TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Polskie wydania

Szkarłatne rządy

promil 2023-04-18 22:04:29

promil

avek

Rejestracja: 2006-09-22

Ostatnia wizyta: 2024-06-20

Skąd:

Kolejny crosover w świecie SW. Pozostałe fragmenty będą publikowane w cyklach Star Wars, Darth Vader, Łowcy nagród i Doktor Aphra. Sam album otwierający ma być dostępny od 26 kwietnia.

Pojedynczy album z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”. Drugi rozdział sagi o epickim rozmachu, która odmieni oblicze galaktyki w trakcie ery rebelii. W siłę urosła organizacja przestępcza o nazwie Szkarłatny Świt... Jaki jest jej cel i jak zamierza go osiągnąć? Lady Qi’ra wysyła dwóch zabójców – nieustępliwego, oślepionego Mocą Ochiego z Bestoona i tajemniczą, niepowstrzymaną Deathstick – aby zrobili to, co potrafią najlepiej. Jak Sojusz Rebeliantów i Imperium zareagują na nowego wielkiego gracza w galaktyce?
„Szkarłatne rządy”, pełne lubianych przez fanów postaci, wstrząsających zwrotów akcji, niezwykłych dokonań Mocy i wątków, które sięgają od mrocznych zakamarków półświatka po Pałac Imperialny na Coruscant, to niezrównana saga z uniwersum „Gwiezdnych Wojen”!
Album zawiera materiały publikowane pierwotnie nakładem wydawnictwa Marvel w zeszytach Crimson Reign #1-5.
Scenariusz Charles Soule, rysunki Steven Cummings, tusz Victor Olazaba, kolory Guru-eFX, okładka Leinil Francis Yu. Przekład: Jacek Drewnowski.

Okładka - /News/27018,Kwietniowe_zapowiedzi.html

LINK
 • Szkarłatne rządy

  Elendil 2023-09-20 17:13:56

  Elendil

  avek

  Rejestracja: 2008-04-26

  Ostatnia wizyta: 2024-06-19

  Skąd: Kraków / Zakopane / Kraków

  Zapomniałem napisać cokolwiek, kiedy to czytałem i teraz oczywiście już bardzo niewiele pamiętam. Wiem, że Q`ira wysyłała różnych łowców na jakieś tam misje i chciała obalić imperium. I że byli tam Rycerze Ren i że to chyba pierwsze źródło, na jakie trafiłem, które opisuje szerzej tę bardzo intrygującą formację.

  Swoją drogą bardzo chciałbym kiedyś osobną serię o Renach, taką w cięższych, mroczniejszych klimatach. Duży potencjał, chociaż znając obecne trendy w komiksach SW, zrobiliby z tego zwykłą czytankę, która nie różniłaby się niczym od wszystkich pozostałych. W "Szkarłatnych Rządach" Rycerze Ren też zostali według mnie trochę odarci z aury tajemniczości, którą mieli w sequelach.

  Ale ogólnie komiks chyba był fajny, z tego co pamiętam

  LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..