Komiksy

Komiksowe zapowiedzi na sierpień

rebelscum.com

W sierpniu wydawnictwo Dark Horse przygotowuje dla fanów gwiezdnej sagi pięć nowych komiksów. Do sprzedaży trafią kolejne zeszyty takich serii jak: Knights of the Old Republic, The Clone Wars, Dark Times, Invasion oraz Legacy. Podczas wakacji czytelnicy komiksów nie powinni się nudzić.

Invasion #2: Refugees # 2(5)

Mistrz Jedi Luke Skywalker i żołnierze Nowej Republiki w ostatniej chwili zdołali ewakuować część cywilów z planety Artorias, ale dla Finna Galfridiana to za mało. Jego matka i siostra zostały wzięte do niewoli przez Vongów, a ojciec pozostał by opóźnić działania wroga i pozwolić uciec uchodźcom.
Teraz Finn znajduje się w Nowej Świątyni Jedi na Yavinie 4, gdzie jest poddawany szkoleniu, ale to, czego naprawdę pragnie to powrócić do walki!
Scenariusz Tom Taylor, rysunki Colin Wilson, kolory Wes Dzioba, okładka Jo Chen. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: sierpień 2009.

Temat na forum.
The Clone Wars #8: In the Service of the Republic # 2(3)

W obliczu najgorszej burzy w historii lodowej-planety Khorm, Mistrzowie Jedi Plo Koon i Kit Fisto rozpoczynają niemożliwą do wykonania misję polegającą na zniszczeniu górskiej twierdzy Separatystów. Ale ich zadanie staje się jeszcze trudniejsze dzięki informacjom ujawnionym przez uwięzionego żołnierza Republiki oraz przybyciu Asajj Ventress i jej elitarnego oddziału komandosów-droidów!
Scenariusz Henry Gilroy i Steven Melching, rysunki i okładka Scott Hepburn, tusz Dan Parsons, kolory Michael E. Wiggam. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: sierpień 2009.

Temat na forum.
Knights of the Old Republic #44: The Reaping # 2(2)

Załoga statku Hot Prospect została zdemaskowana! Podczas walki przeciwko Crucible, olbrzymiej organizacji zajmującej się handlem niewolników, Zayne’a Carricka nie opuszcza pech. Zayne i Jarael weszli do górniczej kopalni na komecie z zamiarem uwolnienia niewolników. Ale kiedy Crucible zostaje ostrzeżony o działaniach oszustów na swoim terenie, wywołuje to śmiertelną bitwę. Ponad to historia ta odsłoni wstrząsającą prawdę o jednym z najbardziej umiłowanych KOTORowych bohaterów!
Scenariusz John Jackson Miller, rysunki Bong Dazo, kolory Michael Atiyeh, okładka Benjamin Carré. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: sierpień 2009.

Temat na forum.
Legacy #39: Tatooine # 3(4)

Oddzielony od swoich pirackich towarzyszy i uziemiony przez burzę piaskową na opuszczonej farmie wilgoci (tak, na TEJ farmie wilgoci) wraz z imperialnym agentem, duchem Jedi i parą zabójców Anzati - Cade Skywalker zdecydowanie miewał lepsze dni. Do szczęścia potrzeba mu jeszcze tylko wizyty jego drogiej matki.
Tymczasem na Coruscant Sithowie umieszczają kogoś nowego na tronie …
Scenariusz John Ostrander, rysunki i okładka Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: sierpień 2009.

Temat na forum.
Dark Times #16: Blue Harvest # 4(5)

Były Jedi Dass Jennir wplątał się w skomplikowaną sieć kłamstw starając się obalić dwa zwalczające się gangi. Teraz, wszystkie wątki mogą zostać przerwane, a wtedy rozerwą miasto na części w wojnie, która może zgubić tych, których Jennir starał się uratować. Jednak wcześniej gangi będą chciały zemścić się na nim!
Scenariusz Mick Harrison, rysunki Doug Wheatley, kolory David McCaig, okładka Douglas Wheatley i Dustin Weaver. Cena 2,99$, 40 stron. Premiera: sierpień 2009.

Temat na forum.Tagi: Dark Horse Comics (790) Douglas Wheatley (45) Dziedzictwo (Legacy) (238) Henry Gilroy (74) Inwazja (Invasion) (63) Jan Duursema (147) John Jackson Miller (172) John Ostrander (182) Mick Harrison (26) Mroczne czasy (Dark Times) (143) Rycerze Starej Republiki (Knights of the Old Republic) (146) The Clone Wars (1318) Tom Taylor (49)

Komentarze (17)

Asajj jest nie do zdarcia - Plo w kurteczce z kapturem, a ta wciąż tylko w bandażach i z gołą głową...

jeah!
Legacy się rozkręca. Wreszcie nowy Imperator, no i Tatooine, powrót na farmę <3 Tylko ciekawe czy twórcy uwzględnią, że farma była zamieszkana przez Darklighterów po śmierci Larsów. Oby.
Ricky --> Luke nie żyje, przecież pisze w zapowiedzi "duch Jedi" ;P ale jakoś taki dziwnie wyraźny ten duch.

Kur... znowu Luke w Legacy? Omg...

Clone Wars jak zwykle żenujące . Ale okładka z Dark Times po prostu rządzi . Kotor też mi się bardzo podoba .

Burzol - > Zgadzam się z Tobą. Mnie również podobają się te okładki, a najbardziej te wykonane przez duet Wheatley - Weaver i Jo Chen. Choć ta Benjamina Carré'a też jest ciekawa.

"Tymczasem na Coruscant Sithowie umieszczają kogoś nowego na tronie&#8230;" <3

"Ponad to historia ta odsłoni wstrząsającą prawdę o jednym z najbardziej umiłowanych KOTORowych bohaterów! "
oby to byl ktos inny niz Jarael, bo byloby to zbyt przewidywalne:)

Jest jeden plus komiksów z serii TCW: Scott Hepburn trzyma się z dala od reszty komiksów Star Wars. I chwała mu za to, bo gdybym zobaczył znowu jego rysunki w jakimś KotORze... [Zaciskanie i rozprostowywanie pieści.]

Śliczne okładki będą w sierpniu ;). Jo Chen świetnie pokazała ujęcie z punktu widzenia stwora. Duursema się w swoim stylu na szczęście poprawiła. Benjamin Carré zaszalał, szczególnie z kosmosem w tle, tworząc prześliczny obrazek. Ale z tego wszystkiego najlepiej chyba narysowali Weaver i Wheatley ze swoim zanurzonym Jennirem. Miodzio.

Ricky---->może sie hibernował jak Krayt ?:D

Legacy zapowiada się ciekawie.

Ciekawy sierpień się zapowiada :D.

Ja się nie zdziwię wcale, jak się okaże że Luke żyje. :D

Nowy na tronie? Service zapowiada się świetnie, również Legacy i Inwazja... a widze że z Kotora robi nam się Matrix xD!

Genialna okładka komiksu z genialnej serii komiksowej. Mowa oczywiście o Dark Times! Nie mogę się doczekać :D

Hmmm... ciekawe jaką rolę znowu odegra Luke w Legacy.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Komiksy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.