Gry komputerowe

Nowa klasa postaci w The Old Republic

SWTOR.com

Twórcy gry „Star Wars: The Old Republic” odkryli przed fanami kolejną klasę postaci w jaką będą mogli się wcielić. Po łowcach nagród czas przyszedł na żołnierzy Republiki. Żołnierze to elitarni specjaliści od walki będący w armii Republiki uzbrojeni w ciężkie blastery i trudne do spenetrowania zbroje skonstruowane przez czołowych techników zbrojeniowych. Wyszkoleni do walki w każdych warunkach żołnierze są w stanie walczyć daleko za liniami wroga przy użyciu wyćwiczonej precyzji, ogniowi zaporowemu i kilku bombom atakując dotkliwie przeciwnika. Nawet lordowie Sithów pomyślą dwa razy zanim włączą się do walki z żołnierzami – to właśnie oznacza być jednym najlepszych bojowników Republiki.Przy okazji prezentacji nowej klasy postaci na oficjalnej stronie projektu „The Old Republic” zamieszczono dwie nowe tapety z wizerunkiem żołnierza, które pobierzecie z tego miejsca oraz własną podstronę tej klasy postaci, którą znajdziecie tutaj.Tagi: The Old Republic (494)

Komentarze (45)

Klasyka wojny.

----> Orenos ,świetnie to podsumowałeś,BRAWO !!!

Jołłłłłłłłłłłłłłłł.

.... jedni narzekają , że za bardzo star warsowe (tzw.zbroja klona i mandolarionina) a inni - tacy jak FoolECK(którzy pieprzą , że aż głowa mała ,ale pomińmy to) narzekają , że za mało star warsowe ... ludzie opanujcie się ;/

I tego się bałem - coraz mniej Starwarsów w Starwarsach... Niech BioWare odpuści, albo weźmie się za to porządnie. Już KotORy mnie momentami denerwowały, ale to już przesada. Nie jesteśmy durnymi Amerykanami, którym wystarczy stworzyć SWOJĄ koncepcję sci-fi, włożyć do tego miecze świetlne, dodać znaczek SW i już sikają w majty ze szczęścia...

Republic Commando -> Ano były, przynajmniej w początkowym okresie Imperium. Miało to być celowe nawiązanie wojsk Republiki do Imperium:

klony -> szturmowcy
AT-RT -> AT-ST
AT-TE, AT-OT -> AT-AT
Venator -> Imperial Star Destroyer
Acclamator -> Victory
Promy klasy Theta -> Promy klasy Lambda

Takie skojarzenia mi się nasunęły, kiedy po raz pierwszy zwróciłem uwagę na jednostki Republiki w AOTC i ROTS. Właściwie to oryginalność zachowano w myśliwcach i bombowcach: o ile ARC-170 nasuwają skojarzenia z X-Wingami a Eta-2 z TIE, to takie jednostki jak V-Wing, V-19 Torrent i parę innych to całkowite nowości. Podobnie jak kanonierki LAAT. I to mi się podoba.

Wiem, że to miało być celowe nawiązanie do Imperium...jednak mimo to wolałbym AOTC i ROTS z zupełnie nowymi projektami żołnierzy, statków, pojazdów itp.

Tak po dłuższych oględzinach ta zbroja jakoś mi dziwnie podchodzi pod koncepty McQuarriego. Natomiast jeśli chodzi o samą klasę, to podoba mi się i jeżeli kiedyś będę miał przyjemność grać w TORa to najprawdopodobniej wybiorę ją, bez względu na wygląd.

A tak swoją drogą - pomyślał ktoś, że jak w większości erpegów możliwe będzie najprawdopodobniej samodzielne wyekwipowanie postaci, wliczając w to pancerz?? :P

Szlag człowieka bierze, a tak w ogóle, czy klony w ogóle istniały w Starej Republice??!! Zbroi im brakuje jak nic nie potrafią wymyślić. Mogli chociaż zbliżyć wygląd zbroi do zbroi Mandalorian z Kotora 2 ;/

QQqqqq qqqq qQQQqqq qqqq QQQQQQQq qqqq qqqq qqqq qqqq, płacz, narzekanie, płacz, jeku okropna zbroja mamo przytul, ojojojojo uniwersum umrze to koniec, qqqqQQQqqq.

To już lepiej by było jakby pomieszali pancerz klona i pancerze z Mass Effecta - te w końcu aż tak przegięte technologicznie jeśli chodzi o wygląd nie były. Zastanawiam się tylko, jak zrobią z różnymi rasami i czy będziemy mieli do czynienia z rasistowskimi armiami trooperów/bh prowadzonymi przez armię nierasistowskich jedi/sithów. Ehh..

LOL to ma być STAR WARS i ma STAR WARS przypominać. Jak dla mnie podobieśtwa to in plus, bo nie chce grać w jakiś nieznany sci-fi MMO. Wiem, że zwykłe KotORy były znośne, ale im bardziej StarWarsowe bedzie TOR tym lepiej.

Melipone gratuluję poznania nowego słówka ;p A jak już tak narzekacie to proszę bardzo! Stwórzcie własny koncept żołnierza i wysyłajcie do Bioweru ,a jak nie to się zamknijcie i przestańcie narzekać ....

PS.Asijka masz rację autor newsa jest niedouczony ..... HAHAHAHAHAHAHA kawalerzysta XD Używanie mózgu nie gryzie ....

ehm Vergesso przecież klony były później szturmowcami no nie?

Ja bym znowu nie przesądzał wygląd tych zbroi, na pewno zostanie podobieństwo jakoś wytłumaczone.

Jedno słowo -> Kompromitacja .

żenujące jest podobieństwo do klonów. Brak pomysłów.

Brak oryginalności, jeśli chodzi o wygląd żołnierzy: od razu nasuwają się skojarzenia z klonami, którzy już i tak nasuwają skojarzenia ze szturmowcami Imperium.

Bolek może mieć rację, że to może być właśnie takie nawiązanie, jednak takie numery mi się niezbyt podobają.

Uzupełnienie:

Swoją drogą, jeżeli chodzi o walkę no niczego sobie. Wstępnie fajnie to wygląda. Czy to szybkie uderzenie, czy to granaty, czy to wyrzutnia. Czy ja wiem czy to jest broń lepsza niż w starej trylogii? Bym się spierał ;-)

Może nie będzie tak źle. A jeżeli komuś ta klasa nie przypadnie do gustu to przecież będą inne do wyboru. Nie ma więc powodów do narzekań ;-)

nie dość, ze brzydki i kanciaste , to jeszcze nudne zzynanie z WK. Te wszytkie białe zbroje juz mi nosem wychodza ;/

o jeenny brak oryginalności na 99,9%

Troopersi sa tu raczej promowani na takich polkomanosow, zeby sie po prostu odrozniali od zwyklych "soldierow".

dość tradycyjne te klasy, że tak powiem

Podstawowa profesja, ale jak cieszy ^^

ale podnieta

Najwyraźniej twórcom gier skończyły się pomysły na zbroje. Klony, widzę Klony! (Te z nowej trylogii)

Kapa że tak bardzo podobni do stoormtroper

Hmm faktycznie wygląda bardzo podobnie do klonów, ale może to zbroje klonów były na tych wzorowane:P W końcu z czegoś Kaminoanie musiele skądś czerpać inspiracje.

Kapa że tak bardzo podobni do stoormtroper

Może taka róźnica w technologii w przeciągu tylu lat będzie jakoś wyjaśniona. Może wojna skończy się tak dużymi stratami, że postęp zastopuję się w rozwoju, albo możliwie że też cofnie. I wszechświat będzie wyglądał tak jak w serii komiksowej "Jedi&Sith".

No kurde, początkowo pomyślałem, że zdjęcie pochodzi z jakiejś innej gry. Istny klon! Ale nie narzekam. Zawsze chciałem pograć w MMO z SW chociaż nie lubię specjalnie tego gatunku gier.

trooper to piechur ;p

ktoś tu jednak powinien wrócić do książek, tak coś widzę. i niekoniecznie autor njusa ;p

Może być ciekawą klasą ten żołnierz :)

Asijka -> Tak? A widziałaś gdziekolwiek kiedykolwiek, by ktoś tak w Star Wars przetłumaczył słowo "trooper"? Bo ja nie, tym bardziej że słowo "trooper" jest w USA równoznaczne z "soldier", a to z tego względu, że "troops" oznacza tam po prostu wojsko.

Zabawna myśl swoją drogą, takie tłumaczenie - stormtrooper "szturmowym kawalerzystą" albo clonetrooper "kawalerzystą-klonem". Zabójcze.

"no i znowu robią rozpierdziel w uniwersum - to już widać, że będzie lepsza technologia niż w starej trylogii... bez sensu. A potem się ludzie pytają, czemu nie lubie kotora. " popieram

"statki sithów wyglądające jak niszczyciele w KotOrze I a teraz "prawie" żołmierze klony w TOR -_- " popieram

"klony !!!!!" popieram

Clones, clones, clones...


"Czy w całej galaktyce nie ma innej koncepcji zbroi?! " popieram


Bioware zrobiła Kotor I Kotora 2 chwała im za to a teraz z Lucasartsem zniszczą uniwersum , ośmieszą je i kompletnie pomieszają :/

Autor newsa widocznie jest niedouczony, bo TROOPER oznacza KAWALERZYSTA, a nie żołnierz... Słownik nie gryzie.

no nie spodziewałem się tej klasy, wcale! ;p

no i znowu robią rozpierdziel w uniwersum - to już widać, że będzie lepsza technologia niż w starej trylogii... bez sensu. A potem się ludzie pytają, czemu nie lubie kotora.

Zero oryginalności…
Niedługo okaże się że wszystkie pojazdy i cały ekwipunek Republiki i Imperium kiedyś się już w historii pojawił…

No ale narzekać za bardzo nie można – w końcu w obu kotorch mieliśmy imperialne Imperium sithów i rebeliancką Republikę :P

Niech sobie będą żołnierzami klonami :D Przecież Kaminoanie musieli brać skądś wzory. Nie byli przecież wojami :P

klony !!!!!

Czy w całej galaktyce nie ma innej koncepcji zbroi?!

Fajne, ale i tak będę Dżedajem :)
,,trudne do spenetrowania zbroje"-jak mam to rozumieć? xD

Ej ! powinni już sobie dac spokój z powielaniem wyglądów , najpierw statki sithów wyglądające jak niszczyciele w KotOrze I a teraz "prawie" żołmierze klony w TOR -_-

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.