Bastion

"Doktryna Tarkina"
"Rządź poprzez strach przed siłą, niż przez samą siłę"Po wielu miesiącach ciężkich prac i oczekiwań, dzisiaj nastąpił ten dzień. "Bastion PBF", który przyjął nazwę "Doktryna Tarkina", oficjalnie dzisiaj startuje.

Przeżyj przygodę w pierwszych dniach Rebelii. Zaledwie przed kilkoma miesiącami powstał Sojusz Rebeliantów, który zrzesza pomniejsze ruchy buntownicze z innych światów Galaktyki. Organizacja jest jednak daleka od swej siły spod Bitwy nad Endorem. Głównymi zadaniami pierwszych rebeliantów są tzw. "hit and run", czyli ataki z zaskoczenia i wszelkie sabotaże.

Grę każdy bohater rozpoczyna w Imperialnym Centrum, czyli Coruscant. Reszta planet będzie rozwijana wraz z postępami fabuły, aż do wielkiego finału. Tak, podobnie jak niedawno zakończone "Polowanie na Jedi", "Doktryna Tarkina", będzie posiadała zakończenie.

Aby dołączyć do gry, należy napisać historię i przynajmniej spróbować wypełnić kartę postaci. Wskazówki do jej stworzenia znajdziecie w temacie "Tworzenie Postaci".
Po za tym trzeba spełniać poniższe warunki, aby nie dostać ujemnego EXPa, lub zostać wyrzuconym.
 • Po pierwsze ortografia i gramatyka. Gracz nie musi być Mickiewiczem, jednak powinien uważać jak pisze.
 • Po drugie posłuszeństwo. Mistrz Gry ma prawo do zrobienia wszystkiego. Jednak jeżeli myli fakty z kanonu Star Wars, należy napisać o tym w temacie "komentarze".
 • Historia postaci, kiedy zostaje zatwierdzona, nie można jej zmienić. Wspominanie podczas gry wydarzeń, lub postaci o których w historii nie ma ani słowa, dostaje ostrzeżenie. Jeżeli będzie kontynuować wymyślanie, zostanie zawieszony, a potem wydalony.
 • Gra jest kanoniczna i w ogólnym zamierzeniu ma przedstawić wpływ bohaterów na już napisaną historię. Np. zdobycie jednej z części planów Gwiazdy Śmierci.
 • Postaci mogą latać po Galaktyce, lecz musi to być związane z ich historią. Nowe planety nie będą dodawane. Jedynie pojedyncze lokacje w dziale "Inne".
 • Gracz musi znać zasadę pisania postów. Dialogi piszemy kursywą, używane moce, umiejętności i atuty wytłuszczonym drukiem, "cudzysłów" odpowiada za rozmyślania postaci.


 • UWAGA w podstawowym lateście nie pokazują się posty z "Doktryny Tarkina". Należy kliknąć na opcję "Z działem PBF SW".

  Poszukiwany jest dodatkowy Mistrz Gry do "Doktryny Tarkina". Powinien dysponować dużą ilością wolnego czasu i doświadczeniem w mistrzowaniu. Użytkownik może być jednocześnie MG i graczem.


  Tagi: PBF (9) RPG D20 (140)

  Komentarze (23)

  Timonaliza, wiemy :D

  trza będzie zagrać :)

  Dopiero ledwie nawet nie dwa dni gram, a już niewyobrażalną przyjemność sprawia mi irytowanie wszystkich wokoło :D.

  Ok, ja pomyślę nad historią jak znajdę czas :/

  Spotkałem się już z czymś takim na różnych stronach, ale jakoś nigdy nie mogłem dojść, o co tu chodzi i na czym to polega ;p Raczej więc nie zagram, ale fajnie, że powstają takie różne, ciekawe inicjatywy. Dobrej zabawy ;]

  Skoro mozna do gry dolaczac w dowolnym momencie to pewnie sie zapisze za jakis czas : - ).

  No miało startować już 1 stycznia.

  A kiedy by startowało?

  Ale pogrom komentarzy :D Dzięki Urthona

  Tytuł fajhowny : D

  Mini -> Postaci są przyjmowane non stop.

  Ojć. Chyba nie zdążyłem wejść przed starem. ; <

  ... No nie wiem, czy czego głupiego tam nie napiszę... oO

  Zaloguje się!!!!!!!:D

  Wg mnie tytuł to kompletny niewypał, ale zagrać może spróbuje.

  No nareszcie! Zaczyna się! Pomyślnych lotów życzę "Doktrynie Tarkina", pierwszemu PBF na Bastionie! <Nagle rozległ się trzask butelki baaaardzo drogiego szampana>

  Doktryna Tarkina najbardziej pasuje do zbyt przerażonej galaktyki, by postawić się imperatorowi. Po za tym wokół Tarkina będzie się toczyć większa część gry ;). No i rasizm, nie zapominajmy o rasizmie :D

  "Doktryna Tarkina"? Mroczny tytuł, może być :D.

  Hmmm... w wolnej chwili zabieram się za kartę postaci! xD

  Super. Już wysyłam kartę postaci! Zapowiada się przednia zabawa!

  może zagram, jak drugi raz skończę KotORa II ;)

  Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

  Login:
  Hasło:

  Archiwum wiadomości dla działu "Bastion"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.