Forum

Działy na forum...

Najpierw mini opis działów...

1. Ogólnie o SW - to dział gdzie są prowadzone rozmowy ogólne o SW. Znaczy np. o jakiejś postaci, w kontekście całym, czyli i filmy i całe EU.. itp.

2. Prequele bez spoilerów - wiadomo TPM, AOTC, ew. coś o E3, bez zdradzania fabuły E3 oraz niewyjaśnionych wątków dwóch pierwszych.

3. Prequele ze spoilerami - wyjaśnienia i spekulacje na temat tych trzech filmów...

4. Klasyczna Trylogia - wszystko o trzech wspaniałych starych filamach.. Spoilery dozwolone (SPOILER: Vader jest ojcem Luke`a)

5. Epizody VII-IX - niebawem więcej o tym na Bastionie. Na razie nikt nie planuje, bądź oficjanie nie planuje tych filmów. Ale co to dużo mówić Lucasfilm postawił na komercję... więc jeśli E3 spełni ich oczekiwania to po jakimś czasie do tego wrócą. Nowe licecnje, nowe filmy, nowe postaci, nowe produkty... tylko, zeby był scenariusz ... na razie tam to tylko spoilery, a raczej spekulacje.

6. Książki - wiadomo

7. Komiksy - wiadomo

8. Karcianki - tutaj nie chodziło o grę w Wojnę czy zakłądnie forumowej sekcji brydżowej, ale o TCG i CCG

9. RPG - WEG i system Wizzardów, SW oczywiście, plus własne pomysły. Nie będę tam zamieszczał swoich przygód do Warhammera, mimo, że w jednej wytąpił np. Qui-Gon Jinn

10. Gry komputerowe - też o SW

11. Kolekcjonerstwo i zabawki - związane z SW, gadzety poza tymi z kategorii wyżej wymienionych.

12. Świat Filmu - czyli o aktorach, projektach, nagrodach filmowych, magazynach filmowych, wszystko co w tym biznesie ma jakikolwiek związek z SW, a czasem nawet jak nie ma

13. Muzyka i Multimedia - generalnie sekcja poświęcona wszystkim filmikom umieszczanym na oficjalnej (i nie tylko), sprawami technicznymi i rozważaniem na temat wspaniałej muzyki Johna Williamsa

14. Towarzyskie - uwga Potrzebna zmiana nazwy działu, bo próbowano tam zamieszcać anonse towarzyskie... Generalnie chodziło o integrację użytkowników, o tematy luźnie, ale wiadomo... do pewnego stopnia.

15. Bastion i spółka. Czyli o nas, o forum, WAPie, który nie działa, bo były zmiany w bazie... a nawet o Stopklatce.

16. Fandom - sprawy fanowskie! Spotkania, fankluby, zjazdy, premiery. organizacje (ale bez bojówek)

17. Wioska Gungan. - specjalny wydzielony dział. Z jednej strony związany z sekcją humor. Z drugiej to anarchy Board. W zamierzeniach miały być tam wszystkie tematy które się nei nadają do innych działów. A takze takie, które się w ogóle nie nadają gdzie indziej. W sumie jak chcecie pisać "Czy Lucas ma w domu kury, żaby albo kota i czy z nimi sypia" to chyba doskonały dział. Taki Hyde Park, tyle, że nie będzie potrzeba skrzynek po mydle by bluzgać na królową. Zresztą na razie trwa tam walka o statniowisko króla Wioski... potem możę się tam zasady zmienią.

18. Twórczość Fanów - wiadomo, fanfilmy, fanfice (hmm... wiecie, że można je oceniać i komentować... np. "Pogawędki przy koreliańskim" ).

19. bazarek.. możecie tam zamieszać anonsy handlowe.. Nie pobieramy za to opłat, ani prowizji... nawet jak ktoś tam zorganizuej aukcję..

20. Azyl dla Grupy z Sondy - to forum wydzielone. Kilka osób, które stworzyły coś niesamowitego na sondzie jak ocenisz AOTC, kontynuje swoją misję. Proszę o nie przeszkadzanie im. Jak wam pozwolą i będzecie chcieli, to możecie się dołączyć. PS. tam panują troche inne zasady niz na reszcie Boarda. np. nie ma małp. )

21. nie ma, ale moze będzie. Dziś Vong proponował mi temat NEJ... ktoś jest za???

Jak macie jakieś propozycje to śmiało. Oczywiście, nie przesadzajmy, nie będziemy twrozyć 1000 różnych działów np. Działu Fanów Stranglera itp.

NEJ

Ja jestem za stworzeniem NEJ, bo to tez SW, troche nowoczesne, ale moze dla drugiego pokolenia po nas bedzie stare i jare, wiec czasem warto podyskutowac o tym i o tych calych obrzydliwych sadystach.... VONGACH... czemu nie.. (tam tez są x-wingi i walki na miecze świetlne !)

NEJ oczywiscie za - a nawet przeciw

NEJ jest to bardzo specyficzne SW i zasługuje na wlasne forum
pozdrawiam

Ja kce

Muj dział. Dział Króla Wioski i Jego Wierne Gwardi. Tam byśmy zamieszczali hymny pohwalne omnie.

Wojny wiosek...

Thengel. Jest tak, na razie nie widze potrzeby robienia drugiej wioski. Zobacz na nasz adres www to gwiezdne-wojny.pl. Kupcie sobie adres wioskowe-wojny.pl i ustawcie na forum, albo na skrypt wioski.php (jak będzie trzeba to zrobię ). Ale wtedy obawiam się, że napadanie z jednej wioski na drugą stanie się normalką, a że zwycięsca bierze wszystko to i tak, potem zostanie jedno miasto
Proponuję zatem, byście zamiast monarchii wprowadzili w wiosce kapitalizm i powołali radę nadzorczą

Jest wioska !

Jest coś dla Gungan i Ewoków, to moze jakiś mały koral znalazł by się i dla Yuuzhan(ów) ?? - było by miło (jak dla kogo).

PS. a jak wstawia się te śmiszne mordeczki ???

małpy

bier FORUM, a potem masz "wykaz małp"

NEJ...

No jak nie jak tak

Precz z ewokami!

Lordzie Sidjusie do diabla co te ewoki tam robia w mojej wiosce?

Domagam się usunięcia z nazwy tych ludków. W sumie nie wiem kim oni sa ale niech spadaja!

No i na dodatek oni sa tylko na glownej stronie forum! Kurde wynocha! Precz z nimi!

Holocaust Ewoków...

Jutro nastąpi holocaust Ewoków. Znikną z Waszej wioski. Biedne małe stworzonka , no chyba, ze spadną na drzewa

kochany lordzie!

w nagrode cofam zakaz wstepu do wioski! mozesz tam przebywac ile tylko chcesz! ile dusza zapragnie!

aha! ale prosze o zajecia jasnego stanowiska w sprawie krola wioski! w sensie ze prosze koniecznie na mnie zaglosowac!

WOn.

Tylko gunganie. Zaspiewajmy:
"My glupia zawada
Idiotow gromada..."

NEJ już 4 osoby :-)

Widzę, że już 4 głosy za NEJ i Yuuzhanami. jutro wprowadzę pewne poprawki, więc jak będzie 6 głosów to tak zrobię, a jak nie to zobaczę

nie

to bylby blad! przeciez to by byla konkurencyjna wioska!

Hmm... NEJ to...

NEJ to nie byłbaby Wioska.. NEJ to seria książek, o dość specyficznym charakterze. To racej byłoby podzielenie książek na te normalne, i te "heretyckie" ). A że Klan Yuuzhan Vong będzie tam bronił swoich racji to już inna sprawa. W każdym razie NEJ będzie pod ścisłą konrtrolą, a nie jak Wioska Gungan, niezależnym królestwem

to bedzie..

jak bedzie, to to bedzie jeden z najbardziej sadystycznych działów na tym FORUM, bo Yuzhanie to jacyś są psychiczni są i bardzo religijni... moze dojdzie do zalozenia jakiejs wiary w tym dziale

Reorganizacja Forum

Ostatnio zmienilo się parę rzeczy
- Oficjalnie witamy dział "Z Gwiazd" - poświęcony e-zinowi. Mam nadzieję, że ten dział spowoduje, iż e-zin nie tylko nie zaginie, ale i szybko doczekamy następnego nuemru.
- Oficjalnie witamy tez dział "Polska Akademia Jedi" - niebawem strona będzie mieć oficjalne otwarcie a to będzie oficjalne forum PAJ. Zobaczymy co z tego wyniknie.
- Dział Humor - na razie zniknie... nie wiemy czy do czasu, czy w ogóle. Las zajął się nie tylko anarchia, ale humorem, rozmawami na tematy mega luźne, oraz na tematy dziwne i szokujace - np. samobójstwa. Dopóki nie zostaną określone ramy dzielace Las i nowy dział Humor - na to potrzeba czasu. Myślę, że jeśli to się zrodzi, to w bardziej naturalny sposób... gdyż na razie humor w wielu wypadkach i tak balansuje na granicy dobrego smaku, wiec i tak ląduje w Lesie... Na to potrzeba czasu. Tym bardziej Wioska zamieniała sie w anarchię. Więc na razie spokój. Powiem tak, nie petycjami to załatwimy, a normalnym działaniem i rozbudową.
- Wioska Gungan - wraca - ale w nowej formie. Coraz czesciej ostatnio zaczynaliśmy dyskutować także i o polityce. Niestety takie dyskusje nie sprzyjają rozmową Towarzyskim. Polityka potrafi wciągnać ale i dzielić. Cześć osób nie chce o tym pisać, ani czytać, wiec zostało to przeniesione do nowej wioski.

Nazwy Las i Wioska są na razie nie wiadomo jak będzie po głosowaniach.

wszystko cacy

Jednak zdecydowanie zmieniłbym te nazwy i to obie bo co niektórzy to nam spokoju nie dają A swoją droga to coś nowego więc odświerzenei się przyda. Trzeba zrobić konkurs wpierw na propozycje a potem głosaowanie

ale

fajnie
i regulamin jest super
Tylko chyba faktycznie dział polityczny powinnien nosić nazwe "senat" albo cos
bo WG to sie wszystkim kojarzy i chyba średnio pasuje

Nazwy

Chciałbym, zeby do piątku udało się zebrać propozycję nazw dla Boada Politycznego i Boarda Leśnego. Jesli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, niech w stosownym wątku w lesie je zgłosi. Niebawem wymyślimy ordynację .

nazwy

board lesny zostaja a polityczny zmienia nazwe na "Estrade Ich Troje"

Hmmm

Umiesz czytać? przecież napisałem, żeby nazwy podawać we właściwym temacie w Lesie.

przepraszam

coraz częściej mi sie to zdarza. Albo nie doczytam, albo nie zrozumiem, albo przeocze, albo zapomne. Naprawde przepraszam. Następnym razem bede baczniej zwracał na wszystko uwage. Będe obserwował otaczajacy mnie swiat...

W związku

z tym, że Zemsta została wypuszczona, znika potrzeba istnienia kanału Prequele bez Spoilerów i Prequele ze Spoilerami. Zostaną one połączone do połowy lipca w jeden dział Prequele.

I teraz pojawia się pytanie, skoro następnym novum w naszym uniwersum będzie aktorski serial TV, będzie trzeba dorobić mu dział. Tu się zastanawiam, czy również dzielić go na część spoilerową i niespoilerową . Tym bardziej, że nie wiadomo kiedy trafi do Polski (jeśli w ogóle). Czekam na opinie.

Inne pomysły (o działach) też można przedyskutować .

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.