Forum

Ostatni Sezon (2019)

Jak wyobrażacie sobie zakończenie serialu? Ze zwiastuna dowiadujemy się, że przynajmniej połowa nowego sezonu skupi aię na oblężeniu Mandalory. Poniżej spoilery z „Ashoki”. początek spoilera Z „Ashoki” dowiadujemy się, że w chwili oblężenia Mandalory Anakin został wezwany na pomoc Kanclerzowi, a niedługo potem możemy przeczytać, że Ashoka w chwili Rozkazu 66 była na owej planecie, tak więc niemalże w stu procentach pomoc Kanclerzowi to ta sama misja, którą wita nas EP. III. Myślę (lub ja bym to tak zrobił), że w serialu jakoś tak w połowie sezonu rozpocznie się akt o Mandalorze, ponowne spotkanie Skywalkera i Kenobiego z Aśką, potem dobrze by było powiedzmy po dwóch/trzech odcinkach o ich przygodach puścić jeden/dwa odcinki o inwazji Griveousa na Coruscant, a następnie powrót na Mandalore, zostawienie tam Ashoki samej no i naturalnie akcja TCW przeciągłaby się grubo do ROTS, aż do rozkazu 66. Następnie sfingowanie śmierci Rexa i Ashoki i ich ucieczka. A znając Filoniego jest duże prawdopodobieństwo, że właściwy koniec serialu zostanie połączony z odejściem/śmiercią niejako głównej bohaterki. Teraz już raczej coś mniej prawdopodobnego, po tym wszystkim scena epilogowa na Coruscant już po Wojnach Klonów i tuż po akcji ROTS, gdzie Tarkin spotyka się z Imperatorem, Mas Ameddą i być może innymi politykami/oficerami no i oczywiście Vader za Imperatorem i mówi im o buntach, zbiegłych separatystach etc. Palpatine oczywiście mówi, że wszyscy zostaną zdławieni. Dałoby to Disneyowi szansę na nową animacje, być może nadal pod szyldem TCW (wiadomo, ze względów $$$), i ukazanie nowego Imperium zwalczające resztki dawnych wrogów oraz nowe bunty. koniec spoilera

Re: Ostatni Sezon (2019)

Prośba do modów o zmianę nazwy tematu na "The Clone Wars: Lost Missions". Bo mam wrażenie, że to nie będzie ostatni sezon.

A tak z innej beczki: są sugestie i przecieki, jakoby na jesieni/pod koniec roku mielibyśmy dostać clonewarsowego tie-ina do "Battlefronta II" w postaci Ahsoki i Ventress.

Re: Ostatni Sezon (2019)

To będzie ostatni sezon "The clone Wars", bo one się skończyły wraz z rozkazem 66, to co potem to może mieć inna nazwę

Nb., fajne merchy na celebration:

https://www.starwarscelebration.com/Features/Exclusive-Merchandise/
Re: Ostatni Sezon (2019)

Jabba Gangsters ~

Re: Ostatni Sezon (2019)

Ja bym wolał żeby się nie kończył Skończy się na pewno krwawo.

No

nawet nie ma livestreama

Re: No

Wiedzą, że akurat tego nikt nie chce oglądać. xDDD

Re: No

Jak Boga kocham, załatwię Ci permabana.

Jednak jest:

https://www.youtube.com/watch?v=14Fkcyi8E1k

Re: No

No chłopie, gratulacje, udało Ci się wkurzyć Matkę.

Re: Ostatni Sezon (2019)

A to jeszcze nie wyszło? Przyznam, że przestałem śledzić doniesienia o TCW, ale byłem pewny, że te odcinki gdzieś już się ukazały.

Nawet miałem się za tym zakręcić i obejrzeć, a tu dopiero jakiś zwiastun był?

Klip

z Bad Batch, oglądajcie, zanim nie zniknie.

https://twitter.com/APlusOpinions/status/1117532098229952512

Re: Klip

Ahsoka na Coruscant. O matko, jak to ładnie wygląda!

https://twitter.com/APlusOpinions/status/1117534302047219712

Re: Klip

Jak miło że akurat trafiłem na moment w którym zapodajesz linki

Re: Klip

Mam na dzisiaj dość nieoficjalnych materiałów i ludzi filmujących pionowo telefonem

BOJKOT!

Re: Klip

To oglądajcie stream, puszczają normalnie klipy, ale jest on nieco spóźniony w stosunku do Twittera. Zaraz powinien być z Anakinem i Ahsoką.

Re: Klip

Re: Klip

Łoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooł


Jak pięknie to wszytko wygląda, jakość animacji jest przepiękna,

Ufff trochę zajmie mi przetrawienie wszystkiego, na razie zastanawiam się jedynie dlaczego zmienili kolory mieczy Ahsoki na niebieski?? Po rękojeściach wyglądają na jej stare miecze, to dlaczego zmienili kryształy.

PS: ShaakTi1138 zamawiam kompleksową analizę, bo ja aktualnie nie jestem w stanie przetrawić.

Re: Klip

Okej, ale potem, bo:

a) Wstaję o 4:30 do roboty.

b) Jeszcze Resistance jutro .

c) Jutro takoż piszę newsa z panelu. Wiele tego nie było, szczerze mówiąc. Najważniejsze info - Ray park robił mo-cap do Maula. 12 odcinków, Bad Batch, Ahsoka`s Walkabaout i The Siege of Mandalore.

Re: Klip

Nie strajkujesz? Szacun Shaak! Ja też się nie poddałem i jestem z uczniamiKolejne odcinki z Maulem, to w sumie logiczne, skoro ma być Mandalora

Re: Klip

STRAJKUJĘ! Ale rano.

Re: Klip

ShaakTi1138 napisał:
STRAJKUJĘ! Ale rano.
-----------------------

I bardzo dobrze. Powodzenia i wytrwałości życzę.

Re: Klip

Szanuję was że to robicie (tj. zajmujecie się młodzieżą/dziećmi) i kibicuję z całej siły!
Zwłaszcza Matce, bo kto będzie robić analizy gdy ona weźmie nadgodziny?

Re: Klip

Ciekawi mnie decyzja że oficjalnie jest to sezon 6, 12 odcinków razem z Lost Missions faktycznie daje nam pełny sezon, a nawet więcej. Jako że nie nazwali tego jakąś nazwą daje mi to nadzieje że to jeszcze nie koniec TCW

Re: Klip

-Wstaję o 4:30 do roboty.

To ja myślałem, że to ja mam daleko do pracy i muszę wcześnie wstawać...

Re: Klip

Dobra ogarnąłem co miałem na studiach i teraz mogę się zabrać za analizę:

Co wiemy:
1. 12 odcinków - mamy potwierdzone 3 serie:
-Bad Batch,
-Ahsoka`s Walkabaout,
-The Siege of Mandalore.(SoM)
Bad Batch miało 4 odcinki, SoM gdzieś wspominanie było że też 4 odcinki co daje nam kolejne 4 odcinki o Ahsoce z czego spodziewam się że ostatni będzie wprowadzeniem do SoM, więc nie ma co liczyć na Crystal Crisis on Utapau itp.

2. Ray Park robił mo-cap walk dla Maula. Wnioskować można po tym że ktoś musiał robić mo-cap do jego przeciwników np. Ahsoki.

3. Ulepszyli styl graficzny serialu bazując na tym czego nauczyli się w Rebeliantach i RO.

4. Aktorzy nie znają całości informacji co się stanie zgodnie z "drzewkiem zaufania" Filoniego więc nie ma co liczyć na przypadkowe przecieki, ba nawet nie widzieli całych scen.

Z filmików i panelu:

The bad batch:
sądząc po otoczeniu(i wcześniejszych informacjach) akcja dzieje się na Anaxes, Fort Anaxes widzieliśmy w Rebeliantach gdy Hera z Sabine poleciały odebrać zapasy od Fulcrum`a oraz tam Ezra i Kanan walczyli z Wielkim Inkwizytorem. Ogólnie to ta planeta wybuchła (nie wiemy jak) pod koniec wojen klonów i w rebeliantach widzieliśmy pas asteroid jaki po tym pozostał.

Ahsoka`s Walkabaout:
Ahsoka po odejściu z zakonu ma nowe ubranie(coś na wzór dżinsowego kombinezonu roboczego). W wyniku sceny wiemy że a) ma strasznie ciulowy śmigacz b) Trafia na poziom 1313 gdzie poznaje dwie siostry Trace(młodsza) i Ratha(nie wiem czy dobrze zrozumiałem z słuchu).

The Siege of Mandalore:
Tu dużo nie pokazali jedynie zasadniczo to że Bo Katan będzie miała dużą rolę w SoM, Ray Park robił mo-cap walk dla Maula i to chyba tyle.

Warwick Davis będzie miał jakąś małą rolę.

Z zwiastuna:

Nowa znajoma Ahsoki wspomina że na dole(czyt. -1313) jest lepiej, bo "nie ma Jedi którzy rozpoczęli wojnę", dodać do tego protesty przed świątynią w sezonie 5 i całą akcję przez którą Ahsoka odeszła z zakonu to mamy obraz że społeczeństwo Republiki uważa że to Jedi są odpowiedzialni za wojnę.

Rex ma fajne zdjęcie z kumplami na tle kanonierki(fajna rzecz , ładny styl "zdjęcia").

Yoda nie pewny czy w ogóle są w stanie wygrać wojnę.

Ahsoka i spółka będą mieć problemy z grupami przestępczymi m.in. z Pykami, wtedy też zauważy ją Bo Katan i pewnie zrekrutuje do "sprawy Mandalory".

Fort Anexes będzie atakowany przez separatystów pod dowództwem admirała Trencha.

Ahsoka dostaje od Anakina swoje miecze z powrotem, tylko że oba są niebieskie a wcześniej główny był zielony a shoto było żółte(oficjalna twierdzi że też było zielone, więc powiedzmy że coś pomiędzy). Ciekawe dlaczego zmienili i jak to ma się do aktualnego lore o kryształach, może poprostu tylko do zwiastuna dali niebieskie tak jak miało to miejsce w sezonie 5 i Anakinem

Urywki z desantu klonów na Mandalore w zasadzie nic nie widać ciekawego

https://imgur.com/g5uBqDE

Ta scena mnie zastanawia, nie jestem w stanie określić gdzie to, Jest to z Ahsoka`s Walkabaout bo widzimy Ahsoke w dżinsach i jej znajome.

Poza tym w zasadzie nic zaskakującego i dużo nie zdradzili, ale całość wygląda po postu zajebiście.

Ciekawi mnie czy przy konfrontacji z Maulem dostaniemy sławetny żart o "pół sith`cie"


To chyba większość jak coś jeszcze wyłapiecie do piszcie. ShaakTi powodzenia w walce o podwyżkę.

Re: Klip

Widziałem to w wersji przed zreeenderowaniem, i fakt, o matko, jak to ładnie wygląda [2]

4 Odcinki z Ahsoką w klimatach dolnych poziomów Coru i pewnie półświatka - no jak tu się nie jarać.

Jeszcze żeby wypuścili do tego jakiś sensowny merch i plakaty.

Re: Klip

Zwiastun niesamowity!! Najlepszy jaki widziałem w tym roku, może być najwspanialsze dopełnienie historii niesamowitego bohatera jakim jest Ahsoka.
Tak się ciesze że postanowili dokończyć tą historię, wygląd Ahsoki,Anakina i całość wizualnie naprawdę dobrze wyszedł. Jest na co czekać w tym roku, a epizod IX?- schodzi na dalszy plan przy tym serialu.

Miecze

W zwiastunie Ahsoka ma niebieskie miecze. W książce we fragmencie dotyczącym wspomnień z Mandalore są zielone co jest zrozumiałe, bo w całym TCW takie miała. Pewnie zmienią w kolejnych dodrukach książki. Kolejny przykład jak mało znaczą książki w NK, nawet już się nie wkurzam, przyzwyczaiłem się.

Re: Miecze

Bo to Filoni. Zawsze może to wytłumaczyć że miała zielone, ale kiedy Ezra użył WBW zmienił jej historię i teraz ma niebieskie, i miała je przez całe TCW.

Trailer

Dobra, obejrzałem. Jak rozumiem, to będzie Ahsoka, Ahsoka i jeszcze raz Ahsoka? I liczy się to jako dalsze odcinki 6. sezonu, który kończył się historią Yody? Ile mam być w takim razie tych nowych odcinków?

Re: Trailer

12

4 x Bad Batch (Bez Ahsoki)

4 x Ahsoka Walkabout (no sama nazwa... Coru poziom 1313)

4 x Siege of Mandalore (Mando, Maul i Ahsoka)

Re: Trailer

12, ale prócz Ahsoki będą też klony z Bad Batch.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że muszę obejrzeć te odcinki, by zrobić analizę, ech.

Miecze Ahsoki

Nie wiem, czy ktoś już to pisał wyżej, ale sam muszę o tym wspomnieć, bo właśnie dostałem apopleksji i palpitacji serca na raz. Przed chwilą sięgnąłem po „Ahsokę”, bo z tego co pamiętałem, już na jednej z pierwszych stron było napisane, że miała zielone miecze (czy jestem swoją drogą jedyną osobą, którą wkurza nazywanie wyraźnie żółtego miecza drugim zielonym?). I co? No i jasne, że tak jest napisane! To jest po prostu skandal! Czemu nikt się nie liczy w tym przypadku z książką? Jeszcze pewnie się okaże, że Filoni całą sekwencję pojedynku Ahsoki z Maulem zmieni i jego końcówka opisana w „Ahsoce” będzie stała wręcz w sprzeczności z serialowym pojedynkiem. Kpina po prostu...

Pomijając fakt, że z punktu widzenia „Ahsoki” Filoni nie miał prawa zmieniać koloru z zielonego i żółtego na niebieski, to... po jaką cholerę to zrobił? Przecież te miecze teraz mega brzydko wyglądają i po prostu nie pasują do Ahsoki...

Niech Moc będzie z Wami.

Re: Miecze Ahsoki

Pożyjemy zobaczymy, nie am co się denerwować bo puki nie ma premiery to mogą dużo po zmieniać a trailer ma nas tylko ogłupić i zachęcić w celach marketingowych.

Filoni

widzi różne rzeczy. Nic specjalnego, ale może ktoś coś rzuci na SDCC?

https://twitter.com/dave_filoni/status/1152283415787343872

Logan

zapowiada odcinki z Bobą? Tak jakby?...

W sumie, biorąc pod uwagę "The Mando", nie zdziwiłabym się, gdyby zdecydowali się dokończyć akurat te.

https://twitter.com/Daniel_Logan/status/1158217107655417856

Filoni

sobie heheszkuje, gdy dziennikarka pyta go o aktorską Ahsokę. Ech, jak on nie umie zagrywać pokerowej twarzy .

https://twitter.com/BespinBulletin/status/1165217381179957249

No i mówi o tym, że - tłumacząc z filońskiego - ma już trochę dość TCW i nie będzie robił więcej. Nie dziwię się mu jako twórczyni, bo ja też nie lubię pracować nad jednym projektem za długo. Ale nie chciałabym też, by to był koniec WK w ogóle. Może zakończenie animacji da szansę powieściom, komiksom itp.? Ktoś fajnie na Reddicie napisał, że dobrze by było pokazać początkowe miesiące wojny - wczesne dni Reksa, jak Anakin zdobył bliznę, skąd Obi-Wan zna Grievousa i Ventress itp. Na razie mamy z tego strasznie mało - wzmianka o Hypori w "Tarkinie" czy komiksowy "Mace Windy".

https://www.youtube.com/watch?v=3O51BVxxhHI&feature=youtu.be

Re: Filoni

Mnie trochę rozczarowała daty premiery, luty 2020??
Strasznie długo dopieszczają ten sezon dlatego oczekuje że będzie trzymać poziom reszty serii, sam zwiastun mi się podobał i na pewno zakręci się łezka po ostatnim odcinku, stworzenie postaci Ahsoki było jednym z najlepszych rzeczy jaką stworzyli w tym wieku w uniwersum star wars

Re: Filoni

IMO serial może być już skończony, tylko nie chcą dawać wszystkiego naraz.

W październiku zaczyna się "Resistance".
Połowa listopada i mniemam, że do TROS "Mando", no chyba że wycudują jakąś przerwę świąteczną.
Grudzień - TROS.
Styczeń... yyyy, pewnie wróci "Resistance" po przerwie.
Luty - TCW.

Re: Filoni

No w sumie teraz ma to sens

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.