Forum

20 lat Rzeszowskiej Akademii Mocy

Zbliża się 10 października, a to oznacza, że już w sobotę Rzeszowska Akademia Mocy skończy 20 lat oficjalnej działalności.
Dokładnie 10.10.2000 r. trzech fanów Star Wars: Marcin "Brighty", Piotrek "DenVer" i Kamil "Kyle" założyli rzeszowski fanklub, który istnieje i działa do dzisiaj.
Ponieważ jubileusz przypadł na nieciekawy okres biorąc pod uwagę pandemię, więc nie byliśmy pewni jak będzie można go świętować (sobotnie spotkanie chyba jednak nie dojdzie do skutku). Wzięliśmy się za to za wspominanie tych wszystkich lat na (dotychczas dość zakurzonym i niezbyt często wykorzystywanym) fanpejdżu Rzeszowskiej Akademii Mocy:
https://www.facebook.com/Rzeszowska-Akademia-Mocy-1680212968893571/
Od kilkunastu dni dzielimy się tam różnymi zdjęciami i wspomnieniami z tych 20 lat.

Jeśli byliście kiedyś na naszym spotkaniu lub jakimś punkcie programu organizowanym przez nas na konwencie, to może zechcecie podzielić się z nami swoimi wspomnieniami tu lub na Facebooku. Albo napiszcie co Was zraziło i sprawiło, że trzymaliście się z daleka ;P

Sobotniego spotkania nie będzie

Ze względu na ogólną sytuację, a także chorych ramowiczów postanowiliśmy nie organizować jednak jutrzejszego spotkania pod chmurką.

Jak to mówią, co się odwlecze... Na pewno będziemy chcieli kiedyś wspólnie poświętować fakt, że nasz mały fanklub jest już taki stary, ale lepiej poczekać na lepszy moment. Wiadomo, że trudno będzie trafić tak, żeby wszyscy zainteresowani mogli przyjść, ale wiemy, że jutro nie byłoby kilku osób (w tym jedynego ojca założyciela, który nadal jest pod ręką ), więc lepiej poczekać na bardziej dogodny termin.

Na razie więc ograniczamy się do wrzucania wspominek do sieci ;]

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

Odnośnie tych wspominków, to gdzieś się uchowała wersja drukowana tego wystąpienia o "poczęciu Anakina"?

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

To była moja prelekcja o największych niewiadomych w Star Warsach czy jakoś tak. Wygłoszona chyba 2 razy, w 2009 roku w Rzeszowie i Lublinie. Jakiejś wersji spisanej nie było. Dlaczego pytasz? Tamto zdjęcie było z momentu gdy omawiane było zagadnienie ojcostwa Anakina i tego w czym Sidious maczał palce

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

Pytam, bo zagadnienie ciekawe i chciałbym poczytać

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

Ale masz świadomość, że to była prelekcja z 2009 roku Więc w wielu miejscach jest już tak jakby nie do końca aktualna

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

Ależ mam, ale i tak chciałbym się zapoznać. Ale jak się nie zachowało to nie ma tematu

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

Znaczy się jest i prezentacja i jakieś notatki, jeśli faktycznie ten kawałek Cię interesuje.

Re: Sobotniego spotkania nie będzie

Gdzież bym śmiał inaczej głowę zawracać

Jak można grzecznie poprosić to oczywiście proszę.

20 lat RAMu

To dziś. Bez imprezy i fajerwerków, ale bezsprzecznie Rzeszowska Akademia Mocy skończyła 20 lat (choć nie wszyscy zainteresowani chcieli uwierzyć, że to już tyle lat ).

Czego możemy sobie życzyć? Obecnie to na pewno bardziej sprzyjających warunków do spotkań, zdrowia dla wszystkich uczestników, a także jak najlepszych produktów spod szyldu Star Wars do wspólnego przeżywania i omawiania. I żeby do Rzeszowa powróciły konwenty z prawdziwego zdarzenia!

Przez te 20 lat w organizacji tego wszystkiego co robiła nasza Akademia brało udział wiele osób, a jeszcze więcej przychodziło i chciało uczestniczyć w tym wszystkim. Korzystając z okazji chcemy wszystkim gorąco podziękować za wspólnie spędzony czas i zaangażowanie, za wszystkie przeżywane razem chwile śmiechu, żarliwe dyskusje i kłopoty ze sprzętem (oj, zdarzało się zbyt często).

Planujemy kontynuować publikację RAMowych wspomnień w najbliższych dniach na Facebooku. Jeszcze trochę ich zostało

-----------------

Osobiście od siebie dodam, że jestem dumna, że ten może niewielki i nie tak prężny czy fachowo zorganizowany jak inne fanklub przetrwał przez tyle lat. I że brałam w tym udział. Czuję się też troszkę staro na myśl, że kiedy wstępowałam w jego szeregi byłam jeszcze niepełnoletnia. RAM towarzyszy mi przez ponad połowę dotychczasowego życia.

Dlatego nie dziwcie się jeśli jeszcze sobie pospamuję tu wspomnieniami Najpewniej sama ze sobą, bo jakąś regułą jest, że większość osób, które chodzą na nasze spotkania jakoś nie zadomawia się na tym forum na dłużej.

Re: 20 lat RAMu

Gratulacje, 100 lat i wszystkiego najlepszego! ~
Więcej SW, mniej ST (hmmm, cokolwiek to znaczy) ~

------
PS. Czuję się też troszkę staro(...) liczy... niepełne+20... staro... ~ jasne...

Re: 20 lat RAMu

Ja tam rozumiem, bo młodość zaczyna się dopiero po 50-tce (a najlepiej dwóch)

Re: 20 lat RAMu

-liczy... niepełne+20... staro... ~ jasne...
-----------------------

No wiesz, może nie tak staro-staro, ale nie da się ukryć, że byłam wtedy młodsza

A zresztą, dziś to czuję się głównie zmęczona i niewyspana. Jedno dziecko chore, drugie ząbkujące... Wtedy to przynajmniej nie wysypiałam się z bardziej rozrywkowych przyczyn. To dobry dowód na to, że już nie jestem AŻ TAK młoda ;P

Re: 20 lat RAMu

gratulacje i chętnie poczytamy Nawet monologi.

Re: 20 lat RAMu

Dzięki
To pewnie coś jeszcze napiszę, jak znajdę czas ;]
W sumie już trochę powspominałam w newsie, ale pisanie go przypomniało mi o wielu innych sprawach :]

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.