TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Seriale

Falcon and Winter Soldier/ Sokół i Zimowy Żołnierz

darth sheldon hiszpański inkwi 2021-04-09 06:27:26

darth sheldon hiszpański inkwi

avek

Rejestracja: 2014-08-04

Ostatnia wizyta: 2021-06-17

Skąd: Topola Wielka

Już pólmetek serialu, muszę powiedzieć, ze na tę chwilę serial naprawdę mi się podoba, dużo bardziej niż Wandavision. Pokazują problemy społeczne powstałe po odwróceniu pstryknięcia. Nawet pokazali naszą część świata (Łotwę dokładnie) i nie jako szary blok czy kołkoz, ale bardziej turystycznie, jak przedstawiają zachód. No i tańczący początek spoilera Zemo koniec spoileraw Madripurze.

LINK
 • Odc. 4

  Melethron 2021-04-09 12:07:05

  Melethron

  avek

  Rejestracja: 2009-02-16

  Ostatnia wizyta: 2021-06-13

  Skąd: Scranton, PA

  Zacznę od tego, że ten serial zdecydowanie bardziej mi się podoba niż WandaVision. Generalnie jest to dla mnie zaskoczeniem, gdyż zarówno Falcon jak i Winter Soldier nie znajdują się u mnie w topce ulubionych bohaterów z uniwersum Marvela. Niemniej jednak stworzenie wspólnej historii dla tej dwójki mnie kupiło i póki co ogląda mi się bardzo przyjemnie.

  Nie chce mi się za bardzo komentować odcinków 1-3, ale powiem tylko, że tańczący Zemo to jest dla mnie ultimate vibe.

  Co do dzisiejszego odcinka numer 4 to szczególnie podobała mi się końcówka. początek spoilera Oczywiście nowy Kapitan Ameryka musiał się dowartościować i wziąć serum żeby się stać super-żołnierzem, ale to jak go poniosło po śmierci pomocnika zrobiło mi odcinek. Ubabrana we krwi tarcza niejako symbolizowała dla mnie umaczaną we krwi Amerykę. koniec spoilera

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..