Atak klonów

AOTC w Silver Screen

Różne

Pan Piotr z Silver Screen podesłał nam taką informację:
Pokazy w nocy z 15.05 na 16.05 odbędą się we wszystkich naszych kinach tzn.
Silver Screen Gdynia- kopia z dubbingiem i kopia z napisami
Silver Screen Łódź- kopia z dubbingiem i kopia z napisami
Silver Screen Warszawa- kopia z napisami Kopia filmowa może być grana na kilku salach jednocześnie więc miejsc powinno starczyć dla wszystkich chętnych.
Od 16.05 film będzie w regularnym repertuarze grany przez cały dzień. Szczegółowe godziny seansów prześlę jak tylko zostaną ustalone.
Ceny Biletów:
W Maju wprowadzamy nowe atrakcyjne ceny.
W Gdyni i w Łodzi wprowadzamy bezpłatną kartę Silver Screen ( dołączona do "Co jest grane? "Gazety Wyborczej w dniu 02.05.2002) oraz wręczana w kinach przy zakupie dowolnego biletu. Karta upoważnia do zakupu biletów w cenie 12 zł na wszystkie senase od Poniedziałku do Piątku włącznie i wazna jest do końca maja.
W Warszawie uczniowie i studenci od maja 12zł na wszystkie seanse od Poniedziałku do Czwartku. Z darmową kartą Silver Club Pon.- Czw. do godz. 17.00 12zł po godz. 17.00 16zł w weekendy 20zł.
O Warszawskich kinach ponadto zanotowali Yako i Andaral. Dane wraz z tym co pojawiło się na forum (za co dziękuję Yakuzie), pojawiły się już na liście AOTC w dzień premiery. Za wszystkie przesłane informacje serdecznie dziękujemy.Tagi: Łódź (177) repertuar kin (67) Warszawa (309)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Atak klonów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.