Forum

Świat Star Wars 2

Ciąg dalszy...

Zapraszam na stronę po najnowsze zapowiedzi, recenzje i newsy ze świata Gwiezdnych wojen.
https://swiatstarwars.blogspot.com/

Darth Vader #24: Fortress Vader, Part VI

Przedostatni zeszyt serii DARTH VADER!
Ciężko mi pisać na wstępie cokolwiek poza zachwytami, jak to zwykle w tej serii bywa. Tym razem trup ściele się gęsto, a Vader po raz kolejny pokazuje, że się go nie oszukuje.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-darth-vader-dark-lord-of-sith-24-fortress-vader-part-vi-charles-soule.html

Świat Star Wars 2

Sequel roku 2019!

Star Wars #58: The Escape, Part III

Ciąg dalszy perypetii bohaterów Rebelii na spokojnej planecie z dala od cywilizacji, w towarzystwie lokalnej społeczności. Poprzednio narzekałem na dosyć ślamazarne tempo akcji, teraz coś się zaczyna dziać, aczkolwiek nie jest to jakiś oszałamiający postęp.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-star-wars-58-escape-part-iii-kieron-gillen.html

Kalendarium fana - marzec 2019

KALENDARIUM FANA STAR WARS NA MARZEC JUŻ JEST!
Mimo niewielu premier w naszym kraju fani Star Wars nie powinni być zawiedzeni: USA do sprzedaży trafi nowa powieść QUEEN’S SHADOW, a wydawnictwo Marvel​ rozpocznie wydawanie komiksowej mini serii VADER: DARK VISIONS! Ze wszystkimi marcowymi premierami zapoznacie się w naszym kalendarium. Zapraszamy!

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/03/kalendarium-fana-star-wars-marzec-2019.html

Han Solo: Imperial Cadet #2

Poprzedni zeszyt zakończył się sytuacją, po której Han powinien zostać w trybie natychmiastowym usunięty z imperialnej akademii. Obecny zeszyt wyjaśnia, czemu tak się nie stało i niestety, jest to dosyć słabe tłumaczenie.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-han-solo-imperial-cadet-2-robbie-thompson.html

LEGO Star Wars: Odlotowe statki

LEGO Star Wars. Odlotowe statki to 32-stronicowa publikacja aktywizująca dla dzieci od wydawnictwa AMEET. W środku znajdziemy dwa krótkie komiksy, mnóstwo zadań i łamigłówek do rozwiązania oraz mini figurkę LEGO, tym razem jest to najlepszy pilot Ruchu Oporu – Poe Dameron. Figurka pochodzi z filmów Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/10/recenzja-lego-star-wars-odlotowe-statki.html

Age of Republic: Qui-Gon Jinn

Rozpoczęła się nowa seria komiksowa o tytule Age of..., mająca ukazać pojedyncze historie z życia różnych bohaterów pozytywnych i złoczyńców z czasów Republiki, Rebelii i Ruchu Oporu. Na dzień dobry dostajemy zeszyt z Qui-Gon Jinnem w roli głównej.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-star-wars-age-of-republic-qui-gon-jinn-1-jody-houser.html

Age of Republic: Darth Maul

Ciąg dalszy serii skupiającej się na bohaterach i złoczyńcach okresu Republiki. Po Qui-Gon Jinnie dostajemy komiks dotyczący Dartha Maula.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-age-of-republic-darth-maul-jody-houser.html

Star Wars Adventures #16

Seria Adventures zalicza kolejny poślizg. Nie wiem, to chyba już norma. Tak czy siak, dostaliśmy historię osadzoną w realiach serialu Resistance oraz kolejną część projektu Flight of the Falcon.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-star-wars-adventures-16-chris-wyatt-kevin-burke-michael-moreci.html

Star Wars #59: The Escape, Part IV

Dla dotychczas spokojnej społeczności nadchodzą ciężkie czasy. Oto bowiem Luke dopiął swego i wysłał wiadomość w galaktykę, nie wiadomo, kto na to odpowie. Tymczasem Han dostaje dosyć sporo czasu antenowego.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-star-wars-59-escape-part-iv-kieron-gillen.html

Han Solo: Odlotowe zabawy/Naklejkowe mozaiki

Od Ostatniego Jedi wydawnictwo AMEET rozpoczęło wydawanie książek z łamigłówkami związanych z kolejnymi filmami Star Wars. W ramach promocji Hana Solo. Gwiezdnych wojen - historii do sprzedaży trafiły trzy publikacje dla najmłodszych fanów, w których znajdziemy mnóstwo szarad do rozwiązania: Moc łamigłówek oraz Odlotowe zabawy i Naklejkowe mozaiki, o których przeczytacie w tym wpisie.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/recenzja-star-wars-han-solo-odlotowe-zabawy-naklejkowe-mozaiki.html

Adventures: Destroyer Down #2

Ciąg dalszy miniserii opowiadającej o tym, jak to Rey odkrywała tajemnice wraku niszczyciela na Jakku oraz o tym, jak ten niszczyciel się na Jakku znalazł.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-star-wars-adventures-destroyer-down-2-scott-beatty.html

Thrawn: Alliances

Sequel do już uznanej za lepszą książki traktującej o niebieskoskórym admirale był obiektem mocnego hype`u i oczekiwań. Czy książka sprostała legendzie Thrawna? Odpowiedź poznacie czytając naszą recenzję.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/09/recenzja-thrawn-alliances-timothy-zahn.html

Darth Vader #25: Fortress Vader, Part VII

WIELKI FINAŁ SERII DARTH VADER: MROCZNY LORD SITHÓW!
Ostatni zeszyt serii o Vaderze niszczy system. Podsumowuje ostatecznie transformację Anakina Skywalkera w Dartha Vadera i daje ciekawe spojrzenie na tę postać.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-darth-vader-dark-lord-of-sith-25-fortress-vader-part-vii-charles-soule.html

Solo: A Star Wars Story Junior Novel - Joe Schreiber

Podobnie jak w przypadku Ostatniego Jedi, Przebudzenia Mocy i Łotra 1, film Han Solo otrzymał książkową adaptację przeznaczoną dla młodszych czytelników. Adaptacja epizodu ósmego była co najwyżej średnia, jak wygląda sprawa z Solo?

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/10/recenzja-solo-star-wars-story-junior-novel-joe-schreiber.html

Han Solo: Imperial Cadet #3

Pomimo nieciekawego wstępu seria o poczynaniach Hana Solo w imperialnej akademii nabiera rumieńców. Przyznaję, że się nieco myliłem co do niej.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-han-solo-imperial-cadet-3-robbie-thompson.html

10 świetnych scen akcji w uniwersum Star Wars

Jeśli jest coś, czego nie brakuje w Gwiezdnych wojnach to adrenaliny. Już w 1977 roku film, który zapoczątkował sagę, rozpoczął wielką tradycję do podroży przez gwiazdy z zawrotną szybkością i znajdowania się w środku wielkiej kosmicznej pogoni. Pomiędzy opowieściami o nadziei i odkupieniu, utracie i odrodzeniu — w obliczu zagrożonych losów galaktyki— uniwersum Gwiezdnych wojen jest pełne klasycznych historii akcji — przygód, które wyostrzą zmysły i przyspieszą tętno.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/10-swietnych-scen-akcji-w-uniwersum-star-wars.html

15 cytatów, które użyjesz na co dzień

Gwiezdne wojny są przepełnione ważnymi tematami i lekcjami, które możemy wykorzystywać w prawdziwym życiu. Wiele z tych wielkich idei zostało zamkniętych w paru wersach wybitnie często cytowanych dialogów. Ponadto w sadze znajdziemy mniej lub więcej poważnych, jednolinijkowych zwrotów, które są równie często cytowane i niezapomniane, co dłuższe frazy.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/10/15-cytatow-ze-star-wars-ktorych-uzyjesz-na-co-dzien.html

Adventures: Destroyer Down #3

Dobiegła końca krótka seria traktująca o losach imperialnego niszczyciela na Jakku. I ciężko mi sobie wyrobić jednoznaczną opinię, bo o ile przygody Rey jeszcze mogły się podobać, o tyle historia z przeszłości już nie bardzo.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-star-wars-adventures-destroyer-down-3-scott-beatty.html

Solo: A Star Wars Story Adaptation #3

Ciąg dalszy komiksowej adaptacji Solo. Tym razem akcja rozgrywa się od spotkania z Drydenem Vosem do pierwszego pojawienia się najszybszej kupy złomu w galaktyce, czyli Sokoła Millennium.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-solo-star-wars-story-adaptation-3-robbie-thomspon.html

The Last Jedi - Junior Novel

Młodzieżowa adaptacja Ostatniego Jedi została stworzona przez Michaela Kogge`a. Najwyższy Porządek dziesiątkuje Ruch Oporu. Generał Leia Organa, pilot Poe Dameron i były szturmowiec Finn próbują wszystkiego, żeby sprowadzić ostatnie siły Ruchu Oporu w bezpieczne miejsce. Tymczasem Rey wylądowała na odległej planecie Ahch-To, żeby pozyskać dla rebeliantów legendarnego mistrza Jedi Luke`a Skywalkera. Ale Luke odwrócił się od Mocy i przeznaczenia galaktyki. Rey dobrze wie, że niepowodzenie jej misji oznacza koniec dla jej przyjaciół z Ruchu Oporu...

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/10/recenzja-star-wars-ostatni-jedi-michael-kogge.html

Age of Republic: Special

Tradycją jest, że każda seria komiksowa w pewnym momencie dostaje zeszyt specjalny lub tzw. annual. Nie inaczej jest z serią Age of Republic, która zaserwowała nam zeszyt z trzema krótkimi historyjkami z Macem Windu, Asajj Ventress oraz duetem Rex/Jar Jar w rolach głównych.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-star-wars-age-of-republic-special-1.html

Kalendarium fana - kwiecień 2019

KALENDARIUM FANA STAR WARS NA KWIECIEŃ!
W kwietniu w Polsce ukaże się nowy numer Star Wars Komiks oraz powieść Ciemna strona Mocy. W USA natomiast ukaże się powieść MASTER & APPRENTICE! Ze wszystkimi nowościami zapoznacie się na naszej stronie.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/04/kalendarium-fana-star-wars-kwiecien-2019.html

Star Wars #60: The Escape, Part V

To już sześćdziesiąty zeszyt flagowej serii Marvela. I raczej nie zbliżamy się zanadto do założenia bazy na Hoth, chociaż jakiś progres w tym kierunku jest. Gorzej w przypadku obecnego arcu - założenia przedstawione w obecnym zeszycie wydają się być przyspieszone, a fani oddziału SCAR poczują się wręcz oszukani.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-star-wars-60-escape-part-v-kieron-gillen.html

Star Wars Adventures #17

Seria Adventures po raz kolejny ukazuje nam przygodę z udziałem Kazudy Xiono z serialu Resistance, ale tym razem robi to znacznie lepiej niż poprzednio. Po raz kolejny mamy także okazję śledzić losy Bazine, która poszukuje Sokoła Millennium.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-star-wars-adventures-17-kevin-burke-michael-morecci-chris-doc-wyatt.html

Adventures: Tales from Vader`s Castle

Tym razem seria Adventures prezentuje nam coś nietypowego, a mianowicie straszne historie z uniwersum. Mieliśmy już przykład gwiezdnowojennego horroru w przypadku Screaming Citadel, ale mało tam było strasznych elementów. Czy seria Adventures podołała zadaniu?

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/recenzja-star-wars-adventures-tales-from-vader-castle-cavan-scott.html

Age of Republic: Jango Fett

Podobnie jak w przypadku Qui-Gona i Maula, tak samo Obi-Wan dostaje swój zły odpowiednik w tematyce relacji mistrza z uczniem. Na scenę wkracza bowiem Jango Fett i jego syn, Boba.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-age-of-republic-jango-fett-1-jody-houser.html

Age of Republic: Obi-Wan Kenobi

Czas na zmianę klimatu w serii Age of Republic. Poprzednio dostaliśmy wątpliwości dotyczące obranej ścieżki życiowej w wykonaniu Qui-Gona i Dartha Maula, tym razem dostajemy relację mistrz-uczeń, a w rolach głównych występują Obi-Wan i Anakin.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/01/recenzja-age-of-republic-obi-wan-kenobi-1-jody-houser.html

Świt Jedi: W Nicość

Star Wars. Świt Jedi: W nicość to niezwykła opowieść autorstwa debiutującego w naszym gwiezdnowojennym świecie Tima Lebbona, która została wydana 7 maja 2013 roku w USA. W naszym kraju powieść ukazała się natomiast rok później, a dokładniej dnia 8 lipca 2014 roku opublikowana nakładem wydawnictwa Amber. Za jej tłumaczenie odpowiedzialnych jest dwójka doświadczonych i cenionych w Polsce tłumaczy, mianowicie Błażej Niedzinski oraz Anna Hikiert.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/star-wars-legendy-swit-jedi-w-nicosc.html

Star Wars: Propaganda

Pod wymownym tytułem Star Wars. Propaganda: Historia sztuki perswazyjnej w galaktyce ukazał się w Polsce kolejny przewodnik nakładem wydawnictwa AMEET, którego autorem jest Pablo Hidalgo. Książka została stworzona w stylu in-universe i analizuje oraz komentuje historię Gwiezdnych wojen poprzez plakaty propagandowe.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/recenzja-star-wars-propaganda-pablo-hidalgo.html

7 najlepszych momentów z teasera The Rise of Skywalker

Macie swoje najlepsze momenty z teasera filmu Star Wars: The Rise of Skywalker? My także mamy dla Was listę aż siedmiu najlepszych momentów z tego trailera!

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/04/7-najlepszych-momentow-z-teasera-filmu-the-rise-of-skywalker.html

Re: 7 najlepszych momentów z teasera The Rise of Skywalker

Myślę, że potrzebujesz to obejrzeć jeszcze 20 razy, bo jest tam coś innego, niż się na pierwszy rzut oka wydaje.

Re: 7 najlepszych momentów z teasera The Rise of Skywalker

To tłumaczenie artykułu ze starwars.com. Wrażenia z trailera będą później.

Re: 7 najlepszych momentów z teasera The Rise of Skywalker

Na trailerze widać włochate, małpie rączki naprawiające hełm.

Widziałam tekst na stronie SW i tam też jest błąd.
No i kwestia interpretacji sceny z TIE - można to interpretować jako atak, ale można też odwrotnie.

Re: 7 najlepszych momentów z teasera The Rise of Skywalker

No nie, atak to raczej nie. Benek zabiera dziewczynę swoją REN-ówką na przejażdżkę, wiadomo, czerwone najszybsze a na dobrą brykę kociaki lecą

Re: 7 najlepszych momentów z teasera The Rise of Skywalker

szymon3258 napisał:
Macie swoje najlepsze momenty z teasera filmu Star Wars: The Rise of Skywalker?

-----------------------

Nie

Star Wars #61: The Escape, Part VI

I oto dotarliśmy do końca historii o klanie Markona i o ich perypetiach ze świętą trójcą uniwersum. Dostaliśmy na odchodne pożegnania oraz zawiązanie nowych wątków. Szkoda tylko, że polane to wszystko w nieciekawym sosie.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-star-wars-61-escape-part-vi-kieron-gillen.html

Doctor Aphra #28: Worst Among Equals, Part III

To dopiero połowa arcu a już mam go dość. Odnoszę wrażenie, że seria zaczyna zjadać własny ogon i popadać w schematyczność, podobnie jak z serią główną. Tyle że tam istnieje jeszcze szansa na jakiś postęp w stronę Imperium kontratakuje, Aphra raczej będzie kurczowo trzymać się jednego okresu...

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-doctor-aphra-28-worst-among-equals-part-iii-simon-spurrier.html

Solo: A Star Wars Story Adaptation #4

Ciąg dalszy komiksowej adaptacji Solo obejmuje część dotyczącą akcji na Kessel (na słynny lot przyjdzie nam jednak poczekać). Mimo, że lubię ten fragment filmu, to jednak komiks słabo wypada w tym zakresie.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-solo-star-wars-story-adaptation-4-robbie-thompson.html

Age of Republic: Anakin Skywalker

Tym razem seria Age of Republic przybliża nam postać Anakina Skywalkera i jedną z jego wielu misji w czasie wojen klonów. Tematycznie Anakin jest sparowany z hrabią Dooku, który pojawi się niebawem, a tematem przewodnim są ofiary wojenne.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-age-of-republic-anakin-skywalker-1-jody-houser.html

Guardians of the Whills

Omawiana książka jest zaliczana do kategorii `young reader`, czyli w założeniu ma być przeznaczona dla młodszego odbiorcy. Jednak pozory mylą - autor tak umiejętnie skonstruował świat przedstawiony, że nawet dorośli będą zadowoleni.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/recenzja-guardians-of-whills-greg-rucka.html

Ostatni Jedi: Baw się kartami z droidami

Wydawnictwo AMEET lubi rozpieszczać małych fanów uniwersum Star Wars publikacjami związanymi z filmem, który pojawił się w kinach. Było tak z Łotrem 1, Hanem Solo, a wcześniej także z Ostatnim Jedi. Wraz z końcem marca nakładem wspomnianego wydawnictwa ukazała się publikacja Ostatni Jedi: Baw się kartami z droidami.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/recenzja-star-wars-ostatni-jedi-baw-sie-kartami-z-droidami.html

Han Solo: Imperial Cadet #4

Przedostatni zeszyt miniserii opowiadającej o perypetiach Hana w akademii imperialnej przynosi nam zmianę klimatu. Dotychczas mieliśmy bowiem ukazanych Hana i jego kumpli wpadających w różne tarapaty. Tym razem dostajemy chrzest bojowy i zawiązanie akcji na ostatni zeszyt.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-han-solo-imperial-cadet-4-robbie-thompson.html

Avengers: Wojna bez granic

Pierwsze pokazy przedpremierowe filmu AVENGERS: ENDGAME startują już dzisiaj! Z tej okazji wspólnie z wydawnictwem Galapagos przygotowaliśmy dla Was recenzję filmu AVENGERS: WOJNA BEZ GRANIC oraz konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarz filmu na DVD!

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/04/przed-endgame-avengers-infinity-war.html

Star Wars Komiks (22019): Doktor Aphra: Gigantyczny zysk

26 kwietnia w Polsce na łamach albumu Star Wars Komiks ukazała się druga część serii Star Wars: Doktor Aphra zatytułowana Gigantyczny zysk. Gigantyczny zysk kontynuuje historię wokół wiecznego Rura po zakończeniu komiksu Cytadela grozy. W środku znajdziemy także komiks Doctor Aphra Annual #1 oraz krótką historię No Good Deed z Darth Vader: Dark Lord of the Sith #1.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/04/recenzja-star-wars-komiks-2-2019-doktor-aphra-gigantyczny-zysk.html

Star Wars Adventures #18

Osiemnasty zeszyt serii Adventures to standardowo dwie historie, z czego jedna jest naprawdę istotna, bo opowiada o tym, jak to Han stracił Sokoła... No ale po kolei.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-star-wars-adventures-18-delilah-dawson-michael-moreci.html

Kalendarium fana - maj 2019

KALENDARIUM FANA STAR WARS NA MAJ JUŻ JEST!
W maju w Polsce zadebiutuje tylko kilka nowości, zaś fani czytający komiksy w języku angielskim nie będą narzekać na brak nowości. Ze wszystkimi majowymi premierami zapoznacie się w naszym podsumowaniu.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/05/kalendarium-fana-star-wars-maj-2019.html

Cykl wydawniczy promujący film The Rise of Skywalker

Dzisiaj, oprócz programu wydawniczego Journey to The Rise of Skywalker, zapowiedziano także kilka publikacji, które wejdą w skład cyklu promującego film. Wśród zapowiedzi znajdziecie nowy słownik, czy książkę The Art of.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/05/program-wydawniczy-star-wars-rise-of-skywalker.html

Star Wars: Klasyczne opowieści 8

Po długiej przerwie witamy Was raz ósmy witamy i zapraszamy do przeczytania recenzji Klasycznych opowieści od wydawnictwa Marvel. W ósmym tomie Opowieści znajduje się dziewięć komiksów oryginalnie wydanych w numerach 67-75. Pierwsze trzy historie napisał David Michelinie a pozostałe Jo Duffy. Autorami rysunków są Ron Frenz, Gene Day, Tom Palmer oraz Kerry Gammill.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/11/recenzja-kolekcja-komiksy-star-wars-klasyczne-opowiesci-8.html

LEGO Star Wars: Superksięga zadań

W maju 2018 roku ukazała się kolejna książka aktywizująca z serii LEGO Star Wars od wydawnictwa AMEET. Tym razem jednak nieco grubsza niż pozostałe, bo licząca aż 80 stron, w nieco innej formule i bez mini figurki LEGO. Publikacja ukazała się w miękkiej oprawie i cenie 16,99 PLN. W środku znajdziemy kilka komiksów oraz mnóstwo zadań i łamigłówek do rozwiązania.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/recenzja-lego-star-wars-superksiega-zadan.html

Age of Republic: Count Dooku

Zgodnie z oczekiwaniami komiks poświęcony Dooku jest odbiciem sytuacji z komiksu z Anakinem, tylko po ciemnej stronie Mocy. No i jakby nie patrzeć, jest to jedno z nielicznych źródeł poświęconych byłemu Jedi.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/02/recenzja-age-of-republic-count-dooku-1-jody-houser.html

Solo: A Star Wars Story Adaptation #5

Komiksowa adaptacja Solo dłuży się i dłuży... Najchętniej bym to rzucił, ale niestety, czekają mnie jeszcze dwa zeszyty tego niby dzieła. Nie przedłużając, przejdźmy do tematu.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/03/recenzja-solo-star-wars-story-adaptation-5-robbie-thompson.html

Doctor Aphra #29: Worst Among Equals, Part IV

Poprzednio narzekałem, teraz jest nieco lepiej, ale dalej nie do końca poprawnie. Ale to Aphra, parę rzeczy mogę wybaczyć...

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/03/recenzja-doctor-aphra-29-worst-among-equals-part-iv-simon-spurrier.html

Star Wars #62: The Scourging of Shu-Torun, Part I

Czas na zemstę. To co było już zasugerowane pod koniec poprzedniego arcu zostaje wprowadzone w życie. Leia i jej ekipa zamierzają ukarać Trios i całe Shu-Torun za zdradę (i przy okazji zadać cios Imperium). Ale żeby nie było za szybko... to trzeba zebrać drużynę.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2019/03/recenzja-star-wars-62-scourging-of-shu-torun-part-I-kieron-gillen.html

Odkrywamy Legendy: Świt Jedi: Więzień Bogan

W 2012 roku na łamach wydawnictwa Dark Horse Comics ukazuje się kolejna część serii komiksowej Dawn of the Jedi pod tytułem Prisoner of Bogan, stanowiącą bezpośrednią kontynuację poprzedniej serii. Za scenariusz i rysunki odpowiada duet składający się z Johna Ostrandera oraz Jan Duuresmę. Jak tym razem potoczą się losy naszych bohaterów i czy warto sięgnąć po te komiksy dowiecie się z dzisiejszej recenzji w ramach serii Odkrywamy Legendy.

https://swiatstarwars.blogspot.com/2018/12/odkrywamy-legendy-star-wars-swit-jedi-wiezien-bogan.html

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.