Atak klonów

Licytacja biletów na charytatywną premierę

Stopklatka

Jak donosi Stopklatka:
Internetowy Serwis Filmowy Stopklatka oraz największy polski serwis aukcyjny Allegro.pl organizują aukcję biletów uprawniających do uczestniczenia w charytatywnej premierze filmu "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów", która odbędzie się 11 maja.
Do wylicytowania mamy dzisięć pojedynczych biletów na najlepsze miejsca w Sali Kongresowej, gdzie odbędzie się uroczysta projekcja. Dochód przeznaczony zostanie na fundację "Polsat dzieciom". Cena wywoławcza biletu wynosi 1 PLN. Wspólna aukcja Stopklatki i Allegro rozpocznie się 23 i potrwa do 30 kwietnia. Do każdego wylicytowanego biletu dołączony zostanie oficjalny plakat promujący film George`a Lucasa. Bilety ufundował polski dystrybutor "Ataku klonów" firma Syrena Entertainment Group.
Aukcja przeznaczona jest przede wszystkim dla fanów gwiezdnej sagi spoza Warszawy. Mieszkańcy stolicy bowiem będą mieli ułatwioną sprawę, gdyż bilety na charytatywny pokaz kupić będzie można już od środy, 24 kwietnia, w kasach ZASP-u i Sali Kongresowej.
Przypominamy, że nie jest to premiera taka typowa, lecz charytatywna. Tu na prawdę chodzi o to, by zebrać jak najwięcej pieniędzy na szczytny cel. Więc śledźcie Bastion i Stopklatkę w celu uzyskania jeszcze świeższych informacji.Tagi: repertuar kin (67)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.