Forum

Target Vader

W lipcu 2019 wystartuje nowa mini-seria komiksowa Target Vader. Głównym bohaterem będzie Beilert Valance.

Target Vader, six issues starring that a character that we`ve recently reintroduced... named Valance. He originally appeared in Marvel Star Wars #16 as a cyborg bounty hunter with a vendetta against Vader.
It`s all about Valance and his crew pulling an impossible mission hunting down Dark Lords of the Sith.
a match for Darth Vader in a way we haven`t seen before.


Spora niespodzianka. Valance po raz pierwszy pojawił się w starych komiksach Marwela, niedawno został przeniesiony do kanonu w komiksie Han Solo: Imperial Cadet.

Re: Target Vader

*starych komiksach Marvela

Re: Target Vader

Pytanie: ile komiksów o Vaderze można robić?

Spoko, rozumiem, że każdy go kocha. Ja też. Ale... są też inni.

Re: Target Vader

Podejrzewam, że to Valance i ekipa będą na pierwszym planie, a Vader w tytule i w samej historii jest bardziej po to żeby się dobrze sprzedało.

Re: Target Vader

I dlatego, że zawsze musi być wydawany co najmniej jeden komiks z Vaderem na raz.

Re: Target Vader

To jakieś prawo? Prawo Vadera czy coś bardziej kreatywnego?

Re: Target Vader

Raczej zasada: liczba komiksów z Vaderem wydawanych przez Marvela jest niezmienna w czasie. Można ją również sformułować całkowo: liczba zeszytów z Vaderem od Marvela rośnie w czasie w sposób liniowy.

Byłem sceptyczny

Byłem sceptyczny. Kolejny komiks o Vaderze. I dalej się tak czułem po pierwszych stronach.

Ale ten komiks właściwie nie jest o Vaderze. A o Valance i jego ekipie (tu mogą być dla niektórych zaskoczenia). I to fabularnie po prostu miecie. Naprawdę, bardzo mi to siadło. Jest klimat, jest świetna kreska, jest brutalnie, jest Valancowo, jest masa starych i nowych ras. Jest super.

Jak kolejne zeszyty będą tak wyglądać to będzie świetnie. Jak najwięcej łowców, jak najmniej Vadera. Aż do ostatniego numeru, bo tam Vader musi zrobić siekę.

Re: Byłem sceptyczny

No, Valance to niezły kozak, polubiłem gościa. Młode lata widzieliśmy w Imperial Cadet, ale trochę brakuje mi informacji co się działo z nim dalej, zanim stał się łowcą nagród. Chyba sięgnę po stare Marvele.

Sam komiks bardzo spoko. Nieprzekombinowana rozrywka z ciekawym pomysłem, ładnymi rysunkami i fajnym klimatem. Kolejny raz pojawia się gildia łowców nagród i jej kodeks - to chyba trochę pod nadchodzący serial?

Re: Byłem sceptyczny

Też mi się wydaje, że właśnie chodzi o "Mando" - i bardzo fajnie, bo robią mi apetyt . Jeśli tak to będzie wyglądać w TV, to będzie miodzia.

W sumie nie mam wiele do dodania ponad to, co było wyżej napisane. Ładna kreska. Bardzo ciekawie wykorzystane stare i nowe rasy (Gamorreanka! Tuskenka!). Mało Vadera. Oby tak dalej!

Re: Byłem sceptyczny

Zalatuje ten komiks starym kanonem na odległość. Juno Eclipse na ostatnim kadrze nie pomaga, hehe.

Ale właśnie, szkoda, że Valance pojawia się tak z powietrza i nie wiemy ani kiedy to się w ogóle dzieje, ani co robił od czasów Imperial Cadet, ani dlaczego akurat z Vaderem ma kosę. Oczywiście informacje z Legend doskonale wszystko to tłumaczą, ale nie jesteśmy w Legendach. ;]

Smutek, że Tuskenka nie nazywa się Reirin (z From a Certain Point of View).

Re: Byłem sceptyczny

Chwila, a jest gdzieś potwierdzone, że to Juno?

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.