TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Wioska Gungan w Lesie Ewoków

[TiMB] Klub Uwielbiających się Bastionowych Elit Konkursowych

Darth Ponda 2022-01-09 15:46:16

Darth Ponda

avek

Rejestracja: 2014-02-15

Ostatnia wizyta: 2022-08-08

Skąd: Olsztyn

Jako specjalista ds. korupcji TiMB z radością ogłaszam utworzenie Klubu Uwielbiających się Bastionowych Elit Konkursowych (KUBEK).

Regulamin:
1. Każdy może dołączyć do KUBKA odpowiadając bezpośrednio na ten post.
2. Kandydat zostaje automatycznie członkiem KUBKA w momencie rozpoczęcia kolejnej rundy TiMB.
3. Wszyscy członkowie KUBKA są zobowiązani do głosowania na pozostałych członków KUBKA we wszystkich rundach TiMB.
4. Jeśli w danej parze znajdują się dwaj członkowie KUBKA, członkowie KUBKA mogą głosować dowolnie w tej parze (lub nie głosować wcale).
5. Jeśli członek KUBKA zaniedba obowiązki nie oddając głosu w przynajmniej jednej parze danej rundy wbrew regulaminowi KUBKA, zostanie on zawieszony w członkostwie w kolejnej rundzie, w której będzie brał udział. Jeśli członek KUBKA odpadł z tej edycji TiMB, zostanie zawieszony w kolejnej edycji. Przewinienia sumują się.
6. Celowe złamanie regulaminu KUBKA wiąże się z wylaniem z KUBKA. Członkowie KUBKA mają obowiązek głosować zawsze przeciwko wylanym członkom. Jeśli w parze znajdują się dwa wylani członkowie stosuje się punkt 4.
7. 50%+1 członków może zdecydować o usunięciu członka z KUBKA. Nie wiąże się to z wylaniem, chyba że członkowie zdecydują inaczej.
8. Wszelkie zmiany i decyzje w sprawie KUBKA są podejmowane przez członka-założyciela (mnie, czyli Pondę) lub 50%+1 członków.

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..