Forum

Rycerze Jedi pikietują przed ONZ

Serwis gazeta.pl podaje:

Para fanatycznych wielbicieli Gwiezdnych Wojen urządziła wczoraj pikietę pod londyńską siedzibą ONZ, domagając się oficjalnego uznania religii Jedi - donosi "The Sun".

Jak pisze brytyjski dziennik, fani filmów Geoge`a Lucasa przebrali się za rycerzy Jedi i wymachiwali mieczami świetlnymi. Towarzyszył im człowiek w kostiumie Chewbacki.

W spisie z 2001r. aż 390 000 Brytyjczyków za swoją religię podało Rycerzy Jedi. Tym samym wymyślona na potrzeby filmu religia, jest czwartą pod względem liczby wyznawców w Wielkiej Brytanii.

- Myślę, że mamy podstawowe prawo do dawania świadectwa naszej religii. Apelujemy do Narodów Zjednoczonych, by Międzynarodowy Dzień Tolerancji zamienić na Międzygalaktyczny Dzień Tolerancji. - powiedział dziennikarzom "The Sun" jeden z pikietujących.


I co wy na to? Czy wyznawcy Mocy powinni mieć prawo do chadzania do świątyń, w których mogliby oddawać cześć posągowi Luke`a Skywalkera? A może powinno się ich uznać za sektę? Tylko czy i w jakim stopniu to by uderzylo w nas, szarych fanów, oto jest pytanie...

Debile

nie ma co dalej komentować. Tak to jest jak się ma nasrane w głowie.

Re: Debile

Valorum napisał(a):
nie ma co dalej komentować. Tak to jest jak się ma nasrane w głowie.
________
Dokładnie, nic dodać nic ująć. To już jest jakieś zaburzenie, sam nie wiem. A co do zartów to sądzę, że ok, ja bym podał Jedi dla jaj ale mało to jest Rickich czy Immów którzy byliby serio?

Grzecznie odpowiem...

że raczej byłbym nieznającym się na żartach bucem i nic bym nie wpisał ;]

Hmm...

czemu zaraz debile? Trafiają się tam nawet sympatyczni ludzie. Kiedys dla jaj zapisałam sie na jedajsiką listę mailową, zaglądałam na fora. Ale tam pisywali głównie Amerykanie.
BTW, sithism też jest

Ricky

ty wszystko bierzesz za powaznie. Po prostu ludzie jaja sobie obią, i tra im oddac, można się z tego uśmiac- i tyle

Hmmm...

nie biorę tego na poważnie, bo zastanawiałem się, czy tego do Lasu nie wrzucić A czy sobie robili jaja? Nie wiem, ale mało to jest oszołomów...?

Wg mnie

gdyby chcieli coś takeigo zrobic ,,na powaznie" to by przyszła ich ta trójka, elegancko ubranna i z nienagganna dykcją postulowali by swoje nomen omen postulaty [; A z twego posta wynikalo ze bierzesz to smierelnie powaznie

Geeez...

wystarczy nie wkleić paru emotków i już cię biorą nie dość, że za debila, to jeszcze za sztywniaka Co za forum, co za świat

Re: Geeez...

Ricky Skywalker napisał(a):
wystarczy nie wkleić paru emotków i już cię biorą nie dość, że za debila, to jeszcze za sztywniaka Co za forum, co za świat
________

Co za sztywniak

hihi idioci

Ja bym podał dla jaj Jedi ale jak to możliwe skoro ja sam jestem fanatykiem??!! ale cóż ja tam będe jednak wyznawał nasze polskie chrześcijaństwo.
------------------------------
to śa fanatycy nie ma co gadać . Słuczne słowa Valoruma<oni mają nasrane w głowach>

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.