Forum

Celebration 2019 - oczekiwania

Celebration zbliża się wielkimi krokami. Dużo dyskutujemy na ten temat, ale zawsze w kontekście jakiegoś konkretnego elementu. A ja pytam.. jakie są Wasze oczekiwania względem Celebration, co chcieli byście tam zobaczyć/usłyszeć?

Dla mnie nr 1 to plan na przyszłość. Niezależnie czy będzie to przedstawione zbiorczo czy oddzielnie chciałbym wiedzieć co się będzie działo z tym uniwersum w ciągu najbliższych 3-5 lat. Co w kinie i jak często, co na Disney+ i w jakiej formie. Chciałbym dostać odpowiedzi na te pytania.

Trylogia Benioffa i Weissa - myślę, że to najwyższy czas żeby uchylić rąbka tajemnicy. Dowiedzmy się w końcu co tworzą, ile ma być docelowo tych filmów i o czym.

Gry gry gry - nie jestem jakimś nałogowym graczem, ale zagrałbym sobie w dobrą grę SW z dobrą fabułą. Nie zależy mi na konkretnym gatunku, byleby gra przedstawiała jakąś fajną fabułę. No chyba, że to będzie Podracer Online to wtedy nie potrzebuję fabuły

Resistance 2 - mimo, że to dużo mniejsza skala niż filmy czy seriale to jednak trochę mnie ciekawi co dalej i chciałbym zobaczyć jakieś bardzo wstępne informacje o drugim sezonie.

Zupełnie mam gdzieś informacje o Galaxy`s Edge, a pewnie będzie tego dużo. Jest dla mnie jasne, że dostaniemy informacje o epizodzie IX oraz trailer, więc tego nie oczekuję. Po prostu wiem, że to będzie

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Ja czekam na trailer i na plakat EIX Tęskno mi za Rey i Kylo Renem.

I chcę się dowiedzieć, jakie mają plany odnośnie filmów. Kiedy możemy się spodziewać następnych i o czym one będą. Nieważne, czy od Johnsona czy od Benloffa i Weissa, ale żeby powiedziano coś konkretnie o tych filmach.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Krótko : "JEDI FALLEN ORDER". Dziękuję

- Nowa saga, nie film. SAGA, albo najlepiej sagologia Benioffa i Weissa "Old Republic". Niech zaczną od końca, czyli tak jak w plotkach - kilkaset lat przed Skywalkerami. A później niech robią resztę, niech cofną się o te tysiące lat - świat czeka !

- konkretnych informacji o filmach Johnsona, będzie trylogia czy też nie ?.

- co dalej, po zakończeniu Epizodu 9 ?. Definitywny koniec historii, czy też będzie coś jeszcze ?.

- zapowiedzi dużego serialu "Knights Of The Old Republic"

- Disney odbiera licencję EA na gry - lodowce topnieją

- Powstania jak feniks z popiołów LucasArts, zapowiedzi odświeżenia klasycznych tytułów - przede wszystkim całej serii "Jedi Knight". I kompletnie w dupie mam, że to nie kanon, czy cokolwiek innego - niech się walą, niech wydadzą to pod nazwą "gupi gracze chcom w to jednak grać hahahahaha" - ZA-PŁA-CI-MY !!!. Tylko zróbta !.

- "KotOR-y MUSZĄ być odświeżone. Najlepiej w tym roku. Koniecznie w tym.

- Żadne ich parki rozrywki, virtalne Vadery, mobilki (Tfu,tfu!), zupełnie mnie nie interesują, więc niech se darują.

- bym zapomniał, co dalej z grami od "Viscerala" i "EA Motive" ?.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

To jest wątek o oczekiwaniach, nie o marzeniach

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

się zazębia jedno z drugim - nie są jakoś przesadnie wygórowane ...

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

To, czego pewnie nie będzie - czyli czy ep. IX kończy sagę Skywalkerów czy będzie to kontynuowane i w jakiejś formie.

Plany na przyszłość - głównie chodzi mi o filmy kinowe - ile, jak często. Mam nadzieję na przynajmniej JEDEN film rocznie. Przynajmniej.

Seriale - TCW, Resistance 2, Mandalorian w tej właśnie kolejności. I przede wszystkim - co dalej, bo TCW jest skończone, Mando skończony - co jest obecnie w produkcji?

Galaxy Edge - coś więcej na temat atrakcji i powiązańz uniwersum. Wielkościowo jest to olbrzymie i jest na tyle blisko, że dlaczego nie?

Jakaś gra z dobrą fabułą, ewentualnie dobra strategia byle nie online - i mają moje pieniążki.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Finster Vater napisał:
To, czego pewnie nie będzie - czyli czy ep. IX kończy sagę Skywalkerów czy będzie to kontynuowane i w jakiejś formie.

Plany na przyszłość - głównie chodzi mi o filmy kinowe - ile, jak często.

-----------------------

Tylko czy to nie byłoby przedwczesne sugerowanie zakończenia IX, a przynajmniej ograniczenia możliwości?

Możliwe, że z długofalowymi planami mogą się wstrzymać do wyników ostatniego epizodu, mogą co najwyżej coś szepnąć o filmie B & W.

Zapowiedzi crossoveru

Boba vs. Predator oraz połączenia uniwersum MCU z SW - walka Mace kontra Fury !

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Tytułu. I trailera. Coś o TCW, Resistance. Może jakieś fajne książki i komiksy? Jest na to jakaś szansa.
I niech nam opowiedzą trochę o kolejnych filmach: będzie OR? Jak stare OR? Może upadek Starej Republiki i powołanie Galaktycznej? Okres około TOR-owy? Samo powstanie? Czy będzie jeszcze jeden spin-off? Nad czym pracuje Johnson?
No i co po TLJ? Trochę ponad półtora roku do grudnia 2020, a my wciąż nie wiemy czy dostaniemy wtedy jakieś SW? Jeśli nic nie dostaniemy bo „SW się już ludziom przejadło” to pojadę do San Francisco i powiem im, co o nich myślę. A przy okazji włamię się do biura KK i wykradnę plany na przyszłość LF, poświęcając przy tym swoje zdjęcia. Czekajcie na na mnie z krążownikiem, będzie ostro.
Do tego coś o parku. I może spóźniona akcja EA: 100 mobilek na 100 lat niepodległości? I — choć to absolutne fantazje — może J:FO będzie fajną, oryginalną grą, którą będę miał ochotę kupić? Może zapowiedzą coś jeszcze? Jakieś wielkie rozszerzenie do TOR-a i przejście na całkowite f2p?

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

A, i oczywiście dużo pikantynych szczegółów o obu serialach aktorskich.

Wy się ludzie

Nie nastawiajcie za bardzo, że dowiemy się czegoś o przyszłości Star Wars. Na razie takiego panelu jeszcze nie zapowiedzieli. Może to zrobią, ale w tym przypadku bardziej liczyłbym na D23.

Tak tylko piszę, żeby potem nie było zawodu, i żebyśmy mogli na spokojnie docenić wszystkie te niesamowitości, które przygotowali

Re: Wy się ludzie

Każda z tych opcji, jest dobra dla Bastionu. Jak będzie słabo, to będzie ściana płaczu na forum, będzie hejt, będzie dyskusja . A jak będzie dużo Star Warsowego miodku, to jeszcze lepiej - będzie hejt, będzie dyskusja

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Jaram się i liczę na:
- mięsisty gameplay J:FO
- teaser The Mandalorian
- trailer i tytuł E9
- więcej info o trylogii panów od GoT albo chociaż zaprzeczenie/potwierdzenie plotki o czasach dawnych
- nowe info, a może nawet teaser Resistance S2
- trailera TCW oraz info czy część nowych odcinków to będą dokończoney story reels czy cały sezon w 100% nowy
- zapowiedź nowej serii Soule`a
- coś extra, jakaś petarda, której nikt się nie spodziewa

Chciałbym, ale wydaje mi się, że nie dostaniemy:
- info odnośnie trylogii RJ
- przedstawienia planów na najbliższe lata

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Co do TCW, to Filoni powiedział że teraz zrobili to dużo lepiej niż jakby skończyli wtedy. Więc wychodzi, że od nowa większość. I chyba dobrze. Wolę więcej Ahsoki niż badbatche (a odcinków tylko 12)

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Finster Vater napisał:
Więc wychodzi, że od nowa większość. I chyba dobrze.
-----------------------
No to będzie drugi finał rebelsów. Znowu dadzą wieloryby czy inne równie beznadziejne zwroty akcji

Finster Vater napisał:
Wolę więcej Ahsoki niż badbatche (a odcinków tylko 12)
-----------------------
Jak dla mnie to ten cały badbatche to prototyp feniksów z rebels i o tyle finalna wersja gwiezdnowojennej drużyny A miała potencjał, który został wykorzystany (Hera, Kannan), zmarnowany (Ezra, Zeb) i mógł zostać poprowadzony lepiej ale obyło się bez tragedii (Sabine, C1-10p) to nie widzę szans dla pierwowzoru. Dla mnie te pseudo-clony, które wygladają i zachowują się jak postacie z marnej twórczości jakiegoś fana nie umywają się nawet do standardowych klonów, nie mówiąc o komandosach.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Co do pierwszego, to mam nadzieję, że nie.

Liczę, ze tym razem osoby które nie przepadają tak za kapelusznikiem jak i za Ahsoką będą mialy rację (w części twierdzenia o waifu) i dostaniemy jej historię po odejsciu z zakonu w półświatku Coruscant, z płynnym przejściem do Mandalore i finale grande czyli Oblężenie Mandalory z Maulem i Legionem 332 (wszystko poprzeplatane jeszcze przebitkami z Rexa i Anakina). Bardziej byłbym chyba zadowolony tylko gdyby dociagneli serial do oblężenia Mandalory a sam finał dali nam w wersji kinowej. No ale...

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Badbatche będą, widać na zwiastunie. Niestety. Te odcinki są bardzo nuuuuuudne.

Aśkę Filoni zrobi na pewno, więc ja chciałabym tak naprawdę, by zapowiedzieli więcej sezonów. Niech dokończą wszystko, co mieli zrobić. Sithów pod świątynią, Kalamar, może też w końcu kanoniczne porwanie Kanclerza?

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Badbatchów tyle, co na zwiastunie. No, jeszcze ten motyw z Noseaterm z Padme I starczy.

Kanoniczne porwanie kanclerza... No nie wiem. Dla mnie kanoniczne jest to z CW, z ShaakTi* przywiązującą Zgrywusa to wagonika Chyba nie chcę innego.

* chyba jedna z niewielu prawdziwych jedi z PT, (poza ) którą szanuję

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Na razie kanonicznie potwierdzony jest fakt, że Zgryw walczył z Roronem Corobem (tym Ithorianinem) i go zabił, a także że związał Shaak kabelkami. Czyli LFL chyba bardziej skłania się do Tartakovsky`ego .

No ale w "Labiryncie" było więcej Jedi (między innymi Stass i Kit), a do tego scena z Windu miażdżącym pancerz nie istniała, niemniej sama walka z mistrzem już tak. Od lat jestem ciekawa za którą wersją w końcu się opowiedzą.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Badbatche d*py nie urywały, ale nie były takie złe, coś tam wnosiły i kończyły pewne wątki. Ujęcia na zwiastunie to chyba są 1:1 ujęcia z niedokończonych odcinków, także bardzo prawdopodobne, że część sezonu to będą dokończone Badbatche i Utapu, a nowa część poświęcona będzie walce na Mandalore. Tak bym obstawiał.

Jeśli ten sezon się przyjmie (reakcje na zwiastun były bardzo pozytywnie) to pewnie pociągną kolejne, aż do ROTS.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Nie bardzo mają jak, Siege of Mandalore było równolegle z końcówką RotS, dlatego najlepiej by było, żeby zrobili to w wersji kinowej, samą końcówkę. No ale...

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

No tak, racja, zapomniałem, że po Mandalore już ciężko będzie coś wcisnąć :/ A chronologicznie pewnie też nie będą chcieli mieszać tak jak to było na początku serialu.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Zawsze mogą zrobić coś ala The clone wars stories i dać wyraźnie do zrozumienia, że akcja dziej się wcześniej, przy streamingu jest to łatwiejsze do powiedzenia niż przy tradycyjnej telewizji

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Rzecz w tym, że tam jest parę rzeczy do zrobienia w wersji kinowej, i spokojnie by się to w kinie sprzedało i zarobiło. No ale cóż. Pewnie się nie doczekam.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

A ja myślę, że spokojnie mogliby zrobić odcinki dziejące się w tym samym czasie, ale gdzie indziej, np. na Coruscent. Pamiętajcie, że przecież w TCW był ten cały narrator, który wprowadzał w akcję.

Bo szczerze? Nie byłabym szczęśliwa, gdyby mieli zrobić tylko Badbache, Utapau i Mandalorę.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Dlatego liczę że NIE będzie badbatchow i utapau (bo to nie wymagałoby pracy, tylko przereenderowania wektorów, wszak wszystko gotowe) a dostaniemy jednak nowe rzeczy.

Ale zobaczymy, już niedługo.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

NOOOooooo !😭

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Ale przecież nikt cię wołami na ten panel nie ciągnie, możesz sobie wybrać jakiś inny równoległy przecież.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Słusznie prawisz, choć uważam, że taki temat to zwykłe marnowanie czasu na tej imprezie. Z drugiej strony Asfo, wie, że moje krytyczne posty w temacie ReyLo, są
pisane z lekka żartobliwie, nie żebym przykładał jakąś szczególną uwagę do tego ... ale w filmie bym tego jednak nie chciał 😜

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Powiedziałabym, że skoro znalazło się na to miejsce to nic lepszego zamiast tego nie mieli i inny temat byłby jeszcze większą stratą czasu. A sam panel dobry z czysto marketingowego punktu widzenia i lep na żeńską część uczestników Celebration.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Każdemu, kto krytycznie odnosi się do Reylo, podsyłam to dzieło:

https://www.deviantart.com/liberlibelula/art/Shipping-Wars-PRINTS-AVAILABLE-594037304

Nie to, bym ich shipowała, ale... może być gorzej.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Łohohoho, to wypali Ci oczy, młehehehe!

https://www.deviantart.com/liberlibelula/art/Snoking-HOT-691298554

Także tak, Reylo... to nie taki zły ship.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Gdzie można się zapisać do klubu zwolenników Reylo?

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Łafel OK, jak zwykle, ale listy z zapisami nie było

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Trochę za mocno powiedziane, bo to o shippingu ogółem, niemniej widzieć słówko "reylo" w spisie czegoś oficjalnego jest fajne.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

"Reylo" jako zapowiedź następnej trylogii (vel. "Piękny i Bestia" aka "Nierozwazna i romantyczna") O, to dopiero by się działo.

mi

Ja oczekuje zapowiedzi The Mandalorian w postaci trailera, no i rzecz jasna Jedi Fallen Order. Reszta mnie średnio interesuje. Zresztą tak jak ktoś już wyżej napisał, nie robię sobie nadziei, że powiedzą coś więcej na temat przyszłości SW w kinie.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Oczekuję jedynie konkretnego zwiastuna (nie jakiejś półminutowej zajawki) The Mandalorian. To jedyna rzecz która mnie jeszcze z SW obchodzi z trzech powodów:

- robią to ludzie odpowiedzialni za MCU
- spoko obsada
- będą łowcy nagród

Oby tego nie spier*****.

Zero

Zero oczekiwań i tak w ogóle na Celebration nie czekam.
Specom od marketingu Disneya udało się mój hiperentuzjazm skutecznie zahibernować
Apetyt rósł w miarę jedzenia, ale ostatnie żarcie było prawie rok temu - jak jakiś fan zapłodnił na premierze SOLO jakąś fankę, to ma dzisiaj 500+ i mógłby kupić sobie OT i PT na UHD gdyby prawa do marki miał Warner Bros.


Teraz jak już wiemy że "Marry Poppins" jest ważniejsza niż Star Wars, to nie bardzo jest sens na coś czekać - E9 prawdopodobnie w grudniu o ile nie będzie zagrażał jakiejś "Małej syrence". I znowu, jak zapłodnimy dziś jajeczko to możemy iść na E9 w większej grupie, tak więc nie traćmy czasu

Liczę że zwiastun trafi do sieci w ciągu kilku miesięcy i poznamy tytuł E9, bo przecież na Celebration nie ma co liczyć, wszak wystarczy że ktoś zadzwoni, krzyknie ANTHRAX i cały marketing szlag trafi.

Gry - jak będą w sklepie to kupię. Xbox One X służy mi obecnie jako zapasowy odtwarzać 4K gdy oglądam filmy w drugim pokoju.

Seriale - seriale to popelina. Dobrą wiadomością jest to, że "The Mandalorian" będzie miał mniej jak 10 odcinków, bo im dłuższy serial tym bardziej badziewny, oczywiście są wyjątki jak "Sherlock", który ma bardzo mało odcinków i jest bardzo słaby. Ja aktualnie nie mogę przebrnąć przez "Breaking Bad" - całą zimę się męczyłem i jestem w połowie czwartego sezonu - co ludzie w tym widzą to nie wiem, w trzecim był np. cały odcinek o tym jak facet łapał muchę (Rian Johnson reżyserował)

TCW powinno być dobre, bo mieli czas żeby się przygotować - pierwotnie pomysłów starczyło tylko na pierwszy sezon, później zaczęło się kombinowanie i "mhrok", co jest bardzo komiczne, a przy rebelsach było wręcz absurdalne - to tak jakby programy informacyjne prowadziły pluszaki, na upartego można, ale efekt jest taki:
https://youtu.be/F2klNe-L8RA?t=3

Tak więc podsumowując: Celebration 2019 jeden wielki zieeeeeeeeeeeeeeeeeew
http://images5.bibsy.pl/4lnlbHXv/ziew.gif

Oficjalny program na Celebration

Re: Oficjalny program na Celebration

Piątek 12 - 11.00-12.00 - Kathlyn Kennedy i J.J Abrams on stage ! - MUSI BYĆ TRAILER !.

Sobota 13 - 13.30-14.30 - Vince Zampbella i Stig Asmussen, a więc "Jedi : Fallen Order" !!! ... czekam na trailer i na gameplay !

Będzie się działo !

Re: Oficjalny program na Celebration

Eeee, ale które to będą godziny w Europie ? ...

Re: Oficjalny program na Celebration

W Chicago jest teraz po 16:30, więc policz jakieś 6h do przodu.

Re: Oficjalny program na Celebration

Super, dzięki !

Re: Oficjalny program na Celebration

7, to centralna strefa czasowa, 6 jest tylko teraz, bo już mieliśmy zmianę czasu.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Zamieniłbym się w spazmatycznego, posapującego starwarsowskiego nerda, co jest określeniem w sensie pozytywnym, gdybym na Celebration "Disney/Lucasfilm Ltd." w swoim panelu programowym wypuścili trailer do Epizodu IX "Star Wars", wraz z podaniem jego tytułu rzecz jasna, na którym zobaczylibyśmy zajawkowo nowe postacie istniejące do tej pory w grach, lub komiksowo-literackich "Legendach", np. Iden Versio (Nie mam pojęcia czy postać ta zginęła, czy nie; nie grałem w "Star Wars: Battlefront II", lecz do postawienia pierwszych kroków w grze się przygotowywałem oglądając 51 minutową ,,fabułę" produkcji), Mara Jade, Jaina Solo, Jacen Solo, lub, kto wie, zostałby zaprezentowany ktoś, kto klęczałby nad jakimś chłopcem i mówił: ,,Snoke, mój synu" - w tym przypadku wiadomo, o co chodzi.

W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

W jakich godzinach polskiego czasu będą panele tematyczne w Celebration 2019 w Chicago ?
Najbardziej interesują mnie panele o Epizodzie IX i The Mandalorian.

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Policz sobie. Takie to trudne, że trzeba na to oddzielny topic? Rozumiałbym nowicjusza, ale ty tu siedzisz 17 lat...

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Ale miałem długoletnią przerwę... )

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Tu masz rozpiskę imprezy wraz z godzinami rozpoczęcia :
- https://www.starwarsnewsnet.com/2019/03/full-star-wars-celebration-schedule-revealed-hayden-christensen-is-coming-to-chicago-as-well.html

Panel o Epizodzie 9 odbędzie się 12 kwietnia w godzinach 11.00-12.00

Panel o Mandalorian obędzie się 14 kwietnia w godzinach 11.00-12.00

W Chicago jest teraz 11.09, o ile czegoś nie pomyliłem

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Episołd Najn - Piątunio 12 kwietnia - 18:00-19:00

Dżedaj Folen Order - Sobotunio 13 kwietnia - 23:00-00:00

The Mandalorian - Niedzielunio 14 kwietnia - 18:00-19:00

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

POPRAWKA
*Dżedaj Folen Order - Sobotunio 13 kwietnia - 20:30-21:30

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Polskiego czasu ? ...

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Ano owszem, przydatny przelicznik

http://www.timebie.com/timezone/chicagopoland.php

Re: W jakich godzinach polskiego czasu będą panele Celebration 2019 ?

Po prostu dodaj 7 do czasu z panelu i już, proste.

11.04

Co właściwie będzie się działo na Celebration 11 kwietnia?
Stream obejmuje tylko 12-15.04, filtry na oficjalnej stronie wydarzenia też tylko te dni, jednak oficjalny termin to 11-15.04.
11 to będzie czas na przybycie i imprezki integracyjne wieczorem?

Re: 11.04

Może to będzie dzień dla mediów? Żeby popatrzyli na wystawki, porobili zdjęcia, zrobili szum? Wykupili pierwsze ekskluzywne gadżety? Acz zapewne te imprezki integracyjne też będą się już działy .

Re: 11.04

nie wiem jak to wygląda w tym roku.

Ale w 2007 w Los Angeles pierwszy dzień był bez paneli. A wejście tylko dla członków Hyperspace (kiedyś oficjalny fanklub), mediów itp. Po to by mogli obejrzeć wystawy, zrobić zakupy.

W Esssen w 2014 też pierwszy dzień był dla mediów i VIPów, by mogli pooglądać i kupić sobie spokojnie wiele rzeczy.

Tu jak widzę 10 zaczynają odbierać wejściówki, więc zakładam, że może być podobnie.

Re: 11.04

Z pewnością będzie podpisywanie autografów - dla tych którzy wykupili wcześniej - sporo jest całkowicie "sold out"

booki

Zakładam, że zapowiedzą ze trzy nowe powieści, jedna skupiona na Jedi: Fallen Order, druga nawiązująca do Epizodu IX , no i sama adaptacja, która ukaże się pewnie w marcu 2020. Dodatkowo pewnie ze dwie młodzieżówki i masa przewodników i książek do dzieci.

Re: booki

Adaptację raczej zapowiedzą na SDCC.

Podejrzewam, że Del Rey może nie udźwignąć wydania w tym roku jeszcze trzech powieści, dlatego w głowie siedzi mi "książka piątkomocowa", w której znalazły by się nawiązania do IX, The Mandalorian oraz gry, bo przecież merch że wszystkich trzech ma mieć premierę tego samego dnia.

Ale bardziej prawdopodobne są prequele Fallen Order i Epizodu IX, byle by też coś (może komiks?) było powiązane z The Mandalorian.

Megaplakat z wszystkich filmów

Zainstalowali Mural, albo megaplakat, z wszystkich filmów i niektórych seriali: http://www.theforce.net/story/front/The_Star_Wars_Saga_Mural_At_Star_Wars_Celebration_183642.asp

Plakat nie jest skończony, bo na końcu chyba jutro pokażą coś nowego . Ładne to...a Thrawn z Rebelsów wygląda jak Pierce Brosnan. https://twitter.com/ChrisHSwift/status/1116123752457175041

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Pomijając, że jest jakieś 0.1% szansy, że rzeczywiście Brosnan będzie grał kiedyś Thrawna..

to bawi mnie w jaki sposób graficy podchodzą do rysowania postaci z takich dużych marek jak SW. Super wygląda ten mural, ale zastanawiam się co myślał artysta rysując Thrawna. Można się było wzorować na Thrawnie z okładki Thrawn: Alliances. Można było nawiązać do wyglądu Thrawna z Rebels. A tutaj twórca stwierdził, że wrzuci sobie na drugi monitor Pierce`a Brosnana i na nim się będzie wzorował

Chyba, że serio Brosnan xD

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Do postaci z seriali wykorzystali cosplayerów

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Jestem zawiedziony, że tyle ludzi tam się kręci, a jeszcze nie znalazł się żaden kozak, który by spróbował zerwać tę czarną płachtę!

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Ja liczę na to, że jeszcze ktoś to ściągnie Jeszcze jest wcześnie. Z tego co wiem w Chicago jest ~5 godzina. Za parę godzin powinniśmy zacząć dostawać jakieś mini-leaki pokroju strojów czy ulotek. I może ktoś odsłoni płachtę

Choć nie sądzę, żeby tam się znajdowało coś kluczowego. Strzelam, że będzie tam Kylo i Rey. I może jakiś jeden dodatkowy element, który da nam do myślenia.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Coś związanego z IX, to oczywista oczywistość, Pewnie zdejmą zaraz po panelu.

A sam plakat śliczny - a fragment z TCW jak z najlepszych fanartów. Na Rebelsowym najlepiej wygląda Thrawn, szkoda że Hera wypadła słabo.

I... może to Brosnan faktycznie? W "Mandalorian"? Wtedy to #jacieniemoge

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Chyba jakiś inny, nie zgadza się z TLJ z filmiku

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

I to ukrywali? Przecież stroje już i tak dawno wyplynęły, więc nie widzę sensu w ogóle.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

No właśnie, nuda raczej. Aczkolwiek jak ktoś nie śledzi przecieków, to o klejohełmie nie wiedział.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

To jest tam na miejscu, ten plakat, tak? To raczej każdy jest tam zainteresowany leakami. Tym bardziej

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Na całą trylogię zrobili praktycznie dwóch lightsaber userów. Nie ma czego pokazywać, wszędzie do porzygania Rey i Ren. Porównajcie to z prequelami.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Jednym zdaniem. Bida aż piszczy.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Plakat, który wyciekł wcześniej i ta grafika są takie meh. Mam nadzieję, że po dzisiejszym panelu zmienię zdanie i chociaż trochę się podjaram na E9, bo na razie lipnie to wszystko wygląda :/

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

W sumie to nie jest dziwne, bo poza teaserowym plakatem TLJ wszelkie grafiki do tego filmu to były koszmarki. Teraz zeszli tylko jeszcze niżej tego poziomu xD

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

To dobrze wiedzieć. W przypadku TFA/TLJ unikałem jak ognia wszelkich teaserów/trailerów/obrazków/przecieków, żeby iść na seans w 100% "czystym", więc nie wiem jak było z tymi koszmarkami. Najważniejsze, że w kinie było dobrze i oby było dobrze także w przypadku E9.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Materiały promocyjne TLJ na prawdę wyglądały strasznie. Godnie im wyszedł tylko październikowy trailer, a przez ileś miesięcy wciskano nam taki potworki:
https://star-wars.pl/grafika/2017/lis/promo2_18555a7da1d5501cd9a97fe48ef8bc15.jpg

https://star-wars.pl/grafika/2017/wrz/k2_a43d84f276d5e7d2faaf7c95c2d3f4d2.jpg

https://star-wars.pl/grafika/2017/wrz/n3_be0d1732e67eb307989038320234661d.jpg

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Ja w przy TLJ nie oglądałem zwiastunów i nie czytałem przecieków - to jest fajny patent. Jednak w przypadku Abramsa wolę obejrzeć zwiastun żeby przywyknąć i oswoić się z jakimś jego pomysłem, tak jak było w przypadku miecza Kylo przed TFA


Mimo że uważam iż E9 będzie lepszy od TFA i TLJ to jest to najmniej wyczekiwany film SW w historii - szkoda
Większy entuzjazm mam na myśl o takich filmach jak Iron Sky 2, Godzilla czy Joker, nie wspominając o drugim sezonie Love, Death & Robots.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Jeszcze odnośnie megaplakatu - mówi się, że autor miał ledwo półtora miesiąca na to, więc wersja prezentowana na "Celebration" jest niedokończona.

Można natomiast kupić wydruk wersji skończonej, która się mocno różni, szczególnie z prawego końca.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

-autor miał ledwo półtora miesiąca na to, więc wersja prezentowana na "Celebration" jest niedokończona.

Czyli jak wszystko od Disneya Taki mają styl - popelinowy. Totalna żenada, serio.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Gdzie można?

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Pewnie w sklepiku który dopiero powstaje ale zabrakło dykty

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Tak właśnie myślałem, i w wersji finalnej będzie przypominał okładkę steelbooka "SOLO"...

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

O ile się orientuję, sprzedają to na "Celebration" oraz jest w sklepiku internetowym autora pracy. Czy gdzieś jeszcze, to nie wiem.

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

A masz namiar na "sklepik internetowy autora pracy"?

Re: Megaplakat z wszystkich filmów

Dzięksy

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

https://twitter.com/adamdriversputa/status/1116132181561229312 Nie wiem co to i dlaczego, ale znalazło się na mojej ścianie twitterowej.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Kurde, chyba muszę włączyć Photoshopa, zrobić jakiś fejkowy obrazek i czekać na obserwatorów na Twitterze ;D

A tak serio to kto wie. Od początku celowałem w Spark of Hope, ale to by może było zbyt oczywiste.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

To nazwa jakiegoś dodatku do Star Wars Destiny, tej karcianki dla dzieci. Nawet czcionka pasuje.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Mają ciuchy z TLJ, więc to może być np. jakaś gra - raczej nie ep9. W każdym razie wygląda bardzo reylo.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Wygląda na zapowiedź nowego seta do kolekcjonerskiej gry karciano/kościanej od FFG. Nie ma to nic wspólnego z E9.
Tytuły poprzednich setów to: Awakenings, Spirit of Rebellion, Empire at War, Legacies, Way of the Force, Across the Galaxy oraz Convergence. Spark of Hope pasuje jako tytuł następnego seta.
Ale nawet nie wiadomo czy to nie fake, bo oficjalnie FFG jeszcze tego dodatku nie zapowiedziało, może zrobią to na Celebration.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Dawać trailer kurła!

Oczekiwania przed teaserem

Bardzo jestem ciekaw reakcji na teaser Epizodu 9. Precyzyjniej. Bardzo jestem ciekaw MOJEJ reakcji na teaser Epizod 9. Bo z jednej strony - yaay - nowe Gwiezdne Wojny. Głupio nie cieszyć się na Gwiezdne Wojny. Z drugiej strony był Epizod 8. Luke Skywalker nie żyje. Leia (Carrie) nie żyje. Gwiezdne Wojny zrobiły się smutne. Jestem bardzo ciekaw czy Epizodem 9 wzmogą moją chęć do tamtej części galaktyki.

Re: Oczekiwania przed teaserem

Najgorsze, że zwiastun nic ciekawego nie powie. Ja ostatnio obejrzałem zwiastun TLJ i przypomniałem sobie, że zapowiadało się wspaniale. Jak na Nowszą Trylogię.

Plan

W poście otwierającym podałem:
1. Plan na przyszłość
2. Filmy Benioffa i Weissa
3. Gry
4. Resistance 2

Jak sobie teraz, w trakcie Celebration pomyślę to chyba mam trochę inaczej. Dalej pierwsze dwa punkty się zgadzają. Choć mam pewne obawy, że pierwszy punkt się nie sprawdzi. Nie będzie żadnego planu. Po prostu dowiemy się co tam w epizodzie IX, może coś o filmach gości od GoT i w sumie tyle. Wydaje mi się, że Disney dalej jest dosyć niepewny na temat przyszłości i będą raczej wybiegać o jeden, góra dwa filmy do przodu.

Dalej chce jakiegoś info o filmach Benioffa i Weissa. No kurde muszą coś powiedzieć! Nie musi być żadnego panelu. Może być nawet krótkie info na Star Wars Show.

Co do gier to zluzowałem poślady. Poznamy pewnie masę detali nt. Fallen Order i tyle. Nie sądzę, żeby była tam szykowana jakaś inna gra, o której nie wiemy, a która zostanie przedstawiona w ciągu najbliższych dni. No ale na Fallen Order bardzo czekam.

Co do Resistance to w sumie mi wszystko jedno. Mogą coś pokazać teraz, mogą z tym poczekać. Nie jest to jakieś ultra ważne.

Więc na co czekam poza 1 i 2? No mimo wszystko na epizod IX. Na razie to co wyciekło (poster i mural) wskazują jakby nic niesamowitego w tym filmie miało się nie zdarzyć. Rey, Kylo, Finn, Poe, żadnych nowych istotnych postaci na tych grafikach. Ale może to właśnie zamierzone? Może trailer coś więcej zdradzi? A może nie? Dowiemy się dzisiaj. Chciałbym bardzo, żeby w tym zwiastunie była jakaś petarda. Taka jak w teaserze epizodu VII (który katowałem chyba z 50 razy) kiedy to wyskoczył nam jakiś gość cały na czarno i odpalił swój dziwny miecz. Pamiętam, że dyskutowano na ten temat chyba kilka miesięcy. I chyba spodziewaliśmy się trochę innej postaci. No ale dość o Kylo, po prostu chciałbym, żeby trailer epizodu IX zasiał trochę emocji. Nie wiem, niech to będzie nostalgia, kontrowersja, złość, zaskoczenie, cokolwiek byleby trailer nie okazał się zwykłym "meh" na zasadzie "No dobra, Rey ma znowu niebieski miecz, znowu akcja się dzieje na lodowej planecie, Kylo znowu w masce, o będą się bili, pewnie na koniec, o, Poe w X-Wingu, ale zaskoczenie, o znowu jakiś alien, który będzie w filmie przez 5 minut". Chciałbym, żeby trailer powalił. Chociaż jednym elementem.

Poza tym jestem na maksa wkręcony w książki i komiksy z SW (chyba bardziej książki od zakończenia Vadera Soule`a) i chciałbym WINCYJ KSIĄŻEK. I tak już jest bogato, bo za parę dni będę czytać książkę o jednych z moich ulubionych bohaterów (Qui-gon, Obi) pisaną przez najlepszą pisarkę Nowego Kanonu, a potem będzie równie zarąbiście - Alphabet Squadron, Thrawn: Alliances i Black Spire. Ale dawać więcej. Tak żebym nie musiał czytać Legend. Tzn. chciałbym czytać Legendy, ale jeszcze bardziej chciałbym, żeby Nowy Kanon był tak spoko, że o Legendach w ogóle nie będę myślał.

No i ostatnie. Chcę odwagi. Niezależnie czy to będzie gra czy książka czy film. Zróbcie coś odważnego. Serial o akademii Luke`a? Książka o Snoke`u? Może w końcu dajcie Soule`owi napisać coś ze Starej Republiki? Plix.

Ostatnie

2 tygodnie miałam dość męczące i to Celebration jawi mi się jak taka nagroda za tamte trudy
Od kilku dni dużo o tym myślę (śniło mi się, że lecieliśmy z promilem na konwent) i jestem dziś dość podekscytowana.
Ale równocześnie, podobnie jak wyżej Burzol i Mossar obawiam się trochę swojej reakcji na zwiastun, nie chcę żeby rozczarował. Chcę żeby mnie oczarował. W końcu to finał - wszystko musi być z przytupem.

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Gdzie będziecie oglądać panel z ep IX? Na YT czy stronie SW?

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Wszędzie ! , właśnie odpalam zakładki i jaram się bardziej niż na fotelu dentystycznym

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

ja odpaliłem na tv na youtubie, ale asekuracyjnie też na lapku włączyłem zakładkę, jakby coś sie popsuło xD May the force be with you

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

rozumiem koszulka Star Wars jest?

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

OCZYWIŚCIE, mojego projektu - znak Sithów

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Na stronie. Ale mi tętno rośnie...

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Czas to zacząć. Już po jedenastej w Chicago...

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Już ze sześć razy mi zerwało połączenie

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Billy RZĄDZI !!!

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

WTF, gdzie jest MARK ?! ... gdzie KERRIII ?!!!!!

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Reński ją ubił w scenie otwarcia

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Wie ktoś coś, dlaczego nie było Marka Hamilla na scenie ?. No i co z Driverem ?, kręci coś gdzieś ? ...

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Ktoś to ogląda, bo jestem ciekawy czy zapowiedzieli inne filmy SW, czy może postanowili zrobić kilkuletnią przerwę po TROS?

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Tyle od Igera:

“We have not announced any specific plans for movies thereafter. There are movies in development, but we have not announced them. We will take a pause, some time, and reset because the Skywalker saga comes to an end with this ninth movie. There will be other Stars Wars movies, but there will be a bit of a hiatus.”

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Czyli wszystko zależy teraz od tego ile zarobi TROS, ale i tak będzie przerwa

Lipa straszna

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Innymi słowy - jak zacytował disclaimer powyżej, wynika z tego że :

https://www.youtube.com/watch?v=kJqZb9Bq3C8&feature=youtu.be

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Re: Celebration 2019 - oczekiwania

Ludzie narzekają na wiele rzeczy związanych z SW, ale mam wrażenie że na Igera słusznie.

Oczekiwania a rzeczywistość

Tak sobie patrzę, że około miesiąc temu pisałem na co liczę jeśli chodzi o Celebration. Czas zobaczyć czy moje oczekiwania i przypuszczenia się sprawdziły.

Jaram się i liczę na:
- mięsisty gameplay J:FO
- X
- teaser The Mandalorian - V
- trailer i tytuł E9 - V
- więcej info o trylogii panów od GoT albo chociaż zaprzeczenie/potwierdzenie plotki o czasach dawnych - X
- nowe info, a może nawet teaser Resistance S2 - V
- trailera TCW oraz info czy część nowych odcinków to będą dokończoney story reels czy cały sezon w 100% nowy - V
- zapowiedź nowej serii Soule`a - X
- coś extra, jakaś petarda, której nikt się nie spodziewa - X

Chciałbym, ale wydaje mi się, że nie dostaniemy:
- info odnośnie trylogii RJ
- V
- przedstawienia planów na najbliższe lata - V

Zawód

Ja jestem w sumie zawiedziony. Na plus na pewno panel z IX i jeszcze bardziej to co dowiedzieliśmy się o Mandalorianie. No i TCW raczej na plus.

Na minus:
- nie ma planu na przyszłość, dopiero będzie się kształtował przez następne lata
- Mandalorian jest świetny, ale nie chcieli pokazać go ludziom poza SWC
- Jedi: Fallen Order będzie imo bardzo dobrą grą, ale zwiastun był średniawy, sam panel też nie był jakiś wybitnie ciekawy
- Brak trailera Resistance
- Żadnych zapowiedzianych książek, z komiksami też słabo

Na pewno intryguje mnie projekt Luminous, ale właściwie nic o nim nie wiemy.

Re: Zawód

Ta niecierpliwość

Re: Zawód

W której kwestii?

Planu nie ma i nie będzie za szybko, aczkolwiek uważam, że jeśli nie mają jakiegoś sensownego planu to niech lepiej dadzą sobie trochę czasu na jego przygotowanie. Po prostu spodziewałem się, że prace nad filmami D&D się rozpoczną, zapowiedź ich angażu była już chyba dosyć dawno.

Co do Mandaloriana to nawet nie mam jakichś wielkich wyrzutów. Marketingowo pewnie bardziej opłaci im się reklamować go dopiero za parę miesięcy. Ale trochę mi smutno, że oglądałem te rozmyte CAMy zamiast fajnego HQ.

A co do projektu Luminous to nie do końca wiem po co zapowiadali coś bez podania choćby szczątkowych informacji. Bo to, że to jakiś projekt, który będą współtworzyć w piątkę to trochę mało.

Re: Zawód

No wiesz, Mossar, jakość wymaga czasu. Dlatego cieszę się, że będziemy mieć, załóżmy, 5 lat oddechu od filmów. Na pewno ten czas zostanie wykorzystany na przemyślenie "Czego my w zasadzie oczekujemy?" i "W jakim kierunku chcemy zmierzać, żeby rozwijać to uniwersum i zarabiać na nim?". Myślę, że ważną częścią tej przerwy będzie analiza dotychczasowych błędów, wyciąganie z nich wniosków oraz przyglądanie się fanom- czego chcą, co lubią etc.

Re: Zawód

Że już będą ogłaszać plany. Tzn. fajnie by było, ale będą kolejne okazje, a lepiej żeby zrobili dobrze, niż za szybko.

Pierwszy film "nowej ery" dostaliśmy trzy lata po przejęciu. Zbliżamy się do kolejnego nowego początku...

Re: Zawód

Jeżeli nie mają planu, (w co nie uwierzę) to go nie będą mieli. Od momentu wykupienia marki trochę czasu upłynęło, i w takiej firmie tak się nie robi, że po kilku latach dopiero się zaczynają zastanawiać "co my tutaj robimy".

Bardziej prawdopodobne, że plan oryginalny "spadł z rowerka" i stąd mamy skrócenie "Rebelsow" o sezon, skasowanie szumnie zapowiadanego Spinn-offa, zamieszanie przy "SOLO" i jeden film w cenie dwóch, reanimację zamordowanego wcześniej TCW itd.

W każdym razie na Celebration dostaliśmy przedsmak tego, jak to będzie wyglądać - kontent dla tych, co zapłacą, jak w przypadku Mandalorianina.

Po macoszemu potraktowano ksiazki i komiksy, bo kasa z tego jest marginalna, w porownaniu do filmów i seriali, to główny powód.

Wywiad z Palpkiem

Re: Wywiad z Palpkiem

Dzięki !, bo nie mogłem oglądać, a dzisiaj zupełnie wyleciało mi z głowy
Widzę, że nikt jeszcze nie skomentował - Ian powiedział, że ten śmiech nie jest nowy, na użytek tego zwiastuna, tylko że wzięli go z "archiwów".
Cała sytuacja z jego pojawieniem się na scenie była w sumie fajnym zbiegiem okoliczności, to nie było zaplanowane. Poza tym, Ian był tak samo zszokowany zakończeniem teasera, jak i publiczność.

A najważniejsze jest w końcówce tego wywiadu, Ian mówi, że wszyscy lubimy tajemnice i wielkie momenty związane z ich ujawnieniem i fani myślą, że właśnie dzisiaj dostali takie wyjawienie tajemnicy. Ale radzi, by nie brać tego zbyt poważnie, tak samo jak i całego panelu związanego z ostatnią częścią sagi, bo wszystko to, co na nim usłyszeliśmy i zobaczyliśmy ... było po prostu "zmyłką"

Mogliby ten film zza kulis dać

w porządnej jakości:

https://www.youtube.com/watch?v=2V9hnNf8vHI

Niewiele tam nowego, ale przyjemnie zmontowany. Szkoda tylko, że nie ma więcej prequeli.

Re: Mogliby ten film zza kulis dać

Wiele rzeczy by mogli ale mają to gdzieś

Filmik to niezła jazda na nostalgii - trochę przegięli: OT = ST i Abrams = Lucas (nawet brodę zapuścił) śmiechłem.

Najciekawsze ujęcie to korweta CR-90 na planie TROS

Fifty-fifty

Tytuł był, teaser był, seriale były. J:FO zapowiada się naprawdę dobrze, no i przewidziałm dodatek do TOR-a.
Ale zawieszają filmy na dłużej. Nie wiemy nic o ich kolejnych krokach, a to oznacza, ż muszę jechać do San Fransisco i powiedzieć im, co o tym myślę. Niestety nie mam na bilet. Znajdzie się jakiś sponsor?

I po Celebration ...

Patrzę właśnie czego oczekiwałem, a co dostałem, i po bzdurach jakie tam wypisałem https://giphy.com/gifs/msnbc-strength-patience-deep-breath-3kHz1oN8NfxJJgVgvL/fullscreen , to powinienem ciskać piorunami, o tak : https://giphy.com/gifs/thunderstorm-o8A56JaNJQFSU/fullscreen

... ale, właściwie to, co realnie rzecz biorąc było spodziewane, to w sumie dostałem, więc chyba powinienem być w miarę zadowolony . Tylko, że tak jakoś 40/60 mam ... czyli chyba jako-tako.
Pierwsze, to, na co najbardziej oczekiwałem :

-"Jedi Fallen Order", tu mam największe jednak rozczarowanie, bo trailer nie urwał dupy, main hero zupełnie nie pasuje facjatowo do gry i zdaje się, że trza bedzie z tym rzyć ... niczego ponad to, co już wiedzieliśmy - NIE DOSTALIŚMY.
I GDZIE TEN GAMEPLAY ???!! ...
Z drugiej strony, zapewne przesunęli wszystko na EA Play, co w sumie nie dziwi i jest w pełni zrozumiałe, mimo wszystko - bida była.
Natomiast jeśli chodzi o samą grę, główną fabułę, eksplorację, możliwości, to po prostu wywaliło mi mózg ! - wszystko to, czego oczekiwałem, a nawet więcej, potwierdził Stig Asmussen na konferencji !.
Well done !

- teaser "Rise Of Skywalker", YESSS !, bardzo mi się podobał, J.J po raz kolejny mnie trafił i utwierdził w przekonaniu, że jest właściwym człowiekiem do tej sagi. I tak powinno być od początku.
Daisy absolutnie zjawiskowa na zajawce , Luke z offu mnie rozwalił, Lando mnie dobił, a szczątki Gwiazdy Śmierci ... https://giphy.com/gifs/CulturaJubile-fail-no-7E8UUn3jg36aDEWdBO/fullscreen ...

Ale, ale ... GDZIE JEST http://starwarstsc.com/wp-content/uploads/2018/07/keri-russell-wallpapers-26969-3161319.jpg się PYTAM ?!!! ... i DLACZEGO nie było Marka Hamilla na Celebration ?!.

-"The Mandalorian". Co by tu nie pisać, i tak już wszystko zostało napisane na forum. Absolutnie rozwaliło mózgi !. To jest to, czego oczekuję od nowych, bardziej "dorosłych" filmów/seriali Star Wars !. Kupili mnie z miejsca !. A jeśli nowa trylogia (?) Benioffa/Weissa będzie w tak surowym klimacie, będę prze-szczę-śli-wy

A co do rozczarowań, cóż, Star Warsy są właśnie w momencie przełomowym. Coś się kończy, coś się zaczyna. Nowe musi przyjść. Disney ma duży problem, bo widać, że są z lekka w "co teraz ?" ... jakieś tam krótkie wypowiedzi Kathleen Kennedy, że Rian będzie blisko współpracował z Benioffem/Weissem, jakieś wrzutki, że być może cofną się do dawnych czasów - co oczywiście bardzo mi się podoba , ale to takie jak na razie pisanie po wodzie.
Widać, że skoncentrują się teraz na promowaniu swojej nowej platformy, że seriale i być może jakieś spin-offy będą teraz głównym celem, a na nowe filmy przyjdzie nam sporo poczekać.

No, i to tyle. No, może dodam jeszcze, że mam wielką nadzieję, że filmowo cofną się głęboko, do czasów "Starej Republiki", ale to tak tylko dla formalności

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.