Forum

Resistance 2x06 - From beneath

W następnym odcinku:


Flix zaprasza załogę Kolosa na swoją rodzinną planetę aby uzupełnić zapasy paliwa. Okazuje się, że podczas wydobycia coś potwornego się obudziło.


Przypomnienie:

Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków mogących prowadzić do nielegalnych kopii serialu Resistance. Dopuszczalne są tylko przekierowania do oficjalnej strony SW lub Disney XD.
Źle widziane jest również spamowanie na temat podpisów czy innych rzeczy nie mających nic wspólnego z danym odcinkiem.
Oczywistym jest, że każdy fan chce obejrzeć Resistance. I jak chce, to znajdzie sposób. Sam lub na privie. NIE na forum i w komentarzach do newsów.

Preview

Re: Preview

Fajnie, że określają się mianem "flock". Wątek co prawda wydaje mi się przewidywalny - oto zły wujaszek przejął interes, zaczął kopać za głęboko i zbudził Balroga. A właściwie triceratopsa, jak wynika z obrazków. Szkoda, że nie zillo.

http://www.jedinews.co.uk/film-music-tv/articles/preview-images-video-clip-from-star-wars-resistance-season-2-from-beneath/

Re: Preview

Ale wizualnie to będzie odcinek cudo.

Re: Preview

No w końcu . Celsor 3 był nieco pustawy.

Hm

No raczej filler był. Za dużo też na tej planecie nie ma, żeby było cudo wizualne cytując Mossara
Chińskie smoki polatały, poryczały, bohaterowie się nawrzeszczeli No cóż, jak mówię, filler.

Re: Hm

Ech, faktycznie filler.

+ Smoki zawsze spoko, bardzo ciekawie są zaprojektowane.

+ Relacja Torra-Orka. Rzadko mają okazję porozmawiać, tu był to powiew świeżości.

+/- Lubię poznawać ojczyste planety różnych gatunków, ale tutaj serio mało było co oglądać.

- Kolejny epizod z cyklu "Kolos potrzebuje X, no to wymyślmy historię do tego". A co z jedzeniem? Zakładam, że minęło już kilka dni, więc po takim czasie nawet jeśli załoga składałaby się tylko z kilkudziesięciu osób, to by zjedli całkiem sporo. A poza tym dieta składająca się z dużej ilości mięsa może powodować artretyzm. Czemu nie zrobią odcinka o kolejnym zdobywaniu żarcia?...

- Klisze. Krasno... yyy, Gozzowie kopali za głęboko, to wykopali Smaugobalroga. Przecież prawie identyczny wątek był z zillo.

Re: Hm

No niestety najsłabszy odcinek tego sezonu jak na razie. Poprzednie fillery przynajmniej łączyły się ciekawszymi tematami - trening asów, którzy nadają się raczej do ścigania niż do walki lub piraci, których rola i pozycja na Kolosie jest nie do końca jasna. Tutaj nawet tego zabrakło, słabe to było.

Re: Hm

No filler ostro. Więcej nie mam do powiedzenia ;D Nawet wizualnie było średniawo.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.