Forum

EURO 2020, w tym eliminacje

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 tuż tuż, a tematu nie ma? Hańba! Bastion schodzi na psy.

Niniejszym naprawiam. Różne są grupy, ale "nasza" jest G, alfabetycznie wygląda jakoś tak:
1. Austria
2. Izrael
3. Łotwa
4. Macedonia
5. POLSKA
6. Słowenia

Bezpośrednio wejdą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy (w sumie 20). Brakujące 4 drużyny zostaną wyłonione w fazie play-off na bazie rozgrywek Ligi Narodów 2018. Reguły proste, ale pogięte, można sobie przeczytać na Wiki. ~ Ponieważ same Mistrzostwa rozgrywane będą po całej Europie (11 państw/miast i finał w Londynie), żadne z państw/miast gospodarzy nie dostało miejsca gratis. ~

Pierwsze mecze już w najbliższy czwartek (21.03) o 20:45:
Austria - POLSKA
Macedonia - Łotwa
Izrael - Słowenia

Druga kolejka w niedzielę (24.03), też o 20:45:
Izrael - Austria (18:00)
Słowenia - Macedonia
POLSKA - Łotwa

Kolejne kolejki będą w kolejnych miesiącach, o czym poinformuję, jeśli będzie taka potrzeba. ~

Z tradycyjnym

"Hej, szable w dłoń! Szable w dłoń!
Łuki w juki, a łupy wziąć w troki.
Hajda na koń! Hajda na koń!
Okażemy się Mistrzem Europy!
"

czyli "Na pohybel s.*!" ~

PS. A na poważnie, to w czwartek są eliminacje w Planicy, a w niedzielę finał sezonu w skokach narciarskich, też w Planicy. Tyle, że rano, więc nie koliduje i od biedy można na kopaną zerknąć. ~

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

A miałem jutro założyć, echhh

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Grupa taka, jak niektórzy piłkarze narzekali, że "jak wyjdą, to wszyscy powiedzą, że to nic trudnego, a jeśli nie to wstyd jak cholera"

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Zakładam, że Brzęczek od razu przywali Austriakom z grubej rury - w ataku Lewy, Piątek, Milik

#zaorane

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Tylko kto wtedy będzie bronił dostępu do naszej bramki?

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Oby nie. Na tej samej zasadzie powinniśmy jednocześnie wystawiać Fabiana i Szczęsnego.

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Dzisiaj oglądane panowie ! Kibicujemy naszym ! Ile obstawiacie ? Ja mówie 2:0 Nasi

0 : 1 Austria

Kopacze skutecznie wyleczyli mnie ze złudzeń, że w piłce coś w tym stuleciu ugrają. Po ostatnich MŚ udowodnili, że nie zasługują na grę w dużej imprezie. Nawet, jeśli wyjdą jakimś cudem z tej grupy, to i tak zderzą się później ze ścianą. Taka prawda.

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Obstawiam sromotną klęskę naszej reprezentacji. Od dłuższego czasu nasz kraj pod względem piłki nożnej jest dnem i to się nie zmieni do momentu aż nie zrównają z ziemią obecnego zarządu PZPN i zbudują od zera.

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Bez przesady, to nie mroczne czasy (hehe) Smudy & Laty, może jest chwilowa zadyszka, ale pamiętajmy, że Beenhakker też zaczął eliminacje od porażki z Finlandią.

A mecz dzisiaj tak 3-1 dla Polski. Lub 3-0.

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Oj, żeby nie było odwrotnie . Ja wiem, że t e o r e t y c z n i e jesteśmy silniejsi, ale za Austrią stoją ostatnio dobre mecze. W LN grali nieźle, a ostatnio pokonali towarzysko Szwecję, także tego ... to nie będzie łatwy mecz. Austria jest solidnym średniakiem, prawdopodobnie najsilniejszym z przeciwników w naszej grupie. Mają całkiem niezłych zawodników, którzy grają w dobrych klubach. Fizycznie będą dobrze przygotowani, zaczynają u siebie, jeśli nam pierwsi wbiją, to mogą się niebezpiecznie nam rozpędzić.

Re: EURO 2020, w tym eliminacje

Obstawiam zwycięstwo z Austrią, tak 1:3

Polska 1 : 0 Austria

Trzy punkty się liczą, resztę pominę. Piątek zrobił to, co ma w zwyczaju, czyli strzelił z pistoletów. Szkoda tylko, że ten drugi strzał przestrzelił - jak to nie wlazło ?, nie mam pojęcia.
Austriacy postawili mocne warunki, tak jak można było się spodziewać. A w końcówce powinni jednak zremisować - należała im się ta bramka, po naszych fatalnych błędach w obronie.
Ważne, że dzisiaj się udało, ale poprawiać jest co.

2019.03.21 - pierwsza kolejka

Takie to było jakieś bez jaj lub zębów. Z obu stron. Piątek ładnie, szkoda Zielińskiego. A ten kolo z Austrii w końcówce. ~ Dobra, Brzęczek wreszcie wygrał, teoretycznie z najgroźniejszym rywalem na jego terenie. I fajnie.

Austria - POLSKA 0:1
Macedonia - Łotwa 3:1
Izrael - Słowenia 1:1

1. Macedonia 3 3:1 (+2)
2. POLSKA 3 1:0 (+1)
3. Izrael 1 1:1 (0)
3. Słowenia 1 1:1 (0)
5. Austria 0 0:1 (-1)
6. Łotwa 0 1:3 (-2)

Re: 2019.03.21 - pierwsza kolejka

Pio!Pio!Pio!!!!!! Mamy świetnego gracza na przyszłość, razem z Zielińskim i Bednarskim są naszą przyszłością!

Re: 2019.03.21 - pierwsza kolejka

Pio, Pio, tylko jak ta druga bramka nie wpadła do piłki ? - no JAK ? . Mimo to, trzeba przyznać, już dawno nie było piłkarza, za którym piłka by wręcz biegała. I nie mówię tu o Polaku, tylko ogólnie. Nie wiem jak on to robi, ale niech nie przestaje. Po raz pierwszy - od jak nie wiem, mamy takie bogactwo w ataku.

Typer tuż przed?

Mniej niż 3:0 dla naszych, to jednak będzie lipa. ~
Przejrzałem ponad 1200 kanałów z tego satelity, którego tu mam i co? I psińco. ~ Dobrze, że szybkie WiFi to teraz standard. ~

Re: Typer tuż przed?

Mniej niż 3:0 ? , ekhm, pierwszy kwadrans to chyba jakiś inny mecz oglądam ...

Re: Typer tuż przed?

Eeee, czyżby po wyszarpanym meczu z Austrią, nasi kopacze za bardzo się napompowali tym zwycięstwem ? ...

Re: Typer tuż przed?

Przy takiej grze, to Izrael i Słowenia będą wyzwaniami na miarę Francji czy Belgii. Damn.

Polska 2 : 0 Łotwa

UUUuuuuuff ... można głęboko odetchnąć, bo Łotysze zamurowali się, a i wyglądało, że nas rozpracowali. Nie będę się tu wymądrzał, wszyscy widzieli - bo chyba cała Polska oglądała , przynajmniej pierwszą połowę ...
Miało być szybko i łatwo, w zasadzie spacerek, a okazało się, że trzeba gryźć trawę, by wyrwać to zwycięstwo. Dwie główki, dwie bramki. Tym razem Lewy w pięknej akcji, a później Glik. Cieszy wygrana, cieszą punkty. Takie mecze są ciężkie, ale trzeba je wygrywać. W eliminacjach każdy punkt jest na wagę złota.

Re: Polska 2 : 0 Łotwa

Takie samo wielkie gie, jak z Austrią. Fart, że mamy samych ogórków w grupie, bo trafiłby się choć jeden rywal na normalnym poziomie i byśmy nie wiedzieli którędy do szatni.

Nic tylko czekać na mecz otwarcia ME, gdzie znowu zderzymy się z rzeczywistością.

2019.03.24 - druga kolejka

Nasi chyba wyszli z nastawieniem, że Łotysze wystawią tyłki, a my im nakopiemy. A tu ZONK. ~ Dobrze się skończyło, ale ogólnie lipa.
Izrael nakopał Austrii, a Słowenia podzieliła się punktami z Macedonią.

Komplet wyników w grupie:
Izrael - Austria 4:2
Słowenia - Macedonia 1:1
POLSKA - Łotwa 2:0

Tabelka:
1. POLSKA 6 3:0 (+3)
2. Izrael 4 5:3 (+2)
3. Macedonia 4 4:2 (+2)
4. Słowenia 2 2:2 (0)
5. Austria 0 2:5 (-3)
6. Łotwa 0 1:5 (-4)

Następna kolejka w czerwcu, siódmego o 20:45:
Łotwa - Izrael
Austria - Słowenia
Macedonia - POLSKA

Re: 2019.03.24 - druga kolejka

Brzęczek mnie nie przekonywał jako trener (chyba tak jak wszysktich), ale teraz naprawdę pozytywnie zaskoczył. Wystawił chorego Milika, który pozarażał na boisku głównych rywali i przez to nie mogli wygrać z Izraelem. Geniusz.

Re: 2019.03.24 - druga kolejka

Haha potem im braknie tych punktów, by nas przegonić - co za szczwany lis

Co do Łotwy, to już się bałem, że Boniek znowu będzie miał do niej pecha i przeniesie to na drużynę >_<

Re: 2019.03.24 - druga kolejka

Może i wygrali mecz, ale styl żałosny jak cała nasza Ekstraklasa. Dopóki Brzęczek nie zrobi drużyny będą to mecze indywidualistów.

Re: 2019.03.24 - druga kolejka

Drużynę ze stylem i na poziomie, to my mieliśmy na Euro 2016. Gdybyśmy wtedy mieli dzisiejszego Piątka, to puchar byłby nasz. Od tamtej pory, niestety jest równia w dół. W przypadku każdego zespołu w piłce nożnej, jest pewien okres, gdy gra na najwyższych obrotach w tym samym składzie. Czasem ktoś dojdzie, czasem są jakieś zmiany, ale generalnie pierwszy skład jest ten sam.
Gdy zespół w tym czasie niczego nie osiągnie, to gdy górka możliwości powoli już mija, wtedy naturalnie trzeba wprowadzać i odmładzać drużynę. Jest to naturalny proces, i zawsze tak było.

W przypadku naszego zespołu, top możliwości minął gdzieś tak rok po Euro`16. Od tamtej pory mieliśmy powolny zjazd, tylko nie chcieliśmy tego zauważyć, a dziennikarze zbyt często pudrowali rzeczywistość. Jak naprawdę jest źle, to przekonaliśmy się dopiero na MŚ w Rosji, wtedy ta bańka iluzji pękła, no i się zaczęło ...
Zapewne każdy z nas, kibiców, widział nadciągający kryzys już wcześniej, ale wiadomo - kibic kopanej nie przyjmuje pewnych rzeczy do świadomości , dopiero jak kubeł zimnej wody spadnie na rozgrzane głowy, to wtedy dociera.
Dzisiaj Brzęczek ma bardzo ciężką sytuację z drużyną. Musi bowiem budować zespół w trakcie eliminacji. Całe szczęście w tym wszystkim, że los nam sprzyjał i mamy nietrudną grupę. Co wcale nie oznacza, że będzie łatwo, albo, że awans mamy w kieszeni. No, ale taka jest robota trenerska, niewdzięczna w dużej mierze, ale jeśli Jurkowi się uda to poskładać ... trzymam kciuki, pomimo zgrzytania zębami i obaw przed czerwcowymi spotkaniami.

Macedonia Północna - Polska

Po dłuższej przerwie, wraca grupowe haratanie w gałę. Dzisiaj o 20:45 gramy w Skopje z Macedonią Północną.
Przypomnę, nasi grupowi rywale są jak na razie na trzecim miejscu naszej tabelki, i mają cztery punkty zdobyte w tych eliminacjach. My jak na razie o dwa więcej. Miejmy nadzieję, że po dzisiejszym meczu dorobek punktowy reprezentacji tylko się powiększy

Na pewno nie napiszę, że będzie łatwo, bo łatwo to jest na papierze. Optymistycznie zakładam, że dzisiaj nasi kopacze udowodnią, że warto poświęcić im czas ... więc, a niech tam - 2:0 wygrywamy

Re: Macedonia Północna - Polska

To jest dramat, dramt #rwa ... cytując klasyka.
Bida z nendzom z obu stron, zero, nic na murawie. Po pierwszej połowie - 0:0

Re: Macedonia Północna - Polska

Dawno nie widziałem takiego badziewia. Ale serio. KAŻDY mecz u20 jest ciekawszy. A polska kadra gra dzisiaj, uwaga, gorzej niż nasza kadra u20.

Re: Macedonia Północna - Polska

Ja takie badziewie widzę co mecz odkąd Brzęczek jest trenerem.

Re: Macedonia Północna - Polska

To co? Polska przegra, hehe.

PS. Kiedy wywalą Brzęczka w końcu?

Re: Macedonia Północna - Polska

Grają jak grają, masakrycznie, ale jednego Brzęczkowi nie można odmówić - na razie w tych eliminacjach wszystko wygrywają. 1:0 dla Polski.

wreszcie!

Tylko kto to strzelił?

Re: wreszcie!

Pio, Pio. Lewy musnął, a Glik nie dotknął. Przynajmniej tak to wyglądało na powtórkach

Re: wreszcie!

Znaczy Lewy nie musnął #facepalm

Re: wreszcie!

Glik się cieszył jakby to on strzelił ale ja chyba też bym PiONtkowi przypisał.

Re: Macedonia Północna - Polska

"Przetrwać panowie, przetrwać !" ... to najlepsze podsumowanie tego meczu.

Pozytywy ?, no pięknie Macedończycy zamknęli nas w 80 minucie ... nas, MISZCZÓW

Negatywy ?, sędzia kalosz, nie dał gospodarzom karnego za ewidentną "rękę".

#bidaznendzom

Polska - Izrael

Już za paręnaście minut. Kolejny mecz eliminacji Euro 2020. Nawet nie mam siły by typować jakikolwiek wynik, bo po tym co pokazali kopacze w ostatnim meczu ...

Początek spotkania - 20.45

Re: Polska - Izrael

Dwie różne drużyny w porównaniu do poprzedniego spotkania

Re: Polska - Izrael

Świetny mecz Polaków. Nie wiem jak można w ciągu trzech dni zagrać tak tragicznie i tak świetnie.

Re: Polska - Izrael

Heh, dwa mecze, dwa różne oblicza. Nie wyciągałbym jednak hurra-optymistycznych wniosków. Być może Israel po prostu zagrał słaby mecz, dostosowując się do "stylu" naszej kadry .
Ich największy atut, czyli Eran Zahawi został umiejętnie przystopowany, i chociaż biegał i starał się ile mógł, to nie dane było mu zaskoczyć naszą obronę. I dobrze.

Czy zagraliśmy dobre spotkanie ?, no właśnie zależy z jakiego punktu na to patrzeć. Owszem, było zdecydowanie lepiej niż spotkaniu przeciwko Macedonii Północnej, ale bądźmy szczerzy, Izraelczycy to po prostu nie ten poziom ... poza tym, jak już dostali drugą bramkę (karny), to wiadomo było, że pozamiatane.

Takie mecze po prostu trzeba wygrywać i tyle. Cieszy więc wygrana i wynik 4-0, ale wciąż nie widzę tu jakiegoś znaczącego postępu w stosunku do tego, co było.

Dla porządku, bramki padły :

35`Pio !, Pio !
56`Lewy z karnego
69`Grosik z kapitalnej akcji
84`Damian Kądzior w ładnej akcji po błędzie obrony.

Re: Polska - Izrael

CUD nad Wisłą!!!!
Pio!Pio!Pio!
Lewy standard.
Zielu asysta Boga!
Grosik w końcu!
Kądzior nawet nawet!

Re: Polska - Izrael

Cieszy przede wszystkim bardzo dobra skuteczność + kilka ciekawie układających się akcji. Chociaż generalnie to jestem zawiedziony postawą Izraela, jakby nie było wicelidera grupy, ale to już nie nasz problem

Re: Polska - Izrael

4 bramki
4 celne strzaly
7 niecelnych

Antysemickie tłity PZPN

Re: Polska - Izrael

Jakie tłity?

Re: Polska - Izrael

Re: Polska - Izrael

Znaczy tak, nie rozumiem w ogóle po co linkowanie tego artykułu i czemu ma to służyć, to raz. Dwa, fakt, akurat w przypadku tego meczu powinno się zastanowić podwójnie dobierając słowa, choć w rewanżu - zakładam w ciemno, że będzie podobna sytuacja, tylko z drugiej strony.
Trzy, komentowanie wydarzeń sportowych, często opakowane jest słowami, określeniami, zwrotami, bądź opisami, które wynikają z danej chwili. Często też sami dziennikarze dziwią się - gdy już emocje opadną, jakie to głupoty powypisywali, bądź naopowiadali. Taka to robota.
Cztery, mieszanie sportu (jakiegokolwiek) i polityki, to najgorsze co może przytrafić się, i ze szkodą, niestety dla sportu.

Na koniec zaś, optymistycznie :

https://twitter.com/ISRAELFA/status/1138405820306219008?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1138405820306219008&ref_url=https%3A%2F%2Feurosport.tvn24.pl%2Fpilka-nozna%2C105%2Fpolska-izrael-4-0-izraelska-federacja-dziekuje-za-przyjecie%2C943799.html

Re: Polska - Izrael

Trener Izraela miał koszulkę z inicjałami AH, czyli Adolf Hitler.
2. Ja tylko obrazek wrzuciłem, jest z tego spora beka teraz. I z tej koszulki Pereiry 88.

Re: Polska - Izrael

Mecz spoko, bo dzięki niemu powstało mnóstwo świetnych memów (chyba najlepszych od czasu gry z Senegalem).

Słowenia - Polska

Dzisiaj o 20.45, w Lublanie, kolejna odsłona eliminacji do Euro 2020. Jak na razie, nasza reprezentacja w rozegranych meczach zdobyła komplet punktów. Czy uda się też i dzisiaj ?, Słoweńcy są mocno nastawieni na wygraną z naszą drużyną, mecz będzie na pewno trudny, ale czy może być inaczej ?. Nie patrzmy więc na (ekhm) styl naszej drużyny, tu liczy się zwycięstwo, nawet to skromne. A jak będzie, dowiemy się, eee ... po meczu ?

Re: Słowenia - Polska

To jest śmieszne, bo wszystko wskazuje na to że wyjdziemy z grupy z palcem w D, a jednocześnie mamy wrażenie że oni nic nie grają ;D

Ja myślę, że wygrają. Ale pewnie nie bez problemu.

Re: Słowenia - Polska

Mossar napisał:
To jest śmieszne, bo wszystko wskazuje na to że wyjdziemy z grupy z palcem w D,
-----------------------

I przez to poczują się zbyt pewnie i skończy się tak, że w fazie pucharowej będzie kompromitacja. I tak do usranego końca świata...

Re: Słowenia - Polska

Taka to widać, nasza tradycja ... za to nasze panie siatkarki pięknie czarują na ME, a chłopaki dają w kosza na MŚ

Re: Słowenia - Polska

Po awansie koszykarzy do najlepszej "ósemki", a siatkarek do półfinału byłby wstyd jakby przedstawiciele najpopularniejszej u nas dyscypliny sportu dali ciała - co nie zmienia faktu, że wyrobili sobie już taką pozycję, że ciężko o motywacje zagrożeniem braku awansu

Re: Słowenia - Polska

Heh, no nie da się tego oglądać. Nie to, że Słoweńcy walnęli, a właściwie to piłka im ładnie naszła przy tej bramce ... ale kurczę, to męka zwyczajna jest . Jak nic się nie zmieni w grze, to będzie 0-2.

Re: Słowenia - Polska

Akurat gdy Piątek jest w słabszej formie to Milik ma kontuzję

Re: Słowenia - Polska

0 : 2, nędza, rozpacz, żałość, aż boli. Przecież gołym okiem widać, że tam nie ma serca do gry !

A panowie w studiu jak zwykle w innej rzeczywistości, i zdaje się mają odgórną blokadę na powiedzenie wprost, jak ta gra wygląda pod trenerką Brzęczka. Pewnie nie wypada, bo układziki i te sprawy ...
Bielik wszedł, z miejsca je*nął w piłkę, a w studiu łaaałł, co za debiut. Żewłakowowy poziom ZERO ... żenada normalnie

#mamwqrf!

Re: Słowenia - Polska

Kurde, jak Glika brakuje, to nasi przegrywają i nieważne w jakiej formie by był...

No nie mów, Bielik przynajmniej próbował, bo brak strzałów najbardziej mnie irytował!

Ale czemu sędzia ukradł nam jednej gola? :O

Re: Słowenia - Polska

Trochę za szybko pisałem , z Bielikiem chodziło mi o komentarz i szok Żewłaka, że można tak strzelać w debiucie i z miejsca. A z bramki nas okradł, fakt ... albo fak

Re: Słowenia - Polska

Widziałem może 10 min bo na tefałenie Zakon Feniksa.. i się cieszyłem że tego nie widziałem. Przez wakacje zdążyłem zapomnieć, że mimo 12 punktów grają tak obrzydliwą piłkę. Zero motywacji. Jakby przyszli do znienawidzonej pracy.

Re: Słowenia - Polska

He he, to prawie tak jak ja. ~
HP:ZF w TV, ale 1/4 zerkałem na mecz lecący na jednym z monitorów. Na innym dziesiątkowałem siódemki. ~

Re: Słowenia - Polska

SW-Yogurt napisał:
Na innym dziesiątkowałem siódemki. ~
-----------------------

Zgroza

Re: Słowenia - Polska

A tymczasem, Austria, nasz poniedziałkowy rywal, rozjechał niczym walec, Łotyszy - 0 : 6
Dzisiaj, z naszymi kopaczami nie mieliby żadnego problemu.

Re: Słowenia - Polska

edit - 6:0

Heh

Dlaczego mnie to ani trochę nie dziwi...

Pamiętam, jak kiedyś Polska przegrała (to było jakoś w listopadzie 2018 tego co pamiętam) a kolega do mnie: Polacy przegrywają a ty się cieszysz. Ale w sumie to co robić w takiej sytuacji? Płakać? xD

2019.09.06 - piąta kolejka

Dawno nie było tabelki. W czerwcu chyba coś robiłem i choć mecze oglądałem, to jakoś nie było kiedy podsumować. ~

Dzisiejsze wyniki:
Izrael – Macedonia Północna 1:1 (0:0) - hmmm
Słowenia – Polska 2:0 (1:0) - ciężko powiedzieć, bo oglądałem raczej HP:ZF, ale ukradzioną bramkę widziałem; czy coś by zmieniła?
Austria – Łotwa 6:0 (2:0) - mocno

Tabelka:
1. POLSKA 12 8:2 (+6)
2. Austria 9 13:6 (+7)
3. Słowenia 8 9:3 (+6)
4. Izrael 8 9:8 (+1)
5. Macedonia Północna 5 6:8 (-2)
6. Łotwa 0 1:19 (-18)

Następne mecze w poniedziałek 09.09 o 20:45:
Łotwa - Macedonia Północna
POLSKA - Austria
Słowenia - Izrael

Coś będzie leciało w TV? ~

Polska - Austria

... nie wiem co tu pisać, po ostatnim (ekhm) "meczu". No gramy dzisiaj z Austrią, na Narodowym.
Wracając jednak do piątkowej kopaniny, to rozbawiły mnie pomeczowe słowa Bielika, który powiedział, że trenejro nie dawał ŻADNYCH wskazówek, rad, nic. Przy wyniku 0:2 !. Potwierdził to i Kuba Błaszczykowski, mieli po prostu wyjść i grać swoje ... nożeszzz. Serio ?, to po co w ogóle jest ten trener?, za co bierze taką kasę ?, za nic ? ...

Ja wiem, jak drużyna jest poukładana, wszyscy zawodnicy wiedzą co mają grać, to wystarczy "klepnięcie" i gramy swoje, noalesorry !, tu było już w d*pę, więc trzeba szybko zmieniać, a nie, że idź i graj. Ehhh, prawie już zima za oknem , to człek i ponurak się robi, no, ale rzeczywistości się nie zmieni. Chyba, że w dzisiejszym meczu, bo w naszej tabelce zaczęło robić się ciekawie. Co prawda, mamy bezpieczny (jeszcze) zapas trzech punktów, ale po ostatniej porażce Sloweńcy wskoczyli do topki i grupa robi się mniej więcej wyrównana.
A co się zmieni w tabelce dzisiaj ?, to się zobaczy po meczu. Jeśli nie nastąpi jakieś nagłe wskoczenie całego zespołu na "international level", to może niech lepiej z tej grupy nie awansują. Drugi raz, takiego upokorzenia, obciachu i wstydu jaki był w Rosji, lepiej nie oglądać.

Re: Polska - Austria

Meh, nic z tego nie będzie. Ciężkie to, toporne, brak tej mocy w grze. Dwie piękne główki - choć bez bramki, meczu nie zrobią. Niczego nie zmienią. Męczące widowisko, choć lepiej to wyglądało od poprzedniego spotkania.
W drugiej części spotkania Austriacy ładnie cisnęli, na szczęście (?) nic nie wcisnęli. Po kilka sytuacji na potencjalne bramki w drugiej połowie meczu, dla obydwu drużyn.

Rywale z grupy zagrali dla nas, bo chyba remisy jakieś były ? ... a nie, Słoweńcy jednak wygrali swój mecz

Re: Polska - Austria

Rozgryzłem co robią defensywni pomocnicy - podają do defensorów. ~
Strasznie męczące, a mogłem sobie oglądać Transportera, no nic, mówi się trudno. ~

2019.09.09 - szósta kolejka

Dzisiejsze wyniki:
Łotwa - Macedonia Północna 0:2 - standard
Słowenia - Izrael 3:2 - w 90tej minucie...
POLSKA - Austria 0:0 - męczący spektakl

Tabelka:
1. POLSKA 13 8:2 (+6)
2. Słowenia 11 12:5 (+7)
3. Austria 10 13:6 (+7)
4. Izrael 8 11:11 (0)
5. Macedonia Północna 8 8:8 (0)
6. Łotwa 0 1:21 (-20)

Kolejna kolejka 10.10 o 20:45
Łotwa - POLSKA
Macedonia Północna - Słowenia
Austria - Izrael

Ósma 13.10 o 20:45
Słowenia - Austria
POLSKA - Macedonia Północna
Izrael - Łotwa

Dziewiąta 16.11 o 20:45
Słowenia - Łotwa
Izrael - POLSKA
Austria - Macedonia Północna

KONIEC 19.11 o 20:45
Łotwa - Austria
Macedonia Północna - Izrael
POLSKA - Słowenia

I pomyśleć, że trzy dni temu zapowiadano, że już dziś nasi będą mogli pić piffo i bimbać kolejne mecze... ~

Re: 2019.09.09 - szósta kolejka

SW-Yogurt napisał:
I pomyśleć, że trzy dni temu zapowiadano, że już dziś nasi będą mogli pić piffo i bimbać kolejne mecze... ~
-----------------------
Rywale o tym nie wiedzieli, i stąd te wyniki

Re: 2019.09.09 - szósta kolejka

~ widocznie; że też nikt im nie powiedział, że zachowują się niestosownie.

Za to (teoretycznie) 23.11 zaczynają się skoki. ~ A, racja, nie ten wonteq. ~

Re: 2019.09.09 - szósta kolejka

Ale grali piach, tego nie dało się oglądać! Polecam zobaczyć pomeczowy program weszło stan kadry - niezła beka cisną ich i są bezlitośni.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.