TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Świat Filmu

Jay Leno i Conan O’Brien

Paweł 2005-05-29 23:40:00

Paweł

avek

Rejestracja: 2002-01-06

Ostatnia wizyta: 2013-03-31

Skąd: Katowice

„Policja w Dalan na Florydzie aresztowała kobietę, która zapłaciła synowi za zabicie ojczyma. Gdzie się podziała moralność tego narodu? Czy teraz już musimy płacić dzieciom za każdą pierdołę?”

Dla niewidzących: Jay Leno to jeden z najbardziej lubianych amerykańskich satyryków , prowadzi genialny show. W Polsce najlepsze nawet programy tego gatunku nie dorównują amerykańskim odpowiednikom.

Ostatnio przy okazji premiery ROTS w talk shows często poruszany jest temat SW , najczęściej Fani są wyśmiewani ; kilka tekstów Conana O’Brien’a (który ostatnio bawił się maskotką Yody) (tłumaczenie za JoeMonster.org):

W Indianapolis zebrało się ponad 30,000 fanów Star Wars. Eksperci mówią, że było to największe skupisko prawiczków od czasu wyboru nowego papieża.

Na konwencie Star Wars fani głosowali na ulubioną formę obcego życia. Pierwsze miejsce zajął Wookie. Fani Star Wars zdecydowali, że drugą ulubioną formą są kobiety.

Na dniach do sklepów powinny trafić nowe, bardziej zaawansowane technologicznie zabawki Star Wars. Zabawki potrafią mówić i są interaktywne, więc bez problemu będzie można je odróżnić od fanów Star Wars.

Kilku fanów Star Wars na premierowym pokazie poprawionej wersji przyznało się, że płakali. Pewnie dlatego, że zdali sobie sprawę, że minęło 22 lata a oni nadal są prawiczkami...


Poza tym ostatnio u Leno Dominic Monaghan opowiadał o tym , że Han w OT strzela pierwszy , a Leno przerwał mu cynicznym tekstem „Nigdy nie omawiaj tego na randce!”.

A na przykład dziś pojawiło się coś w stylu „Zemsta Sithów zarobiła w ciągu pierwszego dnia pięćdziesiąt milionów dolarów. Pomyślcie jaka to byłaby kwota , gdyby ci wszyscy maniacy przyszli ze swoimi dziewczynami”.

Było też zdanie „Po premierze ROTS Fani SW wrócili do domów i zaczęli skakać z okien. Na szczęście wszyscy mieszkają w piwnicach swoich rodziców , więc nikomu się nic nie stało”.

Teraz cytat z pamięci: „Podobno maniakalna miłość do SW do rodzaj schorzenia psychicznego. Na szczęście Fani nie będą mieli dzieci , którym mogliby to przekazać”.

Powiem , że osobiście bardzo cenię tych satyryków , wprawdzie może nie wszystkie powyższe teksty powalają na kolana i są robione pod jedno kopyto , a pewno część z Was uważa je za nietrafne , ale te programy mają klasę , której naszym brakuje i lubię się przy nich uśmiać , bo nieraz jest przy czym.

A to wszystko tak BTW tego , że jutro Ewan McGregor , a w środę Hayden Christensen będą występowali u Jaya Leno i może pojawi się coś interesującego ; jeśli uda mi się obejrzeć to napiszę co ciekawego się działo.

LINK
 • Poślizg

  Sebastiannie 2005-05-30 02:12:00

  Sebastiannie

  avek

  Rejestracja: 2002-12-28

  Ostatnia wizyta: 2008-09-20

  Skąd: Pabianice

  Nie rozumiem trochę tych dowcipów . Widocznie fani w Polsce mają swoją specyfikę, bo tutaj ciągle słyszę o jakichś dziewczynach . W Stanach chyba inni ludzie się do tego garną . Ciekawe .

  Jeśli chodzi o Haydena Christensena, to on był już u Jaya Leno jakoś przed amerykańskim Dniem Matki - oglądałem ten program . Leno będzie parodiował słówko "Sith" (widać nie tylko w Polsce dziwnie brzmi ) i śmiał się ze sposobu w jaki Hayden złoży życzenia swojej mamie . Masz jakiś spory poślizg Paweł, bo wątpię, żeby od tego czasu Christensen został zaproszony po raz drugi .

  Dawno temu oglądałem te programy regularnie, ale później coś wyłączyli mi NBC i się odzwyczaiłem .

  LINK
  • NBC...

   Paweł 2005-05-31 17:36:00

   Paweł

   avek

   Rejestracja: 2002-01-06

   Ostatnia wizyta: 2013-03-31

   Skąd: Katowice

   Nie oglądałem tych programów regularnie z podobnych powodów co Ty , ale ostatnio się przyzwyczajam.

   Niedawno spoglądając na oficjalną stronę NBC zastałem tam taką informację , więc wrzuciłem tu---jak będzie naprawdę okaże się wkrótce.

   LINK
  • Heh.

   Paweł 2005-06-12 22:23:00

   Paweł

   avek

   Rejestracja: 2002-01-06

   Ostatnia wizyta: 2013-03-31

   Skąd: Katowice

   Oglądałem program w zeszłym tygodniu – masz rację , to był ten odcinek.
   A poślizg faktycznie mam , nawet spory .

   LINK
   • Jaki to kanał?

    Sebastiannie 2005-06-13 02:29:00

    Sebastiannie

    avek

    Rejestracja: 2002-12-28

    Ostatnia wizyta: 2008-09-20

    Skąd: Pabianice

    A na jakim kanale to oglądasz? CNBC Europe? Wiem, że tam mają blok Leno i O`Briena, w weekendy gdzieś od 21 do 23, czy jakoś tak... Niezbyt pasują mi te godziny, bo z reguły urzęduję wtedy w Internecie .

    Zdecydowanie częściej oglądam za to "Meet the Press", bądź "The McLaughlin Group" (to mój ulubiony program ).

    LINK
    • CNBC.

     Paweł 2005-07-31 20:04:00

     Paweł

     avek

     Rejestracja: 2002-01-06

     Ostatnia wizyta: 2013-03-31

     Skąd: Katowice

     Sebastiannie:
     A na jakim kanale to oglądasz? CNBC Europe? Wiem, że tam mają blok Leno i O`Briena, w weekendy gdzieś od 21 do 23, czy jakoś tak...
     ---
     Tak , na CNBC. Blok jest między 23 a 0:30 w tygodniu , w weekend są najczęściej powtórki.

     Szczerze mówiąc , to gdyby nie Ty nawet bym nie wiedział , że europejski kanał pokazuje to z poślizgiem .

     Zdecydowanie częściej oglądam za to "Meet the Press", bądź "The McLaughlin Group" (to mój ulubiony program ).
     ---
     Nie miałem okazji się załapać , może dziś będę pamiętał. Zakładam jednak , że to zupełnie inny typ , bardziej w kierunku polityki?

     PS> W związku z wakacjami więcej jest teraz powtórek , niż w miarę nowych programów , więc widziałem niedawno „Late Night” z okresu ROTS. Conan O’Brien wyjął figurki Fanów czekających na premierę E3 , wśród nich był „leżący Fan , który przebrał się za Jar-Jara i ktoś skopał mu tyłek” .

     LINK
 • Podobno jak Portman była u O`Briana

  Kaczor 2005-06-01 17:42:00

  Kaczor

  avek

  Rejestracja: 2003-06-25

  Ostatnia wizyta: 2015-11-27

  Skąd: Ciechanów

  tenże jak zwykle wyśmiewał się z fanów SW. Na to Portman: a podobno ty jesteś fanatykiem wojny secesyjnej? Nie widzę między tymi hobby żadej różnicy... - czy coś w tym stylu. Oczywiście publika w śmiech

  LINK
  • prawie tak...

   chimpo 2005-07-31 20:48:00

   chimpo

   avek

   Rejestracja: 2002-05-17

   Ostatnia wizyta: 2005-09-01

   Skąd:

   Bo on na początku nabijał się z fanatyków Władcy Pierścieni i Gwiezdnych Wojen i Natalie trochę tak nie swojo się czuła. Jako że Natalie przybyła do programu promować film "Cold Mountain" - film o wojnie secesyjnej - Conan powiedział że jest wielkim fanatykiem tamtych czasów i owej wojny. Na co Natalie mu odpowiedziała - Zaraz powiedziałeś fanatykiem? Nie wiem czy to jest ciekawsze od tego czym zachwycają się tamci fanatycy... - oczywiście jak Kaczor powiedział publika ryła ze śmiechu ile mogła...

   Jeżeli dobrze pamiętam to filmik jest chyba do ściągnięcia z www.natalieportman.com

   LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..