Forum

Gwiezdny Niszczyciel z LEGO # 10030

Tylko teraz masz niepowtarzalną szansę spełnić swoje marzenia i wejść w posiadanie największego oficjalnego modelu Gwiezdnego Niszczyciela, zbudowanego z klocków LEGO. Numer zestawu 10030.

Ten model, bo trudno nazwać go zabawką, jest kolosem ważącym 10 kg, którego wymiary są równie imponujące (93 x 58 cm), a cały zestaw składa się z 3104 części.

W jego skład wchodzi także efektowny i jedyny w swoim rodzaju specjalny stojak prezentujący okazałość tak wielkiego modelu. Zestaw zawiera także Koreliańską Korwetę – Tantive IV.

Całość jest oryginalnie zapakowana w karton. A jego złożenie może zająć nawet 2 tygodnie.

Jest on całkowicie niedostępny w Polsce, co więcej nie ma go już w magazynach LEGO. Jest to jedyna sztuka, która jest na sprzedaż. Na świecie ceny za niego dochodzą nawet do 600$, czyli niemalże 2000 zł, nie licząc przesyłki.

Tylko u nas ten wspaniały zestaw może być już Twój za jedyne 1699 zł + koszt wysyłki.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, lub masz pytania to pisz na adres: mike@starwars.pl .

Zdjęcia poniżej:

http://www.starwars.pl/mike/isd/1.jpg

http://www.starwars.pl/mike/isd/2.jpg

http://www.starwars.pl/mike/isd/3.jpg

Ciekawe

informacje posiadasz, gdyz na oficjalnej stronie lego cena wynosi 299$ (niecaly 1000 PLN). Coprawda nie pisza tam nic na temat wysylki do Polski, ale sadze ze jest to sprawa do zalatwienia.

http://shop.lego.com/leaf.asp?cn=8&d=5&t=3

Prosze nie wprowadzac w blad!!

Już teraz! Tylko u nas! Za jedyne...

Wiesz Mike ta cena to ostre przegięcie. Aż mi się przypominają astronomiczne ceny z Fanatyka... Nie wiem skąd wy bierzecie te ceny ale faktycznie chyba tylko jakiś przygłupi fanatyk by się na to skusił... Ale i tak chwała ci za to że się u nas tylko na forum reklamujesz bo jakbym ja albo inny z redaktorów dostał maila z proźbą o zamieszczenie newsa tak jak to miało miejsce na ICO to bym chyba się załamał...
Przegięcie, ostre przegięcie, nie dość że cena to jawne zdzierstwo to jeszcze wykozystałeś ICO do celów komercyjnych...

no coo...

nie czepiajcie się, z czegoś Mike żyć musi szkoda tylko, że jego post wygląda jak reklama Biedronki czy Persilu. No ale zdziwiony nie jestem.

Otóż chcę powiedzieć, iż

-nikogo nie wprowadzam w błąd. Jak wiadomo, nie można sprowadzić tego zestawu bezpośrednio ze sklepu LEGO. Co więcej dosłownie tylko teraz na parę dni pojawiły się dodatkowe sztuki tego niszczyciela w sklepie, ale co z tego, skoro nie można ich zamówić? Praktycznie jedyną alternatywą na jego sprowadzenie pozostaje ebay. Aukcje, w których sprzedawca dopuszcza możliwość wysłania takiego towaru do Polski, osiągają ceny od 360 do 600$, co można sprawdzić w serwisie. Do tego należy doliczyć minimum 80$ za wysyłkę dziesięciokilowej paczki, oraz trzeba mieć także na uwadze fakt, iż jest bardziej niż prawdopodobne, że niszczyciel, który trafi w końcu do naszego kraju zostanie objęty cłem, w najlepszym wypadku będzie to doliczenie „tylko” podatku VAT w wysokości 22% z kwoty zawierającej w sobie cenę towaru, oraz przesyłki , a w najgorszym zostanie jeszcze dodatkowo doliczona akcyza. Proszę również nie zapominać o prowizji związanej z zapłatą za towar. Cenę końcową chyba stosunkowo łatwo można sobie samemu wyliczyć.

W związku z tym sugerowałbym ostrożniejsze ważenie słów na przyszłość, oraz w pierwszej kolejności zapoznanie się z faktami.

W związku z powyższym, widać jak na dłoni, iż cena jest niezwykle atrakcyjna biorąc pod uwagę fakt, iż sprzedaje go taniej niż można go obecnie dostać. Dziękuję za uwagę.

P.S.

Drogi Mateuszu, z całym szacunkiem, ale na Twoim miejscu spojrzałbym w pierwszej kolejności na samego siebie i zastanowił się, czy ostrym przegięciem nie są newsy Twojego autorstwa, zawierające błędy ortograficzne, interpunkcyjne, czy też niedziałające linki. Osobiście przykro by mi było na miejscu osób współtworzących portal, iż są narażone na tego typu działania.

Re: Otóż chcę powiedzieć, iż

Mike napisał:
Drogi Mateuszu, z całym szacunkiem, ale na Twoim miejscu spojrzałbym w pierwszej kolejności na samego siebie i zastanowił się, czy ostrym przegięciem nie są newsy Twojego autorstwa, zawierające błędy ortograficzne, interpunkcyjne, czy też niedziałające linki. Osobiście przykro by mi było na miejscu osób współtworzących portal, iż są narażone na tego typu działania.
-----------
No cóż nie przecze że wpadki mi się przytrafiają a i z interpunkcją jestem ostro na bakier ale przynajmniej nie używam Bastionu jako środka do zarobienia. Gdybyś umieścił ten niszczyciel na Allegro, w Fanatyku czy nawet na swojej prywatnej stronie to bym nic do tego nie miał ale użycie ICO do reklamowania się w celu zarobienia to dla mnie przegjęcie.
A skoro tobie było by przykro na miejscu redakcji Bastionu że jestem jej członkiem to już twoja sprawa. Jeśli redakcja będzie kiedyś chciała mojego odejścia z tego czy innego powodu to odejde ale przynajmniej będe miał świadomość że nie wykożystywałem Bastionu w celu zarobienia.

Miał bym

wielką ochotę na tego gwiezdnego niszczyciela z klocków lego ( te rozmiary ), ale niestety cena jest dosyć zaporowa. I to nawet dla osób bardziej zamożnych.

Mam korwete

Ale z tych kolekcjonerskich lego,to jest strasznie duże.Zbudowałem prawie całą,poza końcem silników bo mi sie nigdzie nie mieściła cała

=p

tyle kasy to ja nigdy na oczy nie widzialelm ^.-

zreszta to bez zanczenia bo nie zbieram klockow (sam je produquje jak ja duzo zjem =D)

nie obrazaj sie ale zadam niezreczne pytanie: czy piszac to byles trzezwy?

Był, był...

...musisz się po prostu przyzwyczaić do, hmm... osobliwej natury Mike`a

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.