Wojny Klonów

The Clone Wars: Decoded

StarWars.com

Amerykańska stacja Cartoon Network przygotowała dla miłośników serialu "Wojny Klonów" specjalną niespodziankę na początek maja. Wtedy rozpocznie się emisja "The Clone Wars: Decoded". Jest to projekt, który polega na wyświetleniu wszystkich odcinków pierwszego sezonu serialu "The Clone Wars" w specjalnej wersji: podczas seansu będą pojawiać się specjalne pola z informacjami dotyczącymi wszystkiego co widać na ekranie, od ciekawostek na temat tła, po szczegóły życiorysów różnych postaci.
Jest to pierwszy tego typu projekt w Cartoon Network. Pierwszy odcinek "The Clone Wars: Decoded" zostanie wyświetlony 1 maja o 9 p.m. czasu ET, emisja ma trwać do jesieni i premiery drugiego sezonu serialu.Tagi: Cartoon Network (166) The Clone Wars (1317)

Komentarze (26)

Dobry pomysł dla fanów którzy nie czytają komiksów itp.

Luke S-> Najpierw obejrzyj wszystko, a jeśli ci się nie spodoba to dopiero powiedz, że jest do kitu.

Luke S gdybyś był prawdziwym fanem Star wars nawet byś nie pomyślał w ten sposób.
A co do pomysłu wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł

Luke S gdybyś był prawdziwym fanem Star wars nawet byś nie pomyślał w ten sposób.
A co do pomysłu wydaje mi się że to bardzo dobry pomysł

Mopherus --> jakim zapychaczem? W przypadku większości seriali przed nowym sezonem powtarzają stary. A że tu będą jeszcze komentarze, to tym bardziej ciekawie.

Lord Jabba i Lord Comando-> Zgadzam się z każdym waszym słowem.

Ehh to nie będzie dobre rozwiązanie, wydaje się to tylko takim zapychaczem przed drugim sezonem ;/

everdak -> Święta racja. A jesteś archiwistą na Ossusie, bo jeśli tak to podaj mi swój nick. Świetna rzecz ciekawe czy puszczą w polskiej wersji. Tylko żeby coś z tego wyszło.
obiwan04 -> Też racja z tymi ciekawostkami, że tylko dla nich beńdzie się oglądać, ale każdy lubi sobie też przypmnieć co było w danym odcinku ze szczegółami.

dobry pomysł nawiązujący do wydanych przez Lucasarts Behind the Magic i Star Wars Episode 1 Insider's Guide, będzie wiecej wiadomości na temat naszego kochanego uniwersum.

podoba mi się ten pomysł

Jeżeli to nie będą notki w stylu: "To jest Ahsoka. Ahsoka jest padawanką. Jeszcze nie zginęła, ale bądźcie cierpliwi", wreszcie TCW mogą się na coś przydać. IMHO mam nadzieję, że będą jakieś iformacje jeszcze nie publikowane. Tylko czy wtedy będzie to kanoniczne?

ciekawe ciekawe

Bardzo fajny pomysł.
Ludzie od marketingu próbują utrzymać zainteresowanie serialem do czasu premiery drugiej serii, ma ktoś informacje o terminie emisji drugiej serii.

Szykuje się zatrzęsienie nowych haseł na Ossusie :p

no fajnie

Mam nieodparte wrażenie, że ma to jedynie podtrzymać zainteresowanie aż do drugiego sezonu. Tak czy inaczej ciekawsza inicjatywa niż powtórki ;P

Ciekawe, ale nie odkrywcze. Coś takiego pojawia się w wielu serialach np. Enchanted Edition w Lost, pokazująca różne rzeczy, których mało wnikliwy widz może nie skojarzyć ;] Fajnie, że coś takiego jest i tu, chociaż będą to pewnie ciekawostki w stylu: Tu jest napis w Aurebeshu, który znaczy "Yoda is cool" itd.

A ja sobie obczaje kilka odcinkow na probe.

Ciekawe. Ale raczej nie obejrzę. Może same transkrypcje.

Luke S -> Jaki masz problem? Przecież nikt Ci nie karze ogladac tych odcinków w takiej wersji... Jak chcesz to sobie obejrzyj w "normalnej" wersji ;/ Mi się podoba taki projekt, ciekawe jak wyjdzie, w sumie wtedy będzie się to oglądac dla tych ciekawostek a nie dla samego odcinka :P
Bolek -> Przyłączam się :D
obiwan04 -> Twój stary to Nestor!

Bardzo ciekawy projekt. Wiele wniesie do TCW i poszerzy naszą wiedzę. Mam nadzieję że ujrzymy go również w języku polskim!

Ciekawe czy na polskim Cartoon Network też tak zrobią???? Pomysł bardzo fajny.

fajny pomysł :D

Przegieńcie!To będzie do kitu:(]

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Wojny Klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.