TWÓJ KOKPIT
0
FORUM Twórczość Fanów

Wojny Klonów

Kasis 2007-01-09 19:50:00

Kasis

avek

Rejestracja: 2005-09-08

Ostatnia wizyta: 2022-08-10

Skąd: Rzeszów

Jak zapewne niektórzy pamiętają, ponad dwa lata temu na Bastionie zrodził się pewien pomysł, idea. Projekt zaczął być realizowany, ale niestety w trakcie upadł.
b.php?nr=117013
Udało się go jednak reanimować i w związku z piątą rocznicą powstania Bastionu Polskich Fanów Star Wars, już ukończony, ujrzał światło dzienne.
I tak oto, przed Wami jedyne w swoim rodzaju dzieło stworzone przez fanów dla fanów, a zarazem spójne z kanonem SW
tekst.php?nr=991

WOJNY KLONÓW

Gdy Obi-Wan w „Nowej Nadziei” wspominał, że wraz z Anakinem Skywalkerem walczył w Wojnach Klonów, nikt nie przypuszczał, że poznamy ich przebieg także dzięki kreskówkom. Stały się one nie tylko częścią Gwiezdnej Sagi, ale też inspiracją do napisania poniższej serii opowiadań.

Zbiór ten, tworzony przez długi czas wspólnymi siłami polskiego fandomu, stara się być nie tylko wiernym odbiciem serialu, ale także jego rozbudowaniem o pobrane z innych źródeł kanoniczne informacje. Dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy z odcinków był jak najlepszą i najciekawszą adaptacją, a mnogość autorów gwarantuje przy tym różne, ciekawe style i podejścia do tematu.

Ale samo napisanie tekstu było tylko częścią pracy, reszta obowiązków przypadła grupie osób- pomysłodawców (Miśkowi i Lordowi Sidiousowi), pierwszym redaktorom (Freedon i Misiek), ale przede wszystkim człowiekowi, który to wszystko poskładał i poprawił, nadając całej serii ostateczny szlif – Wedge’owi.

Wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania tego zbioru opowiadań, pisząc je, edytując (tu przede wszystkim Wielki Wedge), wspierając twórców, czy choćby próbując swoich sił serdecznie dziękujemy.

Dwa pierwsze odcinki można już przeczytać, kolejne będą się pojawiać co trzy dni.

Odcinek I
tekst.php?nr=992
Odcinek II
tekst.php?nr=993

A Was wszystkich zapraszamy serdecznie do czytania, oceniania i komentowania

LINK

ABY DODAĆ POST MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..