TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Wioska Gungan w Lesie Ewoków

This is Madness - Bastion 2021

SW-Yogurt 2022-01-06 00:00:15

SW-Yogurt

avek

Rejestracja: 2011-05-19

Ostatnia wizyta: 2022-08-14

Skąd: Wrocek

I nadejszła wiekopomna chwila, czyli TiM-B 2021 czas zacząć. ~

Poprzednie edycje:
TiM-B 2020 - /Forum/Temat/24228
TiM-B 2019 - /Forum/Temat/23847
TiM-B 2018 - /Forum/Temat/23371
TiM-B 2017 - /Forum/Temat/22768
TiM-B 2016 - /Forum/Temat/21823
TiM-B 2015 - /Forum/Temat/20660

Aberacyjny antyTiM-B - /Forum/Temat/21077

Leguramin pozostaje bez większych zmian. Zwiększono limity nominacji, usunięto stanowisko Prowadzącego - Emperor Reek poddał się hibernacji. Rozważano wprowadzenie odpowiadającego za korupcję i kompromitacje Przedstawiciel Ciemnej Strony Bastionu - Dartha Pondy, ale postanowiono, że będzie działał z ukrycia.

Regulamin This is Madness - Bastion

1. Celem zabawy This is Madness - Bastion jest wyłonienie najlepszego użytkownika(TM) minionego roku. Organizatorem jest SW-Yogurt (Reprezentant Samozwańczej, Niezależnej Oczywiście, Komisji Egzaminacyjnej, czyli SNOKE).

2. Do zgłaszania nominacji i głosowania uprawniony jest każdy Bastionowicz.

3. Nominacje powinny wskazać 64 użytkowników.
3a. Do konkursu automatycznie kwalifikują się cztery osoby, które zajęły najwyższe miejsca w poprzedniej edycji TiM-B, jeśli w minionym roku napisały na Bastionie jakikolwiek nieusunięty post lub komentarz.
3b. Do pierwszej rundy kwalifikuje się 64 pierwszych nominowanych (w tym wymienieni w pkt. 3a).
3c. Przez pierwsze 36 godzin od rozpoczęcia zabawy można zgłosić 8 użytkowników, spośród tych, którzy w minionym roku napisali na stronie jakikolwiek nieusunięty post lub komentarz. Dopuszcza się nominowanie samego siebie oraz użytkowników aktualnie zbanowanych.
3d. Jeśli w ciągu 36 godzin nie zostanie osiągnięta liczba 64 nominowanych, Organizator może dwukrotnie zwiększyć limit o wybraną przez siebie liczbę na kolejne 12 godzin.
3e. Jeśli po zakończeniu fazy nominacji nie zostanie osiągnięta zakładana ilość nominowanych, Organizator zmniejsza ich liczbę do 32, 16 lub sam uzupełnia listę.
3f. Po zakończeniu wyboru uczestników Organizator podają pełną listę i porę rozpoczęcia pierwszej rundy (przynajmniej 8 godzin po wysłaniu posta).

4. Uczestnicy rywalizują w ustalonych na podstawie rankingu parach.
4a. Ranking: /Forum/Temat/23388#792686
4b. Nominowani nieuwzględnieni w rankingu zostaną dopisani do końca listy na podstawie kolejności zgłoszeń. Im wcześniej zgłoszony użytkownik, tym wyższe miejsce, jeśli kilku niesklasyfikowanych zostanie wymienionych w tym samym poście, decyduje kolejność w poście.
4c. Osoba sklasyfikowana na 1 miejscu (lider rankingu) będzie rywalizował z 64 (ostatni zgłoszony niesklasyfikowany), 2 z 63, 3 z 62 itd.
4d. W kolejnych rundach pary będą rozstawiane na tej samej zasadzie (kolejność niesklasyfikowanych ustalona przed 1 rundą obowiązuje przez całą edycję).

5. Pojedynek zwycięża użytkownik, który otrzyma więcej głosów. W przypadku remisu do kolejnej rundy przechodzi ten, kto jako ostatni miał więcej głosów.

6. Każda runda trwa 48 godzin od rozpoczęcia jej przez Organizatora. Podczas finału na tych samych zasadach odbywa się też pojedynek o 3 miejsce pomiędzy pokonanymi w półfinałach.

7. Głosy ważne można oddać po rozpoczęciu rundy jako odpowiedź na post ją rozpoczynający lub główny. Głosy muszą być jednoznaczne.
7a. Można głosować w "swoich" parach.
7b. Głosować mogą wszyscy Bastionowicze, Organizator podaje swoje głosy w poście rozpoczynającym rundę.
7c. Nie ma możliwości zmiany głosu.
7d. Wyjątkiem od zasady 7c. jest wcześniejsze wstrzymanie się od głosu. W takim przypadku można dodać głos tylko jako odpowiedź na własny post, przy czym dodając głosy w kilku parach należy umieścić je wszystkie w jednym poście.

8. Po zakończeniu każdej rundy następuje ogłoszenie wyników i przynajmniej ośmiogodzinna przerwa techniczna (przybliżoną porę rozpoczęcia kolejnej rundy podaje Przedstawiciel SNOKE razem z wynikami).
8a. Jeśli w ciągu 24 godzin Organizator nie rozpoczął nowej rundy, rozpoczyna się ją automatycznie na podstawie rankingu.

9. W szczególnych przypadkach Organizator może ukarać uczestników odbierając im prawo do głosowania na określony czas. Kary nie przechodzą na następną edycję.

10. W kwestiach spornych decyduje Organizator.

Bastionowicze, którzy zajęli 4 pierwsze miejsca w poprzedniej edycji i otrzymują nominacje to: SW-Yogurt, Darth Ponda, ShaakTi1138 i Kathi Langley.

Od teraz, przez 36 godzin można zgłaszać nominacje do siódmej edycji TiM-B. ~

LINK