TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Polskie wydania

Vader - Mroczne wizje

promil 2022-04-20 22:56:39

promil

avek

Rejestracja: 2006-09-22

Ostatnia wizyta: 2022-05-27

Skąd:

Nowy album skupiający się na perypetiach Vadera.

„Darth Vader – Mroczne wizje” to nietypowy album osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen, na który składa się pięć opowieści poświęconych Mrocznemu Lordowi Sithów z ilustracjami pięciu różnych rysowników.
Kim jest Darth Vader? Na to pytanie można udzielić wielu odpowiedzi: wojownikiem Sithów, bezwzględnym dowódcą, niszczycielem. Większość mieszkańców Imperium Galaktycznego widzi w nim symbol strachu i tajemniczą siłę z innego świata. Niektórzy jednak mieli okazję ujrzeć Mrocznego Lorda w innym świetle. Istnieją w galaktyce zakątki tak ciemne i straszne, że nawet Vader może się jawić jako rycerz na białym koniu...
Autorami serii są angielski pisarz Cavan Scott (powieści z serii „Star Wars: Adventures in Wild Space” i „Star Wars: Choose Your Destiny”, komiksy „Star Wars Adventures”) oraz Ario Anindito, artysta rodem z Indonezji („Sword Master”, „King in Black: Atlantis Attacks”, „Hulkverines”).
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Vader - Dark Visions #1-5.
Scenariusz Dennis "Hopeless" Hallum, rysunki Paolo Villanelli, Brian Level, David López, Javier Pina, Stephen Mooney, Geraldo Borges, kolory Arif Prianto, Jordan Boyd, Muntsa Vicente, Lee Loughridge, Marcio Menyz, okładka Greg Smallwood. Przekład: Jacek Drewnowski.

Okładka i przykładowe plansze - /News/26303,Mroczne_wizje_Vadera_dostepne_w_sprzedazy.html.

LINK
 • Re: Vader - Mroczne wizje

  Finster Vater 2022-04-21 15:49:10

  Finster Vater

  avek

  Rejestracja: 2016-04-18

  Ostatnia wizyta: 2022-05-28

  Skąd: Kazamaty Alkazaru

  Jedna z przyjemniejszych pozycji Pelikanonu, a już same warianty okładkowe to cut, miut i orzeszki. Rzecz godna polecenia.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..