TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Gry Star Wars

"Jedi: Fallen Order 2"? [spoilery]

ShaakTi1138 2019-11-27 22:26:01

ShaakTi1138

avek

Rejestracja: 2009-06-02

Ostatnia wizyta: 2022-08-01

Skąd: Biała Podlaska

Nie, jeszcze oficjalnie nie ogłoszono. Ale ten, kto skończył, wie, że potencjał na sequel jest i właściwie zdziwiłabym się, gdyby nie powstał, ani gdyby historia Cala i załogi nie była kontynuowana. Co więc Waszym zdaniem mogłoby się znaleźć w ewentualnej drugiej części gry?

Uwaga, w temacie będą nieoznaczone spoilery!

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Moim skromnym na pewno trzeba by pociągnąć kilka niezakończonych wątków:

1. Podatność Cere na ciemną stronę Mocy. To zazwyczaj uczeń miał z tym problem, tutaj zostało to odwrócone, co jest ciekawe. "Byłaby z ciebie niezła inkwizytorka" - może jeszcze to nie koniec kuszenia Jundy?

2. Merrin. Dołączyła do drużyny bardzo późno i właściwie nie miała okazji zabłysnąć. Strasznie mi się podobało, gdy opowiadała o napaści Grievousa i wzięła go za Jedi (generał się wśród przodków przewraca), bo pokazywało to, że nie ma pojęcia o wielu sprawach w galaktyce. Na pewno można byłoby pociągnąć wątek jej zemsty za inne Siostry - tylko pytanie na kim mogłaby się mścić, skoro Separatystów już nie ma. No prawie.

3. Greez i jego hazardowy dług. Przez sporą część gry gonią nas klony łowców nagród, na pewno Pomioty Haxionu mogłyby wytoczyć cięższe działa.

4. Inkwizycja. Przyznam, że spodziewałam się naprawdę wiele po tej grze, jeśli chodzi o ten aspekt świata SW - myślałam sobie, że w końcu się dowiemy co, kto, ile ich jest, jak dziedziczą te tytuły, itd... no i sporo było, ale tak naprawdę widzieliśmy tylko dwie inkwizytorki, a planeta Nur... no, jest. Sekwencja tam była bardzo szybka.

5. Skoro wiemy, że mongolski jest kanoniczny, to ja koniecznie muszę wiedzieć co to za język in-universe i co to za kapela, której słucha Cal! (nawiasem, Jedi słuchający metalu, tfu, heavy izotope, ma mój pełen szacunek ).

LINK
 • Re: "Jedi: Fallen Order 2"? [spoilery]

  bartoszcze 2019-11-27 22:41:06

  bartoszcze

  avek

  Rejestracja: 2015-12-19

  Ostatnia wizyta: 2022-08-17

  Skąd: Jeden z Wszechświatów

  Kiedy patrzyłem na tubkę z końcówką i pojedynek Cere z Vaderem, to pierwsza myśl była "Jaysis, ktoś stawiający się Vaddiemu po Ciemnej Stronie!", druga myśl "ona tego nie przeżyje", a trzecia - kiedy już uciekli - "Vader nie odpuści komuś, kto stawił mu opór, i kto jest takim darksajdowym materiałem".

  Calowi zresztą też nie odpuści, dopóki ma przekonanie że on żyje.

  LINK
 • Zeffo

  darth sheldon hiszpański inkwi 2019-11-28 00:26:11

  darth sheldon hiszpański inkwi

  avek

  Rejestracja: 2014-08-04

  Ostatnia wizyta: 2022-08-18

  Skąd: Topola Wielka

  Przede wszystkim chciałbym żeby bardziej rozbudowano watek rasy Zeffo i innych starożytnych ras (może Rakatanie albo Bogów z Mortis (ponoć ktoś widział rysunek w grze ich przypominający), zwłaszcza że była mowa o tym że część udała się w Great Unkown.
  Chciałbym też żeby imperium było bardziej na uboczu, niech będzie badanie mniej znanych regionów galaktyki.
  No i chciałbym by Cal i ekipa przeżyli czystkę

  LINK
 • Re: "Jedi: Fallen Order 2"? [spoilery]

  Mossar 2019-11-28 16:42:07

  Mossar

  avek

  Rejestracja: 2015-06-12

  Ostatnia wizyta: 2022-08-17

  Skąd:

  Najpierw powiem że Merrin jest moim zdaniem dowodem na to, że dostaniemy przynajmniej jedno DLC i generalnie są plany na rozwinięcie historii Cala. Dołączyła do ekipy na sam koniec, cośtam poczarowala i tyle? Nie wierzę w to. Widziałem taką teorię, że Merrin nauczy Cala typowego growego stealtha i będzie można z niego korzystać w kolejnej grze z serii.

  Ale konkrety. Najpierw może co widzialbym w DLC - takim na 5-10 godzin rozgrywki bo na więcej raczej bym nie liczył. Mi podobnie jak mknowi przejście gry zajęło więcej niz 15h (takie były pierwsze raporty, że tyle czasu zajmuje przejście gry) ale teraz mając juz trochę wiedzy na temat gry, przejście DLC nie powinno się aż tak dłużyć. Tematycznie niby można wszystko, ale jakby się zastanowić to właściwie co? Zeffo już bym olał, bo było ich bardzo dużo w podstawce. Najprostszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie np. Trzeciego Brata który zostałby wysłany przez Vadera w poszukiwaniu Cala. Tym razem może bez jakichś szokujących reveali - po prostu Inkwizytor, może jakiś były Jedi albo np. krewny kogoś kogo znamy ze świata SW. Rael maybe?

  Co dalej.. Cal musiałby coś robić, czegoś szukać, mieć jakiś cel. Moim zdaniem tym razem mogłoby to być szukanie ocalałych Jedi. Jest już Cal, Cere, ale możliwości jest masa - Quinlan, Rael, Lene Kostana, nawet jacyś z Legend których można przywrócić. Ale to chyba temat nie na DLC a pełnoprawny sequel, np. Star Wars: Order Rising. A DLC może być że tak powiem trochę mniej rozbudowane - z 2 nowe planety, trochę mitologii Jedi, może jakieś lekkie ciągnięcie do CSM + czas na rozwój postaci Merrin czy Greeza.

  LINK
  • Re: "Jedi: Fallen Order 2"? [spoilery]

   ShaakTi1138 2019-11-28 17:37:33

   ShaakTi1138

   avek

   Rejestracja: 2009-06-02

   Ostatnia wizyta: 2022-08-01

   Skąd: Biała Podlaska

   No właśnie, bo ja, przeszedłszy grę w 95% pod koniec zbierałam PD właściwie po nic, bo miałam wszystkie skille, więc myślałam sobie, że musi być coś, czego Cal się nauczy w dwójce/DLC, bo inaczej gracze nie będą mieli poczucia progresu. Stealth to dobry pomysł, może nawet Merrin dawałaby jakieś buffy Calowi? Inna opcja to... to dziwne coś, co zrobiła Cere podczas walki z Vaderem. Jakby... pole siłowe? Gdyby to był zwykły bąbel(ek) Mocy, to chyba Vader nie musiałby tego... przebijać?

   Zawsze jest też opcja, że załoga zacznie współpracować z rebelią, ale byłoby to banalne. Już wolę, by zostali przy klimatach okołodżedajowych.

   LINK
 • Re: "Jedi: Fallen Order 2"? [spoilery]

  mkn 2019-11-28 19:59:51

  mkn

  avek

  Rejestracja: 2015-12-26

  Ostatnia wizyta: 2022-08-12

  Skąd: Wlkp

  Skopali zakończenie Gdyby Cal został inkwizytorem byłby świetny materiał na sequel - gra po CSM jako inkwizytor ścigający Jedi (w sumie nic straconego w DLC da się naprawić )

  W obecnej sytuacji przychylam się do pomysłu szukania innych ocalałych Jedi, później wspólną misję w celu odnalezienia starożytnej wiedzy/artefaktów z Vaderem i Inkwizytorami na karku. Chciałbym też w jakimś stopniu kontynuacji wątku Zeffo, bo mam ogromny niedosyt.

  No i w trzeciej części już koniecznie gra po CSM.

  LINK
 • Re: "Jedi: Fallen Order 2"? [spoilery]

  Krogulec 2019-11-29 04:41:08

  Krogulec

  avek

  Rejestracja: 2003-01-05

  Ostatnia wizyta: 2022-08-18

  Skąd: Szczecin

  Z wątków które podałaś to interesujący byłby ten dotyczący Cere, Merrin i ewentualnie Greeza. Greez naprawdę musiał chyba zaciągnąć dług wartości jakiejś planety, że opłacało się tej grupie ściganie Cala takimi środkami. Dla mnie to była nawet dziura fabularna tej gry, bo ludzi i kasy ile Haxion puścili by nas dopaść to prawie tyle co Imperium było xD

  A co do wątku zasadniczego to sequel da się zrobić zawsze. Jesteśmy na pewno w stanie wymyślić tutaj sporo niezłych scenariuszy, ale obawiam się, że z twórcami może być gorzej bo oni żyją przeświadczeniem, że wszystko musi być maksymalnie zrobione wokół filmów i nawiązań do nich. Więc boję się, że jeśli powstanie sequel to będzie bardzo podobny i też niewiele rozwinie w kwestiach zasadniczych i znowu będzie Vader itd... Taka typowa zachowawczość, której w uniwersum tej ery widzimy mnóstwo. Żadne KOTOR-y by tu nie powstały bo Malak to nie Vader, nie ma tam imperialnych szturmowców, a czasy przed Zemstą Sithów praktycznie przecież nie istnieją.

  Pewnie zrobią sequel bo gra na siebie zarobi. I stawiam, że to może być kolejne skazane na porażkę szukanie jakichś Jedi. Żeby pchnąć to w nową stronę musieliby np. wysłać Cala na totalne Rubieże. Tam dałoby się zrobić sensowne fabuły i nawet pokazać jakąś enklawę Jedi. Mocno w tej grze potrzeba też więcej dialogów i fabuły, mam nadzieję, że gatunek trochę by zmienili. Bo kolejna platformówka znów miałaby też te same problemy. I może wreszcie jakaś planeta z populacją inną niż szturmowcy Imperium lub żaby?

  LINK
 • Pierwsze

  ShaakTi1138 2019-12-08 23:41:50

  ShaakTi1138

  avek

  Rejestracja: 2009-06-02

  Ostatnia wizyta: 2022-08-01

  Skąd: Biała Podlaska

  wzmianki o tym, że może będzie kontynuacja. Na razie to raczej myślenie życzeniowe, ale dobre i to:

  https://gry.wp.pl/bedzie-star-wars-jedi-fallen-order-2-respawn-opowiada-o-planach-6451659646727809a

  LINK
 • Sikłel

  AJ73 2020-02-18 22:01:24

  AJ73

  avek

  Rejestracja: 2017-10-12

  Ostatnia wizyta: 2022-08-16

  Skąd: Strike Base XR-484

  Ok. spokojnie sobie przeszedłem i skończyłem. W finale palpitacji nie dostałem , a mówiąc serio, spodziewałem się, że Respawn w ten sposób właśnie "dowali" ciśnienie graczom.
  Cóż, w swoich recenzjach wszystkie zalety i wady gry wymieniliście, więc nie będę się powtarzał. Kilka zdań jednak skrobnę.
  Celowo piszę w tym temacie, bo raz, że wszyscy spodziewamy się kontynuacji, a dwa, że nie chciałbym tego samego ponownie zobaczyć w sikłelu. Mówiąc wprost, nie takiej gry spodziewałem się po pierwszej zapowiedzi tytułu przez Zampellę na pamiętnym EA Play. Myślałem, że pójdą w naprawdę mroczną i dramatyczną wielowątkową fabułę w "żyjącym" świecie, z trudnymi wyborami i konsekwencjami tych wyborów. To jednak byłoby zbyt piękne, by się sprawdziło, a biorąc pod uwagę K T O trzyma markę grową w ręku - tym bardziej.
  Jako, że nadzieje na pełnego role-play`a zostały szybko rozwiane, a Respawn dość sprawnie powiedział, jaką grą finalnie będzie "Jedi Fallen Order", jedynym co pozostało, to trzymać kciuki, by się im udało. No i, generalnie się udało .
  Dostaliśmy najlepszy Star Warsowy tytuł, od naprawdę długiego już czasu growej posuchy. Respawn dał radę, sprawnie czerpiąc garściami z lubianych przez graczy tytułów ostatnich lat, zrobił grową miksturę, która łatwo wciąga i przykuwa na długie godziny. Klimat jest iście Star Warsowy, postacie dobrze napisane, fabuła daje radę, choć spodziewałem się jednak czegoś lepszego. Lokacje piękne i klimatyczne, wizualnie śliczne, graficzna eksplozja i uczta efektów audio. I mógłbym tak pisać i dalej wymieniać ... ale co z tego, skoro gra ta właściwie na raz jest

  Znaczy, wiecie, chodzi mi o to, że jest to takie ładnie opakowane, ale w sumie puste w środku pudełeczko. Te wszystkie skoki, biegi, pięknie zrobione walki mieczem i mocą, potwory, przeciwnicy, to wszystko jest efektowne i ładne ... tyle tylko, że brakuje mi tu tego erpegowego rozmachu, otwartości świata jak w "Skyrim" , epickości na miarę "Mass Effecta" ... że to by była już wtedy zupełnie inna gra ? - no właśnie, o to mi chodzi.
  "Jedi Fallen Order" jest cholernie liniową grą, i to jest największy mój zarzut do Respawn. Fabuła i cała ścieżka dochodzenia do finału, jest od początku do końca ustawiona w jedynie słuszny sposób. Tak, ja wiem, wiadomym było, że będzie to liniowa opowieść, z jedynie słuszną ścieżką, znaczy "stroną Mocy", i nie ma mowy o skokach w bok. No ale ... kurde, czy naprawdę jest to aż tak niewykonalne, EA ?
  Osadzając grę w tak kluczowym momencie filmowej sagi, aż się prosi, by pójść na C A Ł O Ś Ć. Serio, choć raz, ten jeden - jedyny raz EA, pójdzcie na całość, dajcie graczom grę, na którą czekają i marzą latami, dajcie tytuł, który zwyczajnie rozwali nam mózgi. To naprawdę nic trudnego , a mając taką licencję w ręku na lata, wręcz samo się prosi by tak zrobić.

  Jest jednak jak jest, a spodziewając się sikłela, chciałbym choć namiastki tej erpegowej otwartości, zdecydowanie wyboru wyborów, możliwości wpływania na wydarzenia, na fabułę, wreszcie, na zakończenie jakie dane nam będzie doświadczyć w grze ... No tak, jak widzę, znów skręcam w rejony erpegowe, cóż ... myślę, że nie ja jeden tak mam. Po prostu, tego oczekuję od growych SW, nie żadnych tam metroidalnych - tomb raidero - unchartów, tylko dobrego fabularnego erpega. Bo kontynuacji tytułu w tym samym schemacie zwyczajnie nie kupię, nie czekam na to, i nie będę tym zainteresowany.

  LINK
  • Re: Sikłel

   Krogulec 2020-02-19 02:32:10

   Krogulec

   avek

   Rejestracja: 2003-01-05

   Ostatnia wizyta: 2022-08-18

   Skąd: Szczecin

   Tu można dodać, że element wyboru zakończenia nie jest wcale jakoś koniecznie RPG-owy. nie trzeba było wiele by dać po prostu jedną choćby opcję wyboru i 2-3 zakończenia gdzieś na końcu, lub coś jak w Bioshocku, czyli kilka decyzji w grze, które wpływają na końcowy filmik w jakimś tam stopniu. Bardzo dużo by to zmieniło. Natomiast mój zarzut do jedynki jest też taki, że ten świat w grze sprawia bardzo martwe wrażenie. Nigdzie nie ma cywilów, nigdzie nie ma większej grupy istot, nigdy nie wychodzimy poza mapy przeznaczone do walki. 1-2 lokacje, gdzie byłyby jakieś np. stragany, domki z mieszkańcami itd. bardzo dużo by zmieniła. W dwójce mogliby o to zadbać, żeby gra nie była tak specyficznie kameralna i pozbawiona wszelkich cywilnych elementów.

   LINK
  • Re: Sikłel

   RodzyN jr. 2020-02-19 12:59:45

   RodzyN jr.

   avek

   Rejestracja: 2007-05-21

   Ostatnia wizyta: 2022-08-17

   Skąd: Grodzisk Maz.

   Aha, czyli mówiąc najprościej, gra jest po prostu ...ujowa 😁. Jednak poczekam, aż będzie w abonamencie, nie będę przepłacał za coś, w co zagram raz.
   Oczywiście, żeby nie było. Biorę pod uwagę zalety, ktore wymieniłeś, ale ta jedna wada, przyćmiewa dla mnie wszystkie jej zalety. Do tego należy przypomnieć, że na tym forum byłeś najbardziej zahajpowaną osobą na tę grę. 😁

   LINK
   • Re: Sikłel

    AJ73 2020-02-19 14:50:29

    AJ73

    avek

    Rejestracja: 2017-10-12

    Ostatnia wizyta: 2022-08-16

    Skąd: Strike Base XR-484

    Wszystko co pisałem poprzednio o grze, cały czas podtrzymuję . Niczemu nie zaprzeczam
    Przy okazji wyjaśniam, moje wrzutki, jakoby "gra rozwali nam mózgi", nie jest moim wymysłem. A L L copyrights to Blake Jorgensen from EA

    Respawn zrobił świetną robotę, zrobił coś, w co wielu nie wierzyło, że pod skrzydłami elektroników - da się. Ba, nawet tu, na naszym forum było dużo postów o tym, że niemożliwe, by nie wepchnęli gdzieś po cichu mikrotransakcji i całego tego sieciowego sh*tu. No i proszę, nie wepchnęli - piekło zamarzło .
    Respawn zrobił bardzo dobrą grę, ale nie jest to gra na jaką czekałem. Co nie zmienia faktu, że jest to bardzo dobra gatunkowa mieszanka, która sprawiła, że tytuł ten zrobił tak świetny wynik sprzedażowy, i wciąż robi.

    cyt. "Aha, czyli mówiąc najprościej, gra jest po prostu ...ujowa".

    Nooo, nie . Nawet przyjmując, że "rozminiesz" się zupełnie z tym tytułem, że kompletnie nie trafi w Twoje gusta, to gra w żadnym wypadku nie jest ujowa.
    Z "Fallen Order" problem jest bowiem taki, że Respawn zrobił świetną grę, ale nie jest to tytuł jakiego oczekiwaliśmy. Nie jest grą, o jakiej myśleliśmy, że będzie. To w żadnym wypadku nie jest następca "KotOR`a", ale też trzeba oddać Respawnowi, że właściwie od początku mówił w jaki gatunek celują. Jeśli prześledzisz wiele wypowiedzi Stiga Asmussena z ostatniego roku, to on o tym właśnie mówił. O metroidalnej w gatunku, liniowej opowieści osadzonej w trudnym czasie, gdzie główny bohater ma zostać Jedi. Jeśli więc od początkowych zapowiedzi, pogodzisz się z tym, że nie będzie to trzeci "KotOR", to zapewniam, nie będzie growego rozczarowania. Natomiast jeśli oczekujesz open world role play game, cóż ... takiej gry nie dostaniesz.
    Z drugiej strony ... heh, takiego skakania, biegania po ścianach, fikołków na linach, nie dostaniesz na taką skalę w typowych erpegach, więc . No dobra, nie zmienia to faktu, że największa wada tej gry, może skutecznie ograniczyć cały fun z ogrywania tytułu. Na pewno nie zniechęci, ale cały czas podprogowo nie daje nam spokoju.

    Pytaniem jest po prostu, do jakiego typu gracza ten tytuł jest kierowany, i czy ja, jako stuprocentowy open-world-role-play`owiec, zagrywający swego czasu nocami Scrolls`y czy inne Gothic`i, nie odbiję się skutecznie od tego tytułu ? ...
    To już każdy musi sobie sam odpowiedzieć, ja się nie odbiłem, miałem naprawdę dużo radochy z ogrywania "JFO", podobało mi się i nawet facjata Cal`a przestała przeszkadzać, ale ... poprzeczkę oczekiwania mam ustawioną Z A W Y S O K O, by "Fallen Order" sprostał tym oczekiwaniom. Jest dobrze, powyżej nawet, ale wciąż nie jest to gra, na jaką czekam.

    LINK
  • Re: Sikłel

   Finster Vater 2020-02-19 14:13:56

   Finster Vater

   avek

   Rejestracja: 2016-04-18

   Ostatnia wizyta: 2022-08-18

   Skąd: Kazamaty Alkazaru

   Ale przecież masz alternatywne zakończenie Cały długi filmik o tym "co by było gdyby". Tyle tylko że nie wyświetla się na koniec, a trochę przed końcówką

   Zarzutu co do liniowości nie rozumiem, w sensie że to niby jest jakieś złe? Filmy też są "liniowe". Przecież chodzi tu o zabawę. Już pomijam to - patrząc po statystykach na PS - jak mało ludzi interesuje coś poza prostą ścieżką i przejściem gdy jak najszybciej. Nawet u nas Mossar zwiedził "Venatora" (jedna z najbardziej klimatycznych lokacji) dopiero za drugim razem. I jak niewielu zrobiło lokacje na 100%, gromadząc rózne ciekawe informacje.

   LINK
 • Oficjalnie

  Hego Damask 2020-05-08 12:30:42

  Hego Damask

  avek

  Rejestracja: 2005-05-28

  Ostatnia wizyta: 2022-08-17

  Skąd: Wrocław

  Będzie seria.

  https://www.comicbookmovie.com/sci-fi/star_wars/star-wars-jedi-fallen-order-was-indeed-the-opening-chapter-of-a-new-video-game-franchise-a175189

  LINK
  • Re: Oficjalnie

   Eleazar Starbright 2020-05-08 12:53:32

   Eleazar Starbright

   avek

   Rejestracja: 2019-12-14

   Ostatnia wizyta: 2021-12-17

   Skąd:

   Cóż, zawsze to jakieś odbicie się od multiplayerów, a to dobra wiadomość.

   LINK
  • Re: Oficjalnie

   bartoszcze 2020-05-08 13:58:55

   bartoszcze

   avek

   Rejestracja: 2015-12-19

   Ostatnia wizyta: 2022-08-17

   Skąd: Jeden z Wszechświatów

   To chyba wątek można zakładać.

   LINK
   • Re: Oficjalnie

    bartoszcze 2020-05-08 14:00:12

    bartoszcze

    avek

    Rejestracja: 2015-12-19

    Ostatnia wizyta: 2022-08-17

    Skąd: Jeden z Wszechświatów

    tfu, pytajnik kasować

    LINK
   • Not yet

    AJ73 2020-05-08 14:12:04

    AJ73

    avek

    Rejestracja: 2017-10-12

    Ostatnia wizyta: 2022-08-16

    Skąd: Strike Base XR-484

    O tym, że "JFO" jest zupełnie nową "serią" mówiono na ostatnim elektronikowym kwartalnym rozliczeniu. Nie ma jak na razie oficjalnego potwierdzenia, że tak, będzie sikłel. Ani od Respawn, ani od EA.
    Co oczywiście nie oznacza, że sikłela nie będzie - bo będzie . Poczekajmy do 11 czerwca, na EA Play będzie zapewne krótka zajawka i ostateczne potwierdzenie

    LINK
    • JFO 2

     Mistrz Mateusz 2020-05-08 18:54:33

     Mistrz Mateusz

     avek

     Rejestracja: 2011-04-04

     Ostatnia wizyta: 2022-08-17

     Skąd: Piła

     No, od początku jasne było, że JFO to tylko wstęp do gier z przygodami Cala. To, że druga część powstanie, było oczywiste i to potwierdzenie niczego wielkiego nie zmieniło ani nie jest w żaden sposób przełomowe. Zajarany będę dopiero, jak dostanę trailer. Na którego już nie mogę się doczekać.

     Niech Moc będzie z Wami.

     LINK
     • Re: JFO 2

      AJ73 2020-05-08 20:27:14

      AJ73

      avek

      Rejestracja: 2017-10-12

      Ostatnia wizyta: 2022-08-16

      Skąd: Strike Base XR-484

      A nie. Nie od początku . I wcale nie było takie oczywiste później.
      To był dłuższy proces myślowy u EA. Ta gra fabularnie od początku do finału jest kompletna, jako zamknięta opowieść. Cal zostaje Jedi. the end. Single-playerowe przygoda na raz.
      Pomysł, by zrobić z tego sikłel, rodził się powoli w korpo-główkach, wraz z wynikami sprzedaży, jakie dostawali na marmurowe blaty biurek w swojej kalifornijskiej siedzibie. W tym samym czasie, Respawn dawał do zrozumienia zarządowi EA, że jest chętny do zrobienie nowej gry o przygodach Cala. Mają doświadczony zespół, i właściwie z miejsca mogą ruszyć z nową grą.
      Odpadały więc koszta tworzenia nowego zespołu, wymyślania i projektowania od początku, uczenia się pracy na nowym środowisku (engine gry). A wiemy przecież, że nic tak nie działa pozytywnie na księgowych, jak duży zysk przy małych kosztach własnych . A więc to, i nieoczekiwanie dobry odbiór i sprzedaż gry, był tak naprawdę głównym czynnikiem decydującym o kontynuacji tej gry

      LINK
 • eeee

  Lord Bart 2020-05-08 21:11:36

  Lord Bart

  avek

  Rejestracja: 2004-01-20

  Ostatnia wizyta: 2021-09-13

  Skąd: Warszawa

  dobra mechanika walki, względnie dobra adaptacja tego co ściągnęli z innych gier?

  A jak fabularnie to wszystko jedno.

  LINK
 • Potencjalne postacie.

  Power of the Light Side 2021-01-30 16:56:59

  Power of the Light Side

  avek

  Rejestracja: 2015-12-06

  Ostatnia wizyta: 2022-08-15

  Skąd: Gorzów Wielkopolski

  Tutaj mamy plotkę o tym, kto mógłby się pojawić w "Upadłym Zakonie 2":
  https://rebe1scum.com/2021/01/28/plotka-nowi-inkwizytorzy-maul-i-oddzial-inferno-w-jedi-fallen-order-2/

  Co o tym sądzicie?

  LINK
  • Re: Potencjalne postacie.

   AJ73 2021-01-30 20:34:00

   AJ73

   avek

   Rejestracja: 2017-10-12

   Ostatnia wizyta: 2022-08-16

   Skąd: Strike Base XR-484

   Za wcześnie na plotki.
   Podejrzewam, że w tym roku nic o sikłelu JFO nie usłyszymy - oficjalnie, bądź pół-oficjalnie.
   Z tego "leaku" ciekawym jest tylko cameo Maula, którego rodzima planeta była przecież w jedynce, więc jego pojawienie się w sikłelu jest całkiem prawdopodobne.
   Inferno Squad to chyba pomyłka, bo został sformowany PO zniszczeniu DS ? ...
   BF3 to raczej pewnik.


   LINK
 • Poczekamy se

  AJ73 2021-03-14 17:48:17

  AJ73

  avek

  Rejestracja: 2017-10-12

  Ostatnia wizyta: 2022-08-16

  Skąd: Strike Base XR-484

  na te spoilery w temacie.

  - https://twitter.com/BlairBroon/status/1370100165063843842

  Wygląda na to, że szukają ludzi do sikłela. A skoro szukają, to może dopiero zaczynają prace nad kolejną grą ? ... ale równie dobrze, nic to nie musi znaczyć

  LINK
 • Romansik

  MMK 2021-04-12 16:59:08

  MMK

  avek

  Rejestracja: 2014-07-27

  Ostatnia wizyta: 2022-06-30

  Skąd:

  Może jestem dziwny, ale czyje romans Cala z Merrin w 2 części i w sumie bardzo chciałbym zobaczyć, z tragicznym końcem. Na przykład śmiercią Merrin która się poświęca, czy coś w tym stylu. ;P Zabita przez Vadera, o byłoby idealnie.

  LINK
 • Star Wars Jedi: Survivor

  AJ73 2022-05-12 20:47:13

  AJ73

  avek

  Rejestracja: 2017-10-12

  Ostatnia wizyta: 2022-08-16

  Skąd: Strike Base XR-484

  Taki tytuł według Jeffa Grubba ma mieć nadchodzący sikłeł "Jedi Fallen Order".
  Grubb w jednym z podcastów zabawił się z widzami w zgadywankę mówiąc, że wie, jak będzie nazywała się nowa gra. Jeden z widzów odgadł, strzelając - "survivor", co potwierdził Grubb.

  Wierzyć nie wierzyć ? ... gorzej, że według Grubba gra nie ukaże się w tym roku

  - https://www.videogameschronicle.com/news/fallen-orders-sequel-is-called-star-wars-jedi-survivor-its-claimed/

  Dobre wieści, że zwiastun mamy zobaczyć na "Celebration", no i być może przekonamy się też, czy Jeff wiedział co mówi, czy, może ściemniał ...

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..