Forum

Kolekcjonerskie serie Figurek z Hasbro - Wszystkie

Dzisiaj hasbro zapowiedziało kolekcjonerską wersję figurek z KT, jak narazie wiadomoże będzie w sprzedaży tylko w USA i Kanadzie, ale jakie beda ceny narazie cisza. Sam zbieram je, ale jest jedem problem, ceny a mam inne wydatki i jak narazie powoli uzupełniam serię z AotC, której parwie u nas nie było. Teraz pojawiła się seria z okazji ukazania się ST na DVD i aż ślinka cieknie, ale zobaczymy ile beda kosztowały, może skusze sie na jakies ?? Jak narazie patrze i podziwiam.

Powinni

jednak zrobic cala serie nowosci, a nie brac czesci figurek z poprzednich edycji.

Snowtrooper

jest piękny. Jak będzie jakaś ludzka cena to i ze stanów się sprowadzi.

Ehhhh

W Polsce pewnie nie będzie a sprowadzanie z USA to jak dla mnie za drogi interes (No a zwłaszcza teraz gdy odkładam każdy grosz na Trylogie na DVD) a szkoda bo większośc prezentuje się świetnie.

Boba Fett 12"

Qrcze widzeiliści nowego Bobe 12" Coś pięknego Hasbro chyba się naprawde na premiere Trylogii na DVD postarało Zobaczcie no to cudeńko :
http://www.hasbro.com/starwars/images/news/85232.jpg
Dodam jeszcze że opakowanie jest w stylu "vintage" i ze chyba się na niego skusze jesli bedzie okazja

ech te ceny...

Hasbro przy wydaniu SW na DVD pewnie jeszcze nas zaskoczy...piękne są te figurki...wydając te cudeńka uderzają w czułe struny starych fanów, ale nie mam im tego za złe....ze względu na kase już dawno zmieniłem sposób kupowani figurek, po prostu szukam okazji i tyle....a i jeszcze jedno jak dobrze że dawno, dawno temu kupowałem wszystko co mogłem dostać z hasbro,teraz pięknie to wygląda na półce i podwieszone pod sufitem

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.