Gry komputerowe

Ord Mantell – kolejna planeta z TOR

SWTOR.com

We wczorajszej aktualizacji oficjalnej strony Star Wars: The Old Republic poszerzono świat rozgrywki o kolejną planetę. Po Nal Hutta czas przyszedł na Ord Mantell. Jest to planeta pokryta wyspami wulkanicznego pochodzenia, którą skolonizowali Korelianie 9 tysięcy lat przed wybuchem Wielkiej Wojny. Po podpisaniu Traktaktu Corusańskiego skorumpowani władcy Ord Mantell wybrali Republikę jako swoją stronę konfliktu, wbrew powszechnemu sprzeciwowi społecznemu. Co w efekcie doprowadziło do powstania silnego ruchu separatystycznego na planecie i pogrążyło ją wojnie domowej. Osłabiona administracja Ord Mantell jest stale nękana przez siły rebeliantów i stała wymarzonym miejscem działalności wielu grup przestępczych i syndykatów zbrodni. W „The Old Republic” przyjdzie nam przekonać się jak sytuacja na Ord Mantell tak naprawdę wygląda.

Więcej na temat historii planety możecie poczytać tutaj. Tutaj i tutaj natomiast znajdziecie screeny z gry i koncepty artystyczne dotyczące Ord Mantell. Poniżej mała próbka tego co czeka graczy już za kilka miesięcy:
Ponadto w zeszłym tygodniu na łamach SWTOR.com pojawił się obszerny artykuł poświęcony łowcom nagród w grze, o których potwierdzeniu już pisaliśmy. Tekst objawia jednak sporą ciekawostkę. Otóż klasa łowców nagród będzie musiała opowiedzieć się tylko po stronie Imperium Sithów. Tym samym będzie można wykonywać zadania należące tylko do tej frakcji. Nie chodzi tutaj raczej o zabranie graczom jednej możliwości wyboru, ale o wykrystalizowanie stron konfliktu, w której to Sithowie są źli, a Jedi tymi dobrymi. Być może za jakiś czas pojawi się kontrfrakcja dla Republiki, która będzie spełniała tą samą funkcję co łowcy nagród dla Sihtów? Fani jak zawsze pozostawieni są w niepewności do czasu kolejnych aktualizacji... Cały artykuł w języku angielskim dostępy jest w tym miejscu.


Temat na forumTagi: The Old Republic (494)

Komentarze (24)

Dorg -> Raczej sobie.

Łowca Nagród pracujący dla jednej frakcji = FAIL
Jeśli chcieli mnie zachęcić do grania TORa, to niezbyt im wyszło... :P

lol łowca nagród nie może wybrać frakcji którą gra na serio lol przez duże L

Screeny nienajgorsze, choć faktycznie wyglądają zbyt "ziemsko", ale z tymi łowcami to ostro przegięli. Że niby łowca nagród nie możedecydować o swoim losie?! Kompletna bzdura, przecież oni służą tylko kasie!

hmmmmmm... po raz pierwszy mam mieszane uczucia ( a to wielki postęp , w stosunku do innych newsów ) . Nie odpycha , ale też nie przyciąga niczym . Ogólnie jest jednak ok . Wreszcie przestali się inspirować Fable .

Nieźle, naprawdę nieźle, podoba mi się to, że dają mało pokazywane planety (robią tak, żeby móc wsadzić więcej inwencji własnej?), nie podoba za to ograniczenie łowców nagród do frakcji Sith(:(). Choć pewnie jakaś przeciwklasa będzie po stronie republiki, to wolałbym jedną klasę i wolność wyboru.
Tak nawiasem, to popieram Lorda Dextera, pierwszy screen trochę przywodzi na myśl przedmieścia jakiegoś miasta, a zwłaszcza te lampy, bo ulice jeszcze by uszły. Oj, oj, trzeba zbierać kasę na abonament (albo mikrotransakcje :P)...

mi wydaja się takie sobie :P

Wilku ma racje, dziwne zagranie ze strony wydawcow. Jak chcha wiecej klas postaci to niech cos wymysla nowego, a nie robia dwoch tych samych klas po jednej na kazda strone konfliktu tylko ze inna nazwa ;/

a co dopiero klimatu SW.

pierwszy skreen troche 'za ziemski'
te lampy.. ulice... boże... wogóle nie czuć klimatu OR.

ciekawe czy mając 2 gb ramu pójdzie

No i pięknie. Trzeba tylko zakupić nowego PieCa na premierę gry....:D

Wygląda ciekawie, ale z tymi łowcami nagród to trochę lipa, że już narzuconą mają stronę Sithów.

ładne projekty.. ciekawa planeta o której dosc mało sie mówi.. fajnie ze ją umiescili w TORze

Ostatni raz widzielismy Ord Mantell w SotE, fajnie ze znow powrocili do tego swiata zamiast wymyslac cos nowego albo po raz nie wiadomo ktory wciskac Nar Shaddee.

Hmm Ord Mantell. Tak właściwie to podobnie jak Nal Hutta często wspominana, a rzadko pokazywana.

W zasadzie jestem ciekaw ile tych planet na lini granicznej na poczatku dadza, 10?

Co do lowcow, to dobra wiadomosc, bo jest szansa, ze klas do wyboru bedzie wiecej niz 2-3.

ładna planetka

Szkoda. Bo chciałem zagrać łowcą nagród i oczywiście grać po stronie dobra. Będę więc musiał grać jako Jedi.

grafika...

to już bzdura,łowcy nagród są panami własnego losu a nie najemnikami jednej ze stron frakcji.Mam nadzieje że to zmienią,bo jeśli nie to będzie kibel.

Zapewne będzie odpowiednik republikański, coś w stylu "łotrzyk", "przemytnik"

nie panikujcie

No, kolejna fajna planeta ;)

i to by było tyle ejsli chodzi o wolnosc wyboru... od kiedy to Republikę nie stac na lowcow nagrod?

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.