TWÓJ KOKPIT
0
FORUM The Mandalorian

Czy Skywalkerowie pojawią się w serialu?

Power of the Light Side 2020-11-29 17:59:33

Power of the Light Side

avek

Rejestracja: 2015-12-06

Ostatnia wizyta: 2021-04-19

Skąd: Gorzów Wielkopolski

Ostatnimi czasy "The Mandalorian" daje nam masowe debiuty na małych ekranie postaci, które wcześniej występowały w innych mediach. Ostatnio mieliśmy prawdziwą bombę w postaci początek spoilera Ahsoki Tano koniec spoilera.

Mnie najbardziej zastanawia czy nasza Togrutanka poznała już Luke`a Skywalkera, syna swojego byłego mistrza i pogromcę Sithów. W końcu aż nieprawdopodobnym się wydaje, by Luke aż do 9 ABY nie spotkał byłej uczennicy swojego ojca - ktoś taki byłby nieocenioną pomocą w próbie odbudowy Zakonu Jedi (Ezra zresztą tak samo). Osobiście życzę sobie, iż Luke w późniejszych odcinkach spotka się z początek spoilera Ahsoką koniec spoilera, która jak się okaże, będzie mu pomagać w jego podróży po galaktyce celem zbadania historii Jedi, a on z kolei będzie jej pomagał w poszukiwaniach Ezry i Thrawna.

No i na koniec: skoro serial ma być pomostem między Oryginalną Trylogią i Sequelami oraz pokazać co nieco początki Najwyższego Porządku, to życzyłbym sobie, aby pojawił się także Snoke i gdzieś na koniec serialu doszło do pojedynku na miecze świetlne między Snoke`em a Luke`em i - najlepiej - także początek spoilera Ahsoką i Ezrą koniec spoilera. To byłby prawdziwy rozmach, z przytupem i przypierdem.

PS. Fajnie by było, jakby jeszcze w serialu pojawili się Leia i mały Ben.

LINK
 • Re: Czy Skywalkerowie pojawią się w serialu?

  AJ73 2020-11-29 18:13:35

  AJ73

  avek

  Rejestracja: 2017-10-12

  Ostatnia wizyta: 2021-04-18

  Skąd: Galactic Empire

  No,no, wymagania masz jeszcze większe, niż moje, co do gier SW od EA
  Powiem tak, nikt się nie spodziewał, że Aśka przywali tekstem o admirale, więc ... mogą chyba wszystko ?
  Trochę zalatuje mi to takim fanserwisem, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Fajnie było zobaczyć Aśkę ten jeden raz, bo chyba raczej już jej nie obejrzymy w tym serialu. A przynajmniej w tym sezonie. Podobnie jak i Gideona, chyba.
  Oni wrzucają te postacie, i pewnie będzie ich więcej, jako jedno-odcinkowych bohaterów. Ale też wydaje mi się, że za tym jest coś więcej. To się nie dzieje na zasadzie - hej, zobaczmy jakie postacie cieszą fanów, i wrzućmy je do Mando.
  Mossar już o tym wspominał, więc tylko powtórzę, że wcale się nie zdziwię, jeśli za jakiś czas zrobią większy serial aktorski


  LINK
 • .......

  Elendil 2020-11-29 20:40:55

  Elendil

  avek

  Rejestracja: 2008-04-26

  Ostatnia wizyta: 2021-04-15

  Skąd: Kraków / Zakopane / Kraków

  Jeszcze nie oglądałem odcinka z Ahsoką, to nie wiem co się tam zadziało, ale żeby zaraz Luke i reszta w The Mandalorian? E, chyba to jednak nie ten kaliber, żeby wprowadzać tam odmłodzone wersje Hamilla i spółki.

  Ale Snoke w sumie może się pojawić. W jego kwestii już mrugnięto okiem do widza, więc czemu nie.

  LINK
 • Re: Czy Skywalkerowie pojawią się w serialu?

  RodzyN jr. 2020-11-29 23:46:16

  RodzyN jr.

  avek

  Rejestracja: 2007-05-21

  Ostatnia wizyta: 2021-04-20

  Skąd: Grodzisk Maz.

  Mi wystarczyłby Luke (w tej roli Sebastian Stan), który w okresie The Mandalorian szuka śladów Jedi i takie spotkanie na planecie, na którą leci Mando.

  LINK
 • Re: Czy Skywalkerowie pojawią się w serialu?

  JarJar_binks 2020-12-05 22:14:35

  JarJar_binks

  avek

  Rejestracja: 2017-04-26

  Ostatnia wizyta: 2021-04-17

  Skąd: Busko-Zdrój

  "The Mandalorian", nie bez powodu uważany jest za jedną z najlepszych i najważniejszych rzeczy, które spotkały Unwiersum Gwiezdnych Wojen... Całe Uniwersum, wliczając w to Nowy i Stary Kanon, czy główny Kanon Filmowy (calutka Epizodowa Saga Skywalkerów), a także różne książki, komiksy wpisy danych internetowych itp. - czyli dosłownie wszystko, co zamyka się w obrębie tego, co nazywamy Gwiezdnymi Wojnami. Osobiście nie mam wyrażonego stanowiska w tej sprawie - czy słusznie jest tak uważać, czy też nie. Z jednej strony mamy genialną Klasyczną Trylogię, świetne "Przebudzenie Mocy", imponujące głębią rozumienia samej Mocy "The Last Jedi", barwne i mocno rozbudowane seriale animowane, bez których nie moglibyśmy poznać Ahsoki Tano i Thrawna, który, jak wiadomo, w "Star Wars: Rebels" po raz pierwszy pojawił się w jakimkolwiek tworze audiowizualnym z tegoż to Unwiersum! Z drugiej strony mamy taki oto oszlifowany diament, który to wyłonił się w materii Gwiezdnych Wojen w świetnej formie od razu, wraz z pierwszym odcinkiem. Chodzi rzecz jasna o serial "The Mandalorian", który jest swego rodzaju cudownym kuriozum dla gwiezdnowojennych realiów: łączy on styl i pasję w opowiadaniu starwarsowskich treści przez George`a Lucasa, gdzie mamy to charakterystyczne mityczne ,,zanurzenie się w czasie / naznaczenie, czy też nadgryzienie zębem czasu" świata przedstawionego (to tak mówiąc w skrócie), z tym powiewem nowości (aspekty technologiczne realizacji serialu na różnych etapach) oraz osadzeniem akcji wydarzeń na osi czasu Nowego Kanonu. Czy "The Mandalorian" w związku z tym ma wszystko to, co powinny mieć Gwiezdne Wojny? Pytanie to jest wielce trudne w kwestii udzielenia tej fanowskiej i szczerej odpowiedzi, ale i frapujące, także na pewno dzielące fandom Unwiersum na jakieś odłamy koncepcyjne etc.

  A wracając do sedna realiów "The Mandalorian", przede mną "Rozdział 14" do oglądnięcia. Po poprzednim odcinku, do powiedzenia miałbym jeszcze tylko to: kreacja Ahsoki przeszła najśmielsze oczekiwania! To było coś grubo powyżej niesamowitości - tak odebrałem te 42 minuty odcinka "The Jedi". Baby Yoda skrywa w sobie, sądzę, wielką Moc. Liczyłbym na małe cameo Thrawna - chociaż kilka sekund w kadrze pod koniec tego sezonu. Może Rae Sloane, czy nawet Gallius Rax... Taa, marzenia ściętej głowy.

  LINK
 • temat do zamknięcia ;)

  cwany-lis 2020-12-19 13:59:37

  cwany-lis

  avek

  Rejestracja: 2003-07-31

  Ostatnia wizyta: 2021-04-20

  Skąd: Sopot

  j.w. - ostatni odcinek drugiego sezonu stanowi dobitną odpowiedź na pytanie, ja ciągle jestem pod wielkim wrażeniem.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..