Forum

Resistance 1x12 - Bibo

Od 13 stycznia nowe odcinki. W pierwszym z nich:

Neeku adoptuje dziwne stworzenie morskie i dostaje więcej niż to na co się pisał, gdy sprowadza ono chaos na platformę


Przypomnienie:

Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków mogących prowadzić do nielegalnych kopii serialu Resistance. Dopuszczalne są tylko przekierowania do oficjalnej strony SW lub Disney XD.
Źle widziane jest również spamowanie na temat podpisów czy innych rzeczy nie mających nic wspólnego z danym odcinkiem.
Oczywistym jest, że każdy fan chce obejrzeć Resistance. I jak chce, to znajdzie sposób. Sam lub na privie. NIE na forum i w komentarzach do newsów.

Re: Resistance 1x12 - Bibo

Pewnie piraci podłożyli małego potworka. Myślałem, że będzie filer, a spot sugeruje, że będzie częścią historii.

Potwór

Bo potwory muszą być! Nawet fajny.

I nasi "szpiedzy za dyche" początek spoilera chyba zostali rozpracowani koniec spoilera

Oraz dziewczynka z Tehar wydaje się początek spoilera być wrażliwa na moc koniec spoilera

Ogólnie bardzo fajnie, i + za Neeku w scenie końcowej

Re: Potwór

Miałem taką teorię, że Kylo na Thehar poleciał specjalnie po tę dzieci i właśnie dlatego one przetrwały. Może to prawda? Może rekrutował tak do Ren Gwardii - zabiorę wam wszystko, teraz musicie do mnie przyjść.

Re: Potwór

Kylo na Jakku "nie zauważył" że Finn nie wykonuje rozkazów (w wyciętych scenach jest też pokazane jak Finn pozwala uciec matce z dzieckiem, ale to oczywiście nie kanon). A potem nie zauważał Hana Solo, dopóki nie miał innego wyjścia, niż go zauważyć. (No ale tu mógł faktycznie nie zauważyć)

Mógł też "nie zauważyć" parki dzieciaków.

Re: Resistance 1x12 - Bibo

No niestety taki trochę zapychacz, ale jak na zapychacz to całkiem, całkiem.

+ dzieci z Tehar <3 początek spoilera Eila wrażliwa na Moc? Sny o przyszłości? koniec spoilera Dlatego FO ich szukał i Kylo wyrżnął ich lud?
+ potwór fajnie zrobiony
+ Asy w akcji, Kaz tym razem dawał sobie wśród nich doskonale radę
+ końcowa scena
+ Z-95

- moje dzieci od połowy odcinka zastanawiały się czy ten wielki stwór to mama czy tata Bibo, a na Kolosie oczywiście nikt nic nie zajarzył

Hm

Nawet dobre, trochę śmieszne, trochę wzruszające, potwór , wracają dzieciaki z Tehar, Synara dalej niezbyt po stronie dobra Asy w akcji.

Mogło być.

spoko

Zapychacz, ale całkiem przyjemny.

+ Wiecie co? Chyba najgorsze w tym serialu jak do tej pory jest to, że wyolbrzymia się głupoty Kazudy, a rzeczy naprawdę ważne są przez 30 sekund. Ela początek spoilera wrażliwa na Moc? Na to wygląda. Ciekawe czy pociągną ten wątek i czy włączą tu Kyla. O ile jeszcze zostało dość czasu do TFA. koniec spoilera

+ Neeku był całkiem ciekawy, bardzo fajnie wypadła scena z potworem zbliżającym się do platformy.

+ Kazuda ewidentnie uderza do Synary, ciekawe co też z tego wyniknie?...

- Jak było powiedziane wyżej: serio nikt nie zaczaił, że to młode? Jak by ktoś zobaczył lwiątko, a potem jego wściekłą matkę, to by nie ogarnął, że to ten sam gatunek? Meh.

- Jak by nie patrzeć, mama-potwór szukająca dziecka to klisza: https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MonsterIsAMommy

Re: spoko

Tylko, że lwiątka trochę bardziej przypominają samice niż te stwory w serialu

12

+ Kaz bardziej ogarnięty
+ Filler ale mimo wszystko oglądalny
+ Fajna końcowa scena z Neeku i potworem
+ Jak są Asy to zawsze jest fajnie, WINCYJ ASÓW!

- Ogromny minus za to, że na Colossus nikt nie wpadł od razu, że to matka Bibo. Dla mnie to było jasne jak się ten potwór pojawił przy statku Synary. Przecież on miał tą samą fakturę, te same kolory, wszystko.

cóż..

Neeku-centryczny odcinek to zawsze jest na plus. Przyjemny odcinek. Dzięki temu, że wszystko w tym serialu dzieje się trochę wolniej niż we współczesnym mtv-jak stylu, łatwiej tu docenić drobne zmiany w zachowaniu bohaterów. Na przykład emocjonalną drogę, jaką przeszedł w tym odcinku Yeager, jak powiedział do Kazudy, że ma lecieć, to aż ciarki miałem . I kraken podobał mi się, bardzo łądnie bawią się skalą - ogromne macki w kontraście z uciekinierami na stacji, albo idącym Neeku.
I asy fajnie latają, kurcze nadal czekam, aż dowiemy się czegoś więcej o Bo Keevil, a przede wszystkim o Griffie Halloranie. Chcę widzieć więcej o Collosusie, no.

Re: cóż..

Serial, gdzie mamy dwóch pozytywnych imperialnych zawsze na plus.

Nawet jak to ex-imperialni.

Re: Resistance 1x12 - Bibo

Fajny nawet całkiem przyjemny odcinek, ale miejscami jest debilny. Konkrety:

+ Ciągnięcie wątków ze wcześniejszych odcinków tak i mam na myśli głównie to, że dziewczynka z Tehar chyba jest początek spoilera wrażliwa na moc koniec spoilera
+ Yeager chyba się chce pozbyć Kazudy czyli wysłał go od walki z potworem i swoja drogą Kaz trochę mniej głupi niż zwykle
+ żart z Neeku na końcu odcinka to było piękne
+/- Niby są, ale ich nie ma no bo wytłumaczy mi ktoś po co oni się mjaą pojawić na parę sekund żeby sobie polatać i postrzelać w każdym odcinku?
:
- Tym razem to nie Kaz jest głupi tylko wszyscy są głupi bo jak można nie zauważyć takiego podobieństwa matki do dziecka?
- Wątek Synary zaczyna mi się nudzić
- tempo serialu

A teraz niech twórcy dadzą coś o Asach albo starym Dozie, bo mnie strasznie ciekawi ten jeden z ubrany podobnie jak imperialni piloci. Ocena 7.5/!0

Re: Resistance 1x12 - Bibo

Jest morska bestia, jest dobrze.
POTWORY muszą być!

Re: Resistance 1x12 - Bibo

Wygląda, że przespałem potworny filler. No trudno.

Re: Resistance 1x12 - Bibo

Może wydadzą kiedyś, to nie trzeba będzie wstawać wcześnie

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.