Różne

Pora Imperatora #21

UniRadio

Po świętach będzie rzecz jasna kolejna Pora Imperatora. Twórcy zapewniają, że tym razem będzie poważnie jak zawsze, a ponieważ obietnicom wobec słuchaczy musi stać się zadość, dzielni redaktorzy audycji Michał Misiek Wolski i Jakub Bocian Bocian stawią czoła potworom z Gwiezdnych Wojen. Jak sami obiecują: Będziemy obracać na wszystkie strony wszelakie monstra, które pojawiły się w Sadze, i porównywać je do naszych tradycyjnych, ziemskich potworów. A żeby wprowadzić wszystkich słuchaczy w klimat, proponujemy obejrzenie listy 10 największych potworów w historii kina:W kąciku fanów - wywiad z uwielbianym przez tłumy Rickym Skywalkerem, człowiekiem którego pokochała nawet Karen Traviss. Tak więc nie zapomnijcie ustawić swoich odtwarzaczy mp3 w środę o godzinie 20:10 na impuls UniRadia!Ponieważ jest to audycja na żywo, na chwilę obecną możliwe będzie wysłuchanie jej o określonej porze i wyłącznie w internecie, za pośrednictwem strony internetowej rozgłośni studenckiej UniRadio, lub bezpośrednio przez link do programu.

Temat na forumTagi: Pora Imperatora (80)

Komentarze (20)

fajne ale czegosi mi
tu brakuje

Ja wiem o co chodzi z tą Traviss, ale nie mogę powiedziec..

Pokochała Karen Traviss?

Hmh, muszę go poznać xP

Piankowy marynarzyk powinien dostać zaszczytne 1 miejsce.

Niezły jeszcze jest żółw, owni :D

Gamera to mój nowy BÓG!
Wogóle muszę o czymś opowiedzieć. Kiedyś na pchlim targu wypatrzyłem wśród rupeci piękną rzecz. Była to piękna z orginalnej solidnej gumy - GODZILLA! Byłem oczarowany tym badziewiem, ale facet powiedział że chce za to coś 25 zł.
Ja nie miałem nic przy sobie. Chciałem porzyczyć od kumpla, ale rozmysliłem się.
Do dziś żałuję - bo godzilli w nastepną niedziele już nie było!

Za to miesiąc po tym, wypatrzyłem orginalną pacynkę gumową z lateksu Yody (jak epizod I wchodził to sie pojawiały w niezłych cenach). Kupiłem od kolesia za 10 zł! Zakup Roku!

Trolli się ostatnio rozmnożyło xp.

"uwielbianym przez tłumy Rickym Skywalkerem" ? :D :D :D

Buahahaha xDD Luke S mnie rozp*****la...

Nest i się doczekałęś. :D

Jak to włączyć:(

Po raz pierwszy Gamera pojawił się w filmie Daikaijū Gamera z 1965 r. W tym filmie (będącym ostatnim czarno – białym japońskim filmem o potworach) jest on prehistorycznym żółwiem, który w wyniku walki między amerykańskimi i radzieckimi myśliwcami w Arktyce zostaje przez przypadek obudzony ze snu przez wybuch jądrowy. Gamera jest tu jeszcze niebezpiecznym dla ludzi, niszczycielskim potworem, który po przebudzeniu rusza, by zniszczyć Japonię. Jednak w jednej ze scen filmu Gamera ratuje małego chłopca Toshio Sakurai przed śmiercią; w filmie nie zostaje wyjaśnione, dlaczego to zrobił. Ostatecznie udaje się uwolnić Japonię od zagrożenia, wystrzeliwując Gamerę na Marsa przy użyciu potężnej rakiety.

PWN3D!

Żółw na trzepaku owni, muzę obejrzeć film z którego to pochodzi.

mi sie najbardziej podoba Gamera (żółw) a szczególnie te salta na trzepaku! :d

E tam, nie znacie się, piankowy olbrzym miażdży all na głowę xD

<hahahahahah>
numero 1 rządzi ! Gigant Claw! Same jego szalone oczy zabijają xD

Fajny film

świetny film

Ale kiczowate te filmy xD

Żółw hard-coreowy. Tak samo ten sęp :D :D

Ja standardowo czekam na kometarz uzytkownika o pseudonimie Luke S.

Brontozaur&Żółw pwn3d

Ogólnie lista owni

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.