Forum

Resistance 2x11 - Station to Station

Za tydzień nowy odcinek a w nim:

Kaz i Neeku zakradają się na stację Najwyższego Porządku, aby ukraść ważny element technologii. Sprawy się komplikują, kiedy trafiają na generała Huxa i Tam.Przypomnienie:

Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków mogących prowadzić do nielegalnych kopii serialu Resistance. Dopuszczalne są tylko przekierowania do oficjalnej strony SW lub Disney XD.
Źle widziane jest również spamowanie na temat podpisów czy innych rzeczy nie mających nic wspólnego z danym odcinkiem.
Oczywistym jest, że każdy fan chce obejrzeć Resistance. I jak chce, to znajdzie sposób. Sam lub na privie. NIE na forum i w komentarzach do newsów.

Re: Resistance 2x11 - Station to Station

Moje zainteresowanie wzrasta <3

Re: Resistance 2x11 - Station to Station

Więc mówisz, że jest cień szansy, że Rudy odstrzeli Kaza?

Re: Resistance 2x11 - Station to Station

Mnie ciekawi, co to za "ważny element technologii". Stawiam, że to aktywne śledzenie nadprzestrzenne z "Ostatniego Jedi".

Preview

https://youtu.be/QmJ8h6wkgC8

Jest Rudy Kaz mu chyba prawie walnął za Hosnian. Prawie.

Re: Preview

Nieznajomość jakiegokolwiek protokołu przez Kazka nadal mnie zdumiewa.

Ciekawe kto podkłada Huksowi głos.

Są obrazki:

http://www.jedinews.co.uk/film-music-tv/articles/preview-images-video-clip-from-star-wars-resistance-season-2-station-to-station/

Re: Preview

Prawie jak Radar Technician Matt. Prawie

Tamarka wygląda na zadowoloną i fajnie jej w mundurku.

Hm

Mogło być. Tylko nie wyjaśniono dlaczego Kaz i Neeku się znaleźli na tej stacji, takie trochę to bez pomysłu Hux się pokazał, trochę pogadał, pokrzyczał Tam chyba coś zaczyna wątpić, Rucklin wredny Dało się oglądać bez jakiegoś większego bólu

Re: Hm

Fajnie graficznie, Rudy przynajmniej się zachowuje z powagą i godnością człowieka, nikogo nie dziwi Nikto jako "radar technician" (chyba pierwszy obcy w FO? I OK. Jak będzie dużo obcych w FO w ep. IX to ok., jak nie to babol straszny...)

I małe desantowce mają hipernapęd. I ekrany ochronne lepsze od ISD, jak się wydaje.

A Tam i Rucklin dostali maszynę special forces do pilotowania, nie zwykłe TIE. Też dziwne.

Re: Resistance 2x11 - Station to Station

Hux w ilościach homeopatycznych, ale on zawsze jest w ilościach homeopatycznych pokazał się przynajmniej, wprowadzając więcej rudości w mój dzień.
Kaz ciamajda jak zawsze, Neeku wkurzający jako narrator wszystkiego, co robią, Tam wróci na Jasną Stronę najdalej na koniec sezonu. Czyli nic nadzwyczajnego.

Odc.

Odcinek udowadniający, że może być spoko nawet jeśli jest w nim pełno głupot.

+ Akcja była rozegrana bardzo dobrze - sporo się działo i ani razu się nie wynudziłam.

+ Technicy Mattowie, choć jestem nieco zawiedziona, że w odcinku nie padły słowa "kalcynator" i "babeczka".

+/- Tam ewidentnie przejdzie na jasną stronę. I nie wiem, czy mi się to do końca podoba.

+/- Strasznie dużo technicznego żargonu. Znaczy się fakt, buduje to klimacik, ale... ugh.

- Znów cała fabuła odcinka osnuta wokół problemów Kolosa. Co będzie za tydzień? Misja po papier toaletowy czy meilooruny? Serio, dość już, może by tak ruszyć do przodu?

- Bardzo kiepsko scharakteryzowany Hux, sprowadzony właściwie tylko do roli cholerycznego krzykacza. A myślałam, że to Grievous jest tym, który tylko wrzeszczy i pryska (metaforyczną) śliną na wszystkich dookoła.

- Niewykorzystana okazja podpowiedzenia nam czegoś o stanie galaktyki podczas konferencji, z której dowiedzieliśmy się właściwie tylko tyle, że FO walczy z RO. Nic nowego.

- Czy Kazek serio nie mógł bardziej się postarać w kwestii charakteryzacji? Nawet u nas można za pomocą makijażu zmienić się nie do poznania, czemu choć włosów nie zafarbował?

- Malfoy i Tam zostali wysłani po zaopatrzenie, ok. Malfoy naładował całą paletę skrzynek. A potem wracali oboje TIE`em. Gdzie je pomieścili?

? Czemu CB była tak kiepsko pomalowana? Bo przypomnieli mi się "Rebelsi", gdzie Sabine ze swoim magicznym aerografem potrafiła pomalować Choppera w przeciągu minut. Brak artysty na pokładzie?

? To FO nie ma nic przeciwko, by brudni nieludzie pracowali w ich szeregach?

Re: Odc.

-A potem wracali oboje TIE`em. Gdzie je pomieścili?

Na holu. Rozwiązanie znane z "legend" wszak.

Re: Resistance 2x11 - Station to Station

Może być. Niby się działo, był Hux (spoko wypadł), FO, Tam i nudy nie było, ale znowu misja żeby zdobyć coś potrzebnego na Kolosie i to misja, która wiemy, że musi się udać. Ciężko się tym jakoś specjalnie pasjonować.

Bardzo podobało mi się wprowadzenie imperialnej stacji. Zobaczyliśmy dokładnie dlaczego FO tak bardzo chciał Kolosa w pierwszym sezonie i jak go później chcieli go wykorzystać. Może pojawi się w E9?

Takie se

Oglądałem jednym okiem. Fajnie, że mieli stroje Matta Radarowca, ale poza tym wiele sie nie działo. Może trochę znowu rozwinęli wątek Tam, ale nawet ten wątek już mnie jakoś bardzo nis interesuje. Może 12ty odcinek będzie ciekawszy.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.