Star Wars TV

Serial aktorski już w fazie preprodukcji?

TheForce.net

Fan z francuskiej strony "STARWARS-UNIVERSE" natrafił na interesujący dokument ze strony australijskiej agencji rządowej zajmującej się produkcją filmową i telewizyjną, z którego wynika że aktorski serial Star Wars powinien zacząć preprodukcję już w najbliższym miesiącu. Ponadto w dokumencie, który obejrzeć można tutaj (uwaga plik PDF) znalazła się informacja, że planowane jest nakręcenie 100 odcinków 60-minutowych.

Reprezentant Screen Australia skomentował zapisane w dokumencie informacje, że choć oczekują na rozpoczęcie produkcji serialu SW w najbliższym czasie, to jednak w biznesie filmowym wszystko może się szybko zmieniać, więc prawdę znają tylko ludzie z Lucasfilm. Przedstawiciel Lucasfilm zapytany o prace nad serialem odpisał, że za wcześnie jeszcze by dawać jakiekolwiek ogłoszenia, a fanom pozostaje czekać.

Temat na forum.Tagi: Serial aktorski (196)

Komentarze (24)

I to rozumiem! Wiedziałem ze TCW było dopiero przedsmakiem wspaniałomyslności Lucasa ^^

Gdyby to była prawda (w co wątpię) to byłoby EKSTRA! Tylko ciekawe jakich by wzięli aktorów?

Może ktoś w końcu przestać pisać na moim niku? To jest średnio śmieszne. Choć w tym momencie zgadzam się z sobą..... ale ja nie lubię utrudniać sobie życia i wybrałabym wersję steelina.... po adresie strony można się zorientować, ze to nie wytwór fana/anty fana;/

Lara, aby przekonać się o wiarygodności tego materiału, wystarczyło sprawdzić stronę, z której pochodzi plik pdf. Sama końcówka gov.au wskazuje na oficjalny charakter strony.

Tak to jest jak dzieci neostrady nie potrafią obsługiwać się narzędziem, które daje im poczucie wielkości i spełnienia! czy któregokolwiek z Was wpisało upcoming production report may 2009 w wyszukiwarce screen australia? zapewne nie bo nie znacie strony. W google wpisujecie screen australia dajecie enter i wchodzicie w pierwszą stronę jaka wyświetli się Wam w wynikach. Pojawia isę Wam strona SA. W prawym górnym rogu...powtarzam prawym...nie lewym jest wyszukiwarka strony. tam wpisujecie upcoming production report may 2009. pojawią się Wam wyniki (mam nadzieję, ze jak na razie to nie jest za trudne:D) i szukacie wyników artykułów, które pojawiły się w maju 2009 (no niestety to nie google. tu trzeba poszukać). powinno być to drugim artykułem od dołu. zatytułowany "Upcoming Productions". wchodzicie w to....i okazuje się, ze jest to ten sam dokument co podany na każdej stronie informujący o serialu. W tym dokumencie szukacie strony 29.....i tam są te informacje. Jeżeli dalej uważacie, że Screen Australia to plotka...to zapraszam na wikipedie:D

Jej! Zaczyna się :] Plotki, spekulacje, spoilery... uwielbiam to:D

Mi osobiście odpowiada podział na dobrych i zły, ale wydaje mi się, że ta wiadomość to raczej plotka.

Jaro -> podobnie jak Vergesso wątpię by został przedstawiony taki obraz Imperium. Tym bardziej, że miesza się w to Lucas – Imperialni (niestety) będą przedstawiani jako ci ŹLI, którzy niszczą zabijają, palą, itd., a rebeliancie jako ci DOBRZY, którzy wyzwalają Galaktykę od tych złych.

Ja na razie nie daję dużej wiary dotychczasowym doniesieniom - trzeba poczekać na jakieś poważniejsze wycieki z Lucasfilmu i w ostateczności na samą premierę serialu ;P

Kurde mam nadizeje że nie bedrzie trzeba dalej tak długo czekać!

Kurde mam nadizeje że nie bedrzie trzeba dalej tak długo czekać!

Robi się coraz goręcej x3

Jaro -> To też ciekawa koncepcja, ale na to bym nie liczył - wystarczy spojrzeć na to, jak w TCW przedstawiają Separatystów.

Poza tym, zawsze chciałem zobaczyć manifestacje anty-imperialne odkąd tylko usłyszałem o projekcie serialu aktorskiego :)

Jaro->Przedstawienie Imperium w serialu w świetle o jakim piszesz IMO wydaje się bardziej prawdopodobne (nawet liczę na to po cichu), aczkolwiek opór mas ciemiężonych planet też jest wartą wykorzystania ideą.

Vergesso -> A ja mam nadzieję właśnie na coś zgoła przeciwnego - na ukazanie, że obok terroru, jaki w Imperium niewątpliwie miał miejsce, panował również ład i bezpieczeństwo, a ludzie żyli w dobrobycie.

Vergesso-> Ciekawy pomysł. Mogliby również pokazać wiec COMPNOR-u rozbijany przez kontrmanifestacje niezadowolonych z Nowego Ładu (vide pochody i kontrpochody na 1 maja w stanie wojennym), ale raczej na to nie liczę.

Ja cały czas mam nadzieję, że zobaczymy jakieś protesty przeciw Imperium, wystylizowane na wystąpienia Solidarności przeciw komunie w latach 80-tych.
Można by stworzyć nową formację szturmowców, wystylizowanych na ZOMO.

ciekwe jak to się skończy

No tak, ktoś coś znalazł sam to na 100% plotka - zazdrośnicy.

Może i plotka, ale Lucasfilm nie dementuje, więc może coś w tym jest...

"Fan z francuskiej strony "STARWARS-UNIVERSE" natrafił na interesujący dokument" - to jest prawdą, a reszta to wkręt :D

W każdej plotce jest ziarenko prawy, pytanie brzmi jak duże jest to ziarenko.

Plotki <3

Jak ja kocham ploteczki <3.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.