Fandom

''Warszawa Dzieciom'' na Polu Mokotowskim ze S.W.A.T. - raport

S.W.A.T.

Niedawno informowaliśmy o imprezie, która miała uświetnić Dzień Dziecka, a zarazem obchody 30lecia premiery Gwiezdnych Wojen w Polsce. Dziś zapraszamy do zapoznania się z raportem opisującym to wydarzenie.
Jak donoszą członkowie S.W.A.T.u, pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, uczestnicy dopisali. Dzieci przybyły tłumnie i uczestniczyły w zabawie trwającej cały dzień, a do wyboru miały liczne atrakcje.

Raport znajdziecie w tym miejscu

Natomiast tutaj znajduje się galeria ze zdjęciami dokumentującymi tę imprezę.Tagi: Relacja (276) S.W.A.T. (Star Wars Artisic Team) (73) Warszawa (309)

Komentarze (12)

Taraissu ---> po tej wypowiedzi znów cię lubię :) :)

--->Sizar, dlatego też o PG i EO wspomniałam ;) (tam gdzieś w środku wypowiedzi, łatwo przegapić). I tu dopowiem tyle, że 501 i RL maja tę przewagę, że są i dla fandomu i dla dzieciaków, a SWAT na własne życzenie ma tylko jedną grupę docelową w sumie.

Taraissu --> co do zabawy z dziecmi w SW to PG i EO też to robią ( i tu będę bronił ich honoru jak ostatniej garści piasku z Tatooine) :) :). A zobacz roport z łODZI;

http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=1848
a np. z Kortowa i Dnia Dziecka:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=1867

:) :)

Znowu powiem,przyjemnie jest widzieć dobro.

TISW, dzieci to też ludzie. Zapomniałeś chyba jak sam byłeś dzieckiem. My sobie podobno zasłużyliśmy na taką pogodę, co?!

najgorsze te kostiumy w błocie. zuo xD

A mi impreza bardzo się podobała i rozmyślam nad przystąpieniem do SWATu : )

abstrahując od wszelkiej maści animozji, SWAT jest wspaniałą propozycją dla maluchów jeśli chodzi o SW. W fanklubach regionalnych nie ma dla dzieciaków miejsca (brak pomysłu, chęci, możliwości) i w tym przypadku bardzo potrzebna jest, zwłaszcza w dobie TCW, alternatywa, taka jaką serwuje nam 501, EO czy SWAT. Zresztą chyba ta interakcja z najmłodszymi wychodzi SWATowi najlepiej ;) Swoją drogą SWextreme też mogłoby się odnależć w tej materii, bo namjłodsi fani to wolna nisza, którą wartoby zająć, a serwisy-dinozaury typu Bastion, ICO czy TOR nie bardzo mają ku temu możliwość ;)

faultfett -> Nie no niby też miała to być impreze z okazji 30 leci gwiezdnych wojen i miała być w zamierzeniu kierowana być też do fanów chyba z tego co pamiętam ;)
Zresztą ja nie najeżdżam na SWAT tylko wyrażam swoją osobistą opinię, więc nie wiem o co ci chodzi. Wyluzuj ;)

Bardzo fajna impreza z tego wyszla. Ktos wie ile w przyblizeniu osob przybylo?

TISW -> skoro impreza była kierowana do dzieci, skoro był to Dzień Dziecka, to kogo innego należało się spodziewać? Mali Fani to też Fani :)
.
Co do "zasługiwania" - najeżdżanie na SWAT staje się powoli męczące i jest IMO bezcelowe. Nie mam zamiaru ich niniejszym komentarzem bronić - po prostu mierzi mnie ciągłe szukanie czegoś, kogoś, na kogo można by pomarudzić :|

Tak dzieci było dużo. Praktycznie same dzieci przyszły z tego co widzę. Pogoda była taka na jaką sobie zasłużyli moim zdaniem.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Fandom"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.