Forum

Kylo to plegis

Re: Kylo to plegis

Re: Kylo to plegis

Bardzo ciekawa teoria, chociaż wątpię żeby to mogła być prawda.

Nie

To by było zbyt skomplikowane dla masowego odbiory, widza casualowego, który kojarzy kim ta Rey jest, ale im bardziej w las, tym ciemniej. Jak patrzę po tych noname`owo-tubkowych reakcjach na trailer, to wyraźnie to widać. Większość sika na widok Rey z mieczem, że zaraz zetnie tego zbliżającego się "taia", i zrobi w końcu porządek, ale śmiech Palpatina z końcówki rasuje im mózgi, na zasadzie wtf?! ...

Ian McDiarmid na Celebration chłodzi nam głowy w związku z tym śmiechem z offu na zwiastunie, to zdanie : https://youtu.be/T1-o47Y70lM?t=594 mówi właściwie wszystko. Chodź nie wykluczam, że też nas wkręca .
Gdzieś widziałem wypowiedź, tylko nie pamiętam już kto - czy na Celebration, czy gdzieś przeczytałem, odnośnie ostatniego epizodu, i finału, który ma być podobno epicki i rozwalić nam mózgi . Mniej więcej było tam o tym, że dojdzie do jakiegoś przełomu, który wywali nam fabułę do góry nogami. Chodzi o prawdziwe zagrożenie, nie że Kylo i FO, albo Renowcy. Odpowiedź, albo ślady prowadzące do tego "czegoś", bądź "kogoś", mają znajdować się w tych szczątkach Gwiazdy Śmierci.
Moim zdaniem, jest to jakiś artefakt związany z Imperatorem, szyderczy śmiech Palpatina, ma sugerować, że ten, kto zdobędzie to "coś", dostanie w swoje ręce "unlimited power", potęgę, którą będzie mógł wykorzystać w niekoniecznie dobrym celu.
Słowem, coś jak pierścień z trylogii Tolkiena, który może przejąć władzę nad właścicielem.
Poza tym, wszyscy główni bohaterowie znajdą się w pewnym momencie w "jakimś" krytycznym momencie wydarzeń, które określą, po której stronie się opowiedzą ...

więc, jeśli miałbym obstawiać czym będzie to zagrożenie, i największy twist tej sagi, to moim zdaniem będzie to artefakt, który w niewłaściwych rękach albo ponownie zrodzi zło, albo zapewni raz na zawsze spokój w galaktyce

I`m in!

Bardzo mi się ta teoria podoba i poniekąd - miałoby to jakiś sens.

Wszystko (większość) by pasowało, gdyby nie pojedynek Kylo z Luke`em - Plagues raczej nie dałby się nabrać na projekcję Luke`a.

Ale... Mamy przecież DS, mamy Palpatine`a - więc coś definitywnie jest na rzeczy.

Wg mnie, nie ma sensu jakiś artefakt a`la LOTR, tylko właśnie przenoszenie świadomości (ewentualnie - przeniesienie świadomości za pomocą jakiegoś przedmiotu etc.) albo - "zarażenie" się Plague`sem znalezionych w czymś na wraku DS.

@AJ73 - jeżeli ktoś jest fanem SW to nie wyobrażam sobie, że ktoś tego śmiechu nie mógł skojarzyć z Palpatine`m. Po prostu tego nie rozumiem - to jest lekceważenie poprzednich części sagi.
Swoją drogą - inne sagi/seriale mogą mieć jakieś szalone twisty a SW nie (np. seria Harry Potter)? Już (nie)raz się to w SW udało i to bardzo dobrze(np. TESB - Vader ojcem Luke`a).

Re: Kylo to plegis

Przez dwie dobre sekundy zastanawiałam się co właściwie oznacza tytuł tematu .

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.