Forum

Resistance 2x05 - The Engineer

W następnym odcinku:

Kaz i Neeku znajdują niktoańską inżynier, Nenę, która przetrwała atak Najwyższego Porządku i potrzebuje pomocy.


Przypomnienie:

Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków mogących prowadzić do nielegalnych kopii serialu Resistance. Dopuszczalne są tylko przekierowania do oficjalnej strony SW lub Disney XD.
Źle widziane jest również spamowanie na temat podpisów czy innych rzeczy nie mających nic wspólnego z danym odcinkiem.
Oczywistym jest, że każdy fan chce obejrzeć Resistance. I jak chce, to znajdzie sposób. Sam lub na privie. NIE na forum i w komentarzach do newsów.

Re: Resistance 2x05 - The Engineer

"Miiiiiiłość rośnie wokół naaaaaaas".

Będzie nowy ship, zobaczycie. No ale poza tym, że znajdą tą inżynier to w sumie nie wiemy o czym będzie ten odcinek... Stawiam tylko, że to tutaj Kazuda i Neeku przebiorą się za techników Mattów.

Preview

Re: Preview

Hmm te pierwsze ujęcia wyglądają znacznie lepiej od reszty serialu, albo mam zwidy. Jakiś upgrade graficzny mały zrobili? Praca "kamery" też jakaś inna, lepsza.

Pomijając to Niku wygląda jak by nie spał odkąd uciekli od FO.

Re: Preview

Re: Preview

Może to było ironiczne zaznaczenie że zaraz im padnie na twarz.

I oczywiście Kaz zabrał Synarę, może to i dobrze całkiem spoko z nich para.

Re: Preview

Neeku i ironia?

Re: Preview

Neeku zachowuje się, jakby miał jakieś spektrum autyzmu. Takie osoby nie rozumieją ironii.

Re: Preview

Wiem, dlatego dałem znak zapytania. Zresztą sami twórcy powiedzieli, że Neeku bierze wszystko dosłownie

hm

Całkiem ciekawe. Nawet jakichś większych głupawych sytuacji nie było, Nena ciekawa postać, Neeku jak zwykle Piraci też trochę pomogli dawało radę.

Re: hm

-początek spoilera mopmen odzyskał mopa!!! koniec spoilera

Re: hm

No, należało mu się

Re: hm

Dobre, mi się podobało. Podoba mi się jak rozwiązali ten wątek, bo bałem się typowej pozytywnej sztampy, prawie byłem jej pewny. A tu takie zdziwko. Odcinek na plus. Lepszy niż poprzednie 2.

Odc

Dziwi mnie jak ten serial jest nierówny - średni, super, średni, gniot, super... Przypominają mi się pierwsze sezony TCW, niestety w złym sensie. Teraz było znów bardzo dobrze.

+ Bardzo jestem zadowolona z wątku Neny. początek spoilera Choć tego, że coś jest z nią nie tak, można się domyślić dość wcześnie, to mimo wszystko byłam bardzo ciekawa jak ostatecznie wszystko zostanie rozwiązane. To, że pracuje dla FO jest trochę sztampowe, ale spodziewałam się, że będzie miała moment nawrócenia, a tu jednak nie. Pewnie w dalszych odcinkach i mam nadzieję, że ją jeszcze zobaczymy, bo ja chcę, by małe Neeku latały po Kolosie. koniec spoilera

+ Ship Neeku x Nina?... NeeNena?

+ Boziu, jak ten Kaz chce pójść z Synarą do łóżka.

+ Trochę ocieplony wizerunek piratów, przynajmniej tych "naszych".

- Uciekli za szybko FO. A poza tym zasilanie na całym statku pada, a oni pierwszą naprawiają komunikację, z której i tak nie korzystają?

Re: Odc

FO typowy, mieli Kolosa na widelcu, z#$%@li sprawę i oczywiście znaleźli winnego. Stalin miał rację, w takich patologiach to trzeba co 5 lat rozstrzeliwać wszystkich jak leci.

Re: Odc

Albo mi się wydawało, albo Nena miała twarz jak z anime

Re: Odc

Odrobinę.

Super, teraz ciągle słyszę w głowie openingi z anime rozmaitych .

Re: Odc

Cóż Kaz ma wielkie parcie na Sy.... szkło , może będzie nam dane dowiedzieć się czy coś z tego wyszło w źródłach poza serialem który przecież się kończy z tym sezonem.


A co do FO to ja mam wrażenie że oni chyba tak bardzo są skupieni na szukaniu i tropieniu Kolosa że nie wiedzą co zrobić jak już go znajdą. Wysłali 8 myśliwców, żadnych statków desantowych, a wiedzieli przecież że Kolos ogniem nie odpowie ani myśliwcami, zniszczyć też go nie chcieli bo wtedy by walili z wszystkich dział zaraz po wyjściu z nadprzestrzeni niczym Vader w RO.

Re: Odc

Mogli wysłać tylko 5, ale z sensem. Imperialni choćby w komiksie TIE wiedzieli, że jak się rozwali hipernapęd (a nawet uszkodzi) to cel im nie ucieknie, te patałachy to szkoda strzępipić pyszczek...

Re: Resistance 2x05 - The Engineer

Niezły odcinek. Po dwóch ostatnich fillerach znowu zrobiło się ciekawiej. Para Nena<->Neeku bardzo udanie wypadła - ogólnie wątek z Neną nie najgorszy i niesztampowo zakończony. Niejednoznaczni piraci oraz pościg FO też na plus. Podobało mi się.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.