Fandom

LXVIII Imperiada we Wrocławiu

Wedge na forum

Jak donosi Wedge, jeden z organizatorów Imperiad we Wrocławiu:

Live long and prosper! Drodzy panie i panowie, w imieniu naszego ukochanego Wrocławskiego Fanklubu Gwiezdnych Wojen (trzykrotne hura!) z miłą chęcią pragnę zaprosić na 68. Spotkanie Wrocławskich Fanów Gwiezdnych Wojen, jakie odbędzie się dnia 20 czerwca, czyli jak zwykle w trzecią sobotę miesiąca. Ponieważ ubiegłomiesięczne i wiekopomne Dni Fantastyki były liczone jako 67. Spotkanie, czerwcowa Imperiada będzie nosiła numerek 68. Zbieramy się jak zwykle o godzinie 11:45 pod Empikiem w Rynku, gdzie będziemy siać zamęt i zgorszenie aż do godziny 12:00. Wtedy to nasze chyże kroki skierują nas do naszej ulubionej knajpy "Globetrotter" (hail to the king!) na rogu ulicy Odrzańskiej i Mostów Pomorskich.

A co w programie? Szczegóły oczywiście na tydzień przed spotkaniem, ale już teraz możemy zdradzić, że w planach mamy KONKURS WIEDZOWY O WOJNACH KLONÓW made by Urthona! I to uwaga, wiedzowy z NAGRODAMI! Za prawdziwe pieniądze, zatem radzimy wszystkim, by wstrzymali się zwłaszcza z kupnem "Mocy Wyzwolonej", jeśli chcą spróbować swoich sił w konkursie. Pytania będą dotyczyć zarówno seriali, jak i książek i komiksów zatem myślę, że szanse są wyrównane. Poza tym w planach mamy oczywiście tradycyjną dyskusję plenerową oraz możliwość szerokiego komentowania Dni Fantastyki. Argumenty ręczne i ceramiczne dozwolone! Zatem nie zwlekajcie, rozbijajcie skarbonki, rezerwujcie bilety lotnicze, kolejowe i autokarowe i zjeżdżajcie tłumnie do Wrocławia! Niech Moc będzie z Wami i do zobaczenia 20 czerwca!

Z poszanowaniem, Wedge, Wrocławski Fanklub Star Treka :D


Temat na forum.Tagi: Wrocław (344)

Komentarze (10)

No to wreszcie powinienem ponownie dotrzeć:)

Ja lubię niespodzianki :P Tylko dajcie znać o której ta niespodzianka będzie na dworcu :D

Przez mnie tam nie będzie to co to za niespodzianka? :P

heh...ja wiedziałam, że te nagrody ściagną tłumy ;/ W miarę możliwości przynieście własne krzesła lub nauczcie się sztuki lewitacji :P

"Z poszanowaniem, Wedge, Wrocławski Fanklub Star Treka :D "

a ty ciągle głośisz herezję Wedge :P
Nieoficjalnie zapowiadam swoją obecność :)

Hmmmm taki news.. Będziecie mieli niespodziankę:)

czemu w sesji !!!!??? :(

"pomyślimy" ;P

Trekkies są wszędzie... :/

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.