Forum

SW Komiks 1/2019

Z małym poślizgiem 28 lutego ukaże się nowy numer Star Wars Komiks, w którym najdzie się druga historia z cyklu Darth Vader: Dark Lord of the Sith.

Opis:
Dwumiesięcznik dla miłośników komiksu i fanów Star Wars. Co dwa miesiące gruby magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, wydawanymi od 2015 roku przez wydawnictwo Marvel Comics. W każdym numerze prezentowane są zamknięte opowieści komiksowe. W pierwszym numerze w 2019 roku znajdą się dwie historie z cyklu Darth Vader – Mroczny Lord Sithów, rozgrywającego się wkrótce po przejściu Anakina Skywalkera na ciemną stronę Mocy.
W pierwszej z nich Jocasta Nu, bibliotekarka z Archiwów Jedi, usiłuje ocalić dziedzictwo zakonu jasnej strony po wielkiej czystce, a Vader wraz z inkwizytorem muszą jej w tym przeszkodzić. W drugiej ktoś śmie wyznaczyć nagrodę za głowę Vadera...
Autor: Charles Soule
Ilustracje: Giuseppe Camuncoli
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski

Okładka:
https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/egmont-zapowiedz-star-wars-komiks-1-2019.html

Czekam

Mimo że już czytałem po angielsku to z przyjemnością go przeczytam po polsku. Plus fajna okładka.

Re: Czekam

Okładki z Vaderem zawsze są świetne! <3

Vader

Eh, szkoda, że znowu Vader w Star Wars Komiks. 😕 Wszystko z Vaderem czytam od razu po angielsku, więc wolałbym dostać coś, na co nie miałem ochoty w momencie premiery w anglojęzycznej wersji. Mimo to kupię.

Niech Moc będzie z Wami.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.