Forum

Resistance 1x10 -Secrets and Holograms

2. grudnia nowy odcinek, a w nim:

Kaz pragnie dowiedzieć się więcej o kapitanie Dozie, więc on i Torra wkradają się do wieży i znajdują tam więcej, niż mogli się spodziewać.
Przypomnienie:

Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków mogących prowadzić do nielegalnych kopii serialu Resistance. Dopuszczalne są tylko przekierowania do oficjalnej strony SW lub Disney XD.
Źle widziane jest również spamowanie na temat podpisów czy innych rzeczy nie mających nic wspólnego z danym odcinkiem.
Oczywistym jest, że każdy fan chce obejrzeć Resistance. I jak chce, to znajdzie sposób. Sam lub na privie. NIE na forum i w komentarzach do newsów.

Klip

Re: Klip

Zastanawia mnie na ile Torra ogarnia interesy tatusia i ile wie o jego powiązaniach z FO.

Re: Klip

,,Fajnie", że dali klip z finału odcinka

Hm

Nie najgorsze. Fajny "pies" , niewiele ale zawsze jakaś informacja na temat Dozy seniora, wiadomo co się stało z Rucklinem, nowoczesna wersja zgniatarki śmieci , Kaz się objada znowu. Torra też dość sympatyczna.
Zobaczymy co dalej.

Odcinek

Było całkiem w porządku.

+ Sekwencje z grą - fajnie zobaczyć jak bawią się ludzie z odległej galaktyki, a do tego te dźwięki rodem ze starych konsol .

+ Dostaliśmy kolejny element układanki, Doza albo był imperialnym kapitanem, albo lubił kolekcjonować memorabilia jak robił to Ransolm Casterfo. Ale nadal wydaje mi się, że serial usilnie próbuje wmówić nam, że to on jest szpiegiem/tym złym, bo rzuca wskazówkami jak tylko może. Co jest fajne, bo nie mogę się doczekać rozwiązania zagadki .

+ Sekwencje akcji - zarówno na korytarzach, jak i w zgniatarce... eee, spalarce .

+ Powrót Malfoya, modlę się tylko, by nie stał się taką typową "wredną dziewczynką", która jak może podkłada nogi głównemu bohaterowi.

+/- Podobało mi się, że w końcu przyjrzeliśmy się bardziej Torrze... ale to, co zobaczyłam, nie napawa mnie optymizmem. Bo wychodzi na to, że to rozpuszczona pannica, której się nudzi. Do tego jest potwornie upierdliwa. W wieku 15 lat mogłaby zająć się sama sobą, a nie ojcu zawracać dupę.

+/- Fajnie, że pojawiły się inne asy, ale te postaci są potwornie niewykorzystywane. Spodziewałam się czegoś innego po kampanii marketingowej, która była przed premierą.

- Dobra passa Kaza została przerwana sceną z obżeraniem się. Nie skomentuję.

Re: Odcinek

Kaz to wie jak zrobić wrażenie na dziewczynie Z drugiej strony, widzieliśmy ze nie stać go na wodę, to może trudno się dziwić że się obzera widząc darmowe żarcie...

Trup, znaczy mundur w szafie. Kolejna zagadka, co jest fajne. Mundur kapitański, a co jeżeli pamiątka po małżonce, i tu chyba za bardzo zaczynam kombinować, bo przecież chyba nie aż tak...

Malfoy czyli właściwy człowiek na właściwym miejscu

Zgniatarka/niszczarka śmieci wersja "New Republic". Jak na Starkilerze mieli taką, to sobie właśnie wizualizuje podrygi Phasmy i bzuch mnie boli od śmiechu

Biznes by platforma - to kosztuje 5, a, panienka Doza, Ty masz pieniądze, dla Ciebie 20

Panienka Doza jako księżniczka zamknięta (dosłownie) w wiezy i szukająca podniet w szerokim świecie - niby ograny schemat ale ładnie wyszło. Na dodatek już wie, że Kaz jest szpiegiem, mimo że nie wygląda.

Relacje Doza - Kartofełe. Wzajemna nieufność i kto kogo oszuka.

Droidy wartownicze są bezwartosciowe. Reklamowalbym.

Niebieska starsza pani dalej jest zainteresowana Kazem...

Re: Odcinek

Finster Vater napisał:


Niebieska starsza pani dalej jest zainteresowana Kazem...

-----------------------

Brzmi to... naprawdę źle .

Re: Odcinek

To źle wygląda od momentu kiedy zaproponowała mu nocleg I teraz cały czas, przy każdej okazji się do niego szczerzy. Ale w sumie, Kaz jest dorosły. Chyba...

Re: Odcinek

Szczerze to kiedy był atak piratów i Tam powaliła tego pirata w czasie ataku i widać byłą tą niebieską zacierającą rączki, już myślałem, że tego biednego pirata weźmie.

W miarę

Re: W miarę

Nic szczególnego, ale przyjemny odcinek. Na początku się nudziłem, bo zapowiadało się mega nudno. Potem w sumie jakoś bardzo się nie poprawiło, ale było parę ciekawych momentów.

Największy plus to Doza i jego szafa. I w ogóle cała ta ustawka z First Order.

Ten symulator latania jakiś taki badziewny. Może te nowokanoniczne symulatory też są robione przez EA ?

Zgniatarka ciekawa. I w ogóle Torra pokazała tu pazurki. Wcześniej była nijaka, tutaj zainteresowała się Kazem i widać, że będzie drążyć.

Rucklin irytujący. Nie lubię takich postaci w filmach. Istniejących tylko po to, żeby uprzykrzyć życie głównemu bohaterowi.

Nie wiem kto wymyśla te wszystkie sceny z obżerającym się Kazem. Przecież to jest masakra.

Generalnie mocno średnie.

Re: Resistance 1x10 -Secrets and Holograms

Mocno takie sobie, ale odcinek uratowany przez sekret z szafy.

- znudzona Torra była nudna
- ogólnie trochę nuda - symulatory, szpiegowanie, spalarka = lekkie meh
--- kolejny raz wygłodniały Kaz

+/- Asy - fajnie, że się pojawili, ale za krótko!

+ Torra zaczyna coś podejrzewać
+ c.d. wątku FO
+++ sekret Dozy <3

Re: Resistance 1x10 -Secrets and Holograms

Akcja faktycznie poszła trochę do przodu, ale nie wiele i ja się do jasnej ciasnej pytam jak oni zamierzają się wyrocbić ze wszytkimi wątkami do końca sezonu? Sprawy też ani trochę nie polepsza fakt, że co odcinek dodają nowy wątek albo wątki, ale mniejsza. Konkrety:

+ początek odcinka gdzie gra wygląda jak w starych konsolach z połączenie X-boxa swoją drogą też miło zobaczyć jak w galaktyce spędza sie wolny czas kiedy akurat nie ratuje się galaktyki itd.
+ fajny... yyy pies?
+ Doza i jego kombinowanie
+ Doza ma władzę na stacji ma kaprys, by wszyscy siedzieli i się nudzili to siedzą i się nudzą
+ nowa generacja zgniatarki chce więcej
+ FO u Dozy
+ BB-8
+ Jak już ktoś wspomniał biznes to kosztuje 5, ale ty masz hajs to dla ciebie 20
+ Doza jest rozpoznawalna jakby nie było mieszkańcy colosusa widzą ją na każdym wyścigu przynajmniej jako zdjęcie
+ szafa Dozy ciekawe swoją drogą co jeszcze trzyma w swoim gabinecie i też ciekawe ile jego córka wie o tym
+ Tora chyba już wie, że Kaz jest szpiegiem w sumie tak dziennie sie zachowywał parę razy, że głupio, by się było nie domyśleć
+/- asy, asy i jeszcze raz asy były, ale za krótko chce się o nich czegoś więcej dowiedzieć nie wystarczy mi tyle, że się ścigają i wydaje mi się (chyba słusznie), że omijają ten temat jak tylko mogą , bo do tej pory trochę więcej było o Hype (chodzi o tego rodianina nie wiem czy dobrze pamiętam imię)
+/- Doza jest tak bardzo opiekuńczy bo? dobra może to trochę głupie i pewnie sie dowiemy w późniejszych odcinkach o co z ty chodzi. Może o matkę Tory w odcinku mówił coś o tym, ze wyścigi nie są bezpieczne więc może jej matka zginęła w wyścigu?
+/-Malfoy wrócił fajnie, bo widać, ze to co zrobił Kazuda ma jakiś wpływ na innych, a z drugiej strony Malfoy może się stać wredną dziewczynką (laboratorium Dextera ), która robi co może by dokopać temu dobremu, ale jej nie wychodzi
- Tempo, tempo i jeszcze raz tempo akcja sezonu jest ZA WOLNA
- Kaz, a było już tak dobrze : a scena z obżeraniem zniszczyła wszystko
- droidy wartownicze równie dobrze mogło ich nie być i tak nie ma z nich żadnego pożytku
- tak wiem, że zgniatrkę dałam na plus, ale to było tak przewidywalne, że trafią do zgniatrki i w tym momencie się włączy

Ocena końcowa: 7/10

Re: Resistance 1x10 - Pasztet drobiowy-wołowy

Ten odcinek jest jak pasztet drobiowo-wołowy, pół na pół. Jedna kura, jeden wół.

Za zjadliwą kurę robi mundur w szafie.

Za starego, zdechłego woła robi cała reszta. Zaczynając od szczekającej owieczki na sarnich nogach ~, przez trzy najnowsze smulatory spalarki śmieci ~, po głodnego Kazmierza. ~

Re: Resistance 1x10 - Pasztet drobiowy-wołowy

Nie marudź, tylko wyobraź sobie podrygi Phasmy w takiej spalarce.

Re: Resistance 1x10 - Pasztet drobiowy-wołowy

Ja sobie wyobraziłem, że FO szkoliła załogi okrętów na tych symulatorach, co wytłumaczyło mi TLJ. Cały mostek tańczy... ~

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.