TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Fandom

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2022 - 30. finał

ogór 2022-01-03 13:38:18

ogór

avek

Rejestracja: 2004-02-20

Ostatnia wizyta: 2022-08-01

Skąd: Bielsko-Biała

Dzień dobry, witam serdecznie!

Redakcja Bastionu Polskich Fanów Star Wars ma olbrzymią przyjemność poinformować, że postanowiliśmy z wielką dumą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z okazji jubileuszowego 30. finału, który odbędzie się już 30 stycznia 2022 roku.

Podczas 30. finału Orkiestra będzie zbierała na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jurek Owsiak wśród celów zbiórki wymienił m.in. uruchomienie pierwszego w Polsce centrum symulacji operacji okulistycznych. Poniżej możecie przeczytać kilka słów od dyrygenta Orkiestry:

„Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje”.

Dlatego jeśli macie ochotę i chcielibyśbie wesprzeć WOŚP, my jako Redakcja, będziemy bardzo dumni, jeśli wpłacicie do naszej eSkarbionki, choćby przysłowiową złotówkę. Z góry dziękujemy za każdą wpłatę i pamiętajcie - Orkiestra gra do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Jeśli ktoś z Was wystawia jakieś przedmioty związane z Gwiezdnymi Wojnami na aukcjach dla WOŚP lub wie coś o atrakcjach (kwestowanie w strojach, zbiórki lokalnych fandomów itp.) - dajcie nam koniecznie znać a chętnie o tym napiszemy i poinformujemy o tym innych!

Ktoś z Was wystawia coś spod znaku SW na aukcji, organizuje zbiórkę w swoim lokalnym fandomie albo będzie kwestował w swoim mieście w kostiumie z gwiezdnej sagi? Czekamy na informację od Was

Link do bastionowej eSkarbonki
https://star-wars.pl/wosp

News
https://star-wars.pl/News/26078,Bastion_Polskich_Fanow_Star_Wars_gra_z_WOSP.html

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..