TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Polskie wydania

Wojna łowców nagród. Jeszcze jedno zadanie

promil 2023-01-11 22:23:53

promil

avek

Rejestracja: 2006-09-22

Ostatnia wizyta: 2024-06-11

Skąd:

Kolejny i chyba ostatni album crossovera "Wojna łowców nagród" jest pierwszym tegorocznym komiksem Egmontu. Zawiera cztery pojedyncze historie zebrane w jednym tomie, które uzupełnią wydawany w 2022 r. event. Komiks ma być dostępny od 25 stycznia.

Prosta misja Boby Fetta, polegająca na dostarczeniu zamrożonego w karbonicie Hana Solo i odebraniu zapłaty, kończy się chaosem i wybuchem wojny łowców nagród, która ogarnia galaktykę, zaś ulubieńcy fanów z ciemniejszej strony uniwersum Gwiezdnych Wojen mają szansę zabłysnąć! Zawiedziony przez swojego najbardziej zaufanego łowcę nagród Jabba brutalnie odreagowuje rozczarowanie. W najlepszej drużynie doszło do podziału i 4-LOM walczy z Zuckussem... Co mogło ich poróżnić? Odkrywamy wczesne przygody Boushha, gdy legendarny wojownik dostaje zlecenie, żeby zabić Dominę Tagge. Do akcji wkracza też morderczy droid IG -88!
Album zawiera materiały opublikowane oryginalnie nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach War of the Bounty Hunters – Jabba the Hutt #1, War of the Bounty Hunters – 4-Lom & Zuckuss #1, War of the Bounty Hunters – Boushh #1, War of the Bounty Hunters – IG-88 #1.
Scenariusz Justina Ireland, Daniel José Older, Alyssa Wong, Rodney Barnes, rysunki Luca Pizzari oraz Ibraim Roberson, Kei Zama, David Baldeón, Guiu Vilanova, kolory Edgar Delgado i Giada Marchisio, Felipe Sobreiro, Israel Silva, Antonio Fabela, okładka Mahmud Asrar oraz Matthew Wilson. Przekład: Katarzyna Nowakowska.

Okładka - /News/26814,Kolejny_komiks_o_wojnie_lowcow_nagrod

LINK
 • Re: Wojna łowców nagród. Jeszcze jedno zadanie

  Mossar 2023-02-07 19:24:29

  Mossar

  avek

  Rejestracja: 2015-06-12

  Ostatnia wizyta: 2024-06-12

  Skąd:

  Nie jest to coś wybitnego, ale szanuję za nietypowe podejście do fabuły. Praktycznie każdy z tych oneshotów ma swój unikalny charakter i zwykle nie wykracza to ponad 7/10, ale i tak szanuję.

  Pierwszy komiks o Jabbie i Devie średni, ale bardzo ładnie narysowany. Drugi o Zuckusie.. hmm. Znowu ma coś w sobie, parę fajnych pomysłów ale jakoś tak nie zaskoczyło. Trzeci mi się podobał jak czytałem w oryginale, teraz mnie jakoś znudził. Nie wiem. Na pewno na plus Boushh i jego ekipa. Chciałbym zobaczyć coś więcej o nich.

  Najlepszy komiks to ten o IG. Ładnie narysowany, fajne przemyślenia, ciekawe prowadzenie fabuły. Jedyny z tej czwórki któremu śmiało dałbym 8/10.

  LINK
 • Wojna łowców nagród. Jeszcze jedno zadanie

  Elendil 2023-06-25 22:29:57

  Elendil

  avek

  Rejestracja: 2008-04-26

  Ostatnia wizyta: 2024-06-09

  Skąd: Kraków / Zakopane / Kraków

  Absolutnie fantastyczny komiks i coś czego oczekuję, gdy sięgam po obrazkowe historie. Fajne, pełnokrwiste postacie, ciekawe rozwiązania fabularne i przede wszystkim bardzo ładne rysunki.

  Pierwszy komiks o Devie chyba był najmniej poruszający, natomiast kreska (w części poświęconej teraźniejszości) była mega. Oby więcej takich artystów w komiksowych SW.
  Drugi komiks z Zuckussem i 4-LOM-em był już fajny zarówno w warstwie scenariuszowej, jak i wizualnej. Może nie kończył się niczym szczególnym, ale czytało się dobrze. Plus za pokazanie nieco innej strony bezwzględnych łowców, którzy - jak się okazuje - są w stanie posiadać jakieś uczucia i mieć przyjaciół.
  Tak samo dobra była historia o IG-88. Dosyć niestandardowe ukazanie postaci droida, który ma swoje przemyślenia.

  Najlepszy był wg mnie komiks o Boushhu. W tle fajnie zarysowana kultura mieszkańców Uby IV, a na pierwszym planie posmak intrygi w wykonaniu członków klanu Tagge. O tej rodzinie chętnie przeczytałbym osobną serię.

  Jakbym miał się bawić w oceny, to na pewno za cały tom wpadłaby solidna ósemka na 10 możliwych.

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..