TWÓJ KOKPIT
0

Karcianki

Invasion of Naboo

2009-06-01 19:54:00 obiwan04

Na stronie fanowskiego komitetu ukazał się nowy wirtualny dodatek do TCG, zatytułowany Invasion of Naboo. Jak nietrudno się domyślić karty zostały oparte na wydarzeniach z Mrocznego Widma. Zestaw posiada 180 kart, z których większość należy do jednej z pięciu frakcji:
Naboo - coś dla miłośników partyzantki. Dużo kart ze zdolnością Hidden Cost, plus wzmacnianie się jednostek jeżeli razem z nimi znajduje się inna jednostka Naboo bądź wystawiona jest lokacja o tym podtypie.
Federacja Handlowa - na miłośników Federacji Handlowej czekają karty o bardzo niskim koszcie wystawienia oraz parę droższych jednostek, które korzystają z poświęcania swoich tańszych towarzyszy, W połączeniu z licznymi kartami pozwalającymi dociągać z talii jednostki Federacji, stanowi to świetną podstawę dla tzw. talii swarm.
Gunganie - fani Gungan nareszcie dostali karty, na których można złożyć jakąś sensowną talię. Głównym pomysłem na karty Gungan jest wzmacnianie zdolności ofensywnych jednostek, które już teraz mają większą siłę od wytrzymałości i zwiększanie zdolności defensywnych jednostek o wyższej wytrzymałości.
Dyplomaci - dyplomaci to generalnie słabo walczące jednostki, ale za to z możliwościami zwiększania punktów budowy, ciągniecia kart, pozbawiania przeciwnika kart, a nawet kasowania ataków przeciwnika i niszczenia jednostek w trakcie ich wystawiania. W przypadku znacznej przewagi liczebnej, mogą przegłosować korzystne dla siebie rozwiązania.
Sithowie - połączenie brutalnej siły w postaci Darth Maula z zakulisowymi działaniami Sidiousa ograniczającymi możliwości działania przeciwnika.


Dla miłośników Jedi przygotowano tylko nowe wersje Qui-Gona i Obi-Wana oraz kartę Yareala Poofa.

Wraz z premierą dodatku zmianie uległa lista kart zbanowanych/ograniczonych. Karta Death Star II(D), która do tej pory była na liście kart obserwowanych, została przeniesiona na listę kart ograniczonych. Oznacza to, że można posiadać tylko jedną kopię tej karty w swojej talii. Pełną listę możecie znaleźć tutaj.

Wszystkich fanów TCG zachęcam do zapoznania się z nowym dodatkiem na stronie komitetu lub bezpośrednio z listą kart nowego dodatku.
TAGI: Komitet Graczy SW TCG (IDC) (29) SW TCG (125)

KOMENTARZE (6)

 • N-11 Ordo2009-06-03 16:56:40

  h

 • Serafina Ventress2009-06-02 16:15:19

  Jeśli chodzi o karty do gry SW to właśnie szkoda, że nie ma drukowanych... ale ja ma 2 talie kolekcjonerskie "Heroes&Villains" ze zdieciami wszystkich posaci ze SW (I-VI) i "Around the world" z plakatami przed premierami SW z niektórych krajów... :)

 • MastaRejdio2009-06-02 15:00:45

  Wielka szkoda że WotC zrezygnowali z SW TCG... Daaawno już nie grałem, ale talie sobie zachowałem na pamiątkę :]. Zawsze zostaje wydrukować sobie te wirtuale ...

 • Dave2009-06-02 13:56:18

  Cholercia! Czemu tylko te wirtualne? Nie mogliby wreszcie wydać jakiś drukowanych kart?

  Niech ich Ciemność pochłonie...

 • Karrde2009-06-01 21:44:41

  Szczerze mówiac też się zdziwiłem. Jakoś nie zauważyłem do tej pory braku Yaraela, ale z drugiej strony z TPM był tylko jeden i to 90-karciany dodatek, więc spokojnie mógł się prześliznąć.

 • ogór2009-06-01 20:06:43

  Karty są nieźle wykonane, trzymają poziom graficzny TCG. Dziwi fakt, że dopiero w fanowskim dodatku sięgnęli po Yarela Poofa, bo jak dobrze kojarzę ma on literkę "A" :)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..