Forum

Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Święta i nowy rok coraz bliżej. Wielu z Was lada dzień pojedzie do swych rodzin. Korzystając z okazji, póki jeszcze jesteście, chcę Wam wszystkim złożyć szczere życzenia.

A więc kochani bastionowicze!

Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

W Bożego Narodzenia dni urocze, Niechaj szczęściem serce gra, Niech
zdrowie dobre was otoczy, I na dni przyszłości trwa. Niech te święta
przyniosą wam Boże łaski, spokój, radość i dostatek wszelki, A Nowy Rok
niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca.

A tak po starwarsowemu, niech Palpi przebrany za mikołaja przyniesie Wam wiele wymarzonych SW rzeczy. A nowy 2006 rok niech obfituje w SW gadżety ( książki, gry, figurki, komiksy itd. ) Niech ukaże się sześciopak na DVD, a jego cena niech będzie dla polaka ( a nie zachodniego bogacza ). No i oczywiście Niech moc będzie z Wami – zawsze!!!

Tego wszystkiego Wam mocno życzę

Ja, Verdan – uniżony sługa Dark Side

ja co prawda

takim poetą jak Verdan nie jestem, więc polecę prozą

Wszystkim, którzy wyjeżdżają, a także tym, którzy zostają w swoich miastach, miasteczkach ewentualnie wioskach, życzę spokojnych Wesołych Świąt, mnóstwa prezentów (niekoniecznie starwarsowych, ale o tych ostatnich to chyba największa ilość osób marzy )
Mam nadzieję, że ten Nowy Rok będzie obfitował w stuff z naszej ulubionej Galaktyki, że wydadzą "Dark Lorda" albo "Hard Contact" (po polsku oczywiście), że "Battlefront 2" pojawi się w normalnej, niższej, ludzkiej cenie oraz że ogólnie 2006 r. będzie dziesięć (a może więcej ) razy lepszy od 2005 r.
Wszystkiego najlepszego!

To pisałem ja - Zabrak

Niech

wiosna będzie radosna
a lato niech pełne kwiatów
niehc jesień zimę przyniesie
a zima znów śnieg.
Wszystkim życzę czego najbardziej pragną i żeby nowy rok był jeszcze lepszy niż ten stary, jesli tylko to możliwe!
Świateczna, acz nieco tylko zabiegana
--;-@Miss Komandor Eire@-;--

Życzenia Świąteczne i Nowo Roczne

Chciałbym Wam życzyć wszystkiego najlepszego z okazji
nadchodzących Świąt Bożego narodzenia i nowego, zapewne lepszego roku 2006.
Zdrowia i szczęścia dla Was i całej waszej Rodziny i czego tylko sobie zażyczycie i wymarzycie...

Żeby tradycji stało się za dość

i ja się dopiszę.
No więc tak... Życzę wszystkim (w tym i sobie) zdrowych, ciepłych, spokojnych świąt spędzonych z najbliższymi waszemu sercu osobami. To najważniejsze.

No i oczywiście upragnionych prezentów pod choinką (mam nadzieję, że jeszcze w naszym pięknym kraju nie wkłada się prezentów w skarpety ), Sylwestra spędzonego tak, jak sobie wymarzyliście i żeby następny rok był jeszcze lepszy, niż ten, który powoli dobiega końca.

Pewnie wątek noworoczny będzie jak zwykle. I jak zwykle będzie wyścig, kto pierwszy wpisze życzenia. Niestety, nie wystartuję w zawodach, gdyż tam, gdzie spędzam Sylwestra, nie ma neta. Ale nie żebym żałowała A życzenia wpiszę i tak, tyle że z pewnym opóźnieniem.

A teraz życzenia specjalne...
Śląskim fanom życzę, oprócz tego, co powyżej, jak najwięcej okazji do spotkań, rozmów przy koreliańskim albo i bez, partyjek sabacca (może w ońcu uda mi się trochę pograć), itd, itp. a naszej Bogini, żeby nie straciła zapału i cierpliwości. Bo chyba tylko dzięki niej istniejemy jako grupa. Dzięki, ceta

To i ja się dorzucę

E tam, czego Wam życzę, to dobrze wiecie, tak więc nie będę tak oklepanych przecież formułek powtarzał. Byke co by w trzech króli nie było jeszcze kaca po sylwku Natomiast w zeszłym roku ktoś, chyba Carno, rozczarował się, że nikt nie kierował życzeń konkretnie do ludzi. Tak więc życzę wesołych świąt: Carnusiowi , Miśkowi, Ricky`emu, Stridziowi, Kypowi (żebyś się nie zmienił i pozostał taki, jaki jesteś), Yuvenall (chociaż pewnie i tak tego nie przeczyta, no ale...:] Siostra - najlepszego!), Calowi (thx za wiesz-co), Halowi (thx za kartkę ), Fettowi (żebyś miał do mnie tyle cierpliwości, co masz...), Anorowi (żebyś mnie już więcej nie banował i cierpliwości do bachorków), Brenczowi (nie, nie kupię tych gazet), Freedowi (żeby Ci wątroba jak najdalej pociągnęła TrustNo1, bracie!), Kathi (jeeszcze będziesz chciała do mnie wrócić), Bartowi (może w tym roku znajdziesz laskę - nie martw się, jeszcze jesteś młody), LSowi (dzięki za te książki, i żeby Narnia Cię nie zawiodła), Mefciowi (jak najmniejszej liczby gniotów filmowych, dziesięciopłytowego wydania ultrakolekcjonerskiego sagi RE i jak najczęstszych białych lasek), Miamiemu i Vengarowi (Shedstapo 4ever!), Mihoowi (żeby nigdy nie wydali konkurencji, czyt. pełnej mówiącej encyklopedii pojęć SW ), Obiemu (dalej rysuj tak świetnie, jak rysujesz, no chyba że jeszcze lepiej), Otasowi (wpadaj częściej, draniu!!!), Raelowi (tylko zmień poglądy polityczne, plz), moim wiernym czytelnikom: Verdanowi i Asturasowi, W.Antillesowi - żebyś jeszcze wrócił do komiksów , LA i Chewie (żebyście skończyły już te seksualne ekscesy z Halem, MadMadowi (dalszej wytrwałości w swych przekonaniach ), Ulvowi (dużo Darth Anzacośtama to owocnych dyskucji), Burzolowi, Zaxowi, Seishiro, Pawłowi, Kasis, Leowi, Melowi, Zabrakowi, Jayi, JORowi, Bubiemu, Darthowi Phabiousowi, Vui Rapuungowi, Gufiemu, Tomqowi (WRACAJ!!!), Bendu (zawojowania sieci w Pentagonie), Xianowi, Stylichonowi, Gothmogowi, Tremciowi, Kellowi... jeśli o kimś zapomniałem, to serdecznie przepraszam (a na pewno zapomniałem) ale już nie udało mi się przypomnieć nikogo więcej

Shedao....

za kartkę nie ma za co...aczkolwiek
SS napisał :
LA i Chewie (żebyście skończyły już te seksualne ekscesy z Halem
Zazdrośnik!

Szedał

jakie ekscesy...??? :> my tylko ze sobą rozmawiamy nic więcej

Hal>>> masz racjezadrośnik i tyle

Re: To i ja się dorzucę

Shedao Shai napisał:
Bartowi (może w tym roku znajdziesz laskę - nie martw się, jeszcze jesteś młody)
-----------
Masz złe informacje - co akurat mnie nie dziwi

I jeszcze ja

Wszystkim życze tego czego najbardziej pragniecie i wiele wiele więcej

życzonka

Życzę wszystkim Bastionowiczom wesolutkich i pogodnych Świąt! Wszystkiego naaaaaaaaaaaaj lepsiejszego!

ja również...

...życzę wszystkim Bastionowiczom Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt, szampańskiego Sylwestra(choćby na Kantynie) i Szczęśliwego Nowego Roku. A dla przyszłorocznych maturzystów(min. DARTHA VADERA i Jedi Master Zalewa) Serdeczne Życzenia "udanego zdania"..
Niech ten nadchodzący 2006 obrodzi w wiele okazji do powiększenia swojej kolekcji SW, a kolejne wydania DVD niechaj spełniają nasze oczekiwania. Niech Bastionowi artyści nie tracą weny do pisania fan-fic`ów i tworzenia artów. Niech Bastion Polskich Fanów SW nadal się rozwija, niech trwa i niech przybywa nowych Fanów.

Trzymajce się Zdrowo, ludzie.
Niech Moc będzie z Wami i trzyma Fanów w kupie

no to ja też

życzę WSZYSTKIM wesołych Świąt, szczęśliwego, radosnego i lepszego od zeszłego, roku 2006. MTFBWY always

hmm....

Pogodnych, wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny, najbardziej wymarzonych prezentów pod choinką, ton zminej, białej substancji za oknem pokrywającej szarą rzeczywistość oraz hucznego, %mocnego% i niezapomnianego (co przy % może być trudne =P) Sylwestra życzy Halcyon (jakoś nie mam pomysłu na wierszyk , może później )

Hm

no to ja wszystkim (0 kierunkowy ;P) chciałem życzyć wszystkiego najlepszego, szczęścia w nowym Roku, zdrowia i tego co wymienili już moi poprzednicy, każdemu userowi Bastionu.
Stylichon

orginalny

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku

ps. a co tu więcej pisać

Ok,

to wszystkiego tego dobrego co już każdy przede mną zdążył życzyć, oraz spełnienia marzeń każdemu na raz i z osobna

Życzę Wam...

wszystkiego tego, co życzą Wam inni, tylko że szczerze

A tak serio mówiąc, to naprawdę ciężko jest mi napisać życzenia do każdego z Was z osobna, więc po prostu napiszę grupowo:

Obyście spędzili święta w niezapomnianej, rodzinnej atmosferze. Aby przyniosły Wam one radość i masę wymarzonych prezentów.
Oby Sylwester był niezapomniany (obyście w ogóle coś z niego pamiętali ), a nowy rok był (jeszcze) lepszy niż mijający

Po prostu... niech Moc będzie z Wami

Życzę

wszystkiego dobrego, żebyście wszystko zdążyli poznać, wszystkiego spróbować, na wszystko się odważyć i nie żałować tego, na co mieliście ochotę.
Obyście Sylwester spędzili tak jak chcecie i z kim chcecie ( to samo dotyczy Świąt).
I niech Moc będzie z Wami.

A ja

Życzę wszystkim spokojnych świąt. Dużo prezentów i miłych rodzinnych chwil. Udanego, wspaniałego sylwestra i dużo %%%Mocy na rozpoczęcie nowego roku.

Stridera Życzenia Świąteczne

Tak więc drodzy współfani nadchodzi czas w którym jedni świętują dzień w którym narodził sie Mesjasz inni świętują dni wolne do pracy lub szkoły a jeszcze inni świetują otrzymanie prezentów lub świetny utarg z okazji światecznej gorączki. Ja chciałbym wam wszystkim w tym pięknym niemal dla kazdego czasie życzyć wam przede wszystkim tego co w tych świetach najważniejsze czyli radości, spełnienia marzeń (nie tylko tych matarialnych) oraz prawdziwej radości w życiu. Live well jakby to powiedział Tyr Anasazi, live well.

Ode mnie

z okazji Świąt każdy dostaje po Ptysiu z Kremem i życzenia, żeby ten Nowy Rok był szczęśliwSZy, a także zaklęcie na spełnienie tego wszystkiego, co wywoła uśmiech na Waszych buziach
Buziaki & huggersy 4 all of ya!

Życzenia świąteczno-noworoczne.

Radości z życia , powodzenia na świecie i powodów , by ciągle na nim trwać , serdecznie życzy Paweł .

hmmmm

Wigilia już jest....zostało mi tylko ok. 14-15 godzin do Wigilijnej kolacji a zatem :
Wszystkim gorąco życzę Wesołych,spokojnych,szczęśliwych,bezpiecznych, białych oraz z odrobiną Gwiezdno-wojenną Świąt Bożego Narodzenia, no i Szcześliwego %Mocnego% Nowego Roku

życzy Lady Aragorn

życzonka

dołączam się do wszystkiego, co napisali poprzednicy, a poza tym, żebyście, poza górami prezentów i suto zastawionymi stołami, mogli znaleźć chwilę do zastanowienia się nad tym, co wydarzyło się 2000 lat temu i zmieniło cały nasz świat... w końcu świętujemy czyjeś urodziny

Burzol życzy Wam

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt. I więcej w sumie życzyć nie trzeba - dalsze życzenia mogą być tylko starwarsowe. Bo czego życzyć. Pieniędzy? Przecież i tak powinny iść na zbroję szturmowca/kolekcję Republiców/najnowsze książki...inaczej byłyby zmarnowane . Wszystkim fanom życzę więc: pociechy z Lucasa, i jak najwspanialszej przyszłości - zarówno w naszej, jak i w odległej galaktyce. I niech nowy rok przyniesie nam jak najwięcej okazji do wspólnych fanowskich spotkań/zjazdów/konwentów, lokalnych i ogólnopolskich. Wszystkim mieszkańcom Bastionu życzę, żeby wreszcie można było tu wpisywać linki i edytować posty ...i oczywiście ciekawych dyskusji. A wszystkim zainteresowanym życzę, by nie zapomnieli dlaczego te święta nazywają się Bożym Narodzeniem. Bo naprawdę warto o tym pamiętać.

I Niech Moc Będzie z Wami. Zawsze.

w tym roku tu spróbuję

W takim razie wszystkim, którzy te słowa czytają, lub chciałbym by przeczytali, ale z jakiś powodów nie mogą, życzę by te święta nie były tylko i wyłącznie rodzinną tradcycją, do której podchodzi się z pewną dozą niechęci i przymusu, a wtedy będzie już dobrze.
A w nowym roku, by wiara w naszą sagę pozostawała gorąca w naszych sercach i tylko jeszcze bardziej rozkwitała. Byśmy mieli solidnych wydawców. No a personalnie przede wszystkim życzę pogoni za marzeniami, nie spełnienia, ale właśnie powolnego ich doganiania, bo chyba to jest najpiękniejsze.

MTFBWY
LS (LT)

Dżentelistoty...

Niechaj Święta te miną w radości, zdrowiu i spokoju. Niech nie zapomni o was Mikołaj/Gwiazdor/Dzieciątko. Cieszcie sie tymi krótkimi chwilami spokoju i rodzinnej atmosfery. Niech Moc i zamiłowanie do SW rosną w was z każdym dniem nowego roku. Aby wydawcy dystrybutorzy sypnęli nam w mnóstwem wspaniałego stuffu. Aby Bastion trwał w swych posadach.

Vua Rapuung

And MTFBWY

No to jazda

Wszystkim z was drodzy wspołfani życze wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia szczęścia, determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów, miłych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz szampańskiego sylwstra. Wesołych Świąt

Życzenia a jakże!

Podejmuje wielką walkę z własnym lenistwem i próbuje powrócić na Bastion. Zaczne od życzeń

Wielkich idei ludzie! Cobyście widzieli to, co zobaczyć potrafili Mickiewicz Słowacki i tacy tam poeci nieprzeciętni, ale żebyście potrafili zobaczyć to bardziej! Żeby proza życia była tylko tłem dla wielkich marzeń i wielkich pragnień i wielkigo świata naszej wyobraźni, bo o to chodzi w kochaniu Star Wars! Żeby nigdy nie przygasnął entuzjazm i ta niepochamowana chęć chwycenia w ręce jakiegoś kija i symulowania ustami dźwięków lightsabera. Żebyśmy wszyscy kiedyś zjednoczeni z %Mocą% mogli pogadać se z Anakinem, Obi-Wanem i Freddiem Mercurym Bądźcie zdrowi i silni Mocą! buziaczki lofaczki i wogóle sweet

hmmm...co ja mam napisać;P....no to macie!!!WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Wszystkiego NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ!!!Zdrowia ,szczęścia,pomyślności!!!,cierpliwości Yody,żeby wam się star wars`y do końca życia nie znudziły,żeby w 2006 wszystko się udawało,dużo kasy na następne edycje trylogii(sagi);P...i hmmmm...no sami wiecie;D
jeszcze raz"Mocowych świąt i blasterowego sylwestra"
Prezentów,dobrego szmpana i żeby petardy nap*** jak działka Falcona;P
i żeby wszystkie wasze pragnienia,życzenia,marzenia się spełniły!!!

Wesołych!!!

May the Force be with You....

Wesołych

Świąt, masy prezentów, spełnienia marzeń iniech moc bedzie z Wami...

Słuchajcie, wy murglaki jedne :P

Sithspit! Nienawidzę wymyślać życzeń

No ale cóż, należy wam się Więc tak - wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Może być?

No dobra, postaram się trochę bardziej
Zdrowych, spokojnych świąt w rodzinnej atmosferze... Obyście poczuli świąteczny nastrój i mieli z całego tego zamieszania jakąś przyjemność Najedzcie się, opijcie i oby was brzuchy potem nie bolały
Zaszalejcie na sylwestra, ale bez przesady Żebyście potem nie musieli odchorowywać go przez tydzień (choć niektórzy tak lubią). W każdym razie bawcie się najlepiej, jak potraficie...
A w nowym roku? Cóż, szczęścia, spełnienia marzeń, wygodnego życia, mnóstwa przyjaciół, niezmienności zainteresowań (SW!!!)... Oby okazał się lepszy od obecnego, obyście nie wpadli w żadne poodoo Oby SW nam się łądnie rozwijało, oby seriale telewizyjne rządziły, oby Mandra dalej wydawała komiksy, Amber wydał wreszcie zaległe książki, a LEM odpuścił nam trochę w kwestii cen. Oby warto było być fanem SW.
No i nie opuszczajcie Bastionu, bo Bastion to dom

MTFBWY,

wasz Gufi.

Gufusiu...

Czy którykolwiek rok z tych, co przed nami, może ważniejszy i piękniejszy być starwarsowo od roku 2005? Choć zapewne uwzględniasz nieprzewidywalność zawartą w sensie naszego ziemskiego pielgrzymowania, to jednak troszkę bluźnisz życząc nam roku lepszego, gdyż zdaje się, jakoby ten nie był wiele wart.... A BYŁ I JA TO WIEM I TY TO WIESZ

Ja wychodzę z założenia...

...że zawsze może być lepiej. Tak jak i zawsze może być gorzej

Ogólnie rok był niezły, nie przeczę, również w starwarsowym sensie. Pod pewnymi względami był (i jest) nawet bardzo-bardzo

A tak poza tym... WTF? Przede mną lepszego nowego roku życzyli Zabrak, Eire, Andaral, Jaya, (OLD) JEDI MASTER i Ricky... A ty się czepiasz akurat mnie? Przyznaj się - jak już wróciłeś, to chciałeś zagadać i mi trochę posłodzić, ale nie wiedziałeś jak zacząć

jak ty mnie znasz...

No a jak :D

No to skoro dłużej nie zachowujesz pozorów, to możesz już zacząć mi słodzić...

Czekam

Posłodzić...

...to ja ci moge herbate, jak sam to niegdyś trafnie ująłeś

Och, ty niedobry! :P

Skoro nie wyglądam jak Ewan, to już mi słodzić nie chcesz, tak? Zapamiętam to sobie

lepiej

lepiej wejdź na gg capie a nie sie po takich syfnych forach bujasz i ludzi obrażasz.

nie ma co się rozpisywać

Wesołych Świąt, miłej atmosfery, spokoju, zajebistych prezentów, kilkudniowego sylwestra <+czas na wyleczenie kaca >, szczęśliwego nowego, i tak dalej...
Wszystkiego StarWarsowego Bastionowiczom i całemu fandomowi.

Bastionowiczom

i tym, co wpadną tu przypadkiem (a co tam ) wszystkiego dobrego, może nie tak bardzo do końca, bo brak wyzwań może szybko zanudzić żeby zdrowie dopisało, bo ileż to zdrowia i nerwów trzeba na te całe Star Wars i zgłębianie tajników %Mocy%. ciekawego Sylwka, co by zapowiadał równie ciekawy, obiecujący nadchodzący rok Wszystkiego Naj, Niech Moc będzie z Wami

Spokojnych...

...rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w duchu Wielkiej Tajemnicy sprzed ponad 2000 lat. Oby nowoświątęczny blichtr nie przysłonił nam prawdziwego znaczenia dzisiejszego wieczora.
Oraz udanego Sylwestra i oby Nowy Rok przyniósł nam jeszcze więcej optymistycznych (lub lepszych, niż dotychczas) zmian.

I ja...

sobie pozwolę zatem z tego miejsca skorzystać.
Obyście mogli wspominać później te Święta jak najprzyjemniej, żeby były pełne radości i rodzinnej atmosfery.
Sylwester jak najbardziej udany na zwięczenie tego roku niech będzie, bawcie się jak najlepiej.
I oby ten kolejny rok zaskakiwał nas wszystkich jak najbardziej pozytywnie.

Wszystkiego najlepszego
Rusis

krótko i na temat

Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku

Bastionowicze moi mili...

Dziękuję wszystkim którzy o mnie pamiętali, dziękuje za wszystkie życzenia złożone tu i gdziekolwiek indziej .

Życzę Wam aby ten magiczny wieczór wigilijny przyniósł Wam i Waszym bliskim radość, rodzinną atmosfere, wyciszenie i pojednanie zwaśnionych.

Szczęścia, jak najwięcej powodów do uśmiechu, sił do zmagań z codziennością. Aby wszystko było takie jakie być powinno. Z całego serca Wam tego życzę.

Moc z Wami

---

Wesołych świąt,zdrowia,szczęścia,spełnienia marzeń,szczęsliwego nowego roku 2006 pełnego Mocy dla wszystkich,którzy to czytają!!!

!

Również życze wszystkim fanom SW i antyfanom też (w końcu nie wszyscy mogą być doskonali)wesołych świąt i oby przyszły rok był lepszy od tego(chociaż na ostatnie dwa miesiące nie narzekam kilka osób wie o co chodzi)

ORGINALNE ŻYCZENIA MEGO AUTORSTWA

Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku.


wesołych

jw.

WESOŁYCH FERII!

chce powiedzieć że godzicie na tym publicznym forum w moje odczucia religijne a szczególnie w ich brak! teraz sie życzy "wesołych ferii!"

Jsk

sie nie podoba to nie czytaj. Wiesz, że właśnie godzisz w moje nerwy? Wychodzę z theForce, bo tam Happy Holidays. Listonosz poczte przynosi, kartka od cioci z ameryki,a na dowrocie
-Przepraszam za tego skrzata, nic innego nie mogę kupić.
Poaz tym jak ci sie święta nie podobają, to chodu do budy, gdziekolwiek uczęszczasz.
---
Niestety, pytanie zadane na rodzinnym obiadku pt. kiedy wreszcie znajdziesz sobie chłopaka doprowadziły Moją Siostrę K.Eire od skrajnej furii, więc nie radzę wchodzic jej w drogę. Zostaliście ostrzeżeni.
Siostra Komandor Eire

dziękuję...

...zwłaszcza, że nieco wyżej sam składałem życzenia, a to nie była nawet prowokacja ani żart, tylko zaznaczenie tego nieco głupiego nowego trendu polegającego na życzeniu sobie "wesołych wakacji". Więc nie rzucaj się siostro bo nie potrzeba

"Wesołych świąt" nie przeszkadza

Ogólnie sam temat jest dosyć przyzwoicie sformułowany . Bo w sumie holidays to też są święta; wyraz wywodzi się przecież od holy czyli święty, oraz days czyli dni, co daje nam dni święte, czyli po prostu święta . Wszystko rozbija się o to, iż święta mają tutaj charakter neutralny/świecki i oznaczają dni wolne od pracy/zajęć. Tłumaczenie "wesołych ferii" brzmi sztucznie i jest niepotrzebne - "wesołych świąt" brzmi przecież bardzo dobrze, tylko trzeba przyjąć, że same "święta" są niereligijne; to już sobie każdy sam ustala co święci/celebruje w danych dniach. Jedni świecą boże narodzenie, drudzy świecą hannukę, trzeci kwanzę, a jeszcze inni święcą okazję do spotkania z rodziną. Mamy jedną wielką okazję do świętowania czego dusza zapragnie . Problem zaczyna się dopiero wtedy, kiedy ktoś chce ci narzucić co osobiście powinieneś świętować. Tego faktycznie ludzie powinni się wystrzegać, ale sama formułka "wesołych świąt" moim zdaniem nie przeszkadza.
Dlatego ja też powiem wesołych świąt . Cokolwiek to dla was oznacza, niech będzie przyjemne i warte spędzonego czasu .

Spóźnione ale szczere :

Tysiąca choinek w lesie prezentów ile Mikolaj uniesie, balwana ze śniegu oraz tyle radości ile karp ma ości.

Może...

To trochę inne święta ale mimo wszystko chciałbym życzyć Wam wszystkiego co najlepsiejsze!!!

No a ja

hehe jak to w zwyczaju smacznego jajka i mokrego dyngusa hehe

Wszytskiego

najlepszego!!!

Wesołych Świąt,

żeby was za bardzo nie oblano i smacznych jaj oraz innych potraw!

ja tam pożyczę

żebyśta się duzo obcałowali przy jajkach <zwłaszcza Leo i Hal >

nom

ja też wam życze żeby wasze jajka były zawsze szczęśliwe

Wesołych świąt

Staropolskim obyczajem dużo szynki życzę z jajem,
miodu pełne antałeczki oraz nieco gorzałeczki,
no a w lany Poniedziałek na kark wody pełny dzbanek.

tylko się nie przejedzcie

i

szczęśliwego Nowego Roku

PS Wesołego jaja takze

Wesołych świąt!

Smacznego jajka i mokrego dyngusa!

Ciekawych historii

przy rodzinnym stole
smacznego jajka
sosu tataskiego i szynki z chrzanem
i w miarę bezbolesnego powrotu do normalności
życzy
--;-@Komandor Eire@-;--

:)

Zielonej szynki,smacznej cho...e to nie to
Dobra bez wierszyków, ale zycze Wam wspaniałych potraw na Wielkanocnym stole, mokrego dyngusa i bogatego zająca

wesolych

Swiat i smacznego jajka z zimnej Islandii

...

A co Wielki Admirał robi na Islandii??

wszystkiego

najlepszego, pełnego stołu na śniadanie, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzy Hal

wesołych Świąt....

i stołu pełnego potraw oraz midichlorianów , no i lanego dingusa od Fynar`a

Drogra „starwarsowa” rodzino!!!

W ten szczególny czas dany nam od Boga, życzę Wam wszystkiego najlepszego!!! Przede wszystkim nie zapominajcie dlaczego są święta i dla kogo one są. Życzę Wam aby wszechobecna reklama i niektóre złe tendencje nie wypaczyły Waszych umysłów. Bo w te radosne święta najważniejszy jest Bóg, zaś inne rzeczy ( jak zajączki itp. ) to tylko dodatki – niech nigdy nie będzie na odwrót. Niech miłosierny Bóg w swej ogromnej dobroci obdarzy Wasze rodziny miłością, zrozumieniem i zdrowiem. Niech atmosfera w waszych domach będzie gorąca jak na Mustafar i niezwykle przyjemna. Niech ten czas każdego z Was zmusi do refleksji nad sobą i światem i niech każdego dnia przybliża Was do „nieba”. Bo oto w tych świętach chodzi. Któregoś dnia każdy z nas zmartwychwstanie i przybędzie do domu Ojca. Życzę Wam aby dobry Bóg błogosławił każdemu z Was – zarówno wierzącym jak i ateistom.

Wszystkiego Naj wspaniali fani Star Wars!!! Niech wszechobecna moc zawsze Was wspiera i nigdy nie zawodzi. MTFBWY!!!

ALLELUJA!!!

Wesołych świąt!

Szczęścia, zdrowia, pomyślności, smacznego dyngusa i mokrego jajka , bat`ki.
And MTFBWYAll!

Wesołych Świąt!!!

Tradycyjnie jak wszyscy zloze zyczenia ale tym razem będą inne

Dwa kurczaki w koszyku siedza i rzezuche sobie jedza, baran w szopie ziolo pali pewnie zaraz sie przewali, ksiadz za stolem juz sie buja Wesolego Aleluja!
Wszystkiego dobrego! (te zyczenia nie sa przeznaczone dla Politykow)
Braciom Kaczynskim moge jedynie zyczyc zeby wypchali sie jajem

Zapomnialam...

... dopisac smacznego zajaca, braku mandatów i szybkiego powrotu po kacu do normalnosci (i oczywiscie braku problemów z internetem i z logowaniem)

życzy Jaden

Z mojej strony:

Krótka piłka...

Hard Rock Hallelujah życzę

No to i ja...

hojnego zająca, za oknem dużo słońca, jajeczek w koszyku i radości bez liku

Hepi Ister

cóż..

Wszystkiego naj ludzie [i reszta]. MTFBW .

Wszystkiego...

starwarsowego!!

Wszystkim

wszystkiego najlepszego, ciepłych, rodzinnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, a także szczęśliwego nowego roku 2006 życzę wszystkim ja, Jarząbek

To i ja...

wszystkim, którym nie wysłałem mejla (za dużo Was żeby wysłać wszystkim...) i także tym, którym wysłałem - po raz drugi - życzę wspaniałych, niezapomnianych, ciepłych rodzinnych świąt, gór starwarsowego stuffu pod choinką, a w Nowym Roku 2007 samych sukcesów, radości i spełnionych miłości. No i żebyście pamiętali Sylwestra

Zielonej Choinki!

I Wesołych Świąt! Chucznego Sylwka!

na 2007

rok pozyczę wszystkim samcom takiego oto Mikołaja --> http://www.smog.pl/wideo/6403/przyjdz_do_mnie_mikolaju/

a samiczkom... w domyśle


Najlepszego.

Skoro już ktoś

ten wątek odświeżył, to może i ja się dopiszę...

A więc drodzy fani, życzę wam, żeby te najpiękniejsze i najbardziej rodzinne ze świąt upłynęły wam w radości, spokoju i cieple. Żebyście w ferworze przedświątecznych przygotowań, choinki, prezentów i całej tej reszty nie zapomnieli o tym, co najważniejsze... o miłości.

A tak poza tym życzę wam udanego Sylwestra i żeby następny rok był lepszy od tego pod każdym względem, a zwłaszcza pod względem fanostwa. Żeby Amber nie przestał wydawać książek, Mandra przyspieszyła z komiksami i żeby na wszystko wystarczyło nam kasy Żeby rozwijał się zarówno cały fandom, jak i fandomy lokalne...

Życzenia specjalne będą tym razem podwójne.
Mojemu "lokalnemu fandomowi" życzę przede wszystkim, żeby skończyły się kryzysy, żeby stronka mogła znów normalnie działać. Ricky, wiem, że przejąłeś kierownictwo w trudnym momencie. Życzę żeby nie zabrakło ci zapału, a pary wystarczyło i na SŚFSW i na przygotowania do matury. Ślązacy, wierzę, że damy radę i obiecuję, że niedługo do was wrócę

Braciom i siostrom w moderatorstwie życzę owocnej pracy, jak najmniej do cięcia i tego, by jak najmniej dzieciaków dostało na gwiazdkę Neostradę. Dla dobra galaktyki.

No i oczywiście niech Moc będzie z nami wszystkimi

...

Najlepszego

orginalnie

Weołych świat i szczęśliwego nowego roku

Wszystkim

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku, który będzie wiele razy lepszy niż ten obecny

HeHe

Ja tu widzę ładny spam ze skrzynki do skrzynki mailowej przechodzi W związku z powyższym, coby Waszych kont nie obciążać zbytnio, pozwolę sobie tutaj uściskać wszystkich czytających serdecznie, świątecznie i ciepło, życzyć wszystkiego, o czym Wasze zapracowane móżdżki zamarzą, bogatego Miołaja i takich tam

Ja życzę wszystkim

wesołych Świąt i żebyście się po nich bez problemu w kreacje sylwestrowe zmieścili A poza tym dużo prezentów, zabawy i czego kto chce...

Składam...

...wszystkim fanom Star Wars najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia . By te Święta były dla Was niezapomniane, w rodzinnej atmosfery, byście mieli super prezenty pod choinkę i by Moc nigdy was nie opuszczała!
I oczywiście szczęśliwego Nowego Roku

Życzenia Wigilijne

No i mamy wigilię Bożego Narodzenia i z tej okazji chcę wam życzyć:

Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia.[cytat]

ps. pamietajcie o dodatkowym nakryciu, złóżcie życzenia sąsiadom i .. ostrożnie z jedzeniem !!

A własnie

Już dzis Wigilia!!!

Wesołych

Jak w sentencji (z uwzględnieniem zmiany na rok 2007 ), a od siebie życzę wszystkim prezentów kupę i pacha na dupę. Zwłaszcza tego pacha, bo prezent można sobie od biedy kupić samemu .

Wesołych...

...Świąt wszystkim życzę, żeby były takie, jakie sobie wymarzyliście i żeby nikt nie musiał się smutać w ten radosny, świąteczny czas Mnóswa uśmiechu i szczęścia - bo to najważniejsze

również

składam najlepsze życzenia wszystkim fanom SW wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku

Wszystkiego

najlepszego i niech Moc będzie z Wami

:D

Kruca, przychodzi tyle maili z Bastionu, że aż mi wstyd, ze nie posyłam żadnych.
Życzę ludziom jako ludziom Wesołych, Zdrowych, Pogodnych Świąt, udanego Nowego Roku, dużo radości, dużo szczęścia, pogody ducha i samych sukcesów.
A ludziom jako Fandomowi pociechy z Dżordża, dużo stuffu i $$$ na niego , udanego serialu,
(jeśli GL pozwoli, to kolejnych Epizodów), zjedoczonego, poskładanego i połatanego EU bez nieścisłości, wielu zjazdów/spotkań/zlotów/konwentów, wielu okazji do wymieniania poglądów...

...i w ogóle wszystkiego, o czym tylko marzycie!
Od Phaba

Wszystkiego

dobrego wszystkim MTFBWY

Na Święta i 2007 rok:

Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia, pieniędzy, stuffu SW i Mocy na Święta i cały rok 2007 życzy Cody
Niech Moc będzie z Wami!

ekhm

Wszystkim wszystkiego najlepszego, dużo prezentów i czego rylko wszystkie fany sobie zażyczą
MtFbwY!

w 2007

niech Moc będzie z nami

Maile na skrzynce

jako że też zostałem zasypany spamem na skrzynce i chciałem także odspamować jednak niestety nie mogę, gdyż coś się u mnie na mailu wysłało, i nie mogę wysłać do wszystkich adresatów ani do 10 nawet, ani do 5, tylko musiałbym pojedyńczo ( pieprzona interia ;p ), a jak wiecie byłoby to lekko karkołomnie zadanie, to... wkleje tego maila którego wam napisałem tutaj i niech to bedą moje oficjalne yczenia dla was

No i stoje przed kolejnym dylematem...czego by wam tu dziatwy życzyć, no czego hmm? Tacy piekni, inteligentni i wspaniali jak ja i tak nie będzie, więc nie ma sensu łudzić was złduzeniami A tak na poważnie żcyzę wam miło spędzonych świąt z rodzina ( ja osobiscie nienawidzę rodzinnych uroczystości ) i wspaniałej zabawy na sylwestra, oraz tego, abyśmy ciągle hołubili naszą wspólną pasję...mnie i SW of course

No i to prawei by było na tyle... Zdrowia, szczęscia, pomarańczy niech wam Carnuś nago tańczy ;]

Regards

Carno

Małe życzenia

Wszystkiego naj, naj, naj na nowy rok wszystkim sympatykom Star Wars składa
--;-@Komandor Eire@-;--

Ludziska i inne istoty...

Jak to szybko ten rok minął ...
Tedy życzę sobie i wam zdrowych, wesołych świąt, wielu prezentów pod choinką, udanego nowego roku, satysfakcji z nowych książek, komiksów, seriali, czy czego jeszcze nie wypuści starwarsowa machina marketingowa. Niech pozostanie w was to ciepłe uczucie do Sagi, jak we mnie, który zawsze otwiera rozsuwane drzwi do supermarketu gestem ala mindtrick .
Vua
I niech Moc będzie z Wami .

Wesołych...

Nie rozpisując się zbytnio, życzę wszystkim: wszystkiego: najlepszego, zdrowych, spokojnych, odpoczynkowych Świąt, najszczęśliwszego przyszłego roku, uroczystego 30-lecia SW ...i niech Moc będzie z Wami (jak zawsze: zawsze).

A do życzeń dołączam muzyczną laurkę: http://www.burzol.yoyo.pl/merry_christmas.swf

Jak zawsze Wesołych Świąt!

Życzę wszystkim fanom SW zdrowych, pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz fantastycznego sylwestra po którym (miejmy nadzieje) nie będziecie mieli kaca.

PS: I oby nikogo z was nigdy nie dopadła klątwa plastikowego widelca na święta…

Zeberka

******

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2007r. jak również spełnienia wszystkich marzeń i pragnień


Pozwól, że

rozwalę nieco ten wątek Czemu już nie wchodzisz na Bastion i nie piszesz?
Pytałem na GG, ale nie odbierasz, więc spytam tutaj

No cóż

wstyd się przyznać ale ostatnio mam bardzo mało czasu na jakiekolwiek inne zajęcia (poza pracą, angielskim, nieco zwariowanym życiem osobistym które zajeło mi mnóstwo czasu i dodatkowo koszmarnymi dojazdami do pracy i paroma niemniej koszmarnymi innymi rzeczami ) , ale od nowego roku mam nadzieję iż to się zmieni - co do gg miałam przejściowe kłopoty z kompem, które skonczyły się tak, że mój notebook od miesiąca jest w serwisie, a na zastępczym sprzęcie nie chcę instalować zbyt wielu programów więc na razie nikt tam mnie nie złapie . Ale w ramach już postanowień noworocznych postanawiam udzielać się na forum znacznie częściej
PS Mam nadzieję że mnie nie wyrzucą z tego forum

No i

sprawa się wyjaśniła

Mam nadzieję że mnie nie wyrzucą z tego forum

Taką zasłużoną użytkowniczkę?

Koniec offtopa i Wesołych Świąt wszystkim!

no

i dopadła mnie świąteczna gorączka.
Fandomie! Bastionie! Fani: Star Wars, Star Treka, zgadywania co to za książka po jednym wyrazie, monolitów, szamba, %MOCY% i innych takich: życzę wam Wesołych Świąt, spokojnych, obfitych w świateczną atmosferę, jedzenie i prezenty no i szczęśliwego nowego roku!

teraz ja ...

Wszystkim życzę wesołych Świąt , super prezentów , dobrej atmosfery i Szczęśliwego Nowego Roku

MERRY CHRISTMAS

Życzę wszytskim Bastionowiczom wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności w nadchodzącym roku... No i oczywiście mnóstow stuffu, nowych książek i wydania serii "Legacy" i "Republic" po polsku

Wesołych Świąt

Życzę wam wszystkim wesołego roku 2007, starwarsowych prezentów, zdrowia i wszyskiego co zapragniecie. Niech moc będzie z wami!

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Życzę wszystkim fanom górę prezentów, zdrowia, kasy na starwarsowy stuff, i smacznej kolacji wigilijnej.
May the force be with you, always!!!!!

heh

mery krysmas ewryłan i nalepszego w Nowym Roku!

Spóźnione, ale szczere :D

W Boże Narodzenie wszystkiego najlepszego,
zdrowia, pomyślności i szczęścia wszelkiego.
Imprez świetnych na Sylwestra,
Imperialnego niech Wam gra orkiestra.
Kieliszków pełnych szampana,
a zabawy aż do rana.
W Nowym Roku wielu radości:
w miniaturkach dobrych kości,
aby seriale dobre były,
a z kanonem się nie kłóciły,
by Amber książki wydawał,
trochę taniej je sprzedawał,
żeby Mandra licencję wreszcie wykupiła,
multum komiksów do kiosków wrzuciła,
By na naszym forum było po staremu,
choć takich zmian jak spoilery by nie zaszkodziło.
Kończę tą żenadę, bo już brak mi słów,
A na koniec, Drodzy Fani: MTFBWY !!!

To tyle ode mnie .

Podziękowania

Dzisiaj otworzyłem pierwszy raz od baaardzo dawna moją totalnie zaspamioną skrzynkę na onecie I co widzę (oprócz spamu rzecz jasna ).
Zyczenia od was Głupio mi się zrobiło bo nikomu w końcu nie odp. ani nie życzyłem nikomu nic Tak więc dzięki wszystkim - i przynajmniej złoże życzenia noworoczne Tak więc wszystkiego najlepszego w nowym roku, fajnej imprezy sylwestrowej, i spełnienia marzeń Dosiego roku (cokolwiek to znaczy ).
A mail już zmieniony Louie91@o2.pl

Happy New Year!

Wszystkiego najlepszego drodzy fani Star Wars! Niech Wasza radość z oglądania i czytania Gwiezdnych Wojen nigdy nie umrze, a Moc zawsze prowadzi ręce wszystkich twórców naszego niezwykłego uniwersum! (taa wiem, pobożne życzenia...)

Przy okazji zapraszam też tutaj (w końcu w galaktyce Star Wars także obchodzą święto Nowego Roku):
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=243031

Szczęśliwego Nowego Roku drodzy fani...

Dużo fajerwerek, miłej zabawy, dużo %Mocy% i wszystkiego co dla was dobre i przyjemne!!! MTFBWY

Hmm...

Wszystkiego najlepszego.

Wszystkiego najlepszego

U mnie szampan z truskawka mrozona w roli kostki lodu, Imperial March z DVD (marki Emperor zreszta ), a za oknem fajerwerki (przy odrobinie wyobrazni mozna pomyslec ze na Coruscant... za panowania Imperatora.)
Happy Empire Day!

...

Co ja się będę. Dołączam się.

Po prostu najlepszego!

W Nowym 2007 Roku!

zaczął się nowy rok

czy ktoś się przebierał za coś? jak tak to za co (kogo)?
Ja na ten przykład przebrałam się za pilota mysliwca
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkim

Bastionowiczom Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia wszystkich marzeń i zdrowia! Niech Moc będzie z Wami (nami ) !!

Trzynasty post 2007 r.

Oby nie był pechowy Wszystkim, wszystkiego najlepszego Niech ten rok będzie owocny w posty i nowych, fajnych userów
I żeby nikogo nie bolała głowa jak mnie w tej chwili

Happy new year!

więcej napisać nie jestem teraz w stanie

Mistrz Yoda ? :D

Widać bo gadasz piszesz niczym Yoda

cóż

Inwersji używam zawsze, ale wynikiem to jest nauki w szkole niemieckiej ; P poza tym lubie inwersje dlatego jej nagminnie i nieswiadomie używam ; D

...

nie ty jeden a ja ostatnio coraz częściej i nie bardzo mi się to uśmiecha

No cóż....

Szczęśliwego Nowego Roku. Niech Moc będzie z Wami!

Życzę

Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. Spełnienia wszystkich star warsowych marzeń i wszystkiego czego zapragniecie. Niech Moc będzie z Wami!!!!!!!

And a happy New Year!

Tak patrzę i widzę, że nie złożyłam Wam jeszcze noworocznych życzeń xD
A więc życzę Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, oby był o wiele lepszy, niż poprzedni. Na życzenie Wam szampańskiej zabawy już niestety za późno, niemniej: wyleczcie się jak najszybciej z kaca i tym podobnych xD
Ale, ale, najważniejsze życzenia na ten rok dla Was (nas? xD), jako Fanów: oby trzydziestolecie powstania SW nas nie zawiodło Dla mas rok `07 stoi właśnie pod znakiem tej rocznicy, więc niech będzie ona tak wspaniała, jak tylko może być
I oczywiście standardowe: niech Moc będzie z Wami wszystkimi!

No!

niestety niedopatrzeniem wielkim jest brać telefony na sylwestrowe imprezy bez PUKa dlatego nie wszystkim którym chciałem złożyć zyczenia je złożyłem, niektórzy nawet życzeń złożyć sobie nie dali jak np. Misiek dla którego ważniejsze było roztrząsanie ze mną lingwistycznego zagadnienia czy "ruchać" pisze sie przez "u" czy "ó" bowiem obawy miał czy aby jego prawictwo z tego nie wynika, że zawsze z ortograficznym błedem do łoża dziewczeta zapraszał stad nie rozumiany przez nie odpowiednio bywał. Ale z tegom com słyszał w oddali to bawił się setnie więc może choc raz i do niego się panienka fortuna uśmiechła

W każdym razie wszystkim życze najlepszego
portfelicha przepastnego
oby nam sie lepiej żyło
dużo trunków wspólnie piło

no cóż....

ja tez życze Wam wszystkiego najlepszego, duż, dużo Mocy oraz wszystkiegp czegobyście tam chcieli

Życie

jest okrutne. Czuje to każdego 1 stycznia każdego roku od 8 lat.

Za co, pytam sie ja was, musze tak cierpieć? Co ja komu zrobiłem

Cóż, zycze wam,abyscie wy nigdy nie cierpieli podobnych katuszy,oraz duzo szczescia w Nowym ROku, dalszego rozwoju fandomu, tego, abysmy sie czesciej spotykali w gronie fanowskim na ogniskach, pubach i konwentach

Oraz życze wam, abys, jak to ładnie okreslil mój kolega, ,,nie odbijali sie jak piłeczki w arkanoidzie", mieścieli się w drzwi ( ja i tak trzymam sie wersji że były one za wąskie", oraz tego, abyscie jak wychodzili z imprez, to miało coś wspolnego z chodzeniem

Najlepszego!!!

Obyście

nie zmienili się w Merridiusa, ha ha.

Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Dla wszystkich Fanów Star Wars i odwiedzających Bastion, a także administratorów, moderatorów i wszystkich zaangażowanych w Sprawę.
Niech Moc będzie z Wami!

Trochę spóźnione

te życzenia, ale szczere:
niech rok 2007 przyniesie jak najwięcej dobrych i szczęśliwych chwil oraz jak najmniej kłopotów i zmartwień,
niech 30 lecie SW powali nas na kolana, Saga rozwija się prężnie i ciekawie,
niech Gwiezdne Wojny w Polsce mają się jak najlepiej, Mandgragora wydaje kolejne komiksy a Amber obniży cenny książek,
niech Bastion i Forum trwają i się rozwijają
i niech nikt nie ma takich kłopotów z Internetem jak ja przez ostatni miesiąc
Niech Moc będzie z Wami!

A ja się też dołoże:D

Dawno mnie tu nie było z powodu nadmiaru obowiązków...no ale nareszcie znowu zawitałem w bastionowe progi A więc...no tego...eee....także tego
Alles guten w nowym roku życzy Zakole

Korzystając z okazji

że pewnie jeszcze niektórzy z was nie wyjechali na weekend i święta chciałbym złożyć wszystkim serdeczne życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, prezentów nie tylko starwarsowych pod choinką, rodzinnej atmosfery przy stole, a także żeby zbliżający się 2008 r. przyniósł wam wiele dobrego

Wesołych Świądów

Życzę wam wesołego ŚWIĄDU

Wesołych świąt

starwarsowych prezentów pod choinką, powodzenia w szkole/Pracy (niepotrzebne skreślić), a także wspaniałego 2008 roku

-><-

Wesołych Świąt, wszystkiego najlepszego i szczęśliwego Nowego (2008) Roku!!!

* * *

Gdy nadejdą te piękne święta,
każdy o bliskich swoich pamięta.
Przesyłam gorące życzenia.
Niech gwiazdka pomyślności co zabłyśnie znów o zmroku,
zaprowadzi Was do szczęścia w Nowym Roku

Za kilka godzin nowy rok!

a zatem życzę wszystkim spełnienia planów, zdrowia, szczęścia, komu trzeba, to dostania się do wymarzonych szkół tudzież na studia , wiele radości z naszej ulubionej Sagi, mnóstwa książek, komiksów, gier - ogólnie rzecz biorąc SZCZĘŚLIWEGO ROKU 2008!!!

-><-

Ja też nie będę czekał ze składaniem życzeń:
Wszystkiego najlepszego, zdrówka, wszelkich radości z NOWEGO ROKU 2008, rozwijania swego stuffu, tańszych książek SW, żadnych Special Edition jeszcze lepszych konwentów i ogólnej integracji polskich Fanów StarWars (odezwał się ten co na wszystkie spotkania chodzi).
MAY THE FORCE BE WITH YOU ALL!!!

HAPPY NEW YEAR

Życżę wam Wesołego Sylwestra!Oby rok 2008 był lepszy niż 2007!!

...

czy ty już jesteś pijany że nie potrafisz się skupić nad tym co piszesz?

-><-

tia, Szanowny prezi już po libacji. Qrde, ten to ma tupet; jeszcze stary rok, a ten już kończy imprezę. Ja tez już powoli piszę od rzeczy, więc już kończę

Nom

Nie mogłem wytrzymać do północy hyk

Przez pomyłkę mi się zrobiło, najpierw wersja 2008 lepszy od 2008 druga też trzecia już poprawna.

...

Wszystkiego najlepszego wszystkim bastionowiczom i udanego wjazdu do nowego 2008 roku.

***

Żeby wasz sylwester był lepszy od mojego, i żeby rok 2008 nie był do dupy. Jak ten. -_-

Hmm...

Szczęśliwego Nowego Roku. Rzekłem. Amen.

Wszystkiego najlepszego!

Kocham cię Bastionie!!!!!!!!!!!!!!!!!!MTFBWY

P.S Nie, nie byłem pod wpływem alkoholu gdy to pisałem. Tylko Piccolo

Wiem, ze to głupi post

...

Glupi jak glupi, trzyma przynajmniej staly poziom.

:D

Nie mogę się nie zgodzić ner vod

...

tylko piccolo????

...

24 butelki

Re: ...

X-Yuri napisał(a):
24 butelki
________
Zazdroszczę. Ja miałem tylko moich rodziców, ćwiartkę kieliszka wina i cholernego Shreka III.

...

Ja mam butelke Mountain Dew, Dwa pluszaki, nacpanego psa, i cholernego siebie. Nie marudz.

***

Kiedy ja lubię marudzić .

Ty miałeś cholernego Shreka III chociaż..

A ja chciałem sobie zobaczyć Imperium Kontratakuje i niestety płytka była uszkodzona

***

Shrek III ssie, jak dla mnie... Już wolałbym uszkodzoną płytkę xP

Ja miałem...

Dwóch młodszych kuzynów, trzeciego śpiącego za ścianą, piccolo, colę i TPM
Więc nie marudźcie Choć zabawa była przednia (pod koniec przerabialiśmy w photoshopie zdjęcia). Ogółem... nie było aż tak źle.

...

24 butelki piccolo????!!! Chyba bym pawia puścił przed chwilą spróbowałem tego g***a bo tak się składa że są wśród naszej ekipy są osoby młodsze, i myślałem że pawia puszcze, to jest taki słodkie że to już ch**. Wspułczuje tym któży to piją. xD

:D

Jedna była... jedna...
Za to coli 4l.

No to

Szczęśliwego Nowego Roku dla całego Bastionu

Pewnie już po imprezkach, co

Wszystkiego

najlepszego, zeby nam starczalo kasy na SW, zeby dalo sie zalogowac na kantyne.
I zeby rok 2008 byl lepszy od poprzedniego (o to nietrudno)

ja też

chciałbym życzyć wszystkim Bastionowiczom wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego czego dusza zapragnie - szczególnie ze SW

hmm

a ja myślałem, że sobie temat założę na życzenia na 2008 po północy, ale dostępu do internetu na imprezie nie było.

Ogólnie szczęśliwego nowego roku.

hmm....

po kilku Heinekenach, brandy z Nestea, absyncie (czystym) muszę powiedzieć jedno : Szczęsliwego Nowego Roku!

:D

Kazdy sie chwali co pil to i ja sie pochwale! Nie ma to jak wodka popijaana piwem, czy na odwrot, juz sam nie pamietam : - D. Szczesliwego Nowego Roku Bastionowicze, zeby was nigdy nie braklo na konwentach i spotkaniach!

|-o-|

Ja tam rzyczę w nowym roku wszystkiego najlepszego, w życiu zawodowym, prywatnym, na co dzień, kasy i czego tylko chcecie. A z rzyczeń SW-wych - by stuffu nie brakowało, by Amberlub inne wydawnictwo wznowiło stare książki SW(pomażyć można), i czego tam już nie wiem bo lekko mi się jeszcze lekko huczy w głowie po obchodzeniu nowego roku

Re: |-o-|

Piett napisał(a):
rzyczę(...)rzyczeń(...)(pomażyć można)(...),lekko mi się jeszcze lekko huczy w głowie po obchodzeniu nowego roku
________
Sądząc po tej ortografii to nawet mocno .

Drodzy Przyjaciele

Rozpoczęty Nowy Rok A.D. 2008 to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc życzę Wam wszystkim dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro.

Wszystkiego dobrego kochani!

:)

Drodzy koledzy i koleżanki, choć wciąż jestem lekko niedospany (3 godziny snu po pełnej dobie bez takowegoż i porannej podróży do Katowic i z powrotem ^^), chciałbym Wam życzyć, aby rok 2008 był dla Was wszystkich naprawdę dobrym rokiem, lepszym od poprzedniego. Abyście mieli siłę, by mierzyć się z codziennością życia, ale potrafili też pielęgnować to, co w życiu dla Was najważniejsze i cieszyć się z tego No i samych sukcesów na wszelkim polu

Najlepszego!

<--->

najlepszego roku, dużo Stuffu itp. itd.

nie piszę co piłem, bo to prześladowało mnie przez całą noc... Ale Wujek Dobra Rada radzi: "Jak alkohol, to tylko z umiarem."

{=}

Więc ja życze wam drodzy bastionowicze w tym nowym 2008 roku spełnienia marzeń, osiągnięcia wyznaczonych sobie celów i zdrowia
Wszystkiego dobrego !!!

hm

Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich Bastionowiczów!

Życzę wam

Szczęśliwego nowego roku, oraz spełnienia marzeń, MTFBWY!

Nowy Rok 2008

Oby był równie obfity i godny jak jego poprzednik. Przynajmniej dla mnie

people.

Życzonka dla facetów
http://img125.imageshack.us/img125/3231/knr0702eu7.png

Życzonka dla Pań
http://img125.imageshack.us/img125/1765/nknr1nu0.png

:*

I btw czasami jakiś mod mógłby przekręcać datę w nagłówku tematu jesli nikomu nie chce się zakłądać nowego

no to...

Wszystkiego najlepszego w roku 2008
Życze wszystkim, żeby rok `08 był tak dobry jak `07 był dobry dla mnie

Życzenia bożonarodzeniowe

taaa, wiem, że Wigilia dopiero jutro, no ale może ktoś nie będzie miał dostępu do internetu/komórki/innego medium, więc zakładam temat dzisiaj.
No więc życzę wszystkim zdrowych, spokojnych, bogatych w prezenty i wesołą rodzinną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w nowym 2010 r.

Żeby dużo różnego stuffu z SW wychodziło (w przypadku gier żeby minimalne/rekomendowane wymagania waszych komputerów były odpowiednie ), dużo zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym/studenckim/szkolnym (niepotrzebne skreślić ). Obyśmy na wszelakich imprezach nie tylko starwarsowych się spotykali, i ogólnie żeby był lepszy niż 2009

Nazwij to jak chcesz

Życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, żeby kryzys finansowy nie dopadł was i fajnej dziewczyny ew. chłopaka
I dużo prezentów i w ogóle.
I żeby rok 2010 w muzyce był lepszy niż 2009.

No.

Życzę wszytkim...

...mądrości Yody
...potęgi Palpatine`a
...szczęścia Luke`a Skywalker`a
...sprytu Cad`a Bane`a
...fajności Boby Fetta
...humoru Jar Jar Binksa
...zręczności Hrabiego Dooku
...wiedzy Tuan We
...popularności na Bastionie (w znaczeniu pozytywnym)
I może jeszcze... więcej Ahsoki Tano w waszym życiu (wszystkie życzenia są dobre ;D)

Remember, Merry Christmas will be with you... always

|-o-|

O właśnie. Dobry pomysł. Zamiast do Was wszystkich na gg pisać, walnę jednego posta i odhaczone

No cóż, zacznę standardowo (skrobnąłbym wierszyka, ale zajęty jestem )

Wesołych Świąt,
w miarę trzeźwego sylwestra,
wielu sukcesów Imperium Galaktycznego,
masy dobrych książek o Imperium,
i komiksów też,
imperialnych gier, coraz lepszych.
Zdrowia i majątku,
prezentów Star Warsowych,
miłości do Naszego świata wiele,
i spokoju ogólnie

Życzy,
ja (DK).

trzy kropki

No więc tak:
-żeby 31/01 nie pojawiło się zbyt dużo postów po pijaku
-żebyście ośćmi z karpia się ni udławili
-żeby niespodziewany gość nie przyszedł, bo i tak go nie wpuścicie
-żeby Ahsoka wreszcie umarła
-żeby rodzinka was nie zamęczyła
-żeby Obama znowu nie dostał Nobla

trzy kropki

zapomniałem standardowego Wesołych Świąt!

I być może wreszcie pojadę na konwent

.

Ja po krótce :
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!!!!!!!!

Życzę:

Wszystkiego najlepszego,
karpia smacznego,
prezentu fajnego,
klimatu miłego.

Choinki pachnącej,
zupy gorącej,
kapusty śmierdzącej,
atmosfery kojącej.

Szczęścia,
zdrowia,
pomyślności,
oraz wielu przyjemności,
mniej zazdrości,
dużo gości.

A w Sylwestra dobrej wódki,
na ubiegłoroczne smutki,
żeby skutki picia wódki,
były jak toast skromniutki.

A koniec życzę wam:
Kevina w wigilię, niech każdy obejrzy sam.

nie

będę kopiować życzeń z gugla, więc powiem tyle.

Aby każdy z was dojechał na Tatooine i StarForce 2010. Bo to chyba najważniejsze imprezy tego roku jeżeli chodzi o stricte Star Wars

Nie pozostaje

mi nic innego jak dołączyć się do życzeń na tym zacnym Forum

WSZTSTKIEGO NAJSTARWARSOWSZEGO !

....

Skoro jutro Wigilia, chciałbym złożyć wszystkim na Bastionie:
- Wszystkiego Najlepszego
- Dużo zdrowia
- Sukcesów w nauce
- Dużo pieniędzy oraz szczęśliwego nowego roku.

cóż...

Życzę wszystkim Bastionowiczom, Redakcji oraz Administracji spokojnych, wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku, lepszego roku.
Niech Bastion trwa 100 lat!

Mimo, iż sztuki składania życzeń nie opanowałem należycie (nad czym ubolewam)...

...to jednak życzę Wam, Bastionowicze i fani Star Wars tak standardowo: zdrowia przede wszystkiem, radości, pomyślności, zdanych matur, zaliczonych sesji i podwyżek płac w pracy, czyli sukcesów w życiu zawodowem i osobistem generalnie mówiąc. A także:
a/abyśmy się doczekali jednak obu Trylogii w wersji 3D w kinach,
b/aby serial aktorski pojawił się za rozsądny czas,
c/aby Amber zachował przyjęte w drugiej połowie roku tempo wydawania kolejnych książek (bez wpadek rzecz jasna)
d/aby Egmontowi dalej się wydawał komiksy SW (o spełnienie punktów "c" i "d" sami musimy się postarać, przy pomocy naszych portfeli i kart płatniczych )
e/wszystkim aktywnym konwentowiczom udanej zabawy na konwentach w nadchodzącym roku,
f/and last but not least: aby Fandom rósł w siłę, a geekom żyło się dostatniej.
Aha, i jeszcze braku problemów gastrycznych po kolacji wigilijnej oraz braku kaca-giganta po nocy sylwestrowej,. Tyle życzeń ode mnie.

...

Wesołych Świąt, StarWarsowych prezentów i mniej okazji do narzekania na SW w przyszłym roku!

A jakie

miałeś w tym roku, poza standardową już Ahsoką ?

...

Mandalorianie-Pacyfisci : D

...

Ja rzadko narzekam na SW. Chodziło mi raczej o ogół fanów i o ich narzekanie przy każdej nadażającej się okazji.

(((

No więc życzę Szanownej Redakcji Bastionu oraz wszytskim szarym userom Bastionu:
Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, smacznego jajka, duuuuużo śniegu, wszytskiego Najgwiezdnowojenniejszego i czego sobie tam życzycie.

życzenia 2009

No to tak - %Mocy% prezentów, łaskawego Santaklałsa, dużo stuffu, zdrówka, owocnego Nowego Roku, ka$y, no i spełnienia tych marzeń różnych tych, pomysłów mądrych, płodności twórczej i czego tam chcecie. Merry X-Mass

Re: życzenia 2009

Dave napisał(a):

________
Czy ty nie jesteś aby trochę za młody?

BF

No to wszytskie naj starwarsowego, "bogatego Mikolaja" (jak to mówią zawsze u nas w szkole ^^), dobrego jedzenia, standartowych pomyślności i szczęścia no i Duuuużo na święta prezentów SW ^^

:d

Życzę Wam dużo mocy, mało Ahsoki no i wszystkiego co najlepsze.

...

Najlepszego w Boże Narodzenie i samych pozytywnych SW`owych i nie tylko newsów w 2010-tym.

I dużo fajnej lektury... :>

:D

No mam nadzieję, że dobrą lekturę nam zapewnisz

Wszystkiego najlepszego

dla wszystkich. Niech moc będzie z Wami w tę noc

...

Niech Moc będzie z Wami

teoretycznie

chciałem złożyć imienne życzenia kilku osobom, ale stwierdziłem że ani mi się pisać nie chce, ani nie ma sensu tego robić bo co roku to samo i już nudne się staje...

Bastionowi długiego życia a wszystkim tu piszącym tego co chcą.
Tyle, najlepszego.

Życzenia

Życzę całemu Bastionowi
Najwspanialszych, najweselszych, najcudowniejszych, najsmaczniejszych, najgwiezdnowojenniejszych świąt Bożego Narodzenia

...

A cóż tu dodawać?
Wszystkie poprzednie życzenia i ode mnie "Niech Moc będzie z Wami. Na zawsze".

cóż..

Życzenia od redakcji /news.php?11229

A od siebie dodam tylko jeszcze jedno "Wesołych!" .

:)

Ciężko być oryginalnym przy składaniu życzeń bożonarodzeniowych . Zatem, drodzy Bastionowicze, życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt, dużo zdrowia, jak najwięcej gwiezdno-wojennych prezentów pod choinką, wystrzałowego Sylwestra, spełnienia marzeń i samych sukcesów w szkole/pracy/życiu osobistym . Niech Moc będzie z Wami .

Życzenia

Cóż.....nie pozostało mi już nic innego jak tylko życzyć Wam wszystkim zdrowych, spokojnych, wesołych no i jak najbardziej starwarsowych świąt. Niechaj moc będzie z Nami wszystkimi na zawsze.

życzenia...

Dużo zdrowia, bo ono najważniejsze,
Pogody ducha, bo z nią życie jest piękniejsze,
Spełnienia marzeń, bo z nimi życie jest pełniejsze,
Uśmiechu na co dzień, bo z nim życie jest łatwiejsze.

Aby do wigilijnego stołu zasiadła cała rodzina,
By się radować, ze narodziła się Boża Dziecina.

A na koniec wspaniałej miłości,
bo ona jest w życiu
źródłem największej radości.

Niech zaś 2010 rok nowy
będzie prawdziwie bajkowy.
Niech przyniesie sukcesów moc,
nim się skończy w sylwestrową noc.

Wesołych Świąt !!


Żeby nie było, sam układałem

Życzenia! :)

Wszystkim Bastionowiczom życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Dużo radości, uśmiechu, miłości, zdrowia i jak najwięcej starwarsowych prezentów pod choinką!

Z okazji tego dnia

wszystkim fanom i niefanom SW najserdeczniejsze życzenia wesołych świąt. A jak nie będą wesołe? Pieprzyć to, za rok następne!

...

Wesołych Świąt wszystkim

...

Zdrowych spokojnych świąt i szczęśliwego nowego roku oraz powiększenia kolecjii star wars oraz dalszego trwania w swoim hobby

również

wesołych świąt

:)

Nie mam weny na dłuższe życzenia - Wesołych Świąt wszystkim życzę

Moje nietypowe życzonka

Hairy Christmas!

Żeby Wam, Kochani, włosiska rosły

...

Ja zgapię życzenia od Pana Andrusa... "Życzę wszystkim aby księciu Filipowi trufle rosły dobrze..."

i tradycyjnie niech Moc będzie z wami :>

...

Niech Moc będzie z Wami drogie nerdy ^^

Wesołych świąt

spokojnych i radosnych oraz dużo prezentów, którymi będzie się można chwalić w tym /b.php?nr=48615 wątku

Wesołych świąt

Smacznej kolacji, fury prezentów, dużo uśmiechu...

Kolacja wielkanocna.

Najlepszego, stuffu, prezentów takich, że Komorowski się chowa (hohoho), białych świąt i pasterki z kazaniem niedługim.

...

Byście mogli kochać i byli kochani. O.

Buziaczki :*


No i żeby każdemu jego zespoł wygrał/zagrał coś w 2011. Oczywiście wyłączając eal i Inte

Smutnych świąt

hyhyhy żart na poziomie

rodzinnych, spokojnych i leniwych świąt życzę wszystkim bastionowiczom.

Wesołych Świąt!!!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, masy prezentów i wypaśnego Sylwestra bez kaca

Życzenia

Drodzy Bastionowicze, fani Gwiezdnych Wojen, z okazji Gwiazdki chciałbym Wam życzyć, poza standardowymi: szczęścia, zdrowia, pomyślności, radości z życia i spełnienia marzeń, także:

Nieustającej radości ze Star Wars, aby na krajowym rynku nadal pojawiały się kolejne pozycje komiksowe i książkowe z uniwersum, aby serial The Clone Wars bardziej cieszył, niż złościł oraz, by zbliżająca się konwersja SW do 3D (wiem, że to dopiero na rok 2012, ale już teraz życzyć można) i piąty "Indiana Jones" nie zawiodły pokładanych w nich oczekiwań.

Jak też życzę Wam, by każdy nowy film, który obejrzycie w roku 2011 dostarczał Wam niezapomnianych emocji, uniesień, wzruszeń i zachwytu. Podobnie jak każda przeczytana książka i przesłuchana płyta.

Standardowo dołączam również życzenia tego, by Święta przebiegły spokojnie, bez kłopotów natury gastrycznej

Spokojnych Świąt!

:)

Zdrowych, wesołych świąt, sw pod choinką i niech moc będzie z Wami.

...

Król Czterech Stron Świata, Pan Krajów, Król Sumeru i Akadu, Król Sippar i Babilonu, Król Wszechświata Szamszi-Adad VI syn Szamszi-Adada V życzy wszystkim smacznego jajka i mokrego dyngusa oraz udanej pasterki!

Wesołych

ale jak mają być takie jak sami o to nie dbamy. Zdrowych, no jak zjemy wszystko na stole to na pewno się nie uda. W gronie najbliższych, których mamy dość przed pierwszą gwiazdką. Mocy prezentów, które rodzice ben dom nam wypominać przez resztę nowego roku "bo ich nie szanujemy". Miłości i to jedyna rzecz do której nie da się przyczepić. No i oczywiście tego co sami byście mi i sobie życzyli na święta i nowy rok. Wasz wkurzający Rycu

Wesołych...

niezdrowych i niewymagających większego wysiłku, ogółem wymarzonych świąt życzy ja.

:)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2011!

Tylko nie przytyjcie zbyt dużo ;P

Święta

Cóż tu dużo mówić. Nie lubię jakiś durnych, wymyślnych życzeń, a więc prosto, a z serca: Wesołych Świąt Bastionowiczom i Szczęśliwego Nowego Roku dla nas wszystkich !

:D

Wesołych i radosnych świąt, koniecznie zdrowszych niż w moim przypadku

Święta, święta...

Wszystkim Bastionowiczom chciałam życzyć wesołych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, dużej choinki (a pod nią prezentów SW), mnóstwa miłości i radości.
A także Szczęśliwego Nowego Roku 2012, niech będzie pełen słonecznych dni, sukcesów, zrealizowanych planów i postanowień oraz samych przyjemnych chwil z Gwiezdnymi Wojnami. Niech powrót SW na wielki ekran będzie olbrzymim sukcesem :]

Wesołych

i zdrowych Świąt oraz szczęśliwego 2012 roku wszystkim Bastionowiczom życzę, niezależnie od wieku i stażu

Wesołego...=]

życzę Wszystkim wesołych i spokojnych świąt, spełnienie marzeń, dużo szczęścia, szczęśliwego Nowego Roku i hucznego Sylwestra =]

Święta

Ja również przyłączam się do powyższych życzeń. Wesołych Świąt w rodzinnej atmosferze i cudownej zabawy sylwestrowej !

anegdotka i życzenie

Było to wczoraj? Chyba tak. Szedłem sobie po coś w mojej okolicy. Wszędzie zaj*ne choinkami. Mijam kolejne stanowisko i widzę dziadka, starszego człowieka, dość ubogo ubranego - jak na moją ocenę.

Dziadek pyta dwóch typowych polskich świąteczno-obwoźnych sprzedawców (wąsy obowiązkowe z chlebem z rana, szare kurtały, czapka jak od Wędrowycza i w oczach chęć opróżnienia flaszki) czy by mu jakoś nie sprzedali paru leżących luzem na ubłoconej ziemi gałązek choinkowych.
Zażyczyli sobie za się piątaka. 5 złotych za badziew, który i tak poszedłby na spalenie.
Mijam sytuację, ale... coś mnie ruszyło. Odwracam się i widzę, że staruszek rezygnuje. Pomyślałem sobie szpetnie - ja pier****, nie może tak być.

Fakt - gryzłem się ze sobą przez minutę czy podejść do niego, bo... ludzie różnie reagują na... pomoc. Ale w końcu przemogłem się i zapytałem czy by nie chciał żebym podarował mu choinkę. Całą.
Ta taka... sekunda, kiedy on na mnie patrzył i myślałem, że coś mi powie... powiedział tylko dziękuję.

Wybraliśmy taką... ładną solidną, poszedłem zapłacić. Na moje pytanie czy ci faceci nie widzą, że ten dziadek ledwo co daje radę i że takie gówniane gałązki w czynie bożonarodzeniowym powinni mu podarować za darmo - jedne patrzył na mnie jak na kosmitę (zresztą i tak wątpię by mu pod czaszką coś tam buzowało) a drugi bezczelnie stwierdził, że jest tu od zarabiania, nie od rozdawania.
Życzyłem mu na NR żeby zarobił jak najmniej...

Pomogłem dziadkowi z choinką do klatki, dalej nie chciał, ja i tak byłem spóźniony, ale powiedział mi że będzie się za mnie modlił...
Hmmm...
Nie mam komentarza do tego, takie deklaracje mi zwisają ogólnie, ale... gdybym wierzył w to co naustawiano w Biblii, zastanowiłbym się czy to nie był Jezus, a ja spragnionego napoiłem?


Dlatego życzę wszystkim aby 2012 nie był gorszy od 2011 i żeby nikomu nie zabrakło na rzeczy... niezbędne, oczywiste i niepodlegające dyskusji.
Tyle.

Marry Christmas.

A ja chciałbym życzyć wszystkim Bastionowiczom duuużo szczęścia i radości, by tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były dla każdego czymś wyjątkowym

///

Wesołych i radosnych świąt, żeby Mikołaj miał w tym roku zbroję Mando, przyleciał X-Wingiem, a pod choinką z Kashyyyk leżało pełno wszelakiej maści stuffu!

Braci gwiezdnowojenno-bastionowa...,

...zacznę od życzeń "branżowych": życzę Wam, drogie bastionowiczki i drodzy bastionowicze, abyście dalej czerpali radość z GL`owego uniwersum, aby na kolejne książki, komiksy, gry zawsze starczyło grosza w portfelu i miejsca na półce i wreszcie, aby "Mroczne Widmo" znów zachwyciło na dużym ekranie, tym razem w 3D.

A teraz bardziej uniwersalnie: ciepła w te, mało białe, Święta. Rodzinnego, przyjacielskiego, ogólnoludzkiego. I samych pozytywnych myśli. Na koniec zaś - tradycyjnie - zdrowia.

Nie przesadzajcie z przejadaniem. Ruch na trawienie uszek i gołąbków jak najbardziej wskazany

Świętujcie MTFBWY

ŻYCZENIA

Wszystkiego dobrego w te święta życzę wszystkim bastionowiczom oraz fanom. Star Warsowych prezentów oraz stołu pełnego smakołyków i żeby każdy był zadowolony.

Wesołych i spokojnych świąt

Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym roku dla wszystkich fanów.

Życzenia

Wesołych, zdysocjowanych, rodzinnych świąt! Kupy prezentów pod choinką, zwłaszcza tych Starwarsowych (i nie myślę tu o Mando-czapce z wełny tylko o TORze). Szalonego Sylwestra, abyście cieszyli się nim tak bardzo, żebyście potem nic z tego nie pamiętali . Niech nowy (i ponoć ostatni) 2012 rok będzie lepszy od mijającego, aby wam niczego nie brakowało, i... podpisuję się jeszcze pod wszystkim, czego sobie zażyczycie

...

No to na początek, miłego czasu z rodziną, śniegu, porządnych prezentów i ogólnie dobrych świąt.

A bardziej gwiezdnowojennie, to szybkich premier Revana i Plagueisa w Polsce, dużo stuffu, zabawy z Mrocznym Widmem na ekranie (jak się nie sprzeda, to nie będzie następnych w 3D! Pamiętać!).

MTFBWY.

....

Więc będę życzyła Wam tego samego, co wszystkim, gdyż wydaje mi się to najważniejsze.
Po pierwsze: Bądźcie światłem. Sprawcie, żeby dzięki wam ktoś się uśmiechną. Bądźcie energią, rozdawajcie ją każdej osobie napotkanej na swojej drodze.
Po drugie: Dużo Gwiezdnowojennego zapału. Niech każdy z was dostanie pod choinkę Sokoła Milenium, miecz świetlny lub księżniczkę Leię w bikini(lub bez )
I po trzecie: Dużo zdrowia. Waszego i rodziny, bo to naprawdę ważne, żeby wszyscy mieli siły iść przez życie.
Tak więc NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI i do zobaczenia na jakimś konwencie za rok

.

Dużo sexu

Święta

Drodzy bastionowicze, życzę, abyście poczuli świąteczny klimat (ale nie ten związany z WHAM) i spędzili te kilka dni bez trosk. Obyście dostali swoje wymarzone prezenty, starwarsowe bądź nie, i aby podarunki od Was również spodobały się Waszym bliskim
A na nowy rok życzę Wam dużo zdrowia, tradycyjnie już konwentów, dla fanów muzyki koncertów, a ponadto radości z sagi w 3D

Niezbyt starwarsowe...

Niezbyt starwarsowe ale za to jak najbardziej nerdowskie życzenia ode mnie:
http://strid.boo.pl/?p=7424
I przy okazji reklama No ale co tam

qwerty

Życzę Wam dużo szczęścia, spokoju, dalszego niegasnącego zainteresowania Sagą, dużo kasy, i niech Moc będzie z wami.

Życzenia Noworoczne

Proszę Wszystkich na Forum o Przyjęcie Życzeń Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Całego Nowego Roku 2012. kefaa7. 201112300950 [CG]

Wesolych Swiat : )

Merry X-mas : )

-[img]http://mffanrodders.files.wordpress.com/2012/02/star-wars-christmas-card.jpg?w=640[/img]

Gwiezdnych Świąt

wszystkim Bastionowiczom!

Wesołych Świąt i

bogatego Świętego Maula

I żeby

ten 2013 był bardziej gwiezdno-wojenny niż poprzedni

:D

Kochani Bastionowicze, życzę Wam miło spędzonych Świąt - żebyście przynajmniej na te kilka dni zapomnieli o codziennych problemach, bo każdy je ma i nie warto się martwić na zapas
http://www.youtube.com/watch?v=kZ4z4Z9M18I

...

Życzę wszystkim jak najwięcej prezentów ze Star Wars

Najlepszego

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich bastionowiczów. Miło spędzonego czasu, smacznych potraw na wigilijnym stole i oby następny rok okazał się dla nas jak najlepszy

dt

asdfg

Wszystkiego najlepszego, jak najwięcej radości z uniwersum, aby filmy były nadal kanoniczne i niech Moc będzie z wami.

...

cóż

ten rok był jaki był, o dziwo naprawdę najbardziej SW-owy ze wszystkich ostatnich, więc... oby dalej tak było. Ale z jako taką klasą.I chociaż jakoś wyjątkowo "świąteczna" atmosfera rozpoczęta w listopadzie wpieniała mnie i wpienia to...
But I`m tryin`, Ringo. I`m tryin` real hard to be the shepherd...

Chociaż ciężko czasami... oby Forum rosło w siłę a Redakcji żyło się dostatniej!

...

Wesołych Świąt, Bastionowicze Wielu radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie i oczywiście SWowych prezentów

:)

Życzę sobie i Wam powrotu paru starych znajomych nicków na Bastion, i powrotu braku litości dla noobów ))

Rośnij w siłę Bastionie

Życzenia

Wszyscy Bastionowicze, życzę Wam aby ten nadchodzący czas był dla was spokojny i szczęśliwy, bez zbędnych trosk na głowie.
Nie myślcie o TCW, nie myślcie o Disneyu, odpocznijcie sobie od tego, co hejtujecie. Oby 2013 był lepszy od 2012, oby było jeszcze więcej radości z SW, powodzenie w czym tam chcecie, kasa, zdrowie, spełnienie marzeń

err

Jako, że wszystko zostało chyba już powiedziane wyżej, zaznaczę tylko swoją obecność składając WSZYSTKIM jedno życzenie:
Niech Moc będzie z Nami, zawsze!

Hutt

A tu laurka ode mnie dla was, bo coraz w radiu słyszę HO HO HO, to myślę sobie "ani chybi Hutt!"
http://imageshack.us/photo/my-images/819/dsc00277gz.jpg/

Dorzucam się do życzeń, żeby wam niczego do szczęścia nie brakowało :3

Wszystkim

Bastionowiczkom i Bastionowiczom spełnienia marzeń - tych zwyczajnych i Starwarsowych, wielu miłych chwil w czasie tych Świąt, fury prezentów, kopy smakołyków i tuzina pudełek ulubionych czekoladek

Niech Moc będzie z Wami Zawsze

.....

Wszystkiego najlepszego i najsympatyczniejszego dla bastionowiczów z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy! ;P

Życzenia

Życzę wszystkim szczęśliwego , miłego , zdrowego , nowego roku

...

Obywatelki i Obywatele Bastionu, Towarzysze, Drodzy Parafianie. Wszystkiego najlepszego, powodzenia na niwie osobistej i zawodowej, sukcesów w dziedzinie pracy/nauki (niepotrzebne skreślić), zdrowia, szczęścia, pomyślności w nowym 2013 roku życzy GeneralVeers. W szczególności pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia bastionowej redakcji, tj. ciału ustawodawczo-wykonawczemu bez którego Bastion nie byłby tym, czym jest. Z Nowym Rokiem!

Życzenia noworoczne!

Drodzy Bastionowicze i Bastionowiczki, życzę Wam wszystkim spokojnego oraz szczęśliwego Nowego Roku ! Szczęścia, zdrowia, pomyślności, radości i szczęścia z życia oraz z SW, powodzenia w pracy i w dziedzinie nauki oraz wszystkiego najlepszego na ten nadchodzący, 2013 rok . Niech Moc będzie z Wami, Drodzy Bastionowicze. Niech Moc będzie z Wami.

-

Szczęśliwego Nowego Roku.
May the force be with us.

asdfg

Wesołego Jajka!

...

Petardy, które odpalałem walą zgniłymi jajami...

...

Panie i Panowie, starłorsowego 2013!

.......

Niczego wam nie życzę, bo i tak się nie spełni.

życzenia

Rok się już kończy, rok się już zaczyna, otwórzmy więc nową butelkę wina i razem wypijmy za nasze zdrowie, aż się zakręci nam troszeczkę odrobinkę w głowie. Gdy Nowy Staremu cyfrę zmienia, wszyscy - wszystkim ślą życzenia. Przy tej pięknej sposobności życzę wam dużo szczęścia i radości.

Najlepszego ;D

Oby Nowy Rok był o wiele lepszy od ostatniego, a także braku kaca życzę ;D

Szczęśliwego 2013:D

Całej szacownej Redakcji, wszystkim Bastionowiczkom i Bastionowiczom składam życzenia zdrowia i pomyślności w Nowym Roku.

Niech będzie pełen Mocy i jak najbardziej pozytywnych wrażeń z epizodów w nowym formacie. Niech spotkani przez was Ludzie, Chissowie, Twi`lekowie, Yuuzhan Vongowie, Mandalorianie, Inni Przez Was Lubiani, Imperialni, Republikanie, Jedi, Sithowie, Zrzeszeni oraz Niezrzeszeni mają dla Was tylko dobre słowa i ciepłe myśli, konstruktywne i inspirujące do upiększana każdego kolejnego dnia Dwóch słoneczek na niebie Waszych uczuć i niech Moc będzie z Wami

...

Także trochę spóźnione, ale szczere życzenia. Star warsowego nowego roku. Żeby był lepszy od poprzedniego i każdemu coś się dobrego przytrafiło

no to

nie było mnie chwilkę, chwilkę może nie być, co dam radę to dam.

W Nowym Roku Bastionowi dalszej potęgi na rynku, potęgi wspartej nie-stagnacją a rozwojem (+ stada psów jak zwykle).
Bastionowiczom szczęścia, zdrowia i postępowania zgodnie z Regulaminem, PUFem a przede wszystkim - zdrowym rozsądkiem. I pamiętajcie - Franz-moderator jest tylko jeden, więc czasami nie chce mu się z wami gadać. Piszcie do innych modów, do administratorów...

A tak w ogóle by w 2013 było jak najwięcej pozytywnych, normalnych newsów dotyczących SW. Piszę i myślę o następnych Epizodach oczywiście, o rynku gier video a może przede wszystkim o książkach i to tych specjalnych. Po BoSie, po encyklopedii TORa... naprawdę wierzę, że SW może wyprodukować dzieła na miarę swojej epiki.

Tyle, buziaczki :*
Tylko dla kobiet oczywiście, no może Anorka, Gufisia i Szedzika

...

Dużo mocy i kredytów w 2013 roku

Cóż

wszystkim Bastionowiczkom i Bastionowiczom życzę wszystkiego najlepszego na święta, dużo prezentów nie tylko z SW, nie przejedzenia się, żeby ości w gardle nie stanęły - ogólnie spokojnych i wesołych świąt i szczęśliwego 2014 roku

....

Niech wam będzie - wesołych świąt Bożego Narodzenia, chociaż i tak większości tutaj nie lubię.

Hohoho

Życzę Wam wesołych świąt, dużo prezentów i duuużo marzeń! Niech moc będzie z Wami i niech wasze serca wypełni dobroć. Czuwaj!

Wesołych

Spokojnych świąt i szczęścia w Nowym Roku. I dużo ciekawych informacji z produkcji nowego epizodu

Wesołych...

Wesołych i spokojnych świąt życzę wszystkim bastionowiczom, a także szczęśliwego Nowego Roku!

Życzooonka :3

-Bastionowiczki, Bastionowicze;
Z okazji świąt wesołych wam życzę;
Zdrowia, szczęścia na nowy rok;
I wielu prezentów do waszych rąk...


...

Co za cyrk, Mickiewicz się w grobie przewraca

Wszystkim wam życzę Wesołych Świąt, z masą dobrego jedzenia i rodzinką mniej wkurzającą niż zazwyczaj Oby Mikołaj przyniósł wasze wymarzone prezenty, a jemioła niech was znajdzie w towarzystwie odpowiedniej osoby. Życzę wszystkiego co najlepsze: zdrowia, pieniędzy, zainteresowania płci przeciwnej (lub tej samej, nie oceniam), spełnienia w pracy/nauce i realizacji wszystkich waszych marzeń
Nam wszystkim życzę, by SW rozwinęło się w jak najlepszym kierunku, abyśmy mieli za co je dalej uwielbiać A wy ludziska się nie zmieniajcie, bo Bastion jest świetny taki jaki jest. I niech tak zostanie

Najlepszego!

...

Abel Pena napisał:
I bid you dark christmas!

Życzonka

Kochani, choc jestem tu od niedawna, życzę Wam wszystkim ciepłych, zdrowych świąt spędzonych w rodzinnym gronie. Oby Jezus Chrystus i Dziewczica Maryja nie opuszczali Was w tym swietym czasie.

Re

Dobrych, wesołych Świąt i fajnego Nowego Roku.
Oby się spełniły wasze marzenia.

Życzenia

Wszystkim Bastionowiczkom i Bastionowiczom życzę wesołych, zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku

...

Zdrowych i wesołych Świąt oraz dużo prezentów ze Star Wars i dużo mocy na 2014 rok

:)

Wszystkiego Wspaniałego Koledzy i Koleżanki :*

A co mi tam...

A co mi tam... Komiksowych świąt wszystkim Bastionowiczom
http://strid.pl/?p=10368

życzę

Bastionowi by w 2014 osiągnął pełną funkcjonalność, zmienialność i czytanie go przestało męczyć oczy.
+ więcej zagranicznych kont, kontaktów, żeby nas cytowali na tłyteże czy jakoś tak

Bastionowiczom zdrowia, bo mając zdrowie można mieć resztę, no i już chyba.

_

Szczęśliwego Nowego Roku!

Re: _

Nie łudź się... i tak ten rok będzie taki sam.. -_-

Cóż

Wszystkim bastionowiczom niezależnie od płci życzę zdrowych, spokojnych, wesołych świąt, prezentów pod choinką, smacznych potraw wigilijnych i szczęśliwego nowego roku

No to wesołych

Życzę wszystkim bastionowiczom przede wszystkim wesołych świąt, fajnych nie tylko star warsowych prezentów i cierpliwości na ten rok związany z oczekiwaniem na epizod 7.

Życzę

Naszej bastionowej społeczności, całej redakcji i każdemu userowi, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, dużo prezentów, smacznych potraw bez zgagi na następny dzień . A na Nowy Rok, czyli ostatnim przed wyczekiwanym przez nas Ep7, jak najwięcej pomyślności, cierpliwości i pozytywnego podejścia do sprawy. Jeszcze raz Wesołych Świąt .

...

Wesołych i spokojnych Świąt wszystkim. I udanego roku, pierwszego od dekady z nowym epizodem

...

Ja tradycyjnie dużo gwiezdnych prezentów i dużo mocy na 2015 Wam życzę

long live & prosper

j.w.

...

Wesołych Świąt!

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Bastionowiczkom i Bastionowiczom zdrowych, szczęśliwych i wesołych świąt, smacznych potraw wigilijnych, dużo Star Warsowych prezentów pod choinką oraz szczęśliwego Nowego Roku . Niech Moc będzie z Wami.

Życzenia świąteczne

Powinienem był to napisać wczoraj, ale święta wciąż trwają.

A zatem - niechaj te święta miną Wam wszystkim radośnie, spokojnie, w rodzinnej atmosferze, żebyście wypoczęli i zebrali siły na kolejne obowiązki w nowym roku, a nowy rok niech będzie rokiem Gwiezdnych Wojen. Niech Moc będzie z Wami.

ano ładnie

Burzol to ujął w życzeniach redakcyjnych żebyście mogli znaleźć sobie coś ulubionego ze Star Wars.

Życzę tego i bardzo sam by chciał, bo obecnie z obecnych SW to nic dla mnie nie ma. A chciałbym chociaż ociupinkę, nie jestem wymagający, aż tak

Życzenia noworoczne

Wszystkim użytkownikom Bastionu życzę aby te święta odbywały się w miłej atmosferze, aby potrawy wielkanocne smakowały.

Co do nadchodzącego roku mam nadzieję że pierwszy film z najnowszej trylogii okaże się naprawdę godnym kontynuatorem obydwu trylogii. Tego życzę całej społeczności fanowskiej oraz bastionowej.

nom

Szczęśliwego Nowego roku 2015!

No i życzę Wam udanego seansu podczas premiery Przebudzenia Mocy już za 12 miesięcy

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

To ja życzę wszystkim zdrowia, szczęścia (cokolwiek to znaczy), więcej SW w 2015 i sukcesów we wszystkim co robicie lub zamierzacie robić.

wyprzedzę na chwilę

ogólną tradycję i redakcyjny format i tak sobie pomyślałem, że mógłbym życzyć tutaj wszystkim fanom SW lekkiego ogarnięcia, szacunku dla odmiennego zdania i temu podobne, ale... to nie ma chyba większego sensu.

Niektóre rzeczy pozostają niezmienne, chociaż każdemu ze swojej grzędy.

Życzę zdrowia i by Bastion dalej trwał, może też nowe konta jakoś okazały się wartościowe, skoro "nowe" SW mają zgarnąć kolejne pokolenia.

Życzę, ale na to nie liczę
http://tinyurl.com/kartkaswiateczna15

Cóż

Wszystkim życzę spokojnych i wesołych świąt

...

To ja wszystkim życzę beztroskich świąt

Życzenia

Wszystkim Bastionowiczkom i Bastionowiczom życzę spełnienia marzeń, nieustającej pasji i zdrowia dla Was i Waszych najbliższych.
Niech Moc dobrze Wam służy

Życzenia

Wesołych, miłych, radosnych, rodzinnych, ciepłych, spędzonych w miłym gronie świąt !!! Życzę Wam wszystkim miłego spędzania czasu z bliskimi, smacznej Wigilii, dobrze spędzonego czasu. Ten czas dla nas, Bastionowiczów, jest szczególny. Więc pójdźcie sobie jeszcze raz na Przebudzenie Mocy, świętując to, dla nas, równie ważne święto. Wesołych świąt!!! Niech Moc będzie z Wami.

Życzenia

Pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze, spełnienia marzeń i niech moc będzie z wszystkimi w te Święta ....

Całemu Bastionowi

Życzę Wesołych Świąt.

:)

Wszystkiego co najlepsze! )

Życzenia

Ja także chciałbym życzyć Wam wesołych i szczęśliwych świąt, a także całej kolekcji gadżetów Star Wars pod choinką (bo Battlefronta dostaliście do buta.

Hm

Zdrowych, spokojnych i szczęśliwych świąt wszystkim i udanego 2017 r.

Życzenia

Zdrowych, spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, wymarzonych prezentów pod choinką i w ogóle wszystkiego dobrego

Wesolych!!!

Wesolych Swiat ,przede wszystkim duzo zdrowia i szczescia w nadchodzacym nowym roku 2017.Zycze tez wszystkim udanego epizodu VIII by sie wszystkim podobal .

to ja tak życiowo...

na święta - nie przejedzcie się
na 2017 - wiem, że będzie dobry, bo dużo potencjalnie dobrych filmów może wyjść

:)

Drogie Bastionowiczki i drodzy Bastionowicze!
Niech te święta będą dla Was głębokim, pozytywnym przeżyciem duchowym, niezależnie czy z powodów religijnych i rodzinnych czy tylko tych drugich A pod choinką znajdźcie najlepsze prezenty, zwłaszcza te związane z najlepszym uniwersum science-fiction

Życzenia

Drodzy Bastionowicze i Bastionowiczki. Z okazji Bożego Narodzenia chciałbym Wam wszystkim życzyć udanej imprezy wigilijnej (), dużo zdrowia, bo to ono jest najważniejsza, szczęścia i pomyślności w życiu. I nie czekania na spełnienie marzeń, a sięgania po nie. Smacznego karpia, pierogów i innych wigilijnych potraw. Spędzenia tego czasu wraz z bliskimi, bo to oni na końcu są najważniejsi. I szanowania innych ludzi, bo to też jest bardzo przydatne. No i samych gwiezdno-wojennych gadżetów pod choinką. No i tego, by Święta nie przysłoniły Wam tego, co jest najważniejsze w grudniu - Rogue One! Niech Moc będzie z Wami!

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Wszystkim Bastionowiczom zdrowia, sukcesu w sferze zawodowej, jak i życiu prywatnym:

https://www.youtube.com/watch?v=U-qVUAXD7Vc

Zdrowych

spokojnych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia, i oczywiście wymarzonych prezentów pod choinką.

w tym roku

dopiszę się tylko do Redakcyjnych
/News/21527,Zyczenia_swiateczne_i_noworoczne.html
(poza tym, że nie rozumiem kartki )
+ od siebie życzyłbym dobrych filmów SW, ale że tutaj w większości jest wszystko jedno, to po prostu życzę zdrowia.

Jak zawsze

Re: w tym roku

Nawet w takim dniu musisz narzekać?

...

Gorzkie praw­dy z tru­dem się przełyka, ale za to później korzys­tnie się odbijają.

Re: ...

Tak, tak, dorób sobie do tego ideologię, a nuż ktoś się nie kapnie, że tylko smęcisz.

tobie

ideologia "smęcenia" pasuje

Spóźnione

No to zdrowych i cieplutkich (nie tylko za oknem) Świąt, maratonów SW do białego rana, prezentów starwarsowych w różniastych wydaniach i obyśmy za rok wszyscy piali z zachwytu nad kolejnym filmem

A ja w tym roku wszystkim życzę...

...

Aby następne filmy SW były równie dobre lub lepsze niż R1 (sorry że dwa posty ale to przypadek czysty był )

Szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkim bastionowiczom Najlepsze Życzenia

...

Szczęśliwego wszystkim!

:)

Dzięki i wzajemnie

Re: Szczęśliwego Nowego Roku

Niech moc będzie z wami!

Szczęśliwego Nowego Roku!

Mnóstwo szczęścia w Nowym Roku, oby był lepszy i przyniósł jak najwięcej radości!

Re: Szczęśliwego Nowego Roku

I wzajemnie

Szczęśliwego Nowego Roku

Tradycyjnie: Zdrowia, przyjaciół i pieniędzy, bo resztę można sobie kupić. ~

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku,
(szczególnie dla tych, którzy tu siedzą). ~

Szczęśliwego Nowego Roku

Zdrowia, szczęścia i niech Moc będzie z Wami

Szczęśliwego Nowego Roku!

Wszystkiego najlepszego w nowym 2017 roku by nowy rok był lepszy od poprzedniego. Niech Moc będzie z Wami

...

Szczęśliwego roku nowego, aby był lepszy od poprzedniego

Re: Szczęśliwego Nowego Roku

Dużo sukcesów w nadchodzącym roku Bastionowicze

Re: Szczęśliwego Nowego Roku

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

żebyście

pisali same mądre posty.

Re: żebyście

❤️ Żebyś nie musiała tak często nas banować.
_____
A wszystkim Bastionowiczom życzę wesołych, pełnych radości świąt. Życzę wam, że byście się nie kłócili o głupoty i porzucili spory, żebyśmy razem mogli się cieszyć magią Gwiezdnych Wojen.

Re: Szczęśliwego Nowego Roku

Po prostu - żeby ten rok był lepszy!

.........

Kolejny bezsensowny temat, z gatunku tych w których każdy pisze prawie takiego samego posta - więc ja też sobie nabiję

Hm

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt wszystkim Bastionowiczom życzę No i lepszego 2018 r. Oby film o Solo się spodobał

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Do wszystkich życzeń, jak powyżej, dołączam się i ja
Wszystkiego dobrego, teraz i zawsze

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Dołączam się do życzeń przedmówców. Życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018, pełnego spełnionych marzeń.

No i życzę nam wszystkim, abyśmy dobrze się bawili na filmie o Hanie Solo.

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Cóż, ja to się mówi w Polsce...

Życzę Wam wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy!

Przede

wszystkim zdrowia, bo to najważniejsze, pieniądze też nie są takie złe. I szcżeście teżsię przydaje.

Czyli tego wszystkiego wszystkim życzę.

także tego

Disneyland is a work of love. We didn`t go into Disneyland just with the idea of making money.
Walt Disney. Podobno


Zatem życzę wam całego oceanu miłości. Kochajmy się, a z pewnością wszystkie podziały, nieporozumienia i niechęci znikną.Podobno :*

Tradycyjnie

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.🎄 A tak dodatkowo żeby w naszym Starwarsowym światku dobrze się działo, by przybywało nowych filmów, książek, komiksów oraz żeby każdy z nas cieszył się z tego że tworzymy taka bardziej lub mniej zgrana grupę dzieląca się swoją pasją. Niech Moc nam sprzyja i prowadzi w codziennym życiu i nie tylko.

Życzenia

Przede wszystkim pogodnych, radosnych spędzonych w miłej atmosferze Niech prezentów moc sprawi że będzie to wyjątkowa noc Niech gwiazd blask niesie spełnienie niech święta przyniosą wytchnienie
I niech moc będzie z wami wszystkimi
Zawsze
Pitter

Minimalistycznie

Wszystkiego najlepszego .

Życzenia

Zdrowych, udanych i wesołych świąt Bożego Narodzenia a także szczęśliwego i pełnego sukcesów nadchodzącego nowego roku dla całego Bastionu. No i oczywiście udanej premiery "Solo".

Spóźnione życzenia

Nieco spóźnione życzenia, bo Wigilia już za nami, ale wciąż zostały dwa dni świąt: życzę Wam przede wszystkim, drodzy Bastionowicze i Bastionowiczki, spędzenia tego czasu w rodzinnych gronie lub z osobami, z którymi po prostu dobrze spędza Wam się czas, niekoniecznie z tymi, z którymi wypada. Życzę Wam również, by nie pogłębiać konsumpcyjnego szaleństwa, bo właśnie w to zamieniły się te święta w dwudziestym pierwszym wieku. Podczas nich od wielu lat liczy się materializm, a nie pewne ważne wartości, jak choćby miłość, dobroć, zdrowie, szczęście, spełnienie, których Wam niezmiernie życzę. A także wytrwałości, dużo spokoju, siły, jasności umysłów.

I przede wszystkim.

Niech Moc będzie z Wami.

....

Został jeszcze jeden dzień, zatem na ten dzień wszystkiego najlepszego i jak najwspanialej spędzonego czasu między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem (kto ma wolne niech się raduje)

Szczęśliwego Nowego Roku

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. ~

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! ~

.

Żeby Solo był dobry

Re: .

Albo żeby go anulowali.

Szczęśliwego Nowego Roku Bastionie cały

Życzenia

Choć nie lubię samego sposobu na świętowanie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, to zawsze warto życzyć sobie wszystkiego, co najlepsze. A przez to z pewnością mamy na myśli przede wszystkim to, co dla nas - Bastionowiczów, a zatem fanów Star Wars - najważniejsze - czyli dobro i rozwój naszego ukochanego uniwersum, o którym myślimy w zasadzie na co dzień i na co dzień się o nie troszczymy oraz martwimy. Bo choć The Last Jedi było świetnym filmem, to teraz mamy powody do zmartwień. Solo może być zwykłym fanfilmem, przeciętnym pod wieloma względami. Mam wrażenie, że wszyscy obawiają się najgorszego, zatem ja życzę choćby tego, by nas bardzo nie zawiódł. I spokojnego oraz cierpliwego oczekiwania na epizod dziewiąty, na który - mam wrażenie - większość aż ostrzy sobie zęby. Poza tym zdrowia, miłości, utrzymywania kontaktów z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, bo to właśnie te wartości w życiu są najważniejsze. Trochę kasy też warto zawsze życzyć, bo choć szczęścia pieniądze same w sobie nie dają, to mogą być pośrednikiem w choć częściowym tego szczęścia uzyskaniu. Wytrwałości, pogody ducha i wszystkiego, co najlepsze.

Niech Moc będzie z Wami.

no to

Wesołych Świąt i żeby czas do Epizodu Dziewiątego szybko zleciał

Wesołych Świąt

Naprawdę dobrych Świąt, zdrowia, szczęścia i dużo dobrych starłorsów dla wszystkich bastionowiczów. 🎄

Ponownie minimalistycznie

Wszystkiego najlepszego wszystkim .

Życzenia

Wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.🎄

Życzenia

Widzę, że w zeszłym roku się rozpisałem, więc tym razem krótko: wesołych świąt, smacznego jajka i takie tam! 😁😅

Niech Moc będzie z Wami.

expanded

Rozwinięcie mojego komentarza spod newsa życzeniowego. Chciałbym życzyć przede wszystkim, by każdy fan, ten przekonany jak i nie przekonany do nowego porządku, znalazł w końcu jakiś swój przyczółek w Kanonie Disneya i na nowo rozbudził swoje fanowstwo. Życzę to samo sobie samemu.

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

To ja krótko, Wesołych Świąt!!!

...

Wesołych świąt, dla tych czekających na następny film, żeby spełniły się te elementy z listy, które chcą:
https://star-wars.pl/Forum/Temat/23175#732208
a pozostałym, żeby wyglądało to tak jak w scenariuszu Pondy.

.....

Wesołych Świąt oraz całorocznej aktywności w fandomie i na Bastionie!

Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Życzę świadomym fanom Star Wars by nigdy już nie zaznali poczucia potwornego zażenowania, (identycznego do tego, gdy nieświadoma zagrożenia posłuchasz Sióstr Godlewskich) jakie towarzyszyło im w trakcie seansów TFA i TLJ. By nigdy więcej coś tak żenującego, słabego, a nawet szkodliwego społecznie jak sequele; nie ujrzało światła dziennego. By nigdy więcej nie pohańbiono w tak okrutny sposób najwspanialszej Sagi na świecie. By nie trzeba było się więcej wstydzić. Tego właśnie życzę wszystkim świadomym fanom SW. 💗

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

W święta mogłaś sobie darować.

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

I to są właśnie porządne życzenia . Serdecznie dziękuję i życzę Ci i wszystkim świadomym fanom tego samego. Wesołych Świąt!

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

I wzajemnie. Wesołych Świąt!

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Ale mamy to w dużo lepszej wersji, gdzie aktor pokazuje jak to powinno być zagrane - i też jako komentarz do dialogów Palpi - Vader z tego filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=BrkiBCusHs0

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Dziękuję Finsterze Jak zwykle komentarz w punkt

Niemniej, wersja z Padme i Anakinem chyba lepiej trafi do Princess...

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Tym samym w te Święta uswiadomiony zostałem, że ni jestem świadomym fanem SW. Dobrze, że dopiero dzisiaj, przynajmniej w wigilię miałem jeszcze dobry humor.

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Daruj chociaż teraz sobie. To nie są żadne życzenia, a robienie z siebie pośmiewiska. Ale widać niektórym smakowało.

Re: Życzę fanom SW :Nigdy więcej sequeli na wstyd-poziomie

Bardzo Ci dziękuję za piękne życzenia świąteczne, Princess. Tobie życzę Tego samego. Wesołych Świąt.

.

Zdrowia, pogody ducha, wewnętrznego wyciszenia w ten pełen refleksji czas, a także jak najmniej zawistnych, małostkowych osób w otoczeniu, które próbują zatruwać świąteczną atmosferę niesnaskami.

Re: .

Siostry G (czyżby rodzina?) approves:
https://youtu.be/O_U-oSQjCGo

Miłujmy się, Bracia i Siostry.

Re: .

Domyślam się że kieruje tobą jakiś rodzaj solidarności z tymi paniami, ale raczej tutaj nie ma dla nich widowni.

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Happy Christmas and Merry New Year!

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Do wszystkich dobrych życzeń, dołączam się i ja
Wszystkiego najlepszego, teraz i zawsze

zdrówka

zdrówka, zwłaszcza też psychicznego, tak patrząc tutaj. Mając zdrówko można mieć wszystko inne. Podobno

Re: zdrówka

Lord Bart napisał:
Mając zdrówko można mieć wszystko inne. Podobno
-----------------------

Chyba że brak szczęścia i jest się akurat na Tytaniku

to

jest akurat ponad wszystkim i na zdrówko rzutuje, więc już nawet nie piszę. A co do tej trumny to tam jednak ocalało 32%... gorsze się rzuty miało w życiu, ne?

Re: to

Lord Bart napisał:
(...)tam jednak ocalało 32%... gorsze się rzuty miało w życiu, ne?
-----------------------

...but still

takim

dziwnym trafem obejrzałem sobie CF z Zibim i on też powiedział, że zawsze życzył zdrowia na Święta, ale na Titanicu wszyscy byli zdrowi, tylko szczęścia zabrakło

Może, kurde, coś w tym jest.

Re: takim

As in: jak masz szczęście, to nie zachorujesz

szczęście

Możesz być niepalącym abstynentem, który trzy razy w tygodniu chodzi na siłownię, jedzącym wyłącznie zdrową żywność, niemającym pracy siedzącej, któremu spadnie na łeb cegła w drewnianym kościele

sport

No tak. W sporcie szczęście jest wyjątkowo widoczne były przypadki, gdy piłkarz doznał kontuzji rozbijając w łazience buteleczkę perfum, na której później stanął

Re: to

lepsze też ;P

(nie o piłkarskich mowa ;P)

Życzenia

Zdrowia, szczęścia, radości, miłości. Jak najmniej bezsensownego przejmowania się rzeczami, które na to nie zasługują i cieszenia się małymi rzeczami.

No i żeby epizod 9 dał radę, a The Mandalorian był epicki. Ale to takie starwarsowe pierdołki bo najważniejsze żeby LFL miało jakiś fajny pomysł na rozwój SW po epizodzie 9.

Re: Życzenia bożonarodzeniowo-noworoczne

Życzę sobie i wszystkim fanom, 12 nowych filmów Star Wars w nowym roku
I zdrowia

Szczęśliwego Nowego Roku

Zdrowia, szczęścia i jeszcze raz pieniędzy! ~

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! ~

Czas na RO <3

Noworoczne życzenia

By nie rozpisywać się zbyt długo, to życzę wszystkim Wam dobrego Nowego Roku, obfitości Star Warsowych niespodzianek, oczywiście tych dobrych, a w życiu zawodowym, osobistym - spokoju i równowagi.
Mam też osobisty sukces, może ubiegłoroczny, ale nieważne. Mój 5 letni siostrzeniec po fascynacji Autami, zaczął zagłębiać tajniki Mocy i na razie ogląda Lego Star Wars. Jego ulubiona postacią jest Darth Vader ( może niekoniecznie wie jak się on nazywa ale bezbłędnie go rozpoznaje). Tak więc ziarno zapadło na podatny grunt.
A tak poza tym witaj Nowy Roku. 😊

......

Nawet się nie spostrzegłem, że to już ta godzina...

Żeby być oryginalnym, niczego wam nie życzę.

Życzenia dla Bastionu

W nowym roku 2019 wszystkiego, co dobre, w życiu i w popkulturze.

Wszystkiego najlepszego !

Bastionowicze - zdrowia, spełniania marzeń, pomyślności, uśmiechu na co dzień, mocnego stania na nogach i nie poddawania się w tym zwariowanym świecie - słowem, najlepszego w 2019 !

Najlepszego!

No w końcu Ten nowy Rok i tutaj się doczolgał

Wszystkiego Najlepszego i jeszcze raz pieniędzy : D

Dodatek

Życzę Nam wszystkim by:
- nowe wojny klonów okazały się jedwabiste
- by SW Theory i ekipą wypuszczał nowe i równie boskie co 1, epizody z Vejderkiem, co dwa miesiące.
- a za rok - co dwa tygodnie. Albo najlepiej co tydzień. Lub częściej- też się nie pogniewam wcale.#trufan

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.