zachowywał dokładnie przeciwnie?

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Nuka-Cola 2018-10-07 15:32:22

          Nuka-Cola

          avek

          Rejestracja: 2017-11-18

          Ostatnia wizyta: 2020-11-14

          Skąd:

          Finster, sorry, ale to nie było "kobiece domyśl się", tylko jej prawo jako dowódcy. Poe dał dowód, że nie można mu ufać. A im mniej osób wie o takim planie, tym lepiej dla planu. Poe się dowiedział - poleciał do Finna - obok siedział DJ - "he told us the truth. Will wonders never cease? :3". Niestety, to ma być wojsko, nie piaskownica, a wiceadmirał nie musi i nie powinien tłumaczyć się kapitanowi, zwłaszcza świeżo zdegradowanemu.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-10-07 21:22:04

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Wojsko trochę tak nie działa - glownodowodzacy powinien omówić pomysł ze sztabem, tym bardziej jak jadą na jednym wózku.

          Właśnie dlatego Maria Teresa ustanowiła medal dla tych, co łamiąc glupie rozkazy doprowadzali do wygrania bitwy.

          I, wiceadmirał powinien wiedzieć że flota to nie rewia mody (choć wiem, Murat, Blucher i jeszcze paru strojnisiow by się znalazło)

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          bartoszcze 2018-10-07 21:30:55

          bartoszcze

          avek

          Rejestracja: 2015-12-19

          Ostatnia wizyta: 2022-08-18

          Skąd: Jeden z Wszechświatów

          To zdegradowany pilot był sztabem?

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-10-07 21:48:40

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Jako dowódca sił powietrznych/grupy lotniczej powinien być. Mitsuo Fuchida też był kapitanem, a był wtajemniczony we wszystko co związane z planowanymi operacjami.

          Tak wiem, z grupy lotniczej Radussa niewiele zostało, ale mimo wszystko.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-10-07 21:52:35

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          A sorki, u nich inaczej niz u nas i w larResistance, stopnie jak w Garand army of the republic. Fuchida był komandorem, dopiero później awansowano go na kapitana.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Nuka-Cola 2018-10-07 21:57:16

          Nuka-Cola

          avek

          Rejestracja: 2017-11-18

          Ostatnia wizyta: 2020-11-14

          Skąd:

          Sztab to, zdaje się, skończył z lufami blasterów wycelowanymi w twarze? Bo Poe chciał być bohaterem?

          Co do rewii mody to też się nie zgodzę

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-10-07 22:25:00

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          Generalnie sztab wybrał się w kosmos na wycieczkę.

          To co zostało to przywiezieni w teczce oficerowie "Ninki". A odsunięcie od procesu decyzyjnego dowódcy grupy lotniczej podpada pod zdradę. Poe nie tyle chciał być bohaterem (chciał nim być gdy atakowął Fulminatrix"), tylko ocalić wszystkich, gdyż pani wiceadmirał nie raczyła zaszczycić go uwagą.

          W sytuacji realnej, wspomniany Fuchida omawiał wszystko bezpośrednio z wiceadmirałem Nagumo, z pominieciem łańcucha decyzyjnego. Bo tak to powinno działać we flocie, i tak to działa do dzisiaj.

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          bartoszcze 2018-10-07 22:43:47

          bartoszcze

          avek

          Rejestracja: 2015-12-19

          Ostatnia wizyta: 2022-08-18

          Skąd: Jeden z Wszechświatów

          Dameron już nie był dowódcą formacji lotniczej z uwagi na brak formacji lotniczej (do czego się częściowo przyczynił). To taka subtelna różnica względem Fuchidy

          LINK
         • Re: Rose i Paige

          Finster Vater 2018-10-08 00:26:48

          Finster Vater

          avek

          Rejestracja: 2016-04-18

          Ostatnia wizyta: 2022-08-19

          Skąd: Kazamaty Alkazaru

          No popatrz, to tak samo jak komandor Fuchida pod koniec pierwszego dnia Midway, a mimo to dalej brał udział w pracach sztabu.

          LINK
 • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

  Princess Fantaghiro 2018-08-07 10:35:55

  Princess Fantaghiro

  avek

  Rejestracja: 2016-05-24

  Ostatnia wizyta: 2022-08-11

  Skąd: Posępny Czerep

  Żadne tam Rose i Paige, imo strasznie schematyczne i mdłe postaci.
  Ja poproszę Leię, Ahsokę, Vaddiego. Może być też Zeb i Kallus (najlepiej mocny bromance💗). A przede wszystkim RANSOLM CASTERFO 💗💗 Chyba najciekawsza postać z nowych w myszatym kanonie w całym uniwersum. I żeby wyglądał jak Cole Sprouse z hebanowymi kłaczkami...
  http://www.boysbygirls.co.uk/images/resized/images/uploads/ColeSprouse6_900_1173_s.jpg

  Pasuje perfect!

  LINK
  • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

   Lubsok 2018-08-07 10:54:30

   Lubsok

   avek

   Rejestracja: 2012-03-10

   Ostatnia wizyta: 2022-08-15

   Skąd: Białystok

   Tak, na pewno w serialu, którego akcja toczy się lata po ROTJ będzie Vader. FACEPALM

   LINK
   • Re: Kogo chcielibyście zobaczyć w "Resistance"?

    Princess Fantaghiro 2018-08-07 11:00:56

    Princess Fantaghiro

    avek

    Rejestracja: 2016-05-24

    Ostatnia wizyta: 2022-08-11

    Skąd: Posępny Czerep

    A faktycznie^^ wyleciało mi z głowy. Albo moja podświadomość już wsadza go wszędzie, bez oglądania na nic. Sorry.
    Człowiek jak zwykle chce mieć mózg zalany dopaminą, a Vaddie dostarcza jej pierwszorzędnie...
    #ZvaderowanieNieOdpuszcza

    LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..