TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Wioska Gungan w Lesie Ewoków

This is Madness - Bastion 2020

Emperor Reek 2021-01-06 12:53:14

Emperor Reek

avek

Rejestracja: 2014-11-19

Ostatnia wizyta: 2022-05-30

Skąd: Olsztyn

Zaczynamy szóstą już edycję. Prawdopodobnie to ostatnia organizowana przeze mnie, ale się nie nastawiajcie, to będzie mniejsze rozczarowanie, jeśli zmienię zdanie.

W leguraminie kilka przeredagowanych podpunktów, które nic nie zmieniają w zasadach.

Regulamin This is Madness - Bastion

1. Celem zabawy This is Madness - Bastion jest wyłonienie najlepszego użytkownika minionego roku. Organizatorami są Emperor Reek (Prowadzący) i SW-Yogurt (Reprezentant Samozwańczej, Niezależnej Oczywiście, Komisji Egzaminacyjnej, czyli SNOKE).

2. Do zgłaszania nominacji i głosowania uprawniony jest każdy Bastionowicz.

3. Nominacje powinny wskazać 64 użytkowników.
3a. Do konkursu automatycznie kwalifikują się dwie osoby, które zajęły najwyższe miejsca w poprzedniej edycji TiM-B, jeśli w minionym roku napisały na stronie jakikolwiek nieusunięty post lub komentarz.
3b. Do pierwszej rundy kwalifikuje się 64 pierwszych nominowanych (w tym wymienieni w pkt. 3a).
3c. Przez pierwsze 36 godzin od rozpoczęcia zabawy można zgłosić 4 użytkowników, spośród tych, którzy w minionym roku napisali na stronie jakikolwiek nieusunięty post lub komentarz. Dopuszcza się nominowanie Organizatorów, samego siebie oraz użytkowników aktualnie zbanowanych.
3d. Jeśli w ciągu 36 godzin nie zostanie osiągnięta liczba 64 nominowanych, Prowadzący może dwukrotnie zwiększyć limit o wybraną przez siebie liczbę na kolejne 12 godzin.
3e. Jeśli po zakończeniu fazy nominacji nie zostanie osiągnięta zakładana ilość nominowanych, prowadzący zmniejsza ich liczbę do 32, 16 lub sam uzupełnia listę.
3f. Po zakończeniu wyboru uczestników Organizatorzy podają pełną listę i porę rozpoczęcia pierwszej rundy (przynajmniej 8 godzin po wysłaniu posta).

4. Uczestnicy rywalizują w ustalonych na podstawie rankingu parach.
4a. Ranking: /Forum/Temat/23388#791377
4b. Kolejność nominowanych nieuwzględnionych w rankingu zostanie ustalona na podstawie kolejności zgłoszeń na końcu listy. Im wcześniej zgłoszony użytkownik, tym wyższe miejsce, jeśli kilku niesklasyfikowanych zostanie wymienionych w tym samym poście, decyduje wcześniejsze wymienienie w nominacjach.
4c. Osoba sklasyfikowana na 1 miejscu (lider rankingu) będzie rywalizował z 64 (ostatni zgłoszony niesklasyfikowany), 2 z 63, 3 z 62 itd.
4d. W kolejnych rundach pary będą rozstawiane na tej samej zasadzie (kolejność niesklasyfikowanych ustalona przed 1 rundą obowiązuje przez całą edycję).

5. Pojedynek zwycięża użytkownik, który otrzyma więcej głosów. W przypadku remisu do kolejnej rundy przechodzi ten, kto jako ostatni miał więcej głosów.

6. Każda runda trwa 48 godzin od rozpoczęcia jej przez organizatorów. Podczas finału na tych samych zasadach odbywa się też pojedynek o 3 miejsce pomiędzy pokonanymi w półfinałach.

7. Głosy ważne można oddać po rozpoczęciu rundy jako odpowiedź na post ją rozpoczynający lub główny. Głosy muszą być jednoznaczne.
7a. Można głosować w "swoich" parach.
7b. Głosować mogą też Organizatorzy, Prowadzący podaje swoje głosy w poście rozpoczynającym rundę.
7c. Nie ma możliwości zmiany głosu.
7d. Wyjątkiem od zasady 7c. jest wcześniejsze wstrzymanie się od głosu. W takim przypadku można dodać głos tylko jako odpowiedź na własny post, przy czym dodając głosy w kilku parach należy umieścić je wszystkie w jednym poście.

8. Po zakończeniu każdej rundy następuje ogłoszenie wyników i przynajmniej ośmiogodzinna przerwa techniczna (ustaloną z prowadzącym przybliżoną porę rozpoczęcia kolejnej rundy podaje Przedstawiciel SNOKE razem z wynikami).
8a. Jeśli w ciągu 24 godzin prowadzący nie rozpoczął nowej rundy rozpoczyna się ją automatycznie na podstawie rankingu.

9. W szczególnych przypadkach Prowadzący może ukarać uczestników odbierając im prawo do głosowania na określony czas. Kary nie przechodzą na następną edycję.

10. W kwestiach spornych decyduje prowadzący konkurs.

Przypominam, że automatyczną nominację mają już Evening Star i SW-Yogurt, a kolejnych użytkowników zgłaszacie teraz zgodnie z punktem 3c.

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..