Komiksy

Komiksowe zapowiedzi na lipiec

Eucantina.net

Niedawno w sieci pojawiły się zapowiedzi komiksów, które zostaną wydane w lipcu. Fani mogą spodziewać się kolejnych zeszytów takich serii jak Knights of the Old Republic, The Clone Wars, oraz Legacy. Dodatkowo pierwszego lipca do sprzedaży powinien tracić pierwszy numer nowego cyklu Invasion, o którym szerzej informowaliśmy tutaj. Na tym jednak nie koniec ponieważ w lipcu w sprzedaży znajdzie się zerowy numer Dark Times: Blue Harvest, o którym pisaliśmy już w tym miejscu.

Invasion #1: Refugees # 1(5)

Nadchodzi pierwszy numer nowej serii wydawnictwa Dark Horse, który zostanie poprzedzony specjalnym szesnasto stronnicowym preview dostępnym na starwars.com.
Akcja tego cyklu rozgrywa się dwadzieścia pięć lat po bitwie o Yavin. Jedi wraz z całą galaktyką zmierzą się z największym zagrożeniem od czasu pokonania Sithów, inwazją wrogich wojowników zwanych Yuuzhan Vong.
Siły Nowej Republiki i nowopowstały Zakon Jedi są gotowi zmierzyć się z najeźdźcą, jednak jak dotąd nie spotkali z niczym podobnym do Yuuzhan Vongów. Luke Skywalker jest bliski odkrycia, że to nie jest już jego galaktyka …
Scenariusz Tom Taylo, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Jo Chen. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: lipiec 2009.

Temat na forum.
Knights of the Old Republic #43: The Reaping # 1(2)

Zaczyna się nowa niesamowita przygoda byłego padawana Zayne'a Carricka, który tym razem trafi na kometę.
Kiedy Zayne i jego załoga infiltrują kopalnię na komecie, ich partner Gryph wierzy, że jest to kolejna okazja do zdobycia szybkiej gotówki. Nie wie on jednak, że Zayne i Jarael mają inne zamiary jak na przykład ratunek górników pracujących niewolniczo w kopalni. Oczywiście, szlachetne intencje zespołu zdadzą się na nic, jeśli ich intryga zostanie odkryta.
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: lipiec 2009.

Temat na forum.
The Clone Wars #7: In the Service of the Republic # 1(3)

W pierwszej części trzyczęściowej historii, przewaga powietrzna Republiki na planecie Khorm okazuje się dyskusyjna z powodu burz nienaturalnego pochodzenia. Uziemieni Jedi Kit Fisto i Plo Koon planują odważny zamach z udziałem najtwardszych Komandosów Republiki.. Jakby mało było walki ze zdeterminowanym i okopanym siłami separatystów, Jedi muszą także borykać się z młodym i bardzo ambitnym oficerem Republiki w ich szeregach, kapitanem Kendalem Ozzelem.
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: lipiec 2009.

Temat na forum.
Dark Times: Blue Harvest #0

Były Jedi Dass Jennir przyjmuje ofertę pracy, która stawia go na kursie kolizyjnym z nie jednym, lecz dwoma z śmiertelnie niebezpiecznymi gangami.
Komiks ten przedstawia niepublikowane dotąd wcześniej wprowadzenie do opowieści zatytułowanej "Blue Harvest”, pochodzące z MySpace Dark Horse Presents, która pierwszy raz zostanie zaprezentowana w druku. Szesnasto stronnicowa opowieść zostanie przedstawiona na dwa sposoby: najpierw w kolorze tak jak pojawiła się online, a następnie w formie szkiców wykonanych ołówkiem.
Scenariusz Mick Harrison, rysunki i okładka Douglas Wheatley, kolory Dave McCaig. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: lipiec 2009.

Temat na forum.
Legacy #38: Tatooine # 2(4)

Łatwo wieść żywot pirata kiedy jesteś ex-Jedi z grupą lojalnych towarzyszy przy boku, szczególnie jeśli okradasz piratów z Czarnego Słońca, którzy z kolei okradają Imperium. Cóż, przynajmniej dopóki obie strony nie połapią się co jest grane. Teraz znalazłszy się pod bacznym spojrzeniem Czarnego Słońca i Imperium, Cade Skywalker i jego załoga pragną wydostać się z Tatooine. Agentki Gunner Yage i Morrigan Corde trafiły na gorący ślad Cade'a. Tymczasem Vigo Czarnego Słońca planuje coś specjalnego dla Cade’a i Imperialnych agentów. Gdyby tylko silniki Mynocka chciały wystartować, wszystkie ich kłopoty mogłby pozostać w tyle …
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson, okładka Chris Warner. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: lipiec 2009.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Douglas Wheatley (45) Dziedzictwo (Legacy) (238) Henry Gilroy (74) Inwazja (Invasion) (63) Jan Duursema (147) John Jackson Miller (172) John Ostrander (182) Mick Harrison (26) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) The Clone Wars (1319) Tom Taylor (49)

Komentarze (24)

przy opisie zeszytu legacy jest bond jest "mogłby" a powinno być "mogłyby"

gitarra , będzie się działo KOTOR padł na pysk niestety :/

Lord Dexter -> przejrzyj komiksową listę mailingową, z tego co pamiętam podawano tam adres www z którego można ściągnąć skany komiksów.:)Znam wprawdzie adres tej stronki, ale go nie podam tutaj.:)

skąd można ściągnąć legacy komiksy?

Żeby tak Kotor był wreszcie w Polsce

kurde .. nawet nie mam się do czego przyczepić ... same ciastka :D

Wszystko zapowiada się wyjatkowo miodnie...

KotOR - ech, szkoda, że od zakończenia Vindication (dzięki któremu wróciłem do KotORa) nie ma nic ciekawego.

TCW i DT nie czytam.

Legacy - na tą miniserie czekam z niecierpliwością, bo generalnie jest o Tatooine, a Tatooine jest fajna. <3 ;P

no i INVASIOOON :D Na to chyba wszyscy czekają najbardziej. :D

Szykuje się gorący komiksowy lipiec.

Chodzi oczywiście o prolog gry KotORa 2, co do pozostałych fabuł, to wjątkowo ciekawie prezentuje się Clone Wars.

Fabuła KotORa 43 przypomina trochę prolog KOTORa 2. Tak poza tym ładne niektóre arty :).

W lipcu zapowiada się na wysyp komiksów.
Najbardziej smakowicie prezentują się:
Invasion
Legacy
The Clone Wars (gdzie pojawią się starzy znajomi ze starej trylogii.:))
Nie mogę już się doczekać lipca.:)

Storms to wiadomo. Ale co potem? Jak dla mnie to by była większa akcja z tą panną, a tutaj sobie na "ass in the space" lecą.

NO i znowu nic po Polsku

Nareszcie Invasion na ebay trzeba kupić!!!

Storms #2 i wszysko jasne <3.

-> Nestor

Teraz widzę podobieństwo ;) Ciekaw co się stanie z naszą rycerką imperialną.

byle nie ty i comndo! a na Invasion zacieram rączki :P

TW Bolek-> to chyba Gunner Yage

Najbardziej oczekuję na Invasion i Legacy. Zapowiadają się świetnie.

KotOR spada fabularnie
Na Invasion oczekuję
The Clone Wars może zacznę czytać, bo zapowiada się ciekawiej od ostatnich numerów.
Blue Harvest było
Legacy 38 Tatooine. Powrót do źródeł może być ciekawie. Mam pytanie. Czy ta panienka to Azlyn?

Tylko jak nie promil, to kto? :(

No wlasnie: promil musi odejsc! skoro nie ma czasu na bycie pierwszym w tym biznesie.

Już o nich czytałem. Ostatnio spozniacie sie z newsami

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.