Forum

George Lucas o przyszłości SW

Na imprezie rozdania nagród AFI Lifetime Achievement Award [ http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?nr=7005 ] ISB.NET miał mozliwość zadania kilku ważnych pytań Lucasowi.
Nie będzie na pewno kolejnego SW movie Nad animówką już wkrótce będą pracować, a fabularny za 2 lata może.
Cały wywiad można ściągnąć tu:
http://www.iesb.net/video/georgelucasafi.wmv

mieszane uczucia

z jednej strony cieszę się, że nie namieszają w jakimś EU bo co jak co ale uważam ksiązki za ważne. Serial mi wisi- jeżeli zrobią drugie CW to trudno. Najgorzej z fabularnym. To może najwięcej namieszać i być najgorsze. Ale trudno.

heh


Jeżeli chodzi o film to mnie się strasznie, ale to strasznie "Przygody Ewoków" podobały Gdyby juz zanosiło się na kręcenie jakiegoś filmu to chętnie zobaczyłbym coś w tym guście.

Lecz co do serialu fabularnego, to nie popieram. Już wolę poczytać raz na jakiś czas książkę, albo obejrzeć jakiś FAN-FILM ściągnięty z netu. Serial może okazać się wielką pomyłką i tutaj będzie już chodziło tylko o to, żeby zbić kase, nic więcej. Fabuła będzie się ciągnąć w nieskończoność. Zrobi się z tego taki serial produkcji HBO, gdzie historia wlecze się i wlecze, jak w "Rodzinie Soprano". Z początku było pięknie, a skończyło się na kolejnym tasiemcu. Poza tym prestiż serialu, byłby nieporównywalnie niższy od filmów, jak w "Gwiezdnych Wrotach" ( z góry przepraszam jeżeli kogoś tym uraziłem, ale takie jest moje zdanie).

Nie chciałbym czegoś takiego i wydaje mi się, że większość z was też nie.

serial

Czy ktos sie orientuje w jakim okresie bedzie sie dziala akcja serialu fabularnego? Mam nadzieje, ze zostana w nim ukazani imperialni inkwizytorzy, szczegolnie Tramayne, polowanie na Jedi, polityczne kulisy tworzenia Imperium itd.

jest to najodpowiedniejszy okres...

bo jest to pustka około 20 lat która jeszcze nie jest zapełniona przez EU, węc jest to najbardziej prawdopodobne, iż serial będzie ukazywał losy galaktyki między EIII a EIV.

z

wypowiedzi GL wynika że sam nie wie albo nie chce powiedzieć

powiedział za to w tym krótkim wywiadzie, że czasy KOTORa film fabularny nie będzie poruszał... raczej między e3 a e4. A dalsze serie nakręci jeżli te odniosą sukces.

Zapytany

czy jakiś młody reżyser nakręci kolejny film, odpowiedział że nie. A to nie znaczy że sam nie nakręci.

Może też...

...wziąć do tego jakiegoś starego reżysera

Re: Może też...

Gunfan napisał:
...wziąć do tego jakiegoś starego reżysera
-----------
Co jak wiemy nie wychodziło na złe

serial może być...

...dobry, ale jak będzie miał jakieś 20 odciknów, a nie jak Lucas zapowiedział że sto. ale wiadomo, że to więcej kasy z reklam, gadżetów i późniejszej sprzedaży na DVD.

Z tego co słyszałem

jakiś czas temu, to wynika, że za reżyserkę SW serial ma się wziąźć Kevin Smith. Nie mam jednak co do tego pewności, info to jest stare (sprzed 2 miesięcy) i nawet nie wiem gdzie je znalazłem
Czasów KOTORA nie będzie - może to i lepiej? Wydaje mi się, że fajnie byłoby, gdyby nakręcił coś na podstawie EU - ma przecież podane wszystko "na tacy". Problem leży niestety w samym "Dżordżu"
Jeśli nakręci serial o czymś co miało miejsce między E3 a E4, to chwała mu - byle tylko nie wyszedł z tego żaden gniot

Ja bym chciał...

...by filmy SW kręcone bez końca... Wielkie marzenie ;]]

ja tez,

ale widocznie kolejnej trylogii nie bedzie szkoda bo pozostaje jakas pustka i seriale czy poboczne filmy tego nie zmienia

Definitywnie?

http://film.onet.pl/0,0,1116172,wiadomosci.html

Ciekawe kto będzie pisał scenariusz do serialu?

Zresztą jakieś sprzeczne wiadomości się pojawiają, bo najpierw było, że Lucas ma na pomysł filmu z Yodą w roli głównej a teraz info o tym, ze odczuwa przesyt SW. Strange it is.

Oj boje się...

że będzie to jedna wielka klapa przeładaowana efektami specjalnymi na poziomie fabularnym power rangers dla emocjonalnie niedorozwiniętych nastolatków... i że namiesza w eu jak diabli. Choć mozę być tak, że dostaniemy taką perełke jak "Kompania Braci" IMHO genialny serial.

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.