TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Gry video

Summer Game Fest 2023

AJ73 2023-05-23 18:17:18

AJ73

avek

Rejestracja: 2017-10-12

Ostatnia wizyta: 2024-04-12

Skąd: Strike Base XR-484

Elo. Po tym jak chyba już ostatecznie padło E3, pałeczkę corocznego święta graczy przejmuje czerwcowy event, czyli dobrze znana, autorska impreza Geoffa Keighleya.
Tyle w temacie wstępniaka, przechodzimy więc do meritum .

Ponad 40 partnerów/producentów/wydawców, w tym także ci najwięksi, pomimo własnych organizowanych eventów, pojawią się z zapowiedziami na Summer Game.

- https://twitter.com/geoffkeighley/status/1656705727971328000?cxt=HHwWgICw0Z_F5v0tAAAA

To pokazuje, jaką silną markę wyrobił sobie przez te lata Geoff Keighley. Zwyczajnie nie opłaca się nie być na największej branżowej imprezie roku, i to pomimo, że o niektórych grach będziemy wiedzieli już wcześniej - bądź później, z uwagi na własne ewenty organizowena przez MS, Sony, czy Ubi.
Tradycyjnie więc, jak co roku liczymy, że niespodzianka w postaci nowej gry Star Wars zostanie ogłoszona jako "world premiere". A czy będzie to EA, Massive Entertainment, Quantic, czy może (finger crossed) "KotOR remake" wraz z datą premiery ... Ważne, by tych nowych gier SW było jak najwięcej. Obok innych, nie mniej interesujących produkcji, oczywiście. Bo w gruncie rzeczy, chodzi tak naprawdę o dobre gry, po prostu.
A,
ponieważ letnich eventów będzie całkiem sporo, to poniżej jeszcze takaj mała rozpiska. Ewentualne apdejty na bieżąco.
Zaczynamy już jutro, od :

- PlayStation Showcase 2023 – 24 maja o 22:00

Cokolwiek o riemjku "Kotora" chętnie bym usłyszał. Dzisiejszy "nius" od Jeffa Grubba, któremu wydaje się, że gra nie powstanie, wcale nie oznacza, że gra została już skreślona.
A także, Quantic, Quantic, Quantic - no co tam słychać w Star Wars Eclipse ? ...

- Xbox Games Showcase – 11 czerwca o 19:00

- Starfield Direct – 11 czerwca, zaraz po zakończeniu Xbox Games Showcase

Wiadomo, że po wtopie z "Redfallem", Spencer nie może sobie pozwolić na fail Bethesdy. Cokolwiek więc pokażą, jakkolwiek będą picować to wiedzcie jedno - gra nie ma szans na premierę w tym roku

- Ubisoft Forward – 12 czerwca o 21:00

Zapowiedź singleplayerowej, openłorldowej perardy Star Wars od magików z Massive Entertainment. Wydaje mi się, że tu są największe szanse na pierwszy zwiastun, a co za tym idzie, pierwszą oficjalną zapowiedź. Być może z przybliżoną datą premiery - w przyszłym roku, oczywiście.

A co z tego wszystkiego wyjdzie, to się okaże, jak już się obejrzy te eventy

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..