Forum

Disney + w Polsce

Było? Nie było? Nie widzę?


https://preview.disneyplus.com/pl/
Pojawiła się strona zapowiadająca Disney + - jest też wersja polska i odnośnik do polityki prywatności UE. Wygląda na to, że nie trzeba będzie szukać seriali nie wiadomo gdzie.

Re: Disney + w Polsce

Czyli co? Jest szansa, że będzie w Polsce bez opóźnień? Jeśli tak, to moje pieniądze już mają.

Re: Disney + w Polsce

Fajnie, może w końcu nie trzeba będzie prosić Honda o pomoc.

Re: Disney + w Polsce

Mam nadzieję, że dadzą kilka starszych seriali Disneya, które na DVD nie wydadzą, ake jak się gdzieś w Internecie pojawi, to usuwają

Re: Disney + w Polsce

"Gargoyles"!

Re: Disney + w Polsce

Ooooo, dziewczyno. Szanuję

cóż..

Bardzo ciekawe, bo Iger początkowo zapowiadał, że kanał najpierw ruszy w USA. Ale słusznie, skoro będą mieli dużo oryginalnego contentu z niesamowitymi markami (High School Musical!), a ceny mniejsze niż Netflix, to ludzie z całego świata i tak się rzucą na to, żeby się rejestrować. Fajnie byłoby oglądać premierę Mandaloriana (i DuckTales) legalnie w tym samym czasie co inni.

Re: cóż..

Czy to info o cenach jest oficjalne?

Re: cóż..

Nie, to są tylko wstępne zapowiedzi, w dodatku dotyczące USA. Disney+ ma według obietnic kosztować mniej niż Netflix i różne progi subskrypcji mają mieścić się pomiędzy $8-$14 za miesiąc: https://www.slashfilm.com/disney-plus/

Re: Disney + w Polsce

Ja to bym chciał żeby tam było wszystko co z SW. Rebelsy, Resistanse, Klon Łorsy, Mandalorian, Cassian, filmy SW, może Legosy. To by rozwiązało masę problemów, które ma aktualnie fan SW, który chce oglądać wszystko w momencie wychodzenia.

Wygląda na to, że okres wychodzenia E9 będzie rzeczywiście kluczowy. Ostatni sequel, Disney+ z 2 serialami, filmowe plany na przyszłość, Fallen Order.

Re: Disney + w Polsce

No, ja mam szczerą nadzieję, że pojawią się tam Klony i Rebelsy i nie trzeba już będzie szukać na Allegro niemieckich wydań za poczwórną cenę.

Martwi mnie trochę, że mogą chcieć wszystko zdubbingować i nie dać wyboru, bo to są rzeczy formalnie dla dzieci.

Re: Disney + w Polsce

Asfo napisał:
Martwi mnie trochę, że mogą chcieć wszystko zdubbingować i nie dać wyboru, bo to są rzeczy formalnie dla dzieci.
-----------------------
No to jest moja jedyna obawa, jeżeli z powodu ograniczeń praw autorskich nie będzie opcji wyboru oryginalnej ścieżki językowej, oglądania materiałów bez polskich napisów, wtedy nie dostaną moich pieniędzy. Ale chyba powinni być mądrzejsi.

Re: Disney + w Polsce

Ja w ogóle nie brałem pod uwagę, że może być np. obowiązkowy dubbing, wydaje mim się, że nie ma takiej opcji. Na takim Netflixie jest pełna dowolność, a D+ ma być przecież bezpośrednią konkurencją. Pożyjemy, zobaczymy. Z drugiej strony właśnie po cichu liczę, że np. TCW w końcu otrzyma dubbing dla wszystkich sezonów i będę mógł całość obejrzeć z moim młodym.

Bardzo podoba mi się opcja całych SW, MCU oraz bajek Pixara i Disneya w jednym miejscu - cała rodzina zadowolona. Mam nadzieję, że z SW będzie tam absolutnie wszystko (nawet FoD) w oryginalnej i polskiej wersji językowej. W tej chwili Rebelsi i TCW na BD po polsku niedostępni, są na DVD ale tylko pierwsze sezony, FoD po polsku tylko pierwszy rzut, z Resistance pewnie będzie podobnie - jest szansa, że na D+ będzie w końcu komplet.

Re: Disney + w Polsce

Wszystkie sezony TCW zostały zdubbingowane.

Re: Disney + w Polsce

Rzeczywiście, nawet 6 sezon, nie miałem pojęcia!
Nigdy wcześniej nie oglądałem tego po polsku, na Netflixie są tylko 2 sezony, na dvd też, więc stąd moja pomyłka. W takim razie tym bardziej na D+ powinien być komplet w obydwu wersjach językowych.

Re: Disney + w Polsce

O, bardzo fajnie!

Disney+

Mam nadzieję, że platforma pojawi się w Europie (a więc w tym w Polsce) bez opóźnień względem Stanów, bo fajnie by było oglądać The Mandalorian już z legalnych źródeł, bez szukania tego w internecie, gdzie rzadko da się znaleźć nowy odcinek o dobrej jakości.

Niech Moc będzie z Wami.

Nie wierzę

To by było za dobrze. Brałbym no.

Re: Nie wierzę

Zdaje się, że ci skorumpowani unijni biurokraci zmuszaja platformy stramingowe i podobne usługi do równego traktowania wszystkich unijnych obywateli, więc jest spora nadzieja, że nawet jak nie będzie usług po polsku, to przynajmniej będzie można subskrybować po angielsku.

Re: Nie wierzę

Nie jest tak źle, najgorsi zostają w krajach pochodzebia.

Re: Disney + w Polsce

A co to jest w ogóle?

Re: Disney + w Polsce

Coś jak Netflix, tylko Disney +. Te seriale co teraz robią mają być w ten sposób udostępnione - między innymi.

Najs.

Shut up and take my credits, jak to mówią w internetach.

Och, ależ ze mnie dziwka Disneya ostatnio

Re: Najs.

Witaj w klubie

Re: Disney + w Polsce

Disney+ ma polskiego fejsbuczka.
https://www.facebook.com/disneypluspolska/

Można im tam marudzić na temat terminy odpalenia usługi w Polsce i pytać co rozumieją przez termin "Europa Wschodnia".

Re: Disney + w Polsce

Wy lubicie fejsbuki to koniecznie ich tam pociśnijcie!

Omajgad !

reeboty nadchodzą !. Zniszczone zostaną bezpowrotnie wspomnienia, dzieciństwo, a nawet ŚWIONT NIE OSZCZENDZOM Disneye jedne ! ...

Disney + zrobi na swoje streamingi reeboty znanym filmów, do których nachapał się praw, i ma prawa z nich skorzystać. Na pierwszy ogień idzie (TADAM!) ...

KEVIN ! https://giphy.com/gifs/the-office-michael-scott-horrible-bosses-6gLyE15StAs3C/fullscreen

co gorsza, plotki chodzą o nowej "Parszywej dwunastce", i tu już mnie żyłka strzeliła żetakpowiem. O ile w przypadku Kevina, wcześniejsze słuchy chodziły, że tym razem pomysł miał być na gang dzieciaków okradających dorosłych, tak w przypadku bogatej kolekcji po przejęciu "Foxa" jest się czego obawiać

link : https://screenrant.com/home-alone-reboot-disney-plus/

Re: Omajgad !

Disney, mam Ci coś do powiedzenia - przestań istnieć!!!

Re: Omajgad !

Luz, trzeba by być szaleńcem, żeby rebootować Starą Trylogię. Jestem na 99.99% pewny, że tego nie zrobią.

Re: Omajgad !

No, to byłoby szaleństwo do kwadratu . Ale jak tak sobie patrzyłem po sieci odnośnie tych planów rebootowych, to gdzieś tam natknąłem się i na wypowiedź Igera, że chcieliby dotrzeć z tymi nowymi wersjami, do nowego widza. I to mnie z lekka zmroziło.

Re: Omajgad !

Ja się tego coraz bardziej boję. W sensie skoro tego jeszcze nie zrobili to raczej nie zrobią, ale to jednak Disney.

Re: Omajgad !

Patrząc na to, że po nabyciu prawa do Simpsonów decline tej serii radykalnie przyspieszył i zrobił się z tego moralizatorski musical (nie może być odcinka bez piosenki, NIE MOŻE), cóż, wszystko jest możliwe.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.