Książki

''Luke Skywalker and the Shadows of Mindor'' w tłumaczeniu!

Andrzej Syrzycki

UPDATE: News NIE JEST żartem prima aprilisowym.

Według najnowszych informacji, udostępnionych nam pana Andrzeja Syrzyckiego, kolejną powieścią z serii "Star Wars", która trafi do przekładu będzie "Luke Skywalker and the Shadows of Mindor", autorstwa Matthew Stovera. Powieść wydana przez Amber ukaże się w Polsce najprawdopodobniej już w październiku bieżącego roku. Jej roboczy tytuł to "Luke Skywalker i cienie Mindora", a poniżej krótki opis akcji.

Bitwa o Mindor była miejscem, gdzie naprzeciwko siebie stanęły wojska Nowej Republiki prowadzone przez Luke'a Skywalkera oraz siły Czarnych Szturmowców Lorda Shadowspawna, samozwańczego nowego Imperatora galaktyki. Księżniczka Leia, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, R2-D2, Lando Calrissian i piloci Eskadry Łotrów nie wiedzą jednak, że cała bitwa jest pułapką przygotowaną specjalnie dla nich w ramach diabolicznego planu Shadowspawna, mającego na celu usunięcie bohaterów Nowej Republiki, by na jej gruzach odbudować Imperium z nim samym na czele. Lecz Shadowspawn nie docenił odwagi i zaradności swych przeciwników...

Temat na forum>>>.

Wszystkie zapowiedzi znajdziecie w tym miejscu>>>.Tagi: Amber (525) Matthew Stover (83)

Komentarze (32)

ZA ******

Tyle że Czarnego Lorda i Labirynt napisał Luceno...

S-U-P-E-R!Będę musiał sobie kupić ;)

a czego

czytałem punkt przełomu, labirynt zła i mrocznego lorda. I musze przyznać że labirynt zła był naprawdę ciekawy i emocjonujący, natomiast punkt przełomu niepodobał mi się i wkurza mnie jak wszyscy tak się tak książką podniecają.

"Tani chłam"!? Ty w ogóle czytałeś jakąś książkę tego autora? Chyba nie. :|

szkoda,że znów wydadzą tani chłam z lukiem w roli głownej. w sumie nie mam nawet nic przeciwko tej książce ale wolałbym dartha bane'a 2 jak najszybciej.

Dobra robota, Fred :)

Zazartuje sobie: to jest zart. :D

Hahaha. Bardzo śmieszne ;(

Sądząc po tym co się dzieje z forum ktoś robi sobie chyba jaja. Ale mam nadzieję, że tak nie jest i "Cienie Mindoru" wyjdą w Polsce.:)

ja kupilem oryginal i wlasnie czytam, po 60zl na allegro jest wiec nawet niezle :D a 1.04 taki news sprawia ze mozna sie pogubic ;p

Mam nadzieje, że to nie prima aprilis. Fajnie by było, jakby Darth Bane 2 wyszedł w grudniu.

Ostatnio książki SW nie wychodziły w pażdzierniku tylko luty, kwiecień, czerwiec, sierpień i listopad. Może w grudniu też coś wydadzą? Wtedy byłoby 6 książek zamiast pięciu - i to byłaby droga w lepszą stronę.

Kurde i teraz mam burzę mózgów bo sięzastanawiam czy to żart czy też nie :D

Mam nadzieje że nie jest to primaaprilisowy żart :[

Napewno zakpie ;D!

Szczerze?
Przegięcie, bo naprawdę dużo osób czeka na tą książkę i teraz mają fałszywą nadzieję.
Okrutnicy z Was. xP

Amber wyda w 2010 roku wszystkie zaległe książki!!! PRIMA APRILIS!!!!

To jeśli to będzie ostatnia książka w tym roku, to w 2010 rok wejdziemy z następującymi zaległościami:
Death Star; Darth Bane 2 i 3; Legacy 8 i 9; Millennium Falcon; Fate of the Jedi 1, 2, 3 i 4; The Clone Wars 1, 2 i 3; Coruscant Nights 2 i 3; Order 66; Imperial Commando 501st; Dark Troopers i Blood Oath, czyli w sumie 19 sztuk.

Zależało mi na tej książce...ale to dziwne,że tak szybko,pewnie w U.S.A książka świetnie się sprzedała i dlatego tutaj walą tak szybko tłumaczenie

Ale na serio, to jest prima arilis, czy nie? Naprawdę, bo ktoś, kto nie jest w temacie nie ma szans się domyślić, czy to prawda...

A kto tłumaczy? Nestor&Twój Stary?

Mam nadzieje że to nie jest kawał.
Już nie moge się doczekać tej książki!!!!

To jeszcze nic. Zobaczcie na forum :D

Hahaha! Najlepszy kawal jest w tym, ze to nie zart. :D

I za to nienawidzę 1. kwietnia...

Poważnie, nienawidzę go - nie ma w nim absolutnie nic śmiesznego, a tylko miesza ludziom w głowach...

żeby to było prawdziwe :P

Fajnie by bylo! Wam tez milego aprilisa!

Wygląda na to że "Darth Bane: Rule of Two" Drew Karpyshyn'a będzie wydany w przyszłym roku.Jak dla mnie wymiana wydawanych książek to bardzo dobra decyzja. Trochę szkoda że Amber nie wydaje 6-7 książek w danym roku. Z biegiem czasu robią się coraz większe zaległości, ale zawsze mogło być gorzej.

No i teraz pompka z tych którzy się pospieszyli i kupili oryginała :D 10 miechów obsuwy to pestka, z przyjemnością poczekam na polskie wydanie :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Książki"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.