Forum

Star Wars: Bounty Hunter. Wersja remastered na Platformę Ps4!

"Star Wars: Bounty Hunter", to kolejna gra osadzona w świecie galaktycznych wojaży "Gwiezdnych Wojen", o której mało słyszałem, i która po oglądnięciu jej krótkiego gameplayu i omówienia, z kanału "Biblioteki Ossusa", na Youtube, stała się ona moim oczkiem w głowie; ba, muszę w tą perełkę zagrać. "Bounty Hunter" w wersji odświeżonej i odpowiednio upłynnionej na platformę Ps4, można dostać w opcji cyfrowej na "PS Store". Gra kosztuje 42zł, lecz dla tak istotnej ,,klasyki pośród klasyki" warto zrobić wyjątek i ją... kupić. Jak wasze wrażenia z rozgrywki produkcji; jak doświadczanie pracy łowcy nagród z perspektywy Jango Fetta?

Re: Star Wars: Bounty Hunter. Wersja remastered na Platformę Ps4!

Świetna gra, polecam.
Pamiętam że zabiłem w sumie ponad 5000 osób i zostałem zuchwałym zabójcą
Poziom więzienny to była krwawa jatka ale jednak większość gry to klimatyczna skradanka ze świetną muzą. Sterowanie padem wprost genialne. 10/10

Re: Star Wars: Bounty Hunter. Wersja remastered na Platformę Ps4!

https://www.youtube.com/watch?v=3LLroFCL9pg&t=32s

Tak jak obiecałem, wczoraj zacząłem swoją geekowską podróż w świecie gierkowym Gwiezdnych Wojen, doświadczając po raz pierwszy uroków rozszerzającej to galaktyczne Uniwersum o kolejne treści, gry "Star Wars: Bounty Hunter"! Niestety mój pierwszy gameplay wyszedł jak wyszedł. Miałem problem ze scaleniem wszystkiego naraz w spójnym formacie, lecz myślę że nie wyszło to aż tak źle. Sama gra, jak na pierwsze pół godziny rozgrywki okazała się niezwykłym doświadczeniem, ba mógłbym rzec: to jest zbyt piękna klasyka od "LucasArts", aby była prawdziwa. Aspekty grafiki kreującej rzeczywistość "Bounty Hunter" mówią wiele; gra nie wygląda zbyt okazale, ale ma w sobie niebotyczny klimat, który łagodzi moje napięte nerwy spowodowane spaczonymi wrażeniami z jej fatalnego sterowania. Ścieżka dźwiękowa gry jest wyśrodkowaniem atmosfery samej akcji i realizacji poszczególnych wątków, z pomiędzy Epizodów filmowych: "Mroczne Widmo", a "Atak Klonów". No i mamy Jango, i fach galaktycznego łowcy nagród!

Re: Star Wars: Bounty Hunter. Wersja remastered na Platformę Ps4!

-napięte nerwy spowodowane spaczonymi wrażeniami z jej fatalnego sterowania.

Tylko mi nie pisz, że coś majstrowali przy sterowaniu i zepsuli NAJLEPSZE STEROWANIE z jakim kiedykolwiek się spotkałem grając w gry.

PS
Używaj skanera żeby zgarniać nagrody - będziesz miał opis ile ktoś jest wart żywy lub martwy.

Skaner przydaje się również jak nie masz snajperki a upierdliwy cel jest bardzo daleko - namierzasz typa, przełączasz na podstawową broń, ktora ma nielimitowaną amunicję i posyłasz serię która na bank trafi.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.